Kiğılı

Kiğılı

Son dakika Kiğılı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kiğılı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kiğılı haber sayfamızda...

Kiğılı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.101 kiğılı haberi bulunmuştur.
Alışverişe karne ve baba dopingi
Alışverişe karne ve baba dopingiBabalar Günü, karne hediyesi ve tatil alışverişi birleşti. 3 alışverişin bir araya gelmesiyle AVM’ler ve çarşılar hareketlenirken, cirolarda en az yüzde 25 – 30 arası bir artış bekleniyor. Hazır giyim, teknoloji ve ayakkabı gibi sektörler başta olmak üzere tüm alanlarda hareketlenme yaşanıyor.
14.06.2022Ekonomi
Daha teknolojik daha ekolojik
Daha teknolojik daha ekolojikErkek giyim markası Kiğılı, teknoloji yatırımlarını metaverse’e yaptığı giriş ve Tomorrow koleksiyonuyla farklı bir boyuta taşıdığını duyurdu
5.06.2022Ekonomi
‘İstediği gibi giyiniyorum’
‘İstediği gibi giyiniyorum’Bensu Soral, Kiğılı’nın davetine katıldı.
27.05.2022Cadde
NFT defilesi
NFT defilesiKiğılı’nın Tomorrow koleksiyonunun tanıtıldığı lansmanda dünyanın ilk holografik NFT defilesiyle yapıldı
27.05.2022Cadde
Dünyanın ilk holografik NFT defilesi
Dünyanın ilk holografik NFT defilesiErkek giyim markası Kiğılı ilginç bir etkinliğe imza atarak giyilebilir NFT parçalarını holografik bir defileyle tanıttı.
26.05.2022Vitrin
‘Yara bandı çözümlerden uzak durun’
‘Yara bandı çözümlerden uzak durun’Sosyal girişimcilik nedir? Nasıl etkili olur? Ashoka Türkiye Direktörü Hilal Baykara anlattı...
‘Türkiye’nin en itibarlı markaları’ ödüllendirildi
‘Türkiye’nin en itibarlı markaları’ ödüllendirildiBeykoz Üniversitesi ile İtibar Akademisi tarafından gıdadan akaryakıta bankacılıktan elektronik eşyaya kadar 40 kategoride Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinin belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları açıklandı. Beykoz Üniversitesi ev sahipliğinde önceki gün düzenlenen törenle kazanan markalara ödülleri takdim edildi.
29.04.2022Eğitim
Bereketli İlkokulu’na destek sağladı
Bereketli İlkokulu’na destek sağladıKiğılı, Mardin’in Artuklu ilçesindeki Bereketli İlkokulu’na destek çalışmasını hayata geçirdi.
23.04.2022Ekonomi
Kiğılı'dan Almanya'ya havalimanı mağazası
Kiğılı'dan Almanya'ya havalimanı mağazasıYurt içi ve yurt dışında toplam 358 mağaza ile faaliyet gösteren Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, Avrupa’daki mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.
16.04.2022Ekonomi
OKTAY KAYNARCA kimdir, kaç yaşında? Oktay Kaynarca nereli, hangi dizilerde oynadı?
OKTAY KAYNARCA kimdir, kaç yaşında? Oktay Kaynarca nereli, hangi dizilerde oynadı?Kanal D'nin beğeniyle takip edilen Şarkılar Bizi Söyler programına bu akşam Oktay Kaynarca konuk oluyor. Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde "Karışık Kaset - Ercan Saatçi Şarkıları" gecesi yaşanacak. Oktay Kaynarca da programa eşlik edecek. Peki Oktay Kaynarca kimdir, kaç yaşında? Oktay Kaynarca nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte Başarılı oyunculuğuyla hafızalara kazınan Oktay Kaynarca biyografisi ve oynadığı diziler, filmler...
9.04.2022Cadde
Kiğılı’dan Milano çıkarması
Kiğılı’dan Milano çıkarmasıKiğılı, İtalya Milano’da gerçekleştirilen ve gelinlik ile resmi kıyafet özelinde dünyada öncü fuarların başında gelen Sì Sposaitalia Collezioni Milano Bridal Week’te yer aldı.
8.04.2022Ekonomi
Milano’da Türk motifleri podyumda
Milano’da Türk motifleri podyumdaGiyim markası Kiğılı, İtalya’nın moda kenti Milano’da gerçekleştirilen Sì Sposaitalia Collezioni Milano Bridal Week’te tek Türk markası olarak podyumdaki yerini aldı.
7.04.2022Moda
‘50 milyon liralık’ teknolojik yatırım
‘50 milyon liralık’ teknolojik yatırımHazır giyim perakendesi ve e-ticaret alanında uzun yıllar çalışan Kiğılı, bu alandaki dört teknolojisini duyurdu.
1.04.2022Ekonomi
Türk markalardan metaverse’e hücum
Türk markalardan metaverse’e hücumTürk markalar birer birer metaverse mağaza projelerini duyuruyor. Perakende yanında teknoloji ve elektronik markaları bu teknoloji için hazırlık yapıyor. Metaverse fiziki ve sanal alışverişi birleştirip yeni bir düzen yaratacak.
11.03.2022Ekonomi
Tüm vitrinlerde 8 Mart mesajı var
Tüm vitrinlerde 8 Mart mesajı varKiğılı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farkındalık projesi kapsamında Türkiye’deki birçok mağazasının vitrinini kadına karşı şiddet haberleriyle donattı.
8.03.2022Ekonomi
“En Teknolojik Erkek Giyim Markası” ödülü sahibini buldu
“En Teknolojik Erkek Giyim Markası” ödülü sahibini bulduKiğılı, Tech Brands Turkey’de erkek giyim kategorisinde “Türkiye’nin En Teknolojik Erkek Giyim Markası” ödülüne layık görüldü.
24.02.2022Vitrin
Kiğılı ‘ev’e giriyor
Kiğılı ‘ev’e giriyorKiğılı CEO’su Hilal Suerdem, 2022 yılına yeni projelerle girdiklerini belirterek, “İnternet üzerinden ev tekstili satışını başlattık. Daha sonra mağazalaşma planımız da var. Ayrıca Düsseldorf Havalimanı’nda mağaza açıyoruz” dedi.
16.02.2022Ekonomi
Kiğılı’dan Oktay Kaynarca markası
Kiğılı’dan Oktay Kaynarca markasıErkek giyim modasının öncülerinden Kiğılı, 'Oktay Kaynarca designed by Kiğılı' markasına imza attı. Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın iş birliğinin 2019 yılında başladığını hatırlatan Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem şunları söyledi:
17.12.2021Ekonomi
‘Hayatımda kimse yok’
‘Hayatımda kimse yok’Oyuncu Oktay Kaynarca, Kiğılı ile iş birliğiyle oluşturduğu yeni markası ‘Oktay Kaynarca designed by Kiğılı’nın lansmanını Sorriso Kuruçeşme’de yaptı.
17.12.2021Cadde
Bolonya’da görkemli açılış
Bolonya’da görkemli açılışKiğılı, İtalya’nın Bolonya kentindeki satış mağazasını görkemli bir törenle açtı.
26.11.2021Cadde
Duygusal film
Duygusal filmKiğılı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel “#BizeYakışanDuruş O’nun Duruşu” mesajlı bir reklam filmi yayınladı.
11.11.2021Cadde
Editör'ün seçtikleri
Editör'ün seçtikleriModern ve şıkAbdullah Kiğılı Exclusive Cut’ın ‘Şehre Dönüş’ kampanyasıyla erkekler, kesimi, işçiliği ve kalitesiyle birbirinden özel parçalara özel fiyat avantajıyla ulaşıyor...
18.09.2021Cadde
‘Hazır giyim sektörü altın çağına giriyor’
‘Hazır giyim sektörü altın çağına giriyor’Küresel sıkıntıların son bulması halinde tekstil sektörünün ihracattaki payının yüzde 50’lere varabileceğini belirten Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, yeterli özsermayesi ve altyapısı sağlam olan firmaların öne çıkabileceğini, sektörün 2-3 yıl içerisinde altın çağını yaşayabileceğini söyledi...
10.09.2021Ekonomi
Editör'ün seçtikleri
Editör'ün seçtikleriSanatın gücüadL, sanatın gücünü, modanın ruhuna taşıyor...
24.07.2021Cadde
‘İşler açıldı, smokin yetişmiyor’
‘İşler açıldı, smokin yetişmiyor’Normalleşmeyle işlerin hızla eski seviyelere döndüğünü anlatan Abdullah Kiğılı, “Ertelenen düğünler devreye girdi. Smokin rekor kırıyor. Sipariş yetiştiremiyoruz” dedi.
13.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kiğılı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.