Karın Germe

Karın Germe

Son dakika karın germe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan karın germe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan karın germe haber sayfamızda...

Karın Germe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 269 karın germe haberi bulunmuştur.
Düz bir karın için tercih edilebilecek uygulamalar nelerdir?
Düz bir karın için tercih edilebilecek uygulamalar nelerdir?Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Prof. Dr. Özgür Pilancı, düz bir karın için tercih edilebilecek uygulamalar ve drensiz karın germe uygulaması hakkında merak edilenleri tüm ayrıntılarıyla sizler için anlattı.Düz bir karın için yapılacak işlemler ve birtakım uygulamalar bulunmaktadır. Genellikle kilo alıp verme ve gebelik gibi değişimlere bağlı olmak üzere karında birtakım deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Bunlardan en sık karın katmanlarının yayılması; gebeliğe bağlı karın duvarının genişlemesi ve katmanların yayılması en yaygın görülen problemdir. Bunun haricinde kilo almaya bağlı karın derisinin kalınlaşması veya kilo verdikten sonra karın derisinin kalite olarak zayıflaması, çatlakların gelişmesi, buruşukluk şeklinde görünüm olması gibi birçok problem olabilir. Biz burada temel olarak hastada hangi problemler varsa bunlara yönelik cerrahi ve bazen medikal işlemler uygulayabiliyoruz. Bunlardan en sık işlemler; kontur bozukluğuna yol açan deri altı yağ birikimlerini gidermeye yönelik liposuction işlemleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, karındaki bu gevşemeyen, karın duvarının iyice öne çıkması sonucu oluşan görünümü düzeltmek üzere de karın germe işlemleri uygulamaktayız.
20.05.2022Güzellik
İşte dünyanın estetik haritası! Türkiye 2 branşta şampiyon
İşte dünyanın estetik haritası! Türkiye 2 branşta şampiyonTürkiye 2 branşta şampiyon olurken estetik işlem sayısının ciddi oranda artacağı açıklandı. Peki hangi ülke nasıl güzelleşiyor, dünyanın estetik haritası bize ne anlatıyor? Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği’nin son raporuna dayanarak cevap arıyoruz.
1.05.2022Pazar
Saç ekiminde bilinmesi gereken olmazsa olmaz 10 doğru
Saç ekiminde bilinmesi gereken olmazsa olmaz 10 doğruSaç sorunlarına karşı günümüzde yaygın olarak kullanılan saç ekim yöntemleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih ediliyor. Peki saç ekimi sürecinde mutlaka bilinmesi gereken ayrıntılar neler? Sağlık Yönetimi Uzmanı Songül Alcı açıkladı.
17.02.2022Saç Bakımı
Vücut şekillendirmenin en popüler 6 yolu
Vücut şekillendirmenin en popüler 6 yoluBilim ve teknolojide yaşanan gelişmeler tıbbın her alanına olduğu gibi estetik cerrahiye de yön veriyor. Daha güzel, daha estetik, daha göz alıcı ve daha dikkat çekici bir vücuda sahip olmak eskiye göre çok daha kolay. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr Sarper Mete kadınların en çok tercih ettiği 6 vücut şekillendirme uygulamasını anlattı.
1.02.2022Estetik
Karın germe ameliyatında merak edilenler
Karın germe ameliyatında merak edilenlerKarın germe ameliyatı ile fazla derilerin alınarak gergin bir karına sahip olmak mümkün. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara karın germe ameliyatı hakkında bilgi verdi.
27.12.2021Sağlık
Yaptırdığı estetik ameliyatlar kabusu oldu!
Yaptırdığı estetik ameliyatlar kabusu oldu!İngiltere'de yaşayan Selda Gümüş, 6 yıl önce geldiği İzmir'de geçirdiği obezite ameliyatı sonrası, estetik operasyon için de 3 kez bıçak altına yattı. Gümüş, germe operasyonlarında vücudunda deformasyon meydana geldiğini ileri sürerek operasyonları yapan doktor hakkında suç duyurusunda bulundu. Gümüş, "Vücuduma korku filmi sahnesi için makyaj yapılmış gibi hissediyorum. Bu süreci yaşadığım için uykularım kaçıyor. Rüyalarımda doktor gözlerimi oyuyor ya da beni parçalayıp doğruyor" dedi.
17.12.2021Gündem
Uzmanlar uyardı! Estetik müdahalelerde ciddi artış...
Uzmanlar uyardı! Estetik müdahalelerde ciddi artış...Son dakika haberlere göre koronavirüs salgını, hayatımızdaki pek çok şeyi olduğu gibi güzellik algımızı da etkiledi. İnsanların bedenleriyle ilgili rahatsızlık duydukları şeyleri değiştirme arzusu da listenin ilk sıralarında yer alıyor. Pandemi döneminde estetik müdahalelere olan ilgideki ciddi artışa vurgu yapan uzmanlar, dikkat çeken bir uyarıda bulunuyor.
30.10.2021Gündem
Hamilelik sonrası karın sarkması çözülebilir bir problemdir!
Hamilelik sonrası karın sarkması çözülebilir bir problemdir!Hamilelik sürecinin tamamlamasıyla beraber karın bölgesinde oluşan belirgin bir hale gelebilir. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Serdar Altun karın sarkmaları için sıklıkla tercih edilen yöntemleri sizler için derledi.
27.09.2021Estetik
Kullandığımız filtreler estetik yaptırma isteğini arttırıyor
Kullandığımız filtreler estetik yaptırma isteğini arttırıyorBirçok yönde etkisini gördüğümüz koronavirüs, insan alışkanlıklarını çok kısa sürede değiştirdi. Bu durum sağlık alanında da insanlarda farklı talepler oluşturdu ve sosyal kısıtlanmalar bizi biraz daha kendimizle yalnız bıraktı. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç Emre Davun artan estetik operasyonlar hakkında bilgi verdi.
24.09.2021Estetik
Adana'da 3 çocuk annesinin estetik ameliyat sonrası ölümüne ilişkin  soruşturma
Adana'da 3 çocuk annesinin estetik ameliyat sonrası ölümüne ilişkin soruşturmaAdana'da, 39 yaşındaki kadının vücut estetiği operasyonunun ardından hayatını kaybetmesi nedeniyle ailesinin şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.
24.09.2021Gündem
'Benim durumum başkalarına ders olsun'
'Benim durumum başkalarına ders olsun'Denizli'de, temizlik görevlisi olarak çalıştığı hastanede, karın germe estetik ameliyatı olan Ayşe Kabaklı (36), kasığına hatalı atıldığını ileri sürdüğü dikişin damarına baskı yapıp pıhtı oluşturmasıyla belden aşağısını sağlıklı kullanamadığını öne sürüp doktoru hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Olayla ilgili idari inceleme başlatıldığını söyleyen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, ameliyatından 45 gün sonra şikayeti ortaya çıkan Kabaklı'nın, uzmanların kontrolünde olduğunu söyledi.
12.07.2021Haberler
'Benim durumum başkalarına ders olsun'
'Benim durumum başkalarına ders olsun'Denizli'de, temizlik görevlisi olarak çalıştığı hastanede, karın germe estetik ameliyatı olan Ayşe Kabaklı (36), kasığına hatalı atıldığını ileri sürdüğü dikişin damarına baskı yapıp pıhtı oluşturmasıyla belden aşağısını sağlıklı kullanamadığını öne sürüp doktoru hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Olayla ilgili idari inceleme başlatıldığını söyleyen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, ameliyatından 45 gün sonra şikayeti ortaya çıkan Kabaklı'nın, uzmanların kontrolünde olduğunu söyledi.
12.07.2021Gündem
Anne adaylarının estetik ile ilgili en çok sorduğu 9 soru
Anne adaylarının estetik ile ilgili en çok sorduğu 9 soruGelecekte anne olmayı planlayan kadınların estetik uygulamalarla ilgili merak ettiği birçok soru bulunmaktadır. Bu sorular daha çok karın germe ve meme büyütme-küçültme uygulamaları üzerinde yoğunlaşmaktadır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu, estetik uygulamaların gebelik sürecine ve emzirmeye olan etkileri hakkında bilgi verdi.
Karın Germe yöntemi nedir?
Karın Germe yöntemi nedir?Karın derisi gevşek, karın kasları zarar görmüş veya alt karın bölgesinde aşırı yağ bulunan kadın ve erkekler, karınlarının görünümünü iyileştirmek için karın germe “abdominoplasti” yaptırmayı tercih ederler. Gevşek, sarkık bir karnın olağan nedenleri hamilelik ve/veya aşırı kilo alınmasıdır. Dr Leyla Arvas’a karın germe yöntemini sorduk; Karın germe çok yaygın uygulanan bir ameliyattır ve sık yapılan estetik işlemler listesinde ikinci sırada yer almaktadır.
16.06.2021Advertorial
Hamilelik sonrası karın germe estetiği ile ilgili merak edilenler
Hamilelik sonrası karın germe estetiği ile ilgili merak edilenlerSon yıllarda hem kadınlar hem de erkekler arasında oldukça popüler hale gelen karın germe estetiği ile ilgili merak edilenleri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Okan Morkoç anlattı.
6.04.2021Estetik
Karın Germe Ameliyatı Nedir, Nasıl Yapılır? Karın Germe Ameliyatı Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?
Karın Germe Ameliyatı Nedir, Nasıl Yapılır? Karın Germe Ameliyatı Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?Karın germe ameliyatı nedir, nasıl yapılır? Karın germe ameliyatı sonrasında nelere dikkat edilmeli? Karın germe ameliyatının riskleri var mıdır? Ameliyat sonrasında nelere dikkat etmek gerekir? Tüm detayları ile karın germe ameliyatı hakkındaki bilgileri derledik.
26.02.2021Sağlık
Estetikten çok zorunluluk haline gelen ameliyatlar neler?
Estetikten çok zorunluluk haline gelen ameliyatlar neler? Estetik denince aklımıza en önce güzellik gelir. Estetik ameliyatların sadece güzelleşmek için yapıldığı düşünülür. Oysa estetik cerrahi pek çok sağlık problemine cerrahi çözümler sunmaktadır. Doğuştan veya sonradan olan bazı rahatsızlıkların estetik ve fonksiyonel tedavisi estetik cerrahi branşı tarafından yapılmaktadır. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara konu ile ilgili bilgi verdi.
4.02.2021Estetik
Doğum sonrası ‘Anne estetiği’
Doğum sonrası ‘Anne estetiği’Doğumdan sonra kadınların deforme olan vücut formları “Anne Estetiği” ile eski haline dönüyor...
4.01.2021Ege
Erkekler için genital estetik ve düzeltme seçenekleri nelerdir?
Erkekler için genital estetik ve düzeltme seçenekleri nelerdir? Günümüzde erkekler de kadınlar kadar görselliğe önem veriyor. Bunun yanında genital organların estetiği yaygın bir sorun olmasına karşın, dile getirilmesi biraz zor olabiliyor. Errkeklerin genital organ estetiği problemleri ile nasıl sonuçlar elde edilebilir? Erkekler için genital estetik seçenekleri nelerdir? Plastik Estetik ve Rekonstüktif Cerrahı Uzmanı Doçent Doktor Tayfun TÜRKASLAN cevaplıyor.
Doğum sonrası en sık estetik operasyon yapılan 4 bölge
Doğum sonrası en sık estetik operasyon yapılan 4 bölgeDoğum sonrasında meydana gelen deformasyonlar, hemen her annenin başlıca sorunları arasında yer alıyor. Doğum sonrası hangi estetik operasyonlar yapılabilir? Vücudunuzu eski formuna kavuşturabilir misiniz? Daha iyi görünmek için ameliyat seçenekleri hangileridir? Plastik Estetik ve Rekonstüktif Cerrahı Uzmanı Doç.Dr. Tayfun Türkaslan, anne estetiği hakkında merak edilen soruları cevapladı
2.12.2020Estetik
Obezite cerrahisi sonrası estetik ameliyatlar
Obezite cerrahisi sonrası estetik ameliyatlarEkol Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Melikoğlu, obezite cerrahisinin yaygınlaşması ile hastalar için estetik cerrahinin adeta tedavinin devamı niteliğine dönüştüğünü belirtti.
27.10.2020Ege
Estetik mağduru genç kadının hayatı geçirdiği 6 ameliyatla kabusa döndü
Estetik mağduru genç kadının hayatı geçirdiği 6 ameliyatla kabusa döndüİstanbul'da Kübra Boyraz isimli genç kadının güzellik merkezinde yaptırdığı dolgu sonrası hayatını kaybetmesi, estetik operasyonları nedeniyle yaşanan ağır mağduriyetleri de gündeme getirdi. Estetik mağdurlardan biri olan 36 yaşındaki C.K., 30 kilo verdikten sonra vücudunu daha estetik hale getirmek isterken tam anlamıyla kabus yaşadı. 1.5 yılda 6 ameliyat geçiren "Ameliyat sonrası ne oturmak, ne yatmak mümkün" diyen genç kadın, sağ göğsünün göbeğine değecek kadar aşağı düştüğünü, bacak germe ameliyatında cinsel organının bir kısmının bacağına yapışık hale geldiğini, kalçasının pantolon giyemeyecek kadar orantısız şekle dönüştüğünü söyledi.
12.10.2020Gündem
Pandemide estetik olarak en çok saç ekimi tercih edildi!
Pandemide estetik olarak en çok saç ekimi tercih edildi!Corona virüs salgınında evde kalınan süre insanların aynayla daha fazla vakit geçirmesine de sebep oldu. Bu süreç, pandemiye rağmen yeni normalde saç ekimine ve estetiğe olan talebi de artırdı.
2.10.2020Estetik
Estetikte son dönem trendler
Estetikte son dönem trendlerEstetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, estetik cerrahideki son dönem trendlerini sizler için anlattı.
29.09.2020Estetik
Kırışık gideren yöntem: Endopeel
Kırışık gideren yöntem: EndopeelDr. Mesut Ayyıldız, ''Mimik kaybı olmadan 20 dakikada başlayan etkisiyle kırışıklık ve sarkmalara son vererek ameliyatsız yüz germe alanında açık ara ön plana çıkmakta ve uzun yıllar ilginin daha da artacağı bir yöntem olarak dikkat çekmektedir'' diyerek Endopeel yöntemi hakkında bilgi verdi.
17.09.2020Estetik

Benzer Haber Etiketleri

Karın Germe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.