Jeffrey Epstein

Jeffrey Epstein

Son dakika Jeffrey Epstein haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jeffrey Epstein gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jeffrey Epstein haber sayfamızda...

Jeffrey Epstein

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 162 jeffrey epstein haberi bulunmuştur.
Jeffrey Epstein dosyasında adı geçmişti! Ünlü sihirbaz cinsel tacizle suçlanıyor
Jeffrey Epstein dosyasında adı geçmişti! Ünlü sihirbaz cinsel tacizle suçlanıyor Tüm dünyanın tanıdığı, Kasım 1999'da Türkiye'ye gelerek İstanbul'da yıllarca konuşulan bir gösteri gerçekleştiren David Copperfield, 16 kadın tarafından cinsel istismar ve uygunsuz davranışlarla suçlandı. Kadınların iddialarının detayları ortaya çıkarken, Copperfield'ın Jeffrey Epstein ile olan bağlantısı da tekrar gündeme geldi.
17.05.2024 Cadde
Epstein mağdurları FBI’a dava açtı
Epstein mağdurları FBI’a dava açtı ABD’de cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmaktan gözaltındayken 2019’da ölü bulunan finansçı Jeffrey Epstein’in 12 mağduru, FBI’a kendilerini korumadıkları gerekçesiyle dava açtı.
16.02.2024 Dünya
‘İstismar zinciri’nin uzayan halkaları...
‘İstismar zinciri’nin uzayan halkaları... ABD’de fuhuş ağı kurmaktan cezaevindeyken 2019’da ölü bulunan milyarder finansçı Jeffrey Epstein davasıyla ilgili belgeler yayımlanınca, benzer suçlamaların yöneltildiği ünlüler de gündeme geldi.
21.01.2024 Dünya
Sağ kolu, Bill Gates ve Epstein hakkındaki soruları cevapsız bıraktı
Sağ kolu, Bill Gates ve Epstein hakkındaki soruları cevapsız bıraktı Bill ve Melinda Gates Vakfı Başkanı Christopher Elias'ın Davos'ta bir gazetecinin pedofil milyarder Jeffrey Epstein ve Bill Gates hakkında yönelttiği birçok soruya cevap vermemesi dikkat çekti.
17.01.2024 Dünya
‘Şeytan’ın hikâyesi! Karanlık bir ‘servet’
‘Şeytan’ın hikâyesi! Karanlık bir ‘servet’ Öğretmenlikten fuhuş ağı patronluğuna uzanan ve dünyanın en nüfuzlu utanmazlarına çocuk bedenlerini sunan, sonunda da cezaevinde son nefesini veren Epstein’in rezil hikâyesi bu... İnsan bir kez şeytana uymaya görsün, feleğini şaşırır. Şeytan bu dünyada bazen para, bazen şöhret tutkusu olur. Ama sonunda illa ki insanı çarpar. Bu da bir “şeytani” hikâye…
14.01.2024 Dünya
Fuhuş ağı rezaletinde yeni detaylar! İki Türk'ün adı geçiyor
Fuhuş ağı rezaletinde yeni detaylar! İki Türk'ün adı geçiyor Fuhuş ağı patronu Epstein’in davasında biri otelci, diğeri emlakçı iki Türk’ün adı geçiyor. Emlakçı kadının, Epstein’in elemanı olduğu iddia ediliyor!
12.01.2024 Dünya
İstismara uğrayan çocuk nasıl fark edilir? 'Cinselliği ayağa düşürmeyin'
İstismara uğrayan çocuk nasıl fark edilir? 'Cinselliği ayağa düşürmeyin' ABD'de çocuklara yönelik cinsel istismarla suçlanan ve cezaevinde hayatına son veren iş insanı Jeffrey Epstein'in bağlantılı olduğu dava dosyalarının yayınlanmasıyla cinsel istismar ve pedofili konusu bir kez daha gündeme geldi. Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, pedofili konusunu değerlendirdi.
11.01.2024 Genel Sağlık
12 yaşında kız çocukları bile var! ‘Cehennem adası'
12 yaşında kız çocukları bile var! ‘Cehennem adası' “Fuhuş ağı kurucusu” Epstein’in kadın mağdurları hapsettiği adada, cinsel istismara uğrayanlar arasında 12 yaşında kız çocukları bile olduğu belirtildi.
11.01.2024 Dünya
Skandalda yeni belgeler: Ünlülerin yatak videolarını çekti
Skandalda yeni belgeler: Ünlülerin yatak videolarını çekti Fuhuş ağı kurmaktan ve cinsel istismardan hükümlü Epstein’in, Bill Clinton, Prens Andrew ve iş insanı Richard Branson’ın gizlice seks videolarını çektiği öne sürüldü.
10.01.2024 Dünya
Prense yeminli ifade vermesi için çağrı
Prense yeminli ifade vermesi için çağrı ABD’de fuhuş ağı kurmak ve cinsel istismar suçlarından yattığı cezaevinde 2019’da ölü bulunan finansçı Jeffrey Epstein’in davasında adı geçenler geçen hafta açıklanmıştı.
8.01.2024 Dünya
Epstein davasındaki fuhuş listesi açıklandı: Konuşursam biterler
Epstein davasındaki fuhuş listesi açıklandı: Konuşursam biterler Fuhuş ağı kuran Epstein davasında adı geçenlerin listesi açıklandı. Sanığın, listedeki Clinton ile Trump hakkında “Sırlarını açıklarsam seçim iptal olur” dediği öne sürüldü.
5.01.2024 Dünya
Jeffrey Epstein davasında adı geçen isimler açıklandı
Jeffrey Epstein davasında adı geçen isimler açıklandı ABD'de kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ağı oluşturmaktan suçlanan ve yargılanmayı beklerken hapishanede intihar eden Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'in davasıyla bağlantılı kişilerin isimleri açıklandı.
4.01.2024 Dünya
Epstein davasıyla ilişkili 100'den fazla kişinin ismi açıklanacak
Epstein davasıyla ilişkili 100'den fazla kişinin ismi açıklanacak 2019 yılında hücresinde intihar ettiği açıklanan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'in yargılandığı dava ile ilişkili 150 isim önümüzdeki günlerde açıklanacak.
3.01.2024 Dünya
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36 ABD'de devasa bir fuhuş ağı kuran Jeffrey Epstein'in davasında yeni detaylar ortaya çıktı. ABD basınına yansıyan gelişmelere göre bu fuhuş ağına eski ABD Başkanı Clinton da dahil oldu.
2.01.2024 Dünya
Casusların sırları açığa çıkıyor
Casusların sırları açığa çıkıyor Dünyaca ünlü adli bilimler uzmanı ve kriminolog Prof. Dr. Sevil Atasoy bu kez casusların gizemli dünyasını aralıyor.
15.10.2023 Kültür Sanat
Cinsel saldırıyla suçlanan 'gözden düşmüş' Prens'in fotoğrafının gerçek olduğu kanıtlandı!
Cinsel saldırıyla suçlanan 'gözden düşmüş' Prens'in fotoğrafının gerçek olduğu kanıtlandı! Virginia Roberts, henüz reşit olmadığı ve Jeffrey Epstein tarafından cinsel saldırılara maruz kaldığı dönemde, York Dükü Prens Andrew tarafından da cinsel saldırıya uğradığını iddia etmişti. Hakkındaki suçlamaları ısrarla reddeden gözden düşmüş Prens ise Roberts'ın iddialarının kanıtı olarak kabul edilen, yayınladığında tüm dünyayı sarsmış olan fotoğraf hakkında; "Üzerinde oynanmış olabilir, o fotoğrafı hiç hatırlamıyorum" ifadelerini kullanmıştı. 2011 yılında fotoğrafı servis eden The Mail on Sunday, basında büyük yankı uyandıran karenin sahte olmadığını kanıtladı.
1.02.2023 Cadde
Gates’i kızdıran soru
Gates’i kızdıran soru Microsoft’un sahibi, ABD’li milyarder Bill Gates’e bir TV röportajında sunucu şunu sordu: “Eski eşiniz Melinda Gates’in uyarısına rağmen fuhuş suçlusu Jeffrey Epstein ile yemeğe çıktığınız için pişman mısınız?” Sinirlenen Gates, “Sen de çok eskiye gidiyorsun ama 100...
31.01.2023 Dünya
Kraliyeti  korkutan yeni kitap iddiası
Kraliyeti korkutan yeni kitap iddiası ABD’li finansçı Jeffrey Epstein fuhuş ağı kurmaktan yattığı cezaevinde 2019’da intihar etmişti.
27.01.2023 Dünya
Davacıya ‘sus payı’nı ödememenin peşinde!
Davacıya ‘sus payı’nı ödememenin peşinde! İngiltere Kralı 3. Charles’ın kardeşi Prens Andrew’un (62) kendisini cinsel istismarla suçlayan ABD’li Virginia Roberts Giuffre (39) ile davasından vazgeçmesi için yaptığı 7.5 milyon sterlinlik anlaşmayı bozmaya çalıştığı ortaya çıktı.
23.01.2023 Dünya
Kral lobisi... Prenses Diana ile birlikte planladı!
Kral lobisi... Prenses Diana ile birlikte planladı! Karmaşık ilişkileri ve entrikalarıyla gizemini her zaman koruyan Kraliyet Ailesi'yle ilgili yazılan bir kitap gündeme bomba gibi düştü. Saraydan, ismi gizli tutulan kıdemli bir kaynağa dayandırılan iddialar, Kral ile kardeşi arasındaki ilişkinin pamuk ipliğine bağlı olduğunu ileri sürüyor.
22.09.2022 Dünya
Kraliçe II. Elizabeth öldü! Kraliyet Ailesi soyağacı ve tahtın varisleri
Kraliçe II. Elizabeth öldü! Kraliyet Ailesi soyağacı ve tahtın varisleri 70 yıl hükümranlığın sona ermesiyle Britanya'da yeni kral ilan edildi. Peki bundan sonra kimler tahta çıkabilir, sıralama nasıl?
9.09.2022 Dünya
Sapık milyarderin yardımcısı Ghislaine Maxwell'e avukatları da dava açtı!
Sapık milyarderin yardımcısı Ghislaine Maxwell'e avukatları da dava açtı! ABD'li finansçı Jeffrey Epstein'e cinsel istismar için aracılık yapmaktan suçlu bulunan Ghislaine Maxwell'e avukatları dava açtı.
25.08.2022 Dünya
Epstein’in suçlarında Victoria’s Secret izi
Epstein’in suçlarında Victoria’s Secret izi Seks suçlusu ABD’li finansçı Jeffrey Epstein’in mağdurlarından olan Maria Farmer, Victoria’s Secret’ın sahibi Leslie Wexner’ın da suçlarda parmağı olduğunu iddia etti.
23.07.2022 Dünya
Biri 'Putin'in eski sevgilisi!' 'Öldürmeseydim hayatta kalamazdım'
Biri 'Putin'in eski sevgilisi!' 'Öldürmeseydim hayatta kalamazdım' Hayat hikâyelerine tanıklık edeceğiniz bu kadınlar, dünyanın en tehlikeli insanları arasında. İçlerinde terörist de var seri katil de. Dünyanın en tehlikeli insanları arasında gösterilen bu kadınların işledikleri suçlar ve pek de bilinmeyen hikâyeleri sizi çok şaşırtacak.
19.07.2022 Dünya
Maxwell 20 yıl hapis aldı, sıra prense geldi!
Maxwell 20 yıl hapis aldı, sıra prense geldi! Ghislaine Maxwell, 2019’da intihar eden seks suçlusu Jeffrey Epstein’a yardımdan 20 yıl hapis cezasına çarptırılırken, avukatlar İngiltere Prensi Andrew’un da yargılanmasını istedi.
30.06.2022 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Jeffrey Epstein ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.