Kumarhane

Kumarhane

Son dakika kumarhane haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kumarhane gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kumarhane haber sayfamızda...

Kumarhane

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 778 kumarhane haberi bulunmuştur.
Beyoğlu'nda ev sahibinin öldürdüğü kiracının eşi: Bilinçli şekilde ateş ettiler
Beyoğlu'nda ev sahibinin öldürdüğü kiracının eşi: Bilinçli şekilde ateş ettilerİstanbul Beyoğlu’nda Serdar Yılmaz'ın öldürülmesi, kızı Nazar Yılmaz'ın yaralanmasıyla ilgili davanın ilk duruşması görüldü. Serdar Yılmaz'ın eşi Seda Yılmaz, "Sanıkları 7 yıldır tanırız, kiracılarıyız. Eşime, bilinçli şekilde, silahla ateş ettiler" dedi.
22.06.2022Gündem
Erkete Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Erkete Yatmak Ne Demek?
Erkete Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Erkete Yatmak Ne Demek?Argo bir sözcük olan erkete, özellikle gençler arasında çok sık kullanılmaktadır. Kelimenin kökeni Yunancadır ve diğer Avrupa dillerinde ''erkhete'' şeklinde yazılır. Yasa dışı işler çeviren, çete kuran ya da kumarhane işleten kişilere ise erketeci denir. Gangster, asi ve haydut kelimeleri erketeci ile eş anlamlıdır. Erkete ve erkete yatmak tabirlerinin merak edilen ayrıntılarını sizler için derledik.
4.06.2022Sözlük
Erkete Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Erkete Yatmak Ne Demek?
Erkete Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Erkete Yatmak Ne Demek?Argo bir sözcük olan erkete, özellikle gençler arasında çok sık kullanılmaktadır. Kelimenin kökeni Yunancadır ve diğer Avrupa dillerinde ''erkhete'' şeklinde yazılır. Yasa dışı işler çeviren, çete kuran ya da kumarhane işleten kişilere ise erketeci denir. Gangster, asi ve haydut kelimeleri erketeci ile eş anlamlıdır. Erkete ve erkete yatmak tabirlerinin merak edilen ayrıntılarını sizler için derledik.
3.06.2022Sözlük
İzmir'de kumar baskını! 104 kişiye 189 bin TL ceza
İzmir'de kumar baskını! 104 kişiye 189 bin TL cezaİzmir’de, iki ayrı adrese yapılan operasyonda tombala oynarken yakalanan 104 kişiye 189 bin 176 TL ceza kesildi, 2 kişi hakkında ise 'kumar oynamak için yer ve imkan sağlama' suçundan adli işlem başlatıldı.
22.05.2022Haberler
İstanbul'un göbeğinde gizemli tünel! 2 dikkat çeken iddia
İstanbul'un göbeğinde gizemli tünel! 2 dikkat çeken iddiaİstanbul Etiler'de yolun çökmesiyle gizemli bir tünel ortaya çıktı. Tünelin neden açıldığıyla ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atılırken bölgede çalışmalar da sürüyor.
16.05.2022Haberler
İstanbul'un göbeğinde gizemli tünel! 2 dikkat çeken iddia
İstanbul'un göbeğinde gizemli tünel! 2 dikkat çeken iddiaİstanbul Etiler'de yolun çökmesiyle gizemli bir tünel ortaya çıktı. Tünelin neden açıldığıyla ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atılırken bölgede çalışmalar da sürüyor.
16.05.2022Gündem
Las Vegas'taki kumarhaneden binlerce çalışanına ikramiye!
Las Vegas'taki kumarhaneden binlerce çalışanına ikramiye!Las Vegas'taki The Cosmopolitan kumarhanesinin çalışanları, genel müdürleri 5 bin 400 çalışanın her birine 5 bin dolarlık sürpriz bir ikramiye verileceğini açıklayınca kutlama yapmaya başladı.
13.05.2022Dünya
Belçika kumar reklamlarını yasaklamaya hazırlanıyor
Belçika kumar reklamlarını yasaklamaya hazırlanıyorBelçika'da gençler arasında kumar oynayanların oranının önemli ölçüde artması üzerine federal hükümet kumar reklamlarını tamamen yasaklamayı planlıyor.
11.05.2022Dünya
'Metaverse kara para aklama merkezi olabilir'
'Metaverse kara para aklama merkezi olabilir'Uzmanlar, suç örgütlerinin sanal evren Metaverse'te kara para aklayarak milyarlar kazanabileceği uyarısında bulundu.
16.04.2022Dünya
Sedd-İ Zerai Nedir, En Çok Hangi Mezhep Kullanılır? Sedd-İ Zerai Örnekleri...
Sedd-İ Zerai Nedir, En Çok Hangi Mezhep Kullanılır? Sedd-İ Zerai Örnekleri...632 yılında Hz. Muhammed'in vefatından sonra birçok mezhep ortaya çıkmıştır. Söz konusu mezhepler fıkhi ve itikadi olarak ikiye ayrılır. Fıkhi mezhepler de Hanefi, Maliki, Şafi ve Hanbeli olarak dört ana başlıkta toplanır. Sedd-i Zerai nedir, en çok hangi mezhep kullanılır? Sedd-i zerai prensibini örneklerle birlikte derledik.
14.04.2022Eğitim
İzmir'de 'Kolpaçino' kumarhanesi baskınında 160 kişi yakalandı
İzmir'de 'Kolpaçino' kumarhanesi baskınında 160 kişi yakalandıİzmir'in Bornova ilçesinde daha önce defalarca operasyon yapılan ve mühürlenen dernek görünümlü kumarhaneye, jandarma ekipleri bir operasyon daha gerçekleştirdi. Duvarında 'Kolpaçino' filmine atıfta bulunan kumarhane ve bir ayrı adreste daha tombala oynarken suçüstü yakalanan 160 kişiye işlem yapıldı.
9.04.2022Gündem
Altı katlı süper yat, 58 uçak ve daha neler neler! Hepsi Putin'in mi?
Altı katlı süper yat, 58 uçak ve daha neler neler! Hepsi Putin'in mi?Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in dünyanın en zengin adamı olduğuna inanılıyor. Öyle ki bir servet yönetimi şirketinin CEO'su, Putin'in kişisel servetinin 200 milyar dolar olduğunu iddia etti. Rus liderin Karadeniz'e bakan bir uçurumun tepesindeki konağı, milyon dolarlık lüks saatleri ve ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan takım elbiseleri de cabası...
26.03.2022Dünya
Halil Falyalı cinayeti soruşturmasında şüphelilerin ifadesi ortaya çıktı
Halil Falyalı cinayeti soruşturmasında şüphelilerin ifadesi ortaya çıktıKKTC’de kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş'ın öldürülmesine ilişkin İstanbul’daki şüphelilerin hakimlik ifadesi ortaya çıktı. Faysal Söylemez’in olayda kardeşinin adının geçtiğini ve kendisinin ilgisinin bulunmadığını, tetiği çektiği öne sürülen Mustafa Söylemez’in ise kendisini iyi hissetmediği için ifade vermediğini, sonrasında detaylı ifade vereceğini söylediği öğrenildi.
23.02.2022Haberler
Halil Falyalı cinayeti soruşturmasında Söylemez kardeşler tutuklandı
Halil Falyalı cinayeti soruşturmasında Söylemez kardeşler tutuklandıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş'ın öldürülmesine ilişkin İstanbul’da gözaltına alınan Mustafa ve Faysal Söylemez'in aralarında bulunduğu 5 şüpheli çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı.
21.02.2022 Gündem
Son dakika! Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişme
Son dakika! Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişmeHalil Falyalı cinayeti soruşturmasında gözaltına alınan Mustafa Söylemez, ağabeyi Mehmet Faysal Söylemez  ve 6 şüpheli adliyeye sevk edildi.
21.02.2022Gündem
Halil Falyalı cinayetinde flaş gelişme: Mustafa Söylemez'in parmak izi ortaya çıktı
Halil Falyalı cinayetinde flaş gelişme: Mustafa Söylemez'in parmak izi ortaya çıktıHalil Falyalı suikastının tüm delilleri Ankara'da Kriminal Daire Başkanlığı'nda inceleniyor. Polis suikastla igili çok önemli detaylara ulaştı. Son bilgileri aktaran CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, olay yerindeki araçta Mustafa Söylemez'in parmak izinin çıktığını söyledi.
17.02.2022Haberler
Son dakika! Halil Falyalı cinayetinde flaş gelişme: Mustafa Söylemez'in parmak izi ortaya çıktı
Son dakika! Halil Falyalı cinayetinde flaş gelişme: Mustafa Söylemez'in parmak izi ortaya çıktıHalil Falyalı suikastının tüm delilleri Ankara'da Kriminal Daire Başkanlığı'nda inceleniyor. Polis suikastla igili çok önemli detaylara ulaştı. Son bilgileri aktaran CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, olay yerindeki araçta Mustafa Söylemez'in parmak izinin çıktığını söyledi.
17.02.2022Gündem
Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişme
Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişmeKKTC’de uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Halil Falyalı cinayetine ilişkin yürütülen soruşturmanın İstanbul ayağında gözaltına alınan şüphelilerden 2’si hakkında savcılıktan ek gözaltı süresi istendi. İlk operasyonda yakalanan 3 şüpheli için de ek süre alınmıştı.
16.02.2022Gündem
Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişme
Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişmeKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Halil Falyalı cinayetine ilişkin yürütülen soruşturmanın İstanbul ayağında gözaltına alınan 6 şüpheliden 3’ü hakkında savcılıktan ek gözaltı süresi alındı.
14.02.2022Gündem
Son dakika: Falyalı cinayetinde flaş gelişme! Silahlar bulundu...
Son dakika: Falyalı cinayetinde flaş gelişme! Silahlar bulundu...Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş’ın öldürüldüğü silahlı saldırıyla ilgili açıklama yapan polis, saldırıda kullanılan 2 AK-47 Kalaşnikof piyade tüfeği ve 9 milimetrelik bir tabancanın olay yerine 1 kilometre mesafede bulunduğunu duyurdu.
13.02.2022Gündem
Halil Falyalı cinayetinde flaş gelişme! Faysal Söylemez de gözaltına alındı
Halil Falyalı cinayetinde flaş gelişme! Faysal Söylemez de gözaltına alındıKıbrıs'ta öldürülen Halil Falyalı cinayeti soruşturmasında 3 kişi daha gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden birinin Mustafa Söylemez'in kardeşi M. Faysal Söylemez olduğu öğrenildi.
13.02.2022Gündem
KKTC’deki Falyalı cinayetinde 2 yakın koruma gözaltında
KKTC’deki Falyalı cinayetinde 2 yakın koruma gözaltındaKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Halil Falyalı ve şoförü Murat Demirtaş’ın öldürülmesiyle ilgili polisin yürüttüğü soruşturmada, Halil Falyalı'nın iki yakın koruması da gözaltına alındı.
13.02.2022Gündem
KKTC'de Falyalı cinayetiyle ilgili 2 gözaltı daha
KKTC'de Falyalı cinayetiyle ilgili 2 gözaltı dahaKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Kumarhane işletmecisi Halil Falyalı’nın öldürüldüğü silahlı saldırıyla bağlantılı oldukları açıklanan 2 kişi daha gözaltına alındı.
12.02.2022Gündem
Acil tıp teknisyeni görünümlü polislerden kumarhane şok baskın!
Acil tıp teknisyeni görünümlü polislerden kumarhane şok baskın!Adana’da polis ekipleri, tanınmamak için acil tıp teknisyeni üniforması giyip kumar oynanan kooperatif binasına baskın yaptı. Baskında bazı kişiler kumar oynarken suçüstü yakalandı. Kentte aynı gün 28 adrese yapılan kumar operasyonunda 153 kişiye 278 bin TL ceza kesildi.
12.02.2022Gündem
Söylemez, KKTC'ye teslim edilemiyor
Söylemez, KKTC'ye teslim edilemiyorKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) 8 Şubat akşamı uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda şoförü Murat Demirtaş ile birlikte öldürülen kumarhane işletmecisi Halil Falyalı cinayeti kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan Mustafa Söylemez ile iki adamının "Devletin Egemenlik İlkesi" gereği KKTC makamlarına teslim edilmeyeceği ve soruşturmaya gölge düşürmemek için çözüm yolları arandığı öğrenildi.
12.02.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kumarhane ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.