Kabul Edildi

Kabul Edildi

Son dakika kabul edildi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kabul edildi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kabul edildi haber sayfamızda...

Kabul Edildi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34.544 kabul edildi haberi bulunmuştur.
Oylamada dikkat çeken an! HDP'li Buldan tezkereye yanlışlıkla "evet" dedi
Oylamada dikkat çeken an! HDP'li Buldan tezkereye yanlışlıkla "evet" dediIrak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon ile asker gönderme konusunda hükümete yetki veren tezkerinin süresi iki yıl daha uzatıldı. AK Parti, MHP ve İYİ Parti’nin oylarıyla Meclis’te kabul edilen tezkere için CHP ve HDP ‘hayır’ oyu kullandı. Günlerdir "hayır" oyu için çağrı yapan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, oylamada yanlışlıkla "Evet" oyu için elini kaldırması ise dikkatlerden kaçmadı.
27.10.2021Haberler
Oylamada dikkat çeken an! HDP'li Buldan tezkereye yanlışlıkla "evet" dedi
Oylamada dikkat çeken an! HDP'li Buldan tezkereye yanlışlıkla "evet" dediIrak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon ile asker gönderme konusunda hükümete yetki veren tezkerinin süresi iki yıl daha uzatıldı. AK Parti, MHP ve İYİ Parti’nin oylarıyla Meclis’te kabul edilen tezkere için CHP ve HDP ‘hayır’ oyu kullandı. Günlerdir "hayır" oyu için çağrı yapan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, oylamada yanlışlıkla "Evet" oyu için elini kaldırması ise dikkatlerden kaçmadı.
27.10.2021Siyaset
‘Herkes güvende hissetsin istiyoruz’
‘Herkes güvende hissetsin istiyoruz’Başkan Tunç Soyer, İzmir depreminin yıldönümünde durum raporunu açıkladı
26.10.2021Ege
Son dakika: Biden istedi Senato onayladı! İşte ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi...
Son dakika: Biden istedi Senato onayladı! İşte ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi...Gelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Joe Biden'ın, ABD'nin Ankara Büyükelçiliğine aday gösterdiği Jeff Flake, Senato Genel Kurulu'nda onaylandı.
27.10.2021Dünya
Son dakika: Irak-Suriye tezkeresi Meclis'ten geçti
Son dakika: Irak-Suriye tezkeresi Meclis'ten geçtiGelen son dakika haberine göre; Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerektiği takdirde sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmak üzere Irak ve Suriye'ye gönderilmesi konusunda Cumhurbaşkanına verilen yetkinin 2 yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda CHP ve HDP'nin "hayır" oylarına karşı AK Parti, MHP ve İYİ Partinin "evet" oylarıyla kabul edildi.
26.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan 2022 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan 2022 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Faiz lobileriyle geçmişte nasıl mücadele ettiysek, kangren haline gelen IMF borçlarını nasıl sıfırladıysak, küresel dünyada yaşanan emtia-enerji kaynaklı yüksek fiyat dalgalanmalarına karşı en yüksek en etkin mücadeleyi vererek yine Cumhurbaşkanımız liderliğinde biz başaracağız." dedi.
26.10.2021Ekonomi
AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'dan 'tezkere' değerlendirmesi
AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'dan 'tezkere' değerlendirmesiAK Parti Sivas Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, "Türkiye’nin terörle mücadelesi devam ettiği sürece, terörle mücadele eden hükümetimiz; büyük bir inançla, cesaretle, fedakarlıkla görevlerini yapan asker, polis, jandarma ve güvenlik korucularımızın yanında olmayı sürdürecek." dedi.
26.10.2021Siyaset
Son dakika: Lübnan Tezkeresi’nin süresi uzatıldı
Son dakika: Lübnan Tezkeresi’nin süresi uzatıldıSon dakika haberine göre; TBMM Genel Kurulu'nda Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü (UNIFIL) kapsamında Lübnan'da bulunan Türk askerinin görev süresinin 1 yıl daha uzatılmasını öngören Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, kabul edildi.
26.10.2021Siyaset
HDP'den CHP'ye 'hayır' övgüsü: Tarihi bir çıkış
HDP'den CHP'ye 'hayır' övgüsü: Tarihi bir çıkışTürkiye'nin önemli gündemlerinden biri haline gelen Irak-Suriye tezkeresi için CHP'nin Meclis'te 'hayır oyu kullanacağız' açıklamasından sonra HDP'den konuyla ilgili açıklama geldi. HDP'li Ömer Gergerlioğlu, 'CHP tarihi bir çıkış yapmıştır' dedi.
26.10.2021Siyaset
TBMM Genel Kurulunda, Irak ve Suriye tezkeresinin süresi 2 yıl daha uzatıldı
TBMM Genel Kurulunda, Irak ve Suriye tezkeresinin süresi 2 yıl daha uzatıldıTürk Silahlı Kuvvetlerinin gerektiği takdirde sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmak üzere Irak ve Suriye'ye gönderilmesi konusunda Cumhurbaşkanına verilen yetkinin 2 yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda CHP ve HDP'nin "hayır" oylarına karşı AK Parti, MHP ve İYİ Partinin "evet" oylarıyla kabul edildi.Irak ve Suriye tezkeresinde, Türkiye'nin güney kara sınırlarına mücavir bölgelerde yaşanan gelişmeler ve süregiden çatışma ortamının milli güvenlik açısından taşıdığı risk ve tehditlerin artarak devam ettiğinin altı çizildi.
26.10.2021Haberler
Tataristan 'cumhurbaşkanı' sıfatından vazgeçmedi, Kremlin'den açıklama geldi
Tataristan 'cumhurbaşkanı' sıfatından vazgeçmedi, Kremlin'den açıklama geldiTataristan Cumhuriyeti Devlet Şurası, Moskova'dan gelen, Rüstem Minnihanov’un cumhurbaşkanlığı sıfatını ortadan kaldıracak tasarıyı kabul etmedi
26.10.2021Dünya
İstanbul'da 'insani su hakkı' kaldırıldı
İstanbul'da 'insani su hakkı' kaldırıldıİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), "İnsani Su Hakkı" uygulamasını kaldırdığını bildirdi.
26.10.2021Gündem
Eda Nur Kaplan soruşturmasında flaş gelişme! İddianame kabul edildi
Eda Nur Kaplan soruşturmasında flaş gelişme! İddianame kabul edildiAnkara'da, 15'inci kattan atlayarak yaşamına son veren Eda Nur Kaplan'a (18) ölümünden 1 hafta önce cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Yusuf Güzelyurt ve Mehmet Ardıçoğlu hakkında 'nitelikli cinsel saldırı' suçundan 18'er yıl hapis talebiyle hazırlanan iddianame, mahkemece kabul edildi.
25.10.2021Gündem
Salihli’nin beklediği projeler başlıyor
Salihli’nin beklediği projeler başlıyorSalihli Belediye Meclisi’nin tahmini 223 milyon 102 bin lira olarak belirlediği 2022 yılı bütçesi, oybirliği ile kabul edildi.
25.10.2021Ege
96 milyon dolarlık üç yeni proje aldı
96 milyon dolarlık üç yeni proje aldı2Proje yönetimi, mühendislik uygulamaları, endüstriyel kontrol sistemleri, IoT ve veri analitiği gibi uçtan uca hizmetler sunan Kontrolmatik Teknoloji, ekim ayında yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 96 milyon dolar büyüklüğünde üç yeni proje aldı.
24.10.2021Ekonomi
Faili meçhul küçük şehidin tazminat davası kabul edildi
Faili meçhul küçük şehidin tazminat davası kabul edildiEğitim atışındaki kurşunla evinin önünde can veren Edanur’un ölümüyle ilgili Danıştay, 11 yılın ardından aileye tazminat ödenmesi için davanın yeniden görülmesine hükmetti...
23.10.2021Gündem
Özer, Kosova Başbakanı Kurti ile görüştü
Özer, Kosova Başbakanı Kurti ile görüştüMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kosova’ya  gerçekleştirdiği ziyaretin ikinci gününde Kosova Başbakanı Albin Kurti ve Eğitim,  Bilim, Teknoloji ve Yenilik Bakanı Arberie Nagavci ile bir araya geldi.
23.10.2021Siyaset
'Bataklık Operasyonu'nda ara karar verildi
'Bataklık Operasyonu'nda ara karar verildiKamuoyunda "Bataklık Operasyonu" olarak bilinen ve suç örgütü kurucuları Çetin Gören ile Nejat Daş'ın da aralarında bulunduğu 73 sanıklı davada, tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına hükmedildi.
22.10.2021Gündem
Son dakika: Kooperatiflere ilişkin kanun teklifi Meclis'ten geçti
Son dakika: Kooperatiflere ilişkin kanun teklifi Meclis'ten geçtiSon dakika haberine göre; Kooperatiflere düzenlemeler getiren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
21.10.2021Gündem
Soyadı zaferi! Eşi de destek verdi
Soyadı zaferi! Eşi de destek verdiAvukat Aslı Pasinli, ‘Soyadım kimliğimdir, evlenince kaybolmamalı’ diyerek açtığı davayı kazandı ve eşinin soyadını kimliğinden sildirdi. Pasinli’nin soyadı mücadelesine, eşi Şiraz Baran da destek verdi...
21.10.2021Gündem
Kooperatiflere yeni düzenlemeler! 4 madde kabul edildi
Kooperatiflere yeni düzenlemeler! 4 madde kabul edildiMeclis Genel Kurulunda, Kooperatifler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümünde yer alan 4 madde kabul edildi.
20.10.2021Siyaset
Eski sevgili buluşmasındaki cinayete 4 müebbet istendi
Eski sevgili buluşmasındaki cinayete 4 müebbet istendiİstanbul Bağcılar’da eski sevgilisiyle parka konuşmaya giden Ali Tulgaroğlu'nun (51) silahla ateş edilerek öldürülmesi ve Kadir Arslan'ın (37) da silahla yaralanmasına ilişkin, hazırlanan iddianamede, 4 şüphelinin ayrı ayrı müebbet hapsi istendi.
20.10.2021Gündem
Son dakika: 'İhracatçılar' teklifi TBMM Sanayi ve Ticaret Komisyonu'nda kabul edildi
Son dakika: 'İhracatçılar' teklifi TBMM Sanayi ve Ticaret Komisyonu'nda kabul edildiİhracatçılara yatırım ve üretim teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Sanayi ve Ticaret Komisyonu'nda kabul edildi.
20.10.2021Ekonomi
TSK’nın Mali’deki görev süresi uzatıldı
TSK’nın Mali’deki görev süresi uzatıldıTürk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), BM Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’nde icra ettiği harekat ve misyonlara katılımına ilişkin verilen yetkinin bir yıl daha uzatılmasıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.
20.10.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'ın katıldığı Afrika'daki dörtlü zirveden bildiri
Son dakika: Erdoğan'ın katıldığı Afrika'daki dörtlü zirveden bildiriTürkiye Cumhuriyeti, Togo, Burkina Faso ve Liberya Cumhurbaşkanlarının görüşmesine dair yayımlanan nihai bildiride, DEAŞ, FETÖ, El Kaide ve Boko Haram dahil olmak üzere terör örgütleri arasında hiçbir ayrım gözetmeden terörizmle mücadele konusunda kararlılık vurgusu yapıldı.
19.10.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

tezkeremeclisTbmmHDPoylama

Kabul Edildi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.