Kablosuz Kulaklık

Kablosuz Kulaklık

Son dakika kablosuz kulaklık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kablosuz kulaklık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kablosuz kulaklık haber sayfamızda...

Kablosuz Kulaklık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 484 kablosuz kulaklik haberi bulunmuştur.
Samsung Galaxy Buds 2 modeli tanıtılmadan önce fiyatı sızdırıldı
Samsung Galaxy Buds 2 modeli tanıtılmadan önce fiyatı sızdırıldıSamsung’un yeni Unpacked etkinliğinde karşımıza çıkartması beklenen kulaklığı ile gündeme gelmeye devam ediyor. Samsung Galaxy Buds 2 için daha önce pek çok sızıntı ile karşılaştık. Akıllı telefonlarıyla beraber yeni cihazlarını da tanıtması beklenen Samsung’un ses getireceği aktarılıyor.
1.08.2021Teknoloji
Samsung'un etkinliğinde tanıtılacak ürünler
Samsung'un etkinliğinde tanıtılacak ürünlerSamsung yeni etkinliği için kolları sıvadı. 11 Ağustos'ta düzenleyeceği etkinlikte yeni ürünlerini tanıtacak olan şirketin yolda olan cihazları heyecanlandırıyor.
22.07.2021Teknoloji
Adidas güneş panelli bir kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor
Adidas güneş panelli bir kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyorFarklı türde pek çok kablosuz kulaklık bulunuyor. Adidas imzalı sporcu odaklı kulaklıklar ise fonksiyonel yapısıyla kullanıcılara hitap ediyor. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre Adidas güneş panelli bir temele dayanan bir kablosuz kulaklık ile gündemde.
9.07.2021Teknoloji
Oppo Enco X incelemesi
Oppo Enco X incelemesiTürkiye'de üretime başlayan ve yerli ürünleriyle dikkat çeken teknoloji devi Oppo, yeni premium kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco X'i satışa sundu. Bu videomuzda hem tasarımı hem de ses teknolojileriyle çok konuşulacak Oppo Enco X'i yakından inceliyoruz.
7.07.2021Teknoloji
Oppo Enco X Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Oppo Enco X Kablosuz Kulaklık İncelemesiTürkiye'de üretime başlayan ve yerli ürünleriyle dikkat çeken teknoloji devi Oppo, yeni premium kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco X'i satışa sundu. Bu videomuzda hem tasarımı hem de ses teknolojileriyle çok konuşulacak Oppo Enco X'i yakından inceliyoruz. (Sponsorlu İçerik)
7.07.2021Teknoloji
Oppo Reno 5 incelemesi
Oppo Reno 5 incelemesiTürkiye'de yerli üretime başlayan ve son olarak Reno 5 serisi ile Türkiye’de kullanıcıların karşısına çıkan Oppo, telefon pazarını fazlasıyla hareketlendirdi. Bu yazımızda hem tasarımı hem de üst seviye donanım özellikleriyle dikkat çeken Oppo Reno 5'i her yönüyle inceledik.
28.06.2021Teknoloji
Oppo Enco Air Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Oppo Enco Air Kablosuz Kulaklık İncelemesiTürkiye'de üretime başlayan ve istihdama katkı sağlayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran teknoloji devi Oppo, yeni nesil kablosuz kulaklığı Oppo Enco Air ile kullanıcılarının karşısına çıktı. İşte Enco Air'in dikkat çeken tüm özellikleri...
28.06.2021Teknoloji
Oppo Enco Air Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Oppo Enco Air Kablosuz Kulaklık İncelemesiTürkiye'de üretime başlayan ve istihdama katkı sağlayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran teknoloji devi Oppo, yeni nesil kablosuz kulaklığı Oppo Enco Air ile kullanıcılarının karşısına çıktı. İşte Enco Air'in dikkat çeken tüm özellikleri... (Sponsorlu İçerik)
28.06.2021Teknoloji
Samsung atağa geçti: Xiaomi ve Apple tehlikede!
Samsung atağa geçti: Xiaomi ve Apple tehlikede!Teknoloji devleri arasında büyük bir rekabet bulunuyor. Birbirleriyle adeta yarış halinde olan teknoloji devleri, geliştirdikleri cihazlarda farklılık yaratmaya da çabalıyor. Kablosuz kulaklık tarafında ise yeni yayımlanan rakamlarda Samsung diğer rakiplerine fark atıyor.
5.06.2021Teknoloji
Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro'yu tanıtmaya hazırlanıyor
Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro'yu tanıtmaya hazırlanıyorKablosuz kulaklık pazarına yeni bir kulaklık ile girmeye hazırlanan Redmi, AirDots 3 Pro modelinde yepyeni özellikler geliyor.
25.05.2021Teknoloji
Apple, Beats Studio Buds üzerinde çalışıyor
Apple, Beats Studio Buds üzerinde çalışıyorApple AirPods dışında bir de yeni bir kulaklık üzerinde çalışıyor. Hiçte şaşırtıcı olmayan bu gelişmenin akabinde Beats Studio Buds hakkında bazı detaylar da ortaya çıktı. İşte Apple Beats Studio Buds ve diğer detaylar:
18.05.2021Teknoloji
AirPods 3 hakkında yeni 'tanıtım tarihi' bilgisi ortaya çıktı
AirPods 3 hakkında yeni 'tanıtım tarihi' bilgisi ortaya çıktıUzun zamandır çıkması beklenen AirPods 3 hakkında yeni bir çıkış tarihi geldi. Apple'ın en son etkinliğinde tanıtmadığı ancak ilerleyen süreçte tanıtmasının beklendiği kablosuz kulaklık hakkında en son yeni bir tarih ortaya çıktı.
14.05.2021Teknoloji
OnePlus kurucusunun yeni şirketi Nothing'in ilk cihazı haziranda çıkacak!
OnePlus kurucusunun yeni şirketi Nothing'in ilk cihazı haziranda çıkacak!Eski OnePlus kurucu ortağı Carl Pei şirketten ayrılıp Nothing adında yeni bir şirket kurmuştu. Nothing temelde daha sade tasarımlı 'yüksek' kaliteli ürünleri sunması bekleniyor ve yeni detaylar ortaya çıktı.
11.05.2021Teknoloji
Xiaomi'den yepyeni cihazlar yolda!
Xiaomi'den yepyeni cihazlar yolda!Xiaomi teknoloji piyasasının en yenilikçi ve farklı ürünler üretmeye gayret eden şirketleri arasında yer alıyor. Pek çok alanda ürettiği akıllı ürünler ile dikkat çeken şirket elbette akıllı telefonları ve giyilebilir cihazlarıyla en çok biliniyor. İşte bu noktada yeni cihazları da yolda görünüyor.
10.05.2021Teknoloji
Samsung Galaxy Buds Pro için yeni renk seçeneği sızdırıldı
Samsung Galaxy Buds Pro için yeni renk seçeneği sızdırıldıSamsung yeni kablosuz kulaklık modelini piyasaya sürdükten sonra yeni renklerinin gelip gelmeyeceği konuşulmuştu. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, bu kulaklık için yeni renk seçeneği daha getirecek gibi görünüyor.
9.05.2021Teknoloji
Honor EarBuds 2 SE sızdırıldı: İşte tasarımı
Honor EarBuds 2 SE sızdırıldı: İşte tasarımıKablosuz kulaklıkların arasına yeni bir üye daha katılıyor. Bu kapsamda karşımıza çıkan Honor EarBuds 2 SE, beyaz renkte sızdırılıyor.
3.05.2021Teknoloji
Apple'dan şaşırtan AirPods üretim kararı
Apple'dan şaşırtan AirPods üretim kararıApple AirPods noktasında aldığı karar ile tekrar gündeme geldi. En son düzenlenen Apple etkinliğinde 3.nesil AirPods bekleniyordu ancak tanıtılmadı. Hal böyle olunca dikkatleri üzerine çeken şirketin şimdi de üretim bandını değiştirmesi ile gündeme geliyor.
28.04.2021Teknoloji
Eğitimde gelecek senaryoları
Eğitimde gelecek senaryolarıUzaktan eğitim geleceğin eğitim senaryolarını değiştirdi. TEDMEM’e göre OECD’nin dört senaryosundan biri olan “Okul temelli öğrenmenin sonu”, Türkiye için kısa vadede gerçekleşebilir bir seçenek değil.
28.04.2021Eğitim
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
23.04.2021Advertorial
Ramazan ışığını yakalayın
Ramazan ışığını yakalayınEğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor. Geçen yıl dünyanın farklı coğrafyalarında yoğun ilgi gören ve 8 farklı ülkeden, 1000’e yakın fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada, bu sene de ramazan ayının heyecanını ve ruhunu en iyi yansıtan fotoğraflar yarışacak.
20.04.2021Eğitim
Ramazanın ışığını yakalayın!
Ramazanın ışığını yakalayın!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
18.04.2021Gündem
Neuralink ve AirPods modellerini birleştiren cihaz
Neuralink ve AirPods modellerini birleştiren cihazGeçenlerde Elon Musk Twitter hesabı üzerinden Neuralink beyin implantı için bir paylaşım yapmıştı. Geçen yıllarda tanıtılan bu cihaz, ilk kez maymun ile denenmiş ve başarılı sonuçlar doğurabileceğini gözler önüne sermişti. AirPods ve Neuralink cihazını birleştiren kulaklık modeli, gerçekten de ilginç duruyor.
12.04.2021Teknoloji
AirPods temizleyen mini 'çamaşır makinesi' tasarlandı
AirPods temizleyen mini 'çamaşır makinesi' tasarlandıAirPods kullananlar bilir, gerek renginin beyaz olması gerekse her gün saatlerce kullanması sebebiyle bu kablosuz kulaklıklar çok kirleniyor. Düzenli olarak temizlenmezse ses deneyimini bile düşürüyor. Haliyle düzenli olarak temizlenmesi de gerekiyor. Bu kapsamda temizlemeye üşenenler için çamaşır makinesi mekaniğine dayanan yeni bir cihaz geliştirildi.
11.04.2021Teknoloji
Nokia'dan pil ömrüyle dikkat çeken yeni kablosuz kulaklıklar
Nokia'dan pil ömrüyle dikkat çeken yeni kablosuz kulaklıklarNokia Lite Earbuds olarak isimlendirilen kulaklık, 36 saatlik pil ömrü ile dikkat çekiyor. Nokia bu cihaza ek olarak yeni telefonlarını da tanıtmıştı. İşte kulaklıklar ve dikkat çeken özellikleri:
9.04.2021Teknoloji
Samsung ve Adidas tarafından geliştirilen Galaxy Buds Pro modeli!
Samsung ve Adidas tarafından geliştirilen Galaxy Buds Pro modeli!Şirketler arasında kurulan ortaklıkların sonucu özel koleksiyonlar ortaya çıkıyor. Şimdi de Samsung ve Adidas arasında kurulan iş birliği ile karşımıza Stan Smith imzalı Galaxy Buds Pro çıkıyor.
5.04.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

kablosuz kulaklıkoppokulaklıkSamsungapple

Kablosuz Kulaklık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.