Kaynak Holding

Kaynak Holding

Son dakika Kaynak Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kaynak Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kaynak Holding haber sayfamızda...

Kaynak Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.463 kaynak holding haberi bulunmuştur.
FETÖ elebaşının yeğeni için istenen ceza belli oldu
FETÖ elebaşının yeğeni için istenen ceza belli oldu Firari olarak aranırken Esenyurt'ta yakalanarak tutuklanan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ağabeyi Kutbettin Gülen'in kızı Asiye Gülen ile dini nikahlı eşi Mustafa Çamyar hakkında istenen cezalar belli oldu.
11.11.2023 Gündem
FETÖ yöneticisi villada yakalandı
FETÖ yöneticisi villada yakalandı Terör örgütü FETÖ’nün en önemli finans kaynaklarından Kaynak Holding Yönetim Kurulu üyesi ve FETÖ yöneticisi Erkan Ünal İstanbul Büyükçekmece’de bir villaya yapılan baskında yakalandı.
14.09.2023 Gündem
Firari FETÖ'cü Erkan Ünal yakalandı! İşte operasyonun ayrıntıları...
Firari FETÖ'cü Erkan Ünal yakalandı! İşte operasyonun ayrıntıları... Büyükçekmece'de FETÖ'ye yönelik operasyon düzenlendi. Firari FETÖ'cü, Kaynak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Ünal'ın yakalandığı operasyonun ayrıntıları da belli oldu.
13.09.2023 Gündem
Fetullah Gülen'in yeğeni yakalandı
Fetullah Gülen'in yeğeni yakalandı FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in yeğeni Asiye Gülen ile dini nikahlı eşi Mustafa Çaymar Esenyurt'ta yakalandı. 
24.06.2023 Gündem
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 28 gözaltı
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 28 gözaltı İstanbul'da Kaynak Holding'e bağlı 122 şirket, dernek ve vakıflardan elde edilen yaklaşık 975 adet hard diskin incelenmesi sonucu belirlenen 34 kişiye yönelik düzenlenen operasyonda 28 kişi gözaltına alındı.
14.06.2023 Haberler
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 28 gözaltı
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 28 gözaltı İstanbul'da Kaynak Holding'e bağlı 122 şirket, dernek ve vakıflardan elde edilen yaklaşık 975 adet hard diskin incelenmesi sonucu belirlenen 34 kişiye yönelik düzenlenen operasyonda 28 kişi gözaltına alındı.
14.06.2023 Gündem
Enver Altaylı’nın şoförü isim verdi, görüşmeyi anlattı: 'Adam zarar veriyor, halletmemiz lazım’
Enver Altaylı’nın şoförü isim verdi, görüşmeyi anlattı: 'Adam zarar veriyor, halletmemiz lazım’ Hablemitoğlu suikastını organize etmekle suçlanan Enver Altaylı’nın şoförü N.A., ifadesinde çarpıcı bilgiler verdi. Altaylı’nın FETÖ elebaşlarından Mustafa Özcan ile düzenli görüştüğünü söyleyen N.A, ikili arasında geçen bir konuşmayı da anlattı.
30.11.2022 Gündem
FETÖ'den aranan Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı
FETÖ'den aranan Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı FETÖ'nün finans merkezi olduğu gerekçesiyle kayyum atanan Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü ve örgütün üst düzey sorumlularından B.A., İstanbul'da yakalandı.
13.01.2022 Gündem
İstanbul'da FETÖ operasyonu! 15 kişi gözaltına alındı
İstanbul'da FETÖ operasyonu! 15 kişi gözaltına alındı İstanbul merkezli 3 ilde FETÖ'nün finans merkezi olduğu öne sürülen Kaynak Holding'in yöneticilerinin kurduğu belirtilen güvenlik şirketine yönelik düzenlenen operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.
22.09.2021 Gündem
MASAK, FETÖ'nün kara parasına geçit vermiyor
MASAK, FETÖ'nün kara parasına geçit vermiyor Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı (MASAK), Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik 17-25 Aralık 2013'te başlattığı soruşturma ve incelemelerine, hem ulusal hem de uluslararası alanda yaptığı iş birlikleriyle birçok alanda devam ediyor.
15.07.2021 Ekonomi
İstanbul'da FETÖ operasyonunda 29 şüpheli yakalandı
İstanbul'da FETÖ operasyonunda 29 şüpheli yakalandı İstanbul'da, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik operasyonda, 29 şüpheli gözaltına alındı.Şüphelilerin örgüt içi motivasyonu artırmak amacı ile birbirlerine mail gönderdikleri, 7 Haziran 2015 seçimleri öncesi örgüt üyelerini müşahit olmak için YSK'ye başvurmaya yönlendirdikleri tespit edildi
5.05.2021 Gündem
FETÖ içindeki kavga gizli kasaların yolsuzluk ve karanlık servetlerini ifşa ediyor
FETÖ içindeki kavga gizli kasaların yolsuzluk ve karanlık servetlerini ifşa ediyor  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerinin, "örgüt içi yolsuzluk ve kişisel servet edinme" kavgası devam ederken, elebaşı Fetullah Gülen'in gizli kasası Mustafa Özcan ile gizli ortağı Ali Çelik'in İngiltere'de kurdukları şirketin milyonlarca sterlinlik mal varlığı  mensuplar arasında tartışma konusu oldu.
25.03.2021 Gündem
Son dakika... Örgüte ağır darbe! Çok sayıda gözaltı kararı var
Son dakika... Örgüte ağır darbe! Çok sayıda gözaltı kararı var FETÖ'ye peş peşe yapılan operasyonlarla ağır darbe vuruluyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı mahrem hizmetler yapılanmasına yapılan operasyonla birlikte İstanbul merkezli bir operasyon daha düzenlendi.
2.03.2021 Gündem
FETÖ'nün e-postaları deşifre edildi! 'Cennete bilet'
FETÖ'nün e-postaları deşifre edildi! 'Cennete bilet' FETÖ'nün mali ayağına operasyon düzenleyen emniyet birimleri, örgütün internet üzerinden yaptığı yazışmaları ele geçirdi.
10.12.2020 Gündem
Gülen'in örgüt üzerindeki gölgesi Mustafa Özcan
Gülen'in örgüt üzerindeki gölgesi Mustafa Özcan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen öldükten sonra yerine geçeceği söylenen Mustafa Özcan, örgütün sözde İstanbul ve Balkan ülkeleri imamlığı, ardından "hususi hizmetler" kapsamında Hava Kuvvetleri Komutanlığı mahrem imamlığını yaptı.
8.11.2020 Gündem
FETÖ'nün mali yapısına büyük takip
FETÖ'nün mali yapısına büyük takip Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) para trafiğinin önlenmesine yönelik çok yönlü mücadele yürüten Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), 2019 yılı sonuna kadar örgütle ilgili 1249 finansal işlem kapsamında 524 milyon lirayı askıya aldı.
14.07.2020 Ekonomi
FETÖ’nün kaçak ‘mavi’ militanları belli oldu
FETÖ’nün kaçak ‘mavi’ militanları belli oldu Son dakika haberi... Fetullahçı Terör Örgütü'nün Mavi kategoride arananlar listesi de belli oldu. Listede 22 isim bulunurken aralarında örgütün azılı mensuplarından Emrullah Uslu, Ahmet Hamdi Parlak gibi isimler de yer aldı.
21.06.2020 Gündem
İstihdamın kapısını evden sipariş açtı
İstihdamın kapısını evden sipariş açtı Yeni tip koronavirüs tüm dünyada etkisini sürdürüyor. Tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları da virüs etkisiyle değişiyor. Tüketicilerin çoğu ‘evde kalın’ çağrısına uyarak mümkün olmadıkça evden çıkmıyor ve gıda, hijyen gibi temel ihtiyaç malzemelerini internet üzerinden sipariş ediyor.
9.04.2020 Ekonomi
Kaynak Holding yöneticilerinin FETÖ davasında karar
Kaynak Holding yöneticilerinin FETÖ davasında karar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) finans merkezi olduğu gerekçesiyle kayyum atanan Kaynak Holding'de yöneticilik ve üst düzey görevler yapan 4 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.
30.01.2020 Gündem
Son dakika: İşte FETÖ'ye destek için Bank Asya'ya yatırılan para tutarı!
Son dakika: İşte FETÖ'ye destek için Bank Asya'ya yatırılan para tutarı! Olağanüstü Hal (OHAL) İşlemleri İnceleme Komisyonunun görev süresinin 1 yıl uzatılmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu Başkanı Tanrıkulu "Örgüte destek için Bank Asya'ya yatırılan para tutarının 2 milyar 369 milyon lira olduğu tespit edildi." ifadelerini kullandı.
26.12.2019 Gündem
FETÖ'nün Türkiye imamı Mustafa Özcan'ın kızı adliyede
FETÖ'nün Türkiye imamı Mustafa Özcan'ın kızı adliyede İzmir'de, FETÖ/PDY'nin en üst düzey isimlerinin yer aldığı, Ergenekon, 17-25 Aralık gibi operasyonların yapılması kararının alındığı 'Başyüceler Şurası'nın başkanı Mustafa Özcan'ın kızı Zehra Bozkurt'un da aralarında bulunduğu 16 FETÖ/PDY şüphelisi, adliyeye sevk edildi.
24.10.2019 Gündem
FETÖ/PDY'nin sözde Türkiye imamının kızı yakalandı
FETÖ/PDY'nin sözde Türkiye imamının kızı yakalandı İzmir'de, FETÖ/PDY'nin en üst düzey isimlerinin yer aldığı ve Ergenekon operasyonları, 17- 25 Aralık operasyonları gibi birçok kritik kararın alındığı 'Başyüceler Şurası'nın sözde başkanı Mustafa Özcan'ın kızı Zehra Bozkurt, gözaltına alındı.
23.10.2019 Gündem
Kaynak Holding'in kurucusuna FETÖ'den 15 yıl hapis istemi
Kaynak Holding'in kurucusuna FETÖ'den 15 yıl hapis istemi İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan, örgüte iltisakı nedeniyle kayyum atanan Kaynak Holding'in kurucularından Kemal Başkaya hakkında 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
14.10.2019 Gündem
FETÖ'nün "dua listesi" davası hakkında karar
FETÖ'nün "dua listesi" davası hakkında karar Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) müzahir olduğu gerekçesiyle kayyum atanan Kaynak Holding ve bağlantılı şirketlere yönelik yapılan operasyonda ele geçen 944 kişilik ''dua listesi'' isimli dosyaya ilişkin 9'u tutuklu 63 sanığın yargılandığı davada, tüm tutuklu sanıkların tahliyesine karar verildi.
9.09.2019 Gündem
FETÖ’cü Kaynak Holding’in kurucusu yakalandı
FETÖ’cü Kaynak Holding’in kurucusu yakalandı İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik operasyonda aralarında iş insanlarının da bulunduğu 18 zanlı gözaltına alındı.
2.08.2019 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kaynak Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.