Küçük Çocuk

Küçük Çocuk

Son dakika küçük çocuk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan küçük çocuk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan küçük çocuk haber sayfamızda...

Küçük Çocuk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21.913 kucuk cocuk haberi bulunmuştur.
M ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: M Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: M Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmak dünyanın en güzel duygularında bir tanesi. Aile üyesine yeni bir bireyin gelme duygusu anne ve baba adaylarını heyecanlandırıyor. Bebekleri için her şeyin en güzelini yapmaya çalışan çiftler isimleri konusunda da seçici oluyor. Yeni doğacak erkek bebeklerine aileler isim verirken özellikle kulağa hitap ediş şekli ve anlamlarına dikkat ediyor. Hayat boyu taşıyacakları ismi verirken aileler nadir bulunan, duyulmamış, keşfedilmemiş isimleri tercih ediyor. M harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Ç ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: Ç Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ç ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: Ç Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerini kucağına alacağı günü bekleyen anne ve baba adaylarını isim telaşı sarıyor. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isim için önceden derin bir araştırma sürecine giriyorlar. Anne ve baba adayları isimlerin kendileri veya diğer çocukları ile uyumlu olmasını da tercih edebiliyor. En eşsiz ve anlamlı isimler vermek isteyenler karar verme sürecinde zorlanıyorlar. Aileler genellikle keşfedilmemiş, modern çağa uygun, popüler, duyulmamış ve nadir bulunan isimleri çocuklarına vermek istiyor. Ç harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ç ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Modern, Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler ve Anlamları
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Modern, Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler ve AnlamlarıDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, duyulmamış ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2021” içeriğimize bakabilirsiniz.
14.10.2021Bebek
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.10.2021Eğitim
Korku evi çalışanı korkutamadığı 11 yaşındaki çocuğu bıçakladı!
Korku evi çalışanı korkutamadığı 11 yaşındaki çocuğu bıçakladı!ABD'nin Ohio eyaletinde korku evine giden 11 yaşındaki bir çocuk, kendisini korkutmak isteyen çalışan tarafından bıçaklandı.
26.09.2021Dünya
Sokakta top oynayan çocuk ölümden döndü!
Sokakta top oynayan çocuk ölümden döndü!İstanbul Esenyurt'ta evlerinin önünde arkadaşlarıyla top oynayan 7 yaşındaki çocuk, elektrik direğinden sarkan kabloya asılınca patlama yaşandı. Küçük çocuk, olayı yara almadan atlattı.
20.09.2021Haberler
Sokakta top oynayan çocuk ölümden döndü!
Sokakta top oynayan çocuk ölümden döndü!İstanbul Esenyurt'ta evlerinin önünde arkadaşlarıyla top oynayan 7 yaşındaki çocuk, elektrik direğinden sarkan kabloya asılınca patlama yaşandı. Küçük çocuk, olayı yara almadan atlattı.
20.09.2021Gündem
Babadan oğluna hayat
Babadan oğluna hayatProf. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’nde Organ Nakli Merkezi açıldı. İlk böbrek nakli 11 yaşındaki Suriyeli Muhammed Ali Abtini’ye yapıldı. Babasının böbreğiyle diyalizden kurtulan Muhammed Ali ‘Babam, en büyük hayalimi gerçekleştirdi’ dedi
20.09.2021Gündem
Sultangazi'de taciz iddiası sonrası şüphelinin iş yeri kurşunlandı
Sultangazi'de taciz iddiası sonrası şüphelinin iş yeri kurşunlandıSultangazi'de market sahibi Osman Ü.'nün, 10 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Olay sonrası taciz şüphelisinin iş yeri, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kurşunlandı. Gözaltına alınan taciz şüphelisinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.
16.09.2021Gündem
Son dakika... Pencere kenarına çıkan çocuğun annesi kez konuştu!
Son dakika... Pencere kenarına çıkan çocuğun annesi kez konuştu!İstanbul Başakşehir'de 15 katlı binanın 7'nci katındaki pencere pervazına çıkıp oturan 2 yaşındaki çocuğun annesi, "Hala elim ayağım titriyor. Dünden beri yaşamıyor gibi hissediyorum" dedi.
9.09.2021Gündem
Pencere pervazına oturan çocuk yürekleri ağza getirdi
Pencere pervazına oturan çocuk yürekleri ağza getirdiBaşakşehir, Kayaşehir'de pencere pervazına oturan çocuk yürekleri ağza getirdi. Küçük çocuk bir süre sonra içeriye girerken, o anları telefon kamerası ile kaydeden kadın derin bir nefes aldı. Öte yandan evde kimsenin olup olmadığı bilinmiyor.
9.09.2021Haberler
Son dakika... Kayaşehir'de yürekler ağza geldi! Küçük çocuk pencerenin pervazında oturdu
Son dakika... Kayaşehir'de yürekler ağza geldi! Küçük çocuk pencerenin pervazında oturduİstanbul Başakşehir, Kayaşehir'de pencere pervazına oturan çocuk yürekleri ağza getirdi. Küçük çocuk bir süre sonra içeriye girerken, o anları telefon kamerası ile kaydeden kadın derin bir nefes aldı. Öte yandan yaşanan olayın ardından evde kimsenin olup olmadığı bilinmiyor.
9.09.2021Gündem
Dört gün önce kaybolmuştu! 'Bu bir mucize'
Dört gün önce kaybolmuştu! 'Bu bir mucize'Dört gün önce Avustralya çalılıklarında kaybolan üç yaşındaki bir çocuk, yapılan geniş çaplı aramanın ardından bulundu.
6.09.2021Dünya
Şehidin oğlu, 'şiddet' iddiasıyla devlet korumasına alındı
Şehidin oğlu, 'şiddet' iddiasıyla devlet korumasına alındıHakkari'nin Yüksekova ilçesinde, 9 yıl önce PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olan Samsunlu Piyade Er Umut Bulut’un oğlu Selçuk Yağız Bulut'un (9), annesi Ö.A. (29) ve üvey babası M.A.'dan (32) şiddet gördüğü iddiasıyla soruşturma başlatıldı. İfadeleri alınan anne ve üvey baba serbest bırakılırken, küçük çocuk da devlet korumasına alınıp, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na yerleştirildi.
6.09.2021Gündem
Komik Fıkra Oku: Okurken güldüren en komik kısa fıkralar... İşte birbirinden o güzel fıkralar...
Komik Fıkra Oku: Okurken güldüren en komik kısa fıkralar... İşte birbirinden o güzel fıkralar...Gülmekten karnın ağrıyacak, kıkırdamandan yanındakilerin kulağı şişecek. En komik, en eğlenceli fıkralar seni bekliyor.
2.09.2021Eğlence
Pekmez kazanına düşen Eylül Ada, Adana'ya sevk edildi
Pekmez kazanına düşen Eylül Ada, Adana'ya sevk edildiAdıyaman’ın Kahta ilçesinde pekmez kaynatılan kazana düşen Eylül Ada Elgazi (7), vücudunun yüzde 70’inde ikinci ve üçüncü derece yanıklar olduğu için Adana'ya sevk edildi.
31.08.2021Gündem
Cesaretin var mı kendinle yüzleşmeye
Cesaretin var mı kendinle yüzleşmeyeNilüfer Kent Tiyatrosu’nun yaz ve sonbahar boyunca sahneleyeceği Mark Ravenhill’in 17 kısa oyunundan oluşan “Vur, Yağmala, Yeniden” adlı epik tiyatronun ikinci bölümü başlıyor. Her oyununda bugün yaşadıklarımıza göndermelerde bulunan ve izleyeni rahatsız edici cesurlukta tespitlerde bulunan “Vur, Yağmala, Yeniden”, insan eliyle yaratılan huzurluğun sahneden haykırışı, çok ağır bir yüzleşme.
22.08.2021Kültür Sanat
Mert Turak 35 yıl sonra aynı pozu verdi
Mert Turak 35 yıl sonra aynı pozu verdi2015 ve 2019 yıllarında yayınlanan 'Mucize' filmlerinde canlandırdığı 'Aziz' karakteriyle adından söz ettiren Mert Turak, 35 yıllık 'öncesi-sonrası' paylaşımıyla dikkat çekti.
7.08.2021Cadde
Her şey kısa süre içinde gerçekleşti! Küçük kız çığlıklar içinde…
Her şey kısa süre içinde gerçekleşti! Küçük kız çığlıklar içinde…Yaz tatilinin başlamasıyla plajlara akın eden milyonlarca insan yaşayabilecekleri tehlikelerden de habersiz. İngiltere’de yaşanan olayda 2 yaşındaki küçük kız kuma bastığında acı içinde çığlık atmaya başladı. Sebebi ise pes dedirtti.
22.07.2021Dünya
Ablasının elinden kaçtı, sürücünün dikkati kurtardı
Ablasının elinden kaçtı, sürücünün dikkati kurtardıBAYRAMPAŞA'da küçük bir çocuk, ablasının elinden kurtularak yola fırladı. Bu sırada yolda ilerleyen sürücü son anda çocuğu fark ederek frene bastı. Yaşananlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
11.07.2021 Haberler
Bunun adı vahşet: İki yıl boyunca dondurucuda saklamışlar!
Bunun adı vahşet: İki yıl boyunca dondurucuda saklamışlar!Akıllara durgunluk veren olay, ABD’nin Virginia eyaletinde meydana geldi. İki yıl önce yaşandığı belirtilen olayda 4 yaşındaki Eliel Adon Weaver’ın cesedi dondurucuda bulundu. Tutuklanarak mahkemeye çıkartılan anne ve baba, çocuklarını öldürmek ve cesedini saklamakla yargılanıyor.
9.07.2021Dünya
Aç leopar, yüzüne doğum günü pastasını yiyince kaçtı
Aç leopar, yüzüne doğum günü pastasını yiyince kaçtıSaldırıya uğrayan iki kardeşten biri olan Sabir Mansuri "Leopar bizi 500 metreden fazla takip etti. Ölümden kıl payı kurtulduk" dedi.
5.07.2021Dünya
3 yaşındaki oğlunu araçtan sarkıtan baba tutuklandı
3 yaşındaki oğlunu araçtan sarkıtan baba tutuklandıİstanbul’da 3 yaşındaki oğlunu araçtan sarkıtarak hem çocuğu hem de trafiği tehlikeye atan baba M.Ö. gözaltına alınarak tutuklandı.
4.07.2021Haberler
‘Ajanları kırmızı ışıkta atlattık’ Dünyanın en çok merak edilen yeri!
‘Ajanları kırmızı ışıkta atlattık’ Dünyanın en çok merak edilen yeri!ABD başkanlarının çocuklarının Beyaz Saray’da geçirdikleri yıllardan geriye ilginç anılar kaldı. Bush’un ikiz kızları gizli servis ajanlarını trafikte kırmızı ışıkta geçerek atlatırken, Beyaz Saray’ın tarihi koridorlarında paten kayan başkan çocukları vardı
27.06.2021Dünya
Malazgirt şehitlik alanı jeoradarlarla inceleniyor
Malazgirt şehitlik alanı jeoradarlarla inceleniyorTürkiye'de ilk defa 2014 yılında Çanakkale’de, Gelibolu Yarımadası’nda şehit mezarlarının tespiti çini kullanılan jeoradarlar, bu kez Muş’un Malazgirt ilçesine bağlı Örenşar köyüne bağlı 1800 rakımlı Grıbido (Şehitlik) Tepe mevkiinde kullanıldı. Şu ana kadar, Malazgirt Savaşı’nın yapıldığı alanın tespit çalışmaları kapsamında bölgedeki kazılarda şehit mezarı oldukları tahmin edilen yaklaşık 300 civarında mezar bulunarak koruma altına alındı.
25.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

çocukbebekKayaşehirerkek isimleri2021

Küçük Çocuk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.