Lagarde

Lagarde

Son dakika Lagarde haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Lagarde gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Lagarde haber sayfamızda...

Lagarde

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 990 lagarde haberi bulunmuştur.
Gerilim arttı altın fırladı
Gerilim arttı altın fırladı Altın, Orta Doğu’da artan gerilimin yatırımcıları ‘güvenli liman’ arayışına sevk etmesiyle ons başına yüzde 1.2 artışla 2.400 dolarla yeni bir rekor bir zirveye kırdı.
13.04.2024 Ekonomi
'Enflasyonun %2'ye ulaşması beklenmeyecek'
'Enflasyonun %2'ye ulaşması beklenmeyecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde düzenlediği basın toplantısında gerekli kararları almak için enflasyonun %2'ye kadar düşmesini beklemeyeceklerini belirtti.
12.04.2024 Uzmanpara
'Faiz indirimi için taahhütte bulunamayız'
'Faiz indirimi için taahhütte bulunamayız' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde ilk faiz indiriminden sonra bile faiz indirimi patikası için taahhütte bulunamayacaklarını söyledi.
20.03.2024 Uzmanpara
'Yazdan önce iki faiz indirimi makul'
'Yazdan önce iki faiz indirimi makul' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Konseyi Üyesi ve Yunanistan Merkez Bankası Başkanı Yannis Stournaras'a göre Avrupa Merkez Bankası, ağustos ayındaki yaz tatilinden önce borçlanma maliyetlerini iki kez düşürmeli.
14.03.2024 Uzmanpara
Faizde indirim sinyali netleşti
Faizde indirim sinyali netleşti Fed Başkanı bu yıl faiz indirimine başlayacaklarının sinyalini daha net verirken ECB Başkanı indirim için haziranı işaret ediyor.
9.03.2024 Ekonomi
'İlkbaharda faiz indirimi olacak'
'İlkbaharda faiz indirimi olacak' Fransa Merkez Bankası Başkanı ve ECB Yönetim Konseyi Üyesi François Villeroy de Galhau, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) faiz oranlarının bu baharda düşürüleceğine dair güçlü bir fikir birliği olduğunu söyledi ve 'bahar nisandan 21 Haziran'a kadar' dedi.
13.03.2024 Uzmanpara
'Firmalar ücret artışlarını absorbe ediyor olabilir'
'Firmalar ücret artışlarını absorbe ediyor olabilir' Avrupa Merkez Bankası Başkanı (ECB) Christine Lagarde, Euro Bölgesi firmalarının ücret artışlarını daha düşük kar artışları yoluyla absorbe ediyor olabileceğini söyledi.
27.02.2024 Uzmanpara
'Verilere bağlı yaklaşım izleyeceğiz'
'Verilere bağlı yaklaşım izleyeceğiz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde verilere bağlı yaklaşım izlemeye devam edeceklerini söyledi.
15.02.2024 Uzmanpara
Globalleşmeden glokalleşmeye yavaş geçiş...
Globalleşmeden glokalleşmeye yavaş geçiş... Çağdaş Ertuna /Milliyet Gazetesi Yazarı/...
12.02.2024 Milliyet Executive
Avrupa faiz indirimi için yazı bekleyecek
Avrupa faiz indirimi için yazı bekleyecek Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) faiz indirimine başlamak için yaz mevsimini bekleyeceği yönündeki görüş ağırlık kazanmaya başladı.
30.01.2024 Ekonomi
'Enflasyonda zafer henüz kazanılmadı'
'Enflasyonda zafer henüz kazanılmadı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, Bloomberg TV'ye verdiği demeçte Avrupa Merkez Bankası'nın enflasyonu %2'lik hedefine geri getirme yolunda ilerlediğini ancak zaferin henüz kazanılmadığını söyledi.
17.01.2024 Uzmanpara
Dolar bugün kaç liradan işlem görüyor?
Dolar bugün kaç liradan işlem görüyor? Dolar/TL haftanın üçüncü işlem gününe 30.10’un üzerinde başladı.
17.01.2024 Uzmanpara
'Bilanço kriz öncesi büyüklüğe dönmeyecek'
'Bilanço kriz öncesi büyüklüğe dönmeyecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde bankanın bilançosunun kriz öncesi büyüklüğe geri dönmeyeceğini söyledi.
28.11.2023 Uzmanpara
'Orta Doğu'daki krizi dikkatle izliyoruz'
'Orta Doğu'daki krizi dikkatle izliyoruz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde bugün Atina'da yapılacak Yönetim Konseyi toplantısı öncesinde yaptığı açıklamada Orta Doğu'da ortaya çıkan krizi ve bunun Euro Bölgesi ekonomisi üzerindeki etkilerini dikkatle izlediklerini söyledi.
26.10.2023 Uzmanpara
'İş gücü piyasası zayıflama belirtisi göstermiyor'
'İş gücü piyasası zayıflama belirtisi göstermiyor' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, Euro Bölgesi iş gücü piyasasının zayıflama belirtisi göstermediğini belirtti.
16.10.2023 Uzmanpara
'Yüzde 2 enflasyon hedefine ulaşacağız'
'Yüzde 2 enflasyon hedefine ulaşacağız' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde yüzde 2 enflasyon hedefine ulaşacaklarına güvendiğini söyledi.
9.10.2023 Uzmanpara
Lagarde'dan faiz mesajı
Lagarde'dan faiz mesajı Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB faiz oranlarının gerektiği sürece, yeterince kısıtlayıcı seviyelerde tutulacağını belirtti.
4.10.2023 Uzmanpara
'Enflasyon düşmeye başladı'
'Enflasyon düşmeye başladı' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde enflasyonun düşmeye başladığını söyledi.
7.07.2023 Uzmanpara
'Enflasyon hala çok yüksek'
'Enflasyon hala çok yüksek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, Euro Bölgesi'nde enflasyonun hala çok yüksek olduğunu söyledi.
27.06.2023 Uzmanpara
Merkez Bankası Başkanı değişti: İşte piyasalarda son durum!
Merkez Bankası Başkanı değişti: İşte piyasalarda son durum! Dr. Hafize Gaye Erkan, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'na (TCMB) atanan ilk kadın başkan oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Erkan'ın TCMB Başkanlığı'na atanmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Söz konusu atama ile Hafize Gaye Erkan, TCMB'nin ilk kadın başkanı oldu. Peki bu atamanın ardından piyasalarda son durum ne? İşte detaylar...
9.06.2023 Ekonomi
'Faizler gerekli olduğu sürece yüksek tutulacak'
'Faizler gerekli olduğu sürece yüksek tutulacak' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, bankanın faiz oranlarını enflasyonu yüzde 2 hedefine getirmek için gerekli olduğu sürece yüksek tutacağını söyledi.
24.05.2023 Uzmanpara
'ABD temerrüde düşerse felaket olur'
'ABD temerrüde düşerse felaket olur' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ABD'nin temerrüde düşmesinin küresel ekonomi için felaket olacağını söyledi.
22.05.2023 Uzmanpara
Merkel'e ödül! 'Almanya'nın dünyadaki itibarına yaptığı katkılardan dolayı onurlandırılıyor'
Merkel'e ödül! 'Almanya'nın dünyadaki itibarına yaptığı katkılardan dolayı onurlandırılıyor' Almanya’nın eski Başbakanı Angela Merkel, Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaleti tarafından en yüksek üstün hizmet ödülü olan devlet ödülü Stadtspreis ile onurlandırıldı.
16.05.2023 Dünya
'Kredilerde sıkılaşma işi kolaylaştırabilir'
'Kredilerde sıkılaşma işi kolaylaştırabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde kredilerde sınırlı sıkılaştırmanın ECB'nin işini kolaylaştırabileceğini belirtti.
17.04.2023 Uzmanpara
'Enflasyonu hedefe getireceğiz'
'Enflasyonu hedefe getireceğiz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde çekirdek enflasyon dinamiklerinin güçlü olmaya devam ettiğini ancak enflasyonu hedefe getirmeleri gerektiğini ve getireceklerini söyledi.
22.03.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Lagarde ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.