Mahmut Özer

Mahmut Özer

Son dakika mahmut özer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mahmut özer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mahmut özer haber sayfamızda...

Mahmut Özer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 933 mahmut ozer haberi bulunmuştur.
Bakan duyurdu: Halk eğitim kurs sertifikaları e-Devlet'ten alınabilecek
Bakan duyurdu: Halk eğitim kurs sertifikaları e-Devlet'ten alınabilecek  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, halk eğitim kurs belge ve sertifikalarının e-Devlet kapısından alınabileceğini bildirdi.
24.10.2021Gündem
Özer, Kosova Başbakanı Kurti ile görüştü
Özer, Kosova Başbakanı Kurti ile görüştüMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kosova’ya  gerçekleştirdiği ziyaretin ikinci gününde Kosova Başbakanı Albin Kurti ve Eğitim,  Bilim, Teknoloji ve Yenilik Bakanı Arberie Nagavci ile bir araya geldi.
23.10.2021Siyaset
Bakan Özer, Kosova’da Maarif ve Elena Gjika okullarını ziyaret etti
Bakan Özer, Kosova’da Maarif ve Elena Gjika okullarını ziyaret ettiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kosova ziyaretinin ikinci gününde Kosova Uluslararası Maarif Okulları ile Elena Gjika İlkokulunu ziyaret etti.
22.10.2021Gündem
Milli Eğitim Şurası'na fikri katılım için paydaşlara ek süre verildi
Milli Eğitim Şurası'na fikri katılım için paydaşlara ek süre verildiMilli Eğitim Bakanlığı'nın 'en yüksek danışma kurulu' olarak tanımlanan ve 1-3 Aralık'ta toplanacak Milli Eğitim Şurası'nın gündem konularıyla ilgili görüşleri almak için talep üzerine eğitim paydaşlarına ek süre verildi.
22.10.2021Siyaset
Yardımcı kaynaklar kasımdan  itibaren ücretsiz dağıtılacak
Yardımcı kaynaklar kasımdan itibaren ücretsiz dağıtılacakMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, tüm eğitim kademelerinde yardımcı kaynakların ve destekleyici eğitim materyallerinin kasım ayından itibaren ücretsiz dağıtılmaya başlanacağını kaydetti.
22.10.2021Eğitim
722 milyon TL’lik  ‘Kovid’ ödeneği
722 milyon TL’lik ‘Kovid’ ödeneğiPandemi koşullarında yapılan yüz yüze eğitimle ilgili bilgi veren Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okullarda Kovid ödeneğinin önceki yıla göre 10 kat arttığını ve 722 milyon TL’ye ulaştığını belirtti. 289 okulun ikili eğitime geçtiğini söyleyen Özer, pozitif vaka nedeniyle tamamı kapalı olan okulun bulunmadığını kaydetti.
22.10.2021Eğitim
Okullarda son durum: Kapalı sınıf oranı yüzde 0,2
Okullarda son durum: Kapalı sınıf oranı yüzde 0,2Türkiye genelinde yüz yüze eğitimin başladığı 6 Eylül'den bugüne kadar geçen 6 haftalık süreye ilişkin veriler, okullardaki Kovid-19 tedbirlerinin gücünü ortaya koydu. Karantina süresinin 10 güne indirilmesinin ardından Türkiye genelinde kapalı sınıf oranı yüzde 0,2 olarak belirlendi. Kapatılan şube oranlarının en düşük olduğu il yüzde 0,01 ile Şırnak, en yüksek olduğu il yüzde 1,95 ile Karabük oldu. İlköğretim kademesinde öğrencilerin yaklaşık yüzde 94'ü, ortaöğretimde ise yüzde 89'u, 10 gün veya daha az devamsızlık yaptı.
21.10.2021Gündem
Bakan Özer: Kasım ayından itibaren yardımcı kaynaklar ücretsiz verilecek
Bakan Özer: Kasım ayından itibaren yardımcı kaynaklar ücretsiz verilecekMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, tüm eğitim kademelerinde yardımcı kaynakların ve destekleyici eğitim materyallerinin kasım ayından itibaren ücretsiz dağıtılmaya başlanacağını bildirdi.
21.10.2021Gündem
Okullar kapanacak mı, yüz yüze eğitim sona erecek mi? Bakan Koca'dan açıklama...
Okullar kapanacak mı, yüz yüze eğitim sona erecek mi? Bakan Koca'dan açıklama...Okullar yeniden kapanacak mı sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Son dönemde vaka sayılarında yaşanan artış ile birlikte yeni tedbirlerin gündeme gelebileceğine dair açıklamalar öğrenci ve veliler tarafından okullar yeniden kapanır mı sorusuna çevrildi. Konuya dair hem Cumhurbaşkanı hem de Milli Eğitim Bakanı açıklamalarda bulundu. Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan da net yanıt geldi. Peki okullar yeniden kapanacak mı?
20.10.2021Gündem
Bakan Özer: Meslek liselerindeki üretimden elde edilen gelir, yüzde 50 arttı
Bakan Özer: Meslek liselerindeki üretimden elde edilen gelir, yüzde 50 arttıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Bu yılın ilk 9 ayında meslek liselerindeki üretimden elde edilen gelir, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 50 artarak 418 milyon 591 bin liraya ulaştı" dedi.
20.10.2021Siyaset
Bakan Özer, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Meyer-Landrut'u kabul etti
Bakan Özer, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Meyer-Landrut'u kabul ettiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve beraberindeki heyeti kabul etti.
18.10.2021Gündem
Son dakika haberler: İş insanı Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti
Son dakika haberler: İş insanı Özdemir Bayraktar hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Selçuk Bayraktar ve Haluk Bayraktar'ın babası, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti. BAYKAR'dan yapılan açıklamada, "Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve Milli SİHA'larımızın öncü ismi, Yönetim Kurulu Başkanımız ve yol göstericimiz Özdemir Bayraktar, Hakk'a yürüdü..." denildi.
18.10.2021Ekonomi
‘Normalleşme için önce eğitim normalleşmeli’
‘Normalleşme için önce eğitim normalleşmeli’Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Türkiye’nin eğitim sistemi devasa bir eğitim sistemidir. 18 milyon öğrencisi 1.2 milyon öğretmeni ile Türkiye’nin tamamını etkileyen bir sisteme sahiptir. Pandemi sürecinde Türkiye’nin normalleşmesi için önce eğitim sisteminin normalleşmesi lazım” dedi.
16.10.2021Eğitim
Bakan Özer'den eğitimde eşitlik açıklaması
Bakan Özer'den eğitimde eşitlik açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Okul türleri üzerinden öğrencilerimizi ve dahası toplumumuzu tasnif eden bir anlayışın daima karşısında yer alacağımızı da özellikle vurgulamak isterim. Ülkemizin her bir köşesinde eğitimde eşitlik ve adaletin tesisi için gayret göstermeye devam edeceğiz." dedi.
15.10.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan imam hatip mesajı: Şöhreti sınırlarımızın ötesine geçmeye başladı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan imam hatip mesajı: Şöhreti sınırlarımızın ötesine geçmeye başladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da "70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu"nun açılışında konuştu. Erdoğan, 'Birileri bu okullarımızı karalamaya çalışsa da milletimizin ilgilsine ket vuramıyor, bu okulların şöhreti sınırlarımızın ötesine geçmeye başladı' dedi.
15.10.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Sabrımız bir yere kadar
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Sabrımız bir yere kadarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Suriye'ye yeni harekat olur mu sorusuna Erdoğan, 'Bir yere kadar sabrımız devam etti. Son olarak 2 polisimiz burada şehit oldu. Zaman zaman sivillerden buralarda şehit olanları görüyoruz. Bütün bunlara karşı mücadelemiz bundan sonraki süreçte daha farklı şekilde devam edecektir' dedi.
15.10.2021Siyaset
Bakan Özer: Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım
Bakan Özer: Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazımMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depreme karşı yenilenen Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yeniden hizmete açılması dolayısıyla düzenlenen törende, "Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım. En az iki doz aşı olmuş ve antikor oluşturmuş öğretmen sayımız yüzde 91'lere ulaştı" dedi.
15.10.2021Siyaset
Bakan Özer: Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım
Bakan Özer: Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazımMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yeniden hizmete açılması dolayısıyla düzenlenen törende, "Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım. En az iki doz aşı olmuş ve antikor oluşturmuş öğretmen sayımız yüzde 91'lere ulaştı" dedi.
15.10.2021Gündem
Bakan Özer, TBMM Milli Eğitim Komisyonu üyeleriyle bir araya geldi
Bakan Özer, TBMM Milli Eğitim Komisyonu üyeleriyle bir araya geldiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle bir araya geldi.
14.10.2021Siyaset
Engelli Öğretmen ataması tarihleri belli oldu mu? 750 Engelli Öğretmen atama başvuruları ne zaman alınacak?
Engelli Öğretmen ataması tarihleri belli oldu mu? 750 Engelli Öğretmen atama başvuruları ne zaman alınacak?Engelli öğretmen ataması ne zaman hangi tarihlerde alınacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısının ardından Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer 750 engelli öğretmen ataması yapılacağının müjdesini vermişti. Haberin ardından başvuru tarihleri merak konusu olmaya başladı. İşte Engelli Öğretmen ataması başvuru tarihleri...
14.10.2021Gündem
Eğitime 10 bin tablet desteği
Eğitime 10 bin tablet desteği Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türk Telekom, eğitime katkıda bulunacak yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Türk Telekom tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim edilen 10 bin tablet, Bakanlık tarafından belirlenen okullar aracılığıyla maddi imkânları kısıtlı öğrencilere dağıtılacak.
14.10.2021Ekonomi
Bakan Özer: Sistemde  hiçbir problem yok
Bakan Özer: Sistemde hiçbir problem yokMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, dün Ağrı Valiliği’ni ziyaret etti. 81 ilde yüz yüze eğitimde 6 haftayı başarılı şekilde geride bıraktıklarını söyleyen Özer, şu ana kadar aynı anda kapatılan en fazla 3 okul olduğunu kaydetti.
14.10.2021Eğitim
Milli Eğitim Bakanı Özer, MEB yurt dışı bursiyerleriyle buluştu
Milli Eğitim Bakanı Özer, MEB yurt dışı bursiyerleriyle buluştuMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) burs programı kapsamında yurt dışında öğrenim gören yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle bir araya geldi.
13.10.2021Siyaset
Eğitime 10 bin tablet desteği
Eğitime 10 bin tablet desteğiMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türk Telekom, eğitime katkıda bulunacak yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Türk Telekom tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim edilen 10 bin tablet, Bakanlık tarafından belirlenen okullar aracılığıyla maddi imkânları kısıtlı öğrencilere dağıtılacak.
13.10.2021Vitrin
750 engelli öğretmen atanacak
750 engelli öğretmen atanacakMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kapsamında 750 engelli öğretmen ataması yapılacak.
13.10.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

MAHMUT ÖZERMilli Eğitim BakanıSON DAKİKAbakan özereğitim

Mahmut Özer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.