Kredi Borcu

Kredi Borcu

Son dakika kredi borcu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kredi borcu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kredi borcu haber sayfamızda...

Kredi Borcu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.607 kredi borcu haberi bulunmuştur.
Serdar Ortaç bitmemiş albümü bile satmış!
Serdar Ortaç bitmemiş albümü bile satmış!Bir süredir maddi sıkıntılar yaşayan, aylık yaklaşık 500 bin TL harcadığını, 10 milyon TL bankaya kredi borcu ve eski eşi Chloe Loughnan'a 600 bin TL nafaka borcu olduğunu açıklayan Serdar Ortaç, krizden çıkmak için çözümü böyle buldu.
24.11.2021Cadde
Borsa günün ilk yarısını yükselişle tamamladı
Borsa günün ilk yarısını yükselişle tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında gördüğü en yüksek seviye rekorunu 1.725,02 puana taşıdı.
16.11.2021Uzmanpara
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldı
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldıÖzel sektörün yurt dışından sağladığı toplam kredi borcu, eylülde geçen yıl sonuna kıyasla 1,4 milyon dolar azalışla 171,6 milyar dolar oldu.
16.11.2021Uzmanpara
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu arttı
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu arttıÖzel sektörün yurt dışından sağladığı toplam kredi borcu, ağustosta geçen yıl sonuna kıyasla 50 milyon dolar artışla 173,4 milyar dolar oldu.
14.10.2021Uzmanpara
Bir hesaplaşma ve helalleşme hikâyesi
Bir hesaplaşma ve helalleşme hikâyesiSemih Kaplanoğlu, yeni filmi “Bağlılık Hasan”da inanç kavramını temel alarak, insan benliğine, belleğine dönük sorgulamalara başlıyor ve bir aile öyküsü etrafında sosyopolitik atıflar yapıyor
‘Tüm yatırımlarımız  özkaynaklarımızla’
‘Tüm yatırımlarımız özkaynaklarımızla’Bornova’da Başkan Mustafa İduğ, tüm projelerin banka kredisi kullanılmadan hayata geçirildiğini söyledi, “2022 yılına borçsuz giren bir belediye olacağız” diye konuştu
29.09.2021Ege
Emekli maaşını kedilere harcadı, icralık oldu
Emekli maaşını kedilere harcadı, icralık olduANTALYA'da yaşayan Gönül Güler (52), sokaktaki yardıma muhtaç 80 kediyi evine aldı, mama ve klinik giderleri nedeniyle çektiği kredilerle 90 bin liralık borç yaptı. Aylardır kesintilerden sonra emekli maaşından 25 TL kalan Güler, klinik borcu nedeniyle icraya verildi.
28.09.2021Haberler
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldı
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldıÖzel sektörün yurt dışından sağladığı toplam kredi borcu, temmuzda geçen yıl sonuna kıyasla 130 milyon dolar azalışla 173,3 milyar dolar oldu.
16.09.2021Uzmanpara
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 0,73 değer kaybederek günü 1.423,97 puandan tamamladı. BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 10,46 puan azalırken, toplam işlem hacmi 12,7 milyar lira seviyesinde gerçekleşti.
15.09.2021Ekonomi
Poşet içerisinde bulduğu 50 bin lirayı polise teslim etti
Poşet içerisinde bulduğu 50 bin lirayı polise teslim ettiDüzce'de, elektrik firmasında işçi olarak çalışan 1 çocuk babası Çetin Uludağ (33) şehirlerarası otobüs terminali girişinde poşet içinde bulduğu 50 bin lirayı polise teslim etti. Çetin Uludağ, "Bu para birisinin ameliyat ya da kredi borcu taksiti olabilir. Vicdanen teslim etmem gerektiğini düşündüm" dedi
13.09.2021Haberler
Özel sektörün kredi borcu arttı
Özel sektörün kredi borcu arttıÖzel sektörün yurt dışından sağladığı toplam kredi borcu, haziranda geçen yıl sonuna kıyasla 486 milyon dolar artışla 174 milyar dolar oldu.
18.08.2021Uzmanpara
Borsa güne yükselişle başladı
Borsa güne yükselişle başladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,28 artışla 1.465,81 puandan başladı.
18.08.2021Uzmanpara
Piyasalar Fed'in toplantı tutanaklarına odaklandı
Piyasalar Fed'in toplantı tutanaklarına odaklandıKüresel piyasalarda dün satış ağırlıklı bir seyir izlenmesinin ardından gözler bugün ABD Merkez Bankasının (Fed) temmuz ayı toplantı tutanakları ve Euro Bölgesi'nde açıklanacak enflasyon verilerine çevrilirken, yeni günün Asya borsaları ve endeks vadelileri tarafında pozitif başladığı görülüyor.
18.08.2021Uzmanpara
‘Aşısızlara toplu alanlar yasaklansın’
‘Aşısızlara toplu alanlar yasaklansın’Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, perakende sektörünün yeni bir kapanmayı kaldıracak gücünün olmadığını belirtti. Öncel, bilim insanlarının ısrarla vurguladığı gibi aşının salgınla mücadelede en etkili çözüm olduğunu kaydederek, “Çift doz aşı yaptırmayanların 1 Eylül’den itibaren toplu alanlara girişlerine kısıtlama getirilmeli” dedi.
11.08.2021Ekonomi
Perakendeci çift doz aşı için acil yaptırım istiyor
Perakendeci çift doz aşı için acil yaptırım istiyorBirleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, perakende sektörünün yeni bir kapanmayı kaldıracak gücünün olmadığını belirtti.
10.08.2021Ekonomi
Finansal yeniden yapılandırmanın süresi 2 yıl daha uzatıldı
Finansal yeniden yapılandırmanın süresi 2 yıl daha uzatıldıCumhurbaşkanı Kararı ile finansal yeniden yapılandırmanın süresi 2 yıl daha uzadı.
15.07.2021Ekonomi
Finansal yeniden yapılandırmada süre uzadı
Finansal yeniden yapılandırmada süre uzadıCumhurbaşkanı Kararı ile finansal yeniden yapılandırmanın süresi 2 yıl daha uzadı.
15.07.2021Uzmanpara
Piyasalar ABD'nin enflasyon verilerine odaklandı
Piyasalar ABD'nin enflasyon verilerine odaklandıKüresel piyasalar pozitif görünümünü korurken, bugün ABD'de açıklanacak enflasyon verileri yatırımcıların odağında bulunuyor.
13.07.2021Uzmanpara
20 yıldır tamamlanamayan otel inşaatına Alman bankası el koydu
20 yıldır tamamlanamayan otel inşaatına Alman bankası el koyduAnkara'da, 1991 yılında yapımına başlanan ve kredi borcu nedeniyle bitirilemeyen 35 katlı otel ve alışveriş merkezine, krediyi veren Alman bankası tarafından icra memurları eşliğinde el koyuldu.
8.07.2021Haberler
20 yıldır tamamlanamayan otel inşaatına Alman bankası el koydu
20 yıldır tamamlanamayan otel inşaatına Alman bankası el koyduAnkara'da, 1991 yılında yapımına başlanan ve kredi borcu nedeniyle bitirilemeyen 35 katlı otel ve alışveriş merkezine, krediyi veren Alman bankası tarafından icra memurları eşliğinde el koyuldu.
8.07.2021Ekonomi
Kredi borcuna karşı maaş kesintisine yargıdan iptal kararı
Kredi borcuna karşı maaş kesintisine yargıdan iptal kararıAnkara'da, kamu kurumu çalışanı M.Ö., bankadan çektiği ihtiyaç kredisini ödeyemeyince banka da icra takibi başlatıp, yatan maaşından 4'te 1 oranında kesinti yaptı. M.Ö., Ankara Batı 1'inci Tüketici Mahkemesi'nde dava açtı. Mahkeme, tüketici M.Ö.'yü haklı bularak, kesilen paranın iadesine karar verdi.
25.06.2021Ekonomi
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu nisanda azaldı
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu nisanda azaldıÖzel sektörün, nisan ayında yurt dışından sağladığı kısa vadeli kredi borcu 9,6 milyar dolara, uzun vadeli kredi borcu 161,9 milyar dolara geriledi.
17.06.2021Ekonomi
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldı
Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldıÖzel sektörün, nisan ayında yurt dışından sağladığı kısa vadeli kredi borcu 9,6 milyar dolara, uzun vadeli kredi borcu 161,9 milyar dolara geriledi.
17.06.2021Uzmanpara
Kandırılan kayınvalide isyan etti! 'Kim yediyse o ödesin"
Kandırılan kayınvalide isyan etti! 'Kim yediyse o ödesin"İzmir'de bir kadın, kendisi adına oğlu ve gelini tarafından tarafından çekilen kredi nedeniyle icralık oldu. Yaşariye C. oğlu ve gelininin, telefonundaki mobil bankacılık uygulamasına haberi olmadan giriş yaparak 31 bin lira kredi çektiğini, bu paranın da gelininin hesabına üç parça halinde aktarıldığını iddia etti.
12.06.2021Gündem
Haziran ayı banka çalışma saatleri! Bankalar sabah saat kaçta açılıyor/kapanıyor?
Haziran ayı banka çalışma saatleri! Bankalar sabah saat kaçta açılıyor/kapanıyor?Birçok işlemin yapıldığı banka şubelerinin çalışma saatleri merak ediliyor. Kamu bankalarının yanı sıra özel birçok bankanın yüz binlerce müşterisi bulunuyor. Banka şubelerinden para çekme/yatırma kredi borcu, fatura ödeme gibi birçok işlem yapılabildiği gibi bu işlemler aynı zamanda bankaların cep şubeleri üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Peki Bankalar sabah saat kaçta açılıyor akşam saat kaçta kapanıyor? İşte bankaların çalışma saatleri...
11.06.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kredi Borcu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.