Konuşanlar

Konuşanlar

Son dakika konuşanlar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan konuşanlar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan konuşanlar haber sayfamızda...

Konuşanlar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 724 konuşanlar haberi bulunmuştur.
Hasan Can Kaya hayranlığı dövmeye dönüştü! Göğsüne ünlü ismin portresini çizdirdi
Hasan Can Kaya hayranlığı dövmeye dönüştü! Göğsüne ünlü ismin portresini çizdirdiKonuşanlar programıyla şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya'nın bir kadın hayranı sevgisini göstermek için ünlü komedyenin portresini göğsüne dövme olarak yaptırdı. Kaya'nın hayranının bu hamlesine ne tepki vereceği ise merak konusu oldu.
25.05.2022Cadde
Kandil Mesajları 2022 - Yeni ve Resimli En Güzel İyi Kandiller ve Kadir Gecesi Mesajları (Kısa - Uzun)
Kandil Mesajları 2022 - Yeni ve Resimli En Güzel İyi Kandiller ve Kadir Gecesi Mesajları (Kısa - Uzun)Mübarek Kadir Gecesi için en güzel ve resimli mesajlar haberimizde! Ramazan ayının 27. gecesi olan Kadir Gecesi Müslüman dünyası önemli bir yere sahip mübarek günlerden bir tanesidir. Tüm İslam dünyasında Kadir Gecesi heyecanı yaşanırken Kandil mesajları gündem konusu oldu. Yakınlarına Kadir Gecesine özel en güzel dileklerini iletmek isteyenler Kandil mesajları ve Kadir Gecesi mesajlarını araştırmaya başladı.
27.04.2022Güzel Sözler
2022 Kandil Mesajları ve Kadir Gecesi Sözleri... Dileklerinizi İletebileceğiniz Güzel Anlamlı, Resimli, Dualı Kadir Gecesi Mesajları Sizleri Bekliyor...
2022 Kandil Mesajları ve Kadir Gecesi Sözleri... Dileklerinizi İletebileceğiniz Güzel Anlamlı, Resimli, Dualı Kadir Gecesi Mesajları Sizleri Bekliyor...Müslüman dünyasında önemli yere sahip olan Kadir Gecesi Ramazan ayının 27. gecesine denk gelmektedir. Kur'an-ı Kerim'in vahyedilmeye başlandığı bu gecenin önemi büyüktür. Kadir Gecesinde müminler evlerde veya camiler ibadetlerini gerçekleştirir. Kur'an-ı Kerim okunur, namaz kılınır ve bol bol eller semaya açılarak bu gecede dua edilir. İslam aleminin sevinçle karşıladığı Kadir Gecesinde müminler kandil mesajları ile sevdiklerinin kadir gecesini kutlayacak. Sosyal medya mecralarında veya sevdiklerinize mesaj yoluyla iletebileceğiz birbirinden güzel, anlamlı, resimli kandil mesajları bulunuyor. Anlamlı, kısa, uzun ve birbirinden güzel resimli kadir gecesi kutlama sözleri için 'Kandil Mesajları 2022' içeriğimize göz atabilirsiniz.
27.04.2022Güzel Sözler
Kadir Geceniz Mübarek Olsun Mesajları 2022 - Özel Dualı ve Ayet Yazılı En Güzel Kadir Gecesi Resimleri
Kadir Geceniz Mübarek Olsun Mesajları 2022 - Özel Dualı ve Ayet Yazılı En Güzel Kadir Gecesi ResimleriBin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni büyük heyecanla karşılayan İslam alemi en güzel dileklerini sevdiklerine iletmek için ‘Kadir Geceniz mübarek olsun mesajları’ araştırması içerisine giriyor. Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bu gece Müslüman dünyası için büyük önem arz ediyor. Ellerin semaya açılıp duaların edildiği ve ibadet edilerek geçirilen bu geceni önemine ayetlerde ve hadislerde de değinilmiştir. Özel dualı ve ayet yazılı en güzel Kadir Gecesi resimleri için ‘Kadir Geceniz Mübarek Olsun Mesajları (2022)’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
27.04.2022Güzel Sözler
ANLAM DOLU KADİR GECESİ MESAJLARI | En güzel resimli ve uzun-kısa Kadir Gecesi mesajı seçenekleri ile dualı sözler
ANLAM DOLU KADİR GECESİ MESAJLARI | En güzel resimli ve uzun-kısa Kadir Gecesi mesajı seçenekleri ile dualı sözlerBin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, bu gece idrak edilecek. Bu mübarek gece heyecanla beklenirken Müslümanlar birbirlerine en iyi dilekleri iletmek için Kadir Gecesi mesajlarını araştırıyor. Biz de sizler için En güzel, anlamlı, resimli, uzun-kısa Kadir Gecesi mesajlarını ve sözlerini derledik.
27.04.2022Gündem
2022 KADİR GECESİ MESAJLARI (ÖZ, RESİMLİ, DUALI) || EN GÜZEL KADİR GECESİ MESAJLARI VE SÖZLERİ....
2022 KADİR GECESİ MESAJLARI (ÖZ, RESİMLİ, DUALI) || EN GÜZEL KADİR GECESİ MESAJLARI VE SÖZLERİ....Kadir Gecesi mesajları ile sözleri bugün araştırılıyor. Kadir Gecesi Kur’an-ı Kerim’in indirmeye başlandığı gece olduğu için İslam dünyası için önemli günler arasında bulunuyor. Bugün yani 27 Nisan idrak edilen anlamlı gecenin gelmesiyle beraber anlamlı, dualı, resimli Kadir Gecesi mesajları araştırılıyor. Sizler için en güzel Kadir Gecesi mesajlarını derledik. İşte 2022 uzun, kısa, yepyeni Kadir Gecesi mesajları ve sözleri...
27.04.2022Gündem
Kadir Geceniz mübarek olsun sözleri 2022 || Kadir Geceniz mübarek olsun resimli sözler
Kadir Geceniz mübarek olsun sözleri 2022 || Kadir Geceniz mübarek olsun resimli sözlerBugün Kadir Gecesi idrak edilecek. İslam alemi için büyük anlam ve önemi olan bu gece için Kadir Geceniz mübarek olsun sözleri 2022 araştırılıyor. Aynı zamanda tercihe göre değişen Kadir Geceniz mübarek olsun resimli sözler de araştırılanlar arasında bulunuyor. İşte sevdiklerinize iletebileceğiniz Kadir Geceniz mübarek olsun sözleri haberimizde...
27.04.2022Gündem
Hasan Can Kaya: En büyük fantezim İngilizce stand-up
Hasan Can Kaya: En büyük fantezim İngilizce stand-upHasan Can Kaya, Kültür Üniversitesi’nde düzenlenen özel söyleşide gençlerle bir araya geldi. Ünlü komedyene, ‘Kariyer Onursal Ödülleri’nde layık görüldüğü ‘Yılın En Beğenilen Talk Show Programı’ ödülü de takdim edildi.
27.04.2022Cadde
KADİR GECESİ RESİMLİ MESAJLARI 2022 - Anlamlı, Dualı ve Birbirinden Güzel Kadir Gecesi Mesajları Milliyet'te Sizleri Bekliyor!
KADİR GECESİ RESİMLİ MESAJLARI 2022 - Anlamlı, Dualı ve Birbirinden Güzel Kadir Gecesi Mesajları Milliyet'te Sizleri Bekliyor!Kadir Gecesi mesajları konusunda araştırmalar devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan mübarek Kadir Gecesi önümüzdeki günlerde eda edilecek. Kılınacak olan namazların yanı sıra bu gece yüce kitabımız Kuran-ı Kerim okunacak. Okunan duaların ardından eller semaya açılacak ve dualar edilecek. Bu özel gecede ailesinden ve sevdiklerinden uzakta olan vatandaşlar en güzel en farklı dualı-ayetli resimli kadir gecesi mesajları için araştırmalarını sürdürüyor. İşte en yeni en güzel Kadir Gecesi mesajları...
27.04.2022Gündem
2022 KADİR GECESİ MESAJLARI | 150+ Adet Yeni, Kandil Mesajları, Resimli, Anlamlı ve En Güzel Kadir Gecesi Sözleri (Kısa, Uzun)
2022 KADİR GECESİ MESAJLARI | 150+ Adet Yeni, Kandil Mesajları, Resimli, Anlamlı ve En Güzel Kadir Gecesi Sözleri (Kısa, Uzun)İslam aleminde önemli bir yere sahip olan Kadir Gecesi Ramazan’ın 27. Gecesidir. Kur’an-ı Kerim’in Kadir Gecesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V) vahyedilmeye başlandığı gecedir. Bin aydan daha hayırlı Ramazan ayında idrak edilen bu gece de eller semaya açılır, dualar edilir ve çeşitli ibadetler edilir. Müslüman alemi resimli, kısa, uzun, anlamlı kadir gecesi mesajları ve kadir gecesi sözlerini birbirleri ile paylaşacak. ‘Kadir gecemiz mübarek olsun’ mesajları ile İslam alemi birbirlerine dualarını ve iyi dileklerini iletecek. Eğer sizlerde yeni, resimli, anlamlı, en güzel kısa ve uzun Kadir Gecesi sözlerini sevdiklerinize iletmek istiyorsanız ‘Kadir Gecesi Mesajları 2022’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.05.2022Gündem
Tankurt Manas kimdir? Tankurt Tan kaç yaşında ve nereli?
Tankurt Manas kimdir? Tankurt Tan kaç yaşında ve nereli?Konuşanlar'yeni bölümüyle bu cuma seyircinin karşısına çıkacak. Yeni bölümde rapçi Tankurt Manas, Hasan Can Kaya'nın konuğu oluyor. Peki, Tankurt Manas kimdir? Tankurt Tan kaç yaşında ve nereli?
19.04.2022Cadde
Aryan Ne Demek, Kime Denir? Aryan Irkı Özellikleri Nelerdir?
Aryan Ne Demek, Kime Denir? Aryan Irkı Özellikleri Nelerdir?Aryan, sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Özellikle kullanım alanı bakımından da yüksek derecede öneme sahip olan konular arasındadır. Bu bakımdan Aryan ne demek öğrenebilir ve kime dendiği hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Aryan ne demek, kime denir? Aryan ırkı özellikleri nelerdir detaylarıyla derledik.
18.04.2022Eğitim
Nurgül Yeşilçay sahnede bayıldı!
Nurgül Yeşilçay sahnede bayıldı!Geçtiğimiz aylarda sette kendi kullandığı araçla kaza geçiren 45 yaşındaki Nurgül Yeşilçay, 'Bir Barda Bir Gece' isimli tiyatro oyununun önceki günkü gösteriminde talihsizlik yaşadı. Ünlü isim, oyunun ilk dakikalarında bir anda yere yığıldı.
18.04.2022Cadde
Yaptırım uygulanan Putin'in kızları ne iş yapıyor?
Yaptırım uygulanan Putin'in kızları ne iş yapıyor? ABD ve İngiltere, Rusya'nın Ukrayna'yı işgaline yönelik bir dizi yeni yaptırım açıkladı. ABD tarafından yeni yaptırım uygulananlar arasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kızları ve Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un ailesi de var. Peki Putin'in kızları ne iş yapıyor? İşte cevabı...
7.04.2022Ekonomi
Önce sahne sonra tur
Önce sahne sonra turNurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu’nun rol aldığı ‘Bir Barda Bir Gece’ oyunu, İngiltere’nin başkenti Londra’daki Millfield Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkçe Konuşanlar Tiyatro Festivali’nde sahnelendi.
5.04.2022Cadde
Milli Eğitim Bakanı Özer'den meslek liseleri vurgusu
Milli Eğitim Bakanı Özer'den meslek liseleri vurgusuMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, geçmişte çok tartışılan meslek liseleri kaygısının ortadan kalktığını belirterek, “Bir zamanlar ne olacak bu meslek liselerinin halinden gelinen nokta artık herkesin yer almak istediği, bir taraftan istihdamla ilişkiyi güçlendiren, diğer taraftan gelir kazandıran, diğer taraftan ülkenin gelişmesine katkı veren bir meslek lisesi” dedi.
1.04.2022Siyaset
PSG için olay iddia! "Neymar her sabah tesislere sarhoş geliyor"
PSG için olay iddia! "Neymar her sabah tesislere sarhoş geliyor"Şampiyonlar Ligi'nde zirveyi hedefleyen Paris Saint-Germain Messi'li kadrosuna rağmen Real Madrid'e elendi. PSG'nin yıldızı Neymar ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.
24.03.2022Futbol
PSG'de soyunma odası karıştı! Sert protesto
PSG'de soyunma odası karıştı! Sert protestoUEFA Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'e dramatik şekilde elenen PSG, ligde Monaco'dan fark yiyince futbolcular arasındaki gerilim ayyuka çıktı.
22.03.2022Fransa Ligue 1
'Türkiye 21. yüzyıla damgasını vuracak'
'Türkiye 21. yüzyıla damgasını vuracak'Muhalefeti bölücü terör uzantılarıyla ittifak kurmakla eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz milletimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz. 21. yüzyıla, altını çizerek söylüyorum, inşallah Türkiye ve Türk milleti damgasını vuracaktır" dedi.
17.03.2022Siyaset
Hasan Can Kaya'dan 'seyircileri ajanstan' iddialarına yanıt!
Hasan Can Kaya'dan 'seyircileri ajanstan' iddialarına yanıt!'Konuşanlar' programı ile şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya, tv100'de ekranlara gelen Candaş Tolga Işık'ın programına konuk oldu. Ünlü komedyen, "seyircilerin ajanstan getirildiği" iddialarına sert çıktı.
16.03.2022Cadde
Bu yöntemle birden fazla dil öğreniyorlar! Dahi değil polyglot...
Bu yöntemle birden fazla dil öğreniyorlar! Dahi değil polyglot...Bir dil öğrenmek istiyor, bunun için ders alıyor, kursa gidiyor yine de başarılı olamıyor musunuz? Üzülmeyin! Pek çok insan uzun yıllar dil öğrenmeye çalışmasına rağmen başarılı olamazken, bir grup var ki 5, hatta 10 dili hızla öğrenip akıcı şekilde konuşabiliyor. Peki 'polyglot' olarak adlandırılan bu insanlar nasıl birden fazla dili konuşabiliyor? Nörolinguistik üzerine çalışan araştırmacı İbrahim Onur Akkurt, “Dahi değiller, sadece doğru yöntemleri kullanıyorlar" diyerek polyglot olmanın sırrını anlattı.
16.03.2022Gündem
İbrahim Tatlıses vurulma anını anlattı! 'Kafamdan bir şeyler damlıyor'
İbrahim Tatlıses vurulma anını anlattı! 'Kafamdan bir şeyler damlıyor'İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu yaptığı 'İbo Show'a bu hafta; ünlü şarkıcılar Bülent Serttaş, Yeşim Salkım, Altay ve Seren Serengil konuk oldu. Duygusal anların yaşandığı programa, 14 Mart 2011 gecesi Maslak'ta uzun namlulu silahla saldırıya uğrayan ve uzun süre tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşan usta sanatçının açıklaması damga vurdu.
15.03.2022Cadde
Dönüş mutluluğu
Dönüş mutluluğuRusya'nın Ukrayna'ya saldırısı sonrası Dışişleri Bakanlığı’nın ülkeden kara yoluyla tahliye ettiği 248 Türk vatandaşının bulunduğu ilk kafile, dün Türkiye'ye giriş yaptı. Çoğunluğu öğrenci vatandaşlar, Türkiye'ye geldikleri için mutlu.
28.02.2022Gündem
Aziz Sancar: Aşı karşıtıysan evine kapan ve bulaştırmaya hakkın yok
Aziz Sancar: Aşı karşıtıysan evine kapan ve bulaştırmaya hakkın yokNOBEL ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar, "Aşı olmamak başkasına da zarar veriyor. Hiç kimsenin başkalarını tehlikeye atmaya hakkı yok. Aşı karşıtı olabilirsin, evine kapan ve aşı olma; ama dışarı çıkarsan millete bulaştırırsan bu hakkın yok" dedi.
19.02.2022Gündem
Ukraynalı uzmanlardan korkutan uyarı! Son adım alarmı
Ukraynalı uzmanlardan korkutan uyarı! Son adım alarmıTüm dünya Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan gerilime kilitlendi. Rusya’nın 16 Şubat’ta Ukrayna’ya saldıracağı iddiaları yanlış çıkmış olsa da cephe hattında gerilim tüm hızıyla sürüyor. Ukraynalı tarihçi Doç. Dr. Oleksandr Sereda ve Dış Politika Uzmanı Doç. Dr. Yevgeniya Gaber, "Putin dışında kimse ne olacağını bilemez. Ukraynalılar Rusya ordusunu gülerek değil, silahlarla karşılamak için hazırlık yaptı" diyerek, korkutan çatışmanın artık atılacak son bir adıma kaldığı uyarısında bulundu.
9.03.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Konuşanlar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.