Jokey

Jokey

Son dakika jokey haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan jokey gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan jokey haber sayfamızda...

Jokey

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.638 jokey haberi bulunmuştur.
Hipodromlar yarışseverlere kapılarını yeniden açıyor
Hipodromlar yarışseverlere kapılarını yeniden açıyorTürkiye Jokey Kulübü (TJK), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir yılı aşkın süredir seyircisiz yapılan at yarışlarına yeniden yarışseverlerin alınacağını duyurdu.
2.07.2021Diğer
Son dakika - Gazi Koşusu'nda zafer Burgas’ın
Son dakika - Gazi Koşusu'nda zafer Burgas’ın95. Gazi Koşusu’nda birinciliğe Sanem Kahraman’ın sahibi olduğu Burgas isimli safkan 2.27.36’lık derecesiyle uzandı. Rekorları birbiri ardına kıran jokey Ahmet Çelik ise bu önemli klasiği 7. kez üst üste kazanarak adını tarihe altın harflerle yazdırdı.
27.06.2021Diğer
Son dakika haberi: 95. Gazi Koşusu'nu Burgas adlı atıyla jokey Ahmet Çelik kazandı
Son dakika haberi: 95. Gazi Koşusu'nu Burgas adlı atıyla jokey Ahmet Çelik kazandıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisinin galibi, Burgas adlı atıyla Ahmet Çelik oldu. Jokey Ahmet Çelik, üst üste 7. Gazi Koşusu zaferini yaşayarak rekor kırdı.
26.06.2021Diğer
Son dakika - Veliefendi'de tarihi yarış! 95. Gazi Koşusu
Son dakika - Veliefendi'de tarihi yarış! 95. Gazi KoşusuTürk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nun 95.’si bugün koşulacak, 2021 yılının şampiyon safkanı belli olacak
26.06.2021Diğer
At yarışlarında 95. Gazi Koşusu heyecanı
At yarışlarında 95. Gazi Koşusu heyecanıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisi yarın İstanbul'da yapılacak.
25.06.2021Diğer
Gazi Koşusu’nda dijital şıklık
Gazi Koşusu’nda dijital şıklıkGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 senesinden bu yana düzenlenen Türk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu, 26 Haziran’da İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek.
17.06.2021Cadde
41 gündür yoğun bakımdaki jokey Samet Erkuş'tan haber var
41 gündür yoğun bakımdaki jokey Samet Erkuş'tan haber varAdana'da yarış sırasında attan düşüp ağır yaralandıktan sonra kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan jokey Samet Erkuş (31), 41 gün sonra gözlerini açtı. Yaşam savaşını kazanan Erkuş, hayati tehlikeyi atlattı
4.06.2021Gündem
Her satırı korkunç! Yengesine tecavüz eden jokey yolun sonuna geldi
Her satırı korkunç! Yengesine tecavüz eden jokey yolun sonuna geldiTürkiye'nin en iyi 5 jokeyinden biri olarak gösterilen Uğur Polat'ın iki jokey arkadaşıyla birlikte yengesine tecavüz suçundan aldıkları hapis cezasının iptal talebi, Yargıtay tarafından reddedildi.
1.06.2021Gündem
Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi 21 gündür sürüyor
Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi 21 gündür sürüyorAdana'da yarış sırasında attan düşüp yaralanan ve kafatasında kırıklar oluşan 31 yaşındaki jokey Samet Erkuş'un tedavisi 21 gündür devam ediyor. Yeğeninin durumunun ağır olduğunu ve kritik günler yaşadıklarını belirten amca Şeyhmus Erkuş, "Herkesten dua bekliyoruz" dedi.
9.05.2021Diğer
At yarışlarında 59'uncu TBMM Koşusu'nun galibi Hızlı Ahmet oldu
At yarışlarında 59'uncu TBMM Koşusu'nun galibi Hızlı Ahmet olduTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) adına bu yıl 59'uncusu düzenlenen koşuyu jokey Barış Kurdu'nun bindiği "Hızlı Ahmet" adlı safkan kazandı.
8.05.2021Diğer
Hipodromdaki anneler anlamlı günde atları ve çocukları ile bir araya geldi
Hipodromdaki anneler anlamlı günde atları ve çocukları ile bir araya geldiTürkiye Jokey Kulübü'nün ülkeye yayılan 9 hipodromunda, kadınlar kariyer yarışının ön saflarında yer tutuyor. Aprantiden yönetim kurulu üyeliğine, seyislikten atla terapi uzmanlığına kadar her kademeye adlarını yazdıran kadınların görev yaptığı hipodromlar, Anneler Gününü büyük bir heyecan ile bekleyip mutluluk pırıltıları saçıyor. Değeri milyon TL'leri aşan safkan atların bakımı ve eğitimi için çalışan, at sahibi, jokey, antrenör, seyis, veteriner, terapi uzmanı, güvenlik elemanı, temizlikçi anneler, bu özel günde çocukları ve atlarıyla bir araya gelip, duygularını Demirören Haber Ajansına (DHA) anlattı.
8.05.2021Diğer
At yarışında 59'uncu TBMM Koşusu heyecanı
At yarışında 59'uncu TBMM Koşusu heyecanıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) adına 59'uncusu düzenlenecek ve 4+ yaşlı safkan Arap atlarının yarışacağı koşu, 75'inci Yıl Ankara Hipodromu'nda büyük heyecana sahne olacak.
7.05.2021Diğer
J İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? J Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler
J İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? J Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan KelimelerTürkçe alfabesi toplam 29 kelimeden oluşur. Latin alfabesi olan Türkçe alfabede toplam 8 sesli, 21 sessiz harf bulunur. Sessiz harflerden biri "J" harfidir. Bu harf alfabemizde 13. sırada olan harftir. Peki "J" ile başlayan kelimeler nelerdir? J harfiyle başlayan en çok kullanılan kelimeler hangileridir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
1.05.2021Eğitim
Jokey Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi sürüyor
Jokey Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi sürüyorAdana'daki at yarışları esnasından attan düşen ve kafasında kırıklar meydana gelen jokey Samet Erkuş’un yaşam mücadelesi 10 gündür sürüyor.
28.04.2021Diğer
Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'
Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum' Adana'da at yarışları sırasında, attan düşüp yaralanan, kafatasında kırıklar oluşan Jokey Samet Erkuş'un tedavisi 10 gündür devam ediyor. Erkuş'un ailesi ve 1 aylık nişanlısı Saibe Öztürk (26) ise hastane önündeki umutlu bekleyişini sürdürüyor. Erkuş'u her gün dua ederek beklediğini belirten Öztürk, "Samet'in sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Allah, büyüktür. O, bizi bırakmayacak. Sevenleri, umutlarını yitirmesin" dedi.
28.04.2021Haberler
Son dakika haberi: Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'
Son dakika haberi: Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'Adana'da at yarışları sırasında, attan düşüp yaralanan, kafatasında kırıklar oluşan Jokey Samet Erkuş'un tedavisi 10 gündür devam ediyor. Erkuş'un ailesi ve 1 aylık nişanlısı Saibe Öztürk (26) ise hastane önündeki umutlu bekleyişini sürdürüyor. Erkuş'u her gün dua ederek beklediğini belirten Öztürk, "Samet'in sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Allah, büyüktür. O, bizi bırakmayacak. Sevenleri, umutlarını yitirmesin" dedi.
28.04.2021Gündem
Son dakika - At yarışında bir kaza daha: 4 jokey düştü, 3'ü hastaneye kaldırıldı
Son dakika - At yarışında bir kaza daha: 4 jokey düştü, 3'ü hastaneye kaldırıldıAdana Yeşiloba Hipodromu'nda saat 18.00'de yapılan 'Maiden' yarışında son 600 metreye yaklaşılırken 4 jokey attan düşerek yaralandı. Jokeylerden biri  hipodromda tedavi edildi, 3 jokey ise hastaneye kaldırıldı.
20.04.2021Diğer
Son Dakika...Attan düşen jokey Samet Erkuş'un durumu! Parmaklarını oynatmış
Son Dakika...Attan düşen jokey Samet Erkuş'un durumu! Parmaklarını oynatmışAdana’da önceki gün yapılan at yarışları sırasında attan düşüp yaralanan Samet Erkuş'un tedavisi, yoğun bakımda devam ediyor. Kafatasında kırıklar oluşan Samet Erkuş'un ailesi ve nişanlısı Saibe Öztürk (26), hastane önünde umutlu bekleyişlerini sürerken amcası Melik Erkuş, “Bugün azıcık da olsa parmaklarını oynatmış” dedi.
20.04.2021Gündem
Attan düşen jokey için ailesinin ve nişanlısının umutlu bekleyişi sürüyor
Attan düşen jokey için ailesinin ve nişanlısının umutlu bekleyişi sürüyorAdana'da iki gün önce Yeşiloba Hipodromu’nda yapılan 5’inci koşu sırasında 4 numaralı 'Luminary' isimli attan düşmesi sonucunda kafatasında kırıklar oluşan jokey Samet Erkuş'un tedavisi yoğun bakım servisinde devam ediyor.
20.04.2021Diğer
Son dakika - Attan düşen jokeyin durumu ciddiyetini koruyor
Son dakika - Attan düşen jokeyin durumu ciddiyetini koruyorAdanada dün Yeşiloba Hipodromunda yapılan 5'inci koşu sırasında talihsiz bir olay yaşandı. jokey Samet Erkuş, yarışın başlamasından kısa bir süre sonra hızla ilerlerken attan düştü. Düşmenin etkisiyle kafatasında kırık oluşan Erkuş'un iki ameliyat sonrası yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.
19.04.2021Diğer
Atlar çime çıktı, Gazi Koşusu ateşi yakıldı
Atlar çime çıktı, Gazi Koşusu ateşi yakıldıAt yarışlarının mabedi olan Veliefendi Hipodromu'nda yeni sezonun çim yarışları bugün start aldı. 27 Haziran Pazar günü 95inci kez yapılacak olan Gazi Koşusu'nun adaylarından olan 3 yaşlı safkan İngiliz atları da ilk gün pistte boy gösterdi.
14.04.2021Diğer
Türkiye Jokey Kulübü'nde Serdar Adalı yeniden başkan seçildi
Türkiye Jokey Kulübü'nde Serdar Adalı yeniden başkan seçildiTürkiye Jokey Kulübü'nün bugün gerçekleştirilen seçimli genel kurulunda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi.
25.03.2021Diğer
Zorlu antrenman
Zorlu antrenmanEndonezya’nın Batı Sumatra bölgesindeki Tanah Datar kentinde gerçekleştirilen geleneksel bir boğa yarışı olan Pacu jawi antrenmanları sırasında bir jokey, çamurun içerisinde ineklerini koşmaya teşvik ederken objektife böyle yansıdı...
16.03.2021Dünya
At yarışlarında Dünya Kadınlar Günü Koşusu 6 Mart'ta yapılacak
At yarışlarında Dünya Kadınlar Günü Koşusu 6 Mart'ta yapılacakTürkiye Jokey Kulübü (TJK), Dünya Kadınlar Günü Koşusu'nun 6 Mart Cumartesi günü düzenleneceğini açıkladı.
4.03.2021Diğer
TJK’nın yeni tesisine dev isim!
TJK’nın yeni tesisine dev isim!Yapım çalışmaları devam eden Türkiye Jokey Kulübü’nün Karacabey’deki idman merkezi için geri sayıma geçildi.TJK’nın yeni tesisine verilecek isim de belli oldu.
18.02.2021Diğer

Benzer Haber Etiketleri

at yarışıJokeyadanasamet erkuşGazi Koşusu

Jokey ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.