Lagarde

Lagarde

Son dakika Lagarde haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Lagarde gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Lagarde haber sayfamızda...

Lagarde

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 927 lagarde haberi bulunmuştur.
Lagarde'dan faiz artışı sinyali
Lagarde'dan faiz artışı sinyaliAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde piyasaların ECB'nin temmuz ayında faiz artırımına gideceği beklentilerini pekiştiren bir aç açıklama yaptı.
11.05.2022Uzmanpara
'Faiz artırımına gidilmesi güçlü bir olasılık'
'Faiz artırımına gidilmesi güçlü bir olasılık'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB'nin tahvil alımlarını üçüncü çeyrekte sona erdirmesinin ve yıl sonundan önce faiz artırmasının büyük olasılık olduğunu söyledi.
28.04.2022Uzmanpara
Bu hafta merkez bankaları yakından izlenecek
Bu hafta merkez bankaları yakından izlenecekBu hafta gözler Uluslararası Para Fonu (IMF) ve Dünya Bankası, 2022 yılı bahar toplantılarında merkez bankası başkanlarının konuşmalarında olacak.
18.04.2022Uzmanpara
Fransa'da enflasyon rekor kırdı
Fransa'da enflasyon rekor kırdıEuro Bölgesi’nin en büyük ikinci ekonomisi Fransa’da enflasyon mart ayında da yükselişini sürdürerek rekor kırdı.
31.03.2022Uzmanpara
'Euro Bölgesi yüksek enflasyonla karşı karşıya'
'Euro Bölgesi yüksek enflasyonla karşı karşıya'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, Ukrayna'daki savaşın güveni azalttığı, enerji fiyatlarını yukarı ittiği ortamda Euro Bölgesi'nin yavaş büyüme ve yüksek enflasyon ile karşı karşıya olduğunu söyledi.
30.03.2022Uzmanpara
'Para politikası için yeni araçlara hazırız'
'Para politikası için yeni araçlara hazırız'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde tahvil alım programı sona erdirilse bile para politikasının Euro Bölgesi'nin her köşesine ulaşmasını sağlamak için yeni araçlar dizayn etmeye ve bunları uygulamaya hazır olduklarını söyledi.
17.03.2022Uzmanpara
ECB toplantı tutanakları yayınlandı
ECB toplantı tutanakları yayınlandıAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) şubat ayı toplantısının tutanakları yayınlandı. Tutanaklarda politika yapıcıların 10 yıldan uzun süredir ilk kez yapılacak faiz artırımının yaklaştığı konusunda görüş birliği içinde oldukları görüldü.
3.03.2022Uzmanpara
ECB'den faiz artışı beklentisi rafa kalktı
ECB'den faiz artışı beklentisi rafa kalktıPiyasalar, Avrupa Merkez Bankası’ndan (ECB) faiz artışı beklentisini Rusya’nın Ukrayna'yı işgalinin ekonomik büyümeyi tehdit etmesi nedeniyle gelecek yıla öteledi.
1.03.2022Uzmanpara
ECB, Ukrayna'daki savaşın etkilerini tartıştı
ECB, Ukrayna'daki savaşın etkilerini tartıştıAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB Yönetim Konseyi üyelerinin önceden planlanmış olan ve Paris'te gerçekleştirilen gayriresmi toplantıda Ukrayna'daki savaşın etkilerini de ele aldıklarını söyledi.
25.02.2022Uzmanpara
Lagarde'dan dijital euro açıklaması
Lagarde'dan dijital euro açıklamasıAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde dijital euro çıkarılması halinde bunun nakitin yerini almayacağını, nakiti tamamlayıcı olacağını savundu.
15.02.2022Uzmanpara
Dolar kaç lira?
Dolar kaç lira?Dolar/TL haftanın ilk işlem gününe 13.50 liranın üzerinde başladı.
14.02.2022Uzmanpara
'ECB'nin sıkılaştırmaya ihtiyacı yok'
'ECB'nin sıkılaştırmaya ihtiyacı yok'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, "ECB'nin enflasyonu hedefte tutmak için büyük bir sıkılaştırmaya ihtiyacı yok" dedi.
8.02.2022Uzmanpara
ECB'den bu yıl iki faiz artırımı bekleniyor
ECB'den bu yıl iki faiz artırımı bekleniyorGoldman Sachs, Avrupa Merkez Bankası'ndan (ECB) bu yıl iki faiz artırımı beklediğini açıkladı.
4.02.2022Uzmanpara
Dolar ne kadar oldu?
Dolar ne kadar oldu?Dolar/TL haftanın son işlem gününde 13.55 lira seviyesinde hareket ediyor.
4.02.2022Uzmanpara
Altın fiyatları için kritik gün
Altın fiyatları için kritik günAltın yatırımcılarının merakla beklediği ABD tarım dışı istihdam verisi açıklandı. Buna göre tarım dışı istihdam ocak ayında 467 bin kişi arttı. Piyasa beklentisi ise 150 bin kişi artacağı yönündeydi. İşte kritik veri sonrası altın fiyatlarında son durum…
4.02.2022Uzmanpara
Deutsche Bank'tan EUR/USD için tavsiye
Deutsche Bank'tan EUR/USD için tavsiyeDeutsche Bank yatırımcılarına EUR/USD için uzun pozisyon alınması tavsiyesinde bulundu.
4.02.2022Uzmanpara
'Enflasyonun düşeceği görüşü devam ediyor'
'Enflasyonun düşeceği görüşü devam ediyor'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB'nin enflasyonun bu yıl düşeceği görüşünü devam ettirdiğini söyledi.
21.01.2022Uzmanpara
'Enflasyon yavaş yavaş gerileyecek'
'Enflasyon yavaş yavaş gerileyecek'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, "Enflasyon 2022'de yavaş yavaş gerileyecek" ifadelerini kullandı.
20.01.2022Uzmanpara
Lagarde, ECB'ye güvenilmesini istedi
Lagarde, ECB'ye güvenilmesini istediAvrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, ECB'nin enflasyonda istikrarı sağlayacağına güvenilmesini istedi.
11.01.2022Uzmanpara
ECB faiz oranlarını değiştirmedi
ECB faiz oranlarını değiştirmediAvrupa Merkez Bankası (ECB) faiz oranlarında bir değişikliğe gitmedi.
16.12.2021Uzmanpara
İşte güçlü Türk kadını
İşte güçlü Türk kadınıBilim insanı Özlem Türeci ve iş insanı Güler Sabancı, Forbes'un her yıl dünyanın en güçlü kadınlarını sıraladığı listede yer aldı.
9.12.2021Ekonomi
Euro banknotları yeniden tasarlanacak
Euro banknotları yeniden tasarlanacakAvrupa Merkez Bankası (ECB) sanal euronun ardından 2002'den beri tedavülde bulunan euro banknotlarının da yeniden tasarlanacağını açıkladı.
6.12.2021Uzmanpara
Dolarda son durum
Dolarda son durumDolar/TL, yeni haftaya da değer kazancıyla başlamasının ardından saat 10.50 itibarıyla 12,6560 liradan işlem görüyor.
29.11.2021Uzmanpara
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandıKüresel pay piyasaları enflasyon endişeleriyle karışık bir seyir izlerken, gözler gelecek hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları başta olmak üzere yoğun veri gündemine çevrildi.
20.11.2021Uzmanpara
'ECB enflasyona karşı hızlı hareket etmeli'
'ECB enflasyona karşı hızlı hareket etmeli'Deutsche Bank Üst Yöneticisi (CEO) Christian Sewing, enflasyonun daha uzun süre yüksek kalmaya devam edeceğini belirterek, Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) enflasyonla "daha hızlı" şekilde mücadele etmesi gerektiğini söyledi.
19.11.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Lagarde ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.