Köprü

Köprü

Son dakika köprü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan köprü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan köprü haber sayfamızda...

Köprü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.704 köprü haberi bulunmuştur.
İki kişi kayıp
İki kişi kayıpBatı Karadeniz’de selle mücadele sürüyor. 5 bakan çalışmaları takip ediyor. Kastamonu ve Düzce’de 2 kişinin kayıp olduğu ve arama çalışmalarının devam ettiği açıklandı.
29.06.2022Gündem
Bakan Soylu sel bölgesinde son durumu aktardı! 'Hasarları tespit ettik'
Bakan Soylu sel bölgesinde son durumu aktardı! 'Hasarları tespit ettik'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selin vurduğu kentlerden olan Bartın’daydı. Soylu bölgedeki son durumu ve yürütülen çalışmaları CNN TÜRK'ten Fevzi Özgür Altın'a anlattı.
28.06.2022Haberler
Bakan Soylu sel bölgesinde son durumu aktardı! 'Hasarları tespit ettik'
Bakan Soylu sel bölgesinde son durumu aktardı! 'Hasarları tespit ettik'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selin vurduğu kentlerden olan Bartın’daydı. Soylu bölgedeki son durumu ve yürütülen çalışmaları CNN TÜRK'ten Fevzi Özgür Altın'a anlattı.
28.06.2022Gündem
Bartın'ı sel vurdu! Kent iki gün sonra böyle görüntülendi
Bartın'ı sel vurdu! Kent iki gün sonra böyle görüntülendiBartın’da iki gündür etkili olan yağışlar sonrası meydana gelen sel suları yağışların durmasıyla birlikte çekilmeye başlandı. Sular altındaki konutlar havadan dron böyle görüntülendi.
28.06.2022Gündem
Tüpraş, küresel hidrojen ekosisteminin parçası oldu
Tüpraş, küresel hidrojen ekosisteminin parçası olduTüpraş, enerji sektörünün geleceğinde de liderliği hedefleyen Stratejik Dönüşüm Planı kapsamında öncelikli iş alanlarından olan “yeşil hidrojen” üretimine yönelik çalışmalarını hızlandırdı...
28.06.2022Vitrin
Sel Köprülerde ağır hasar bıraktı, Gümeli alternatif yolu kapandı
Sel Köprülerde ağır hasar bıraktı, Gümeli alternatif yolu kapandıZonguldak’ın Alaplı’da etkisini artıran yağışlar, İç kesimlerinde birçok noktasında sele neden oldu. Vatandaşlar, “Burası afet bölgesi ilan edilsin. Selden etkilenen bölgelerde acil eylem planı oluşturulması şart” diyerek yardım çağrısı yaptı.
28.06.2022Haberler
Karabük'te sel felaketi! 1 bina yıkıldı, 1 bina yan yattı
Karabük'te sel felaketi! 1 bina yıkıldı, 1 bina yan yattıKarabük’ün Yenice ilçesine bağlı Güneyköy köyünde, selde 2 katlı bir bina yıkıldı, 3 katlı bina yan yattı. Değirmenyanı köyünde ise köprü çöktü, elektrik direkleri devrildi. Ekipler bölgede çalışmalarını sürdürüyor. Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde ise etkili olan yağış sonrası, bir ev ve bir mezar sel sularına kapıldı.
28.06.2022Gündem
Bakan Soylu'dan sel bölgesinde açıklamalar
Bakan Soylu'dan sel bölgesinde açıklamalarSel afetinin yaşandığı Bartın’da incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Sel afeti ve su taşkınları sebebiyle; Kastamonu Küre İkizciler Köyünde kaybolan hemşehrimiz Recep Bakırcı'yı, Düzce Kaynaşlı'da sele kapılan kepçe operatörümüz Okan Bayrak'ı arama kurtarma çalışmalarımız devam ediyor." dedi.
28.06.2022Gündem
Saniyeler içinde köprüler yıkıldı
Saniyeler içinde köprüler yıkıldıKırmızı kod verilen Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve çevresinde derelerin taşmasıyla yollar göle döndü, ev ve işyerlerini su bastı. Saniyeler içinde köprüler yıkıldı. Bir yıl önce kâbusu yaşayan Bozkurt yine selle boğuştu.
28.06.2022Gündem
Batı Karadeniz'i sel vurdu! Peş peşe flaş açıklamalar: 1 kişi kayıp...
Batı Karadeniz'i sel vurdu! Peş peşe flaş açıklamalar: 1 kişi kayıp...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 5 bakan selden etkilenen bölgelere hareket etti. Bakanlar bölgeden peş peşe açıklama yaptı. Bakan Kurum, Kastamonu'da yaptığı açıklamada "Şuana kadar 170 ihbar aldık. Bir vatandaşımız kayıp. Ekiplerimiz arama kurtarma faaliyetlerini yürütüyorlar. Gelen ihbarlar neticesinde 130 vatandaşımız tahliye edildi" dedi.
28.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi! 5 bakan sel bölgesine gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi! 5 bakan sel bölgesine gidiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 5 bakan selden etkilenen bölgelere hareket ediyor.
27.06.2022Gündem
Bangladeş'te ülkenin en uzun köprüsü açıldı
Bangladeş'te ülkenin en uzun köprüsü açıldıBangladeş'in başkenti Dakka'da ülkenin en uzun köprüsü olan Padma Köprüsü'nün açılış töreni düzenlendi.
27.06.2022Dünya
Sel suları 2 köprüyü yıktı, evleri su bastı
Sel suları 2 köprüyü yıktı, evleri su bastıKastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağışın etkisiyle taşan sel suları 2 köprüyü yıktı, bir mahallede ise evleri sel suları bastı.
27.06.2022Haberler
Bir kentsel müşterek düzlemi olarak kamusal alan tasarımları
Bir kentsel müşterek düzlemi olarak kamusal alan tasarımlarıDünyanın farklı coğrafyalarından, yöntemleri, erişilebilirlikleri, karakterleri, bulundukları coğrafyaya kattıkları değer, katılımcı yaklaşımları, deneyim sağlama olanakları, yönetim çeşitlilikleri, tasarım ve uygulama yaklaşımları ile birbirinden ayrışan güncel kamusal alan örnekleri…
27.06.2022Vitrin
Bjarke Ingels: “Mimarlık amaç değil, amaca ulaşmak için bir köprü...”
Bjarke Ingels: “Mimarlık amaç değil, amaca ulaşmak için bir köprü...”Yalnız günümüz dünyasının değil, gelecek nesillerin de mimariden neler bekleyeceğini iyi analiz edebiliyor olması, her daim değişimi hissederek çalışmalarına uygulamayı başarabilmesi ve mimarlığa duyduğu derin aşk sayesinde sahip olduğu başarıyla tüm zamanların en etkili mimarlarından biri olarak gösterilen Bjarke Ingels ile Milano Tasarım Haftası’nda konuştuk...
27.06.2022Vitrin
Karadeniz'de sel suları evleri sarıyor! En kritik saatler
Karadeniz'de sel suları evleri sarıyor! En kritik saatlerAFAD ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından kırmızı kod uyarısı yapılan Kastamonu, Bartın, Sinop ve Zonguldak'ta şiddetli yağış etkili oluyor. Çay ve derelerin taştığı bölgede, binaların giriş katlarını su basarken, bölge halkı da üst katlara çıkmaları konusunda uyarıldı. Öte yandan tahliyelerle ilgili de dikkat çeken bir görüntü paylaşıldı. 5 Bakan sel bölgesine gitti. İşte peş peşe gelen kritik açıklamalar...
27.06.2022Gündem
6 kent için kırmızı alarm! Şehirde araçlar suya gömüldü
6 kent için kırmızı alarm! Şehirde araçlar suya gömüldüGeçen yıl sel felaketinin yaşandığı Batı Karadeniz'de kırmızı alarm. Bartın, Kastamonu ve Sinop güne sağanakla başladı. Bazı bölgelerde sağanakla birlikte dereler taşarken Zonguldak'taki yedi emin deposunda bulunan araçlar suya gömüldü. AFAD bölgede son durumu aktardı ve ilgili birimlerin teyakkuza geçtiğini bildirdi. Bakan Soylu'dan uyarıları dikkate alın hatırlatması geldi. Öte yandan Bartın'da, etkisini arttırması beklenen yağmur yağışı nedeniyle hamile ve engelli kamu çalışanlara idari izin verildi. İşte detaylar...
26.06.2022Gündem
Yenice'de metrekareye 50 kilogram yağış düştü, heyelanlar ardı ardına geldi
Yenice'de metrekareye 50 kilogram yağış düştü, heyelanlar ardı ardına geldiKarabük’ün Yenice ilçesinde metrekareye 50 kilogram yağış düşerken, çok sayıda noktada heyelanlar yaşandı. İlçe halkı 24 yıl sonra yeniden sel korkusu ile karşı karşıya kaldı.
26.06.2022Haberler
Kastamonu'da yol çöktü, köprüler yıkıldı!
Kastamonu'da yol çöktü, köprüler yıkıldı!Kastamonu’nda etkili olan sağanak sonrası çöken yol ile yıkılan köprüler için çalışma başlatıldı. Sağanağın aralıklarla devam etmesi üzerine ekipler sürücüleri geri dönmeleri yönünde uyardı.
26.06.2022Gündem
Milliyet Mimarlık Dergisi’nde güncel projeler mercek altına alınıyor
Milliyet Mimarlık Dergisi’nde güncel projeler mercek altına alınıyorTürkiye’de ve dünyada mimarlık alanında ortaya çıkan yeni gelişmeleri, farklı yorumları ve ses getiren yapıları özel derlemeler ile okuyucuya sunan Milliyet Mimarlık Dergisi Haziran sayısı raflarda yerini alıyor.
24.06.2022Vitrin
Atasözleri ve Anlamları: Türkçede A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Kısa-Uzun Atasözü Örnekleri ve Sözlüğü
Atasözleri ve Anlamları: Türkçede A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Kısa-Uzun Atasözü Örnekleri ve SözlüğüAtasözleri ve deyimler dilimizde sıklık duyduğumuz kavramlardan bir tanesidir. Atasözleri ve deyimler her ne kadar birbirine benzetilse de ikisi birbirinden farklı kullanım alanına sahiptir. Atasözleri geçmişten günümüze kadar ulaşan anlamı bakımından mecazlı bir mana kazanan kalıplaşmış sözlerdir. Özelikle atalarımızdan kalan atasözleri toplam ile ilgili inançtan düşünceye, duygudan kültür yapısına kadar pek çok şeyi yansıtır. Toplum tarafından benimsenen atasözleri yüzyıllar boyunca nesilden nesle aktarılmıştır. Anlamları bakımından derin manalar taşır. Dilimizde en çok kullanılan kısa ve uzun atasözü örnekleri hakkında detaylı bilgi almak için sizin için hazırlamış olduğumuz “Atasözleri ve Anlamları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.06.2022Eğitim
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
23.06.2022Eğitim
İstiklal Marşı ile İlgili Kompozisyon: İstiklal Marşı’nın Önemini Anlatan Kısa Kompozisyon Örnekleri
İstiklal Marşı ile İlgili Kompozisyon: İstiklal Marşı’nın Önemini Anlatan Kısa Kompozisyon Örnekleri Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan İstiklal Marşı yurdumuzun milli marşıdır. Türkiye devleti ve milletinin bağımsızlığını simgeler. Toplamda 10 kıtadan oluşur. 1921’de kabul edilen İstiklal Marşı özel ve resmi günlerde okunur. Türk ordusuna armağan edilen İstiklal Marşı ile ilgili okullarda kompozisyon ödevleri verilir. İstiklal Marşı ile ilgili kompozisyonlar öğrencilerin bu yüzden araştırdığı konular arasında yer alır. İstiklal Marşı’nın önemini anlatan kısa kompozisyon örnekleri için “İstiklal Marşı ile İlgili Kompozisyon” içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.06.2022Eğitim
Alkollü sürücü, köprü korkuluklarına çarptı! 1 ölü, 1 yaralı
Alkollü sürücü, köprü korkuluklarına çarptı! 1 ölü, 1 yaralıBursa’da alkollü olduğu belirlenen S.A. (35), otomobille köprünün demir korkuluklarına çarptı. Kazada S.A., yaralanırken, Sema Demir (37) ise hayatını kaybetti.
23.06.2022Gündem
ESİAD Yatırım Zirvesi geleneksel hale gelecek
ESİAD Yatırım Zirvesi geleneksel hale gelecekEge Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (ESİAD) İzmir’de ilk kez düzenlediği ESİAD Yatırım Zirvesi’ni geleneksel hale getirme kararı aldı.
22.06.2022Ege

Benzer Haber Etiketleri

Köprü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.