Melania Trump

Melania Trump

Son dakika Melania Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Melania Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Melania Trump haber sayfamızda...

Melania Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 508 melania trump haberi bulunmuştur.
Şapkasını açık artırmayla satıyor
Şapkasını açık artırmayla satıyorEski ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, 2018'de Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve eşinin Beyaz Saray'ı ziyareti sırasında beyaz bir şapka takmıştı.
6.01.2022Dünya
Melania Trump'tan şaşırtan Bitcoin açıklaması
Melania Trump'tan şaşırtan Bitcoin açıklamasıEski ABD Başkanı Donald Trump, kripto paralara karşıtlığıyla biliniyor. Ancak Trump’ın eşi Melania Trump, Twitter üzerinden Bitcoin ile ilgili şaşırtan bir paylaşımda bulundu. İşte detaylar…
4.01.2022Uzmanpara
Eski first lady NFT pazarında
Eski first lady NFT pazarındaEski ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, kobalt mavisi gözlerinin sulu boya resminin NFT halini satışa çıkardı. Eleştirmenler, 150 dolara satılacak olan, eski first lady'nin sesli mesajının da yer aldığı NFT için "Trumplar siyasi şöhretlerini paraya çeviriyor" dedi.
18.12.2021Dünya
Dünya tarihi yayını canlı izlemişti! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı
Dünya tarihi yayını canlı izlemişti! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktıThe Guardian gazetesi, Donald Trump'ın ABD başkanı olduğu dönemde Joe Biden'la ilk canlı yayın tartışmasına çıkmadan 3 gün önce yaptırdığı korona virüs testinin "pozitif" sonuçlandığını iddia etti
1.12.2021Dünya
Melania Trump aylar sonra halkın arasında
Melania Trump aylar sonra halkın arasında20 Ocak 2021’de görevine veda eden eski ABD Başkanı Donald Trump’ın (75) eşi Melania Trump (51) geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana ortalıkta görünmüyordu.
1.11.2021Dünya
ABD’de en sevilen first lady: Kennedy
ABD’de en sevilen first lady: KennedyYeni bir araştırma, ABD’de halkın en sevdiği ‘first lady’nin John F. Kennedy’nin eşi Jacqueline Kennedy olduğunu ortaya koydu. Yıllar geçse de Kennedy sempatisi geçmiyor!
20.10.2021Dünya
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dedi
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dediEski Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, kaleme aldığı kitabında ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, 2019'da Japonya'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, basın mensuplarının karşısına çıkmadan önce "Sana birkaç dakika sert davranacağım. Ama bu, kameralar için. Onlar çıktıktan sonra konuşuruz. Beni anladın mı?" dediğini iddia etti.
28.09.2021Dünya
‘Marie Antoinette gibi çok kibirli’
‘Marie Antoinette gibi çok kibirli’Eski ABD Başkanı Trump’ın ekibinden Grisham kitabında Melania Trump’ı şöyle suçladı: “Marie Antoinette gibi kibirliydi, kongreyi basan saldırganları kınamayı da reddetmişti”
15.09.2021Dünya
Artık ‘first lady’ olmak istemiyor
Artık ‘first lady’ olmak istemiyorEski ABD Başkanı Donald Trump, 2024’teki başkanlık seçimlerinde aday olacağının sinyalini veriyor. Ama eşi Melania Trump’ın tekrar “first lady” olmak istemediği belirtiliyor
7.09.2021Dünya
Élysée Sarayı'ndaki gerçek güç: Brigitte Macron
Élysée Sarayı'ndaki gerçek güç: Brigitte MacronMacronlara yakın Fransız gazeteci Gaël Tchakaloff yeni bir biyografi kaleme aldı. 43 yaşındaki Fransa cumhurbaşkanı ve 68 yaşındaki eşi Brigitte'in yakınlarından birkaç kişiyle konuştu. Bu görüşmeler kapsamında, Fransa Cumhurbaşkanı'nın karısını aramadan iki saat bile geçiremeyeceğini öğrendi. Fransa'nın gizli gücü Brigitte Macron, akıllara tarihte iz bırakan önemli First Lady'leri de getirdi. Listede Michelle Obama'dan Betty Ford'a pek çok isim yer alıyor.
3.09.2021Dünya
‘Sirk hayvanı muamelesi  görüyorlar’
‘Sirk hayvanı muamelesi görüyorlar’Yeni yayımlanacak bir kitapta, eski ABD Başkanı Donald Trump’ın yeni adresi olan Mar-a-Lago tesisinde kendisine ‘hayvanat bahçesi hayvanları gibi davranıldığı’ iddia edildi
8.07.2021Dünya
‘First lady’nin kapak zaferi! Melania Trump çıldıracak
‘First lady’nin kapak zaferi! Melania Trump çıldıracakABD’nin bir önceki ‘first lady’si Melania Trump tüm çabasına rağmen Vogue dergisine kapak olamamıştı! Ama ocak ayından bu yana first lady olan Jill Biden, Vogue’un kapağında yer aldı
1.07.2021Dünya
‘Melania kafasına göre takılıyor’
‘Melania kafasına göre takılıyor’Melania Trump’ın eşi Donald Trump’ın 75. doğum günü partisinde görünmemesi boşanma iddiasını yine gündeme getirdi. Ancak çiftin çevresine göre, eski first leydi daima kendisine ait özel programı uyguluyor!
20.06.2021Dünya
Son Dakika... Tek bir fotoğraf yetti! Birbirlerine girdiler...
Son Dakika... Tek bir fotoğraf yetti! Birbirlerine girdiler...ABD Başkanı Joe Biden'ın eşi, First Lady Jill Biden, Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı. Dünya İngiltere'de düzenlenecek olan G7 Zirvesi'ne kilitlenmişken, First Lady Biden'ın paylaşımı, interneti yıktı geçti ve Jill Biden ile Melania Trump karşı karşıya geldi...
10.06.2021Dünya
Melania Trump artık daha mutlu!
Melania Trump artık daha mutlu!ABD eski başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump’ın, Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra daha “mutlu ve rahat” olduğu bildirildi.
1.05.2021Dünya
Son dakika... Küplere bindi! Melania Trump'ın şoke eden yanıtı dünya gündeminde
Son dakika... Küplere bindi! Melania Trump'ın şoke eden yanıtı dünya gündemindeBeyaz Saray'dan Mar-a Lago'ya taşındıktan sonra gözlerden uzak bir hayat süren ABD'nin eski First Lady'si Melania Trump'a, o soru soruldu: Zengin olmasaydı Donald Trump'la beraber olur muydunuz?
26.04.2021Dünya
Son dakika... Melania Trump ortaya çıktı!
Son dakika... Melania Trump ortaya çıktı!Mar-a Lago'ya taşındıktan sonra gözlerden uzak bir hayat süren ABD'nin eski First Lady'si, kameralar önüne bir çıktı pir çıktı. Melania Trump, 2 bin dolarlık elbisesiyle girdiği salonda kocası eski Başkan Donald Trump'ı gölgede bıraktı.
12.04.2021Dünya
Son dakika haberler: Bu görüntü olay yarattı! Mini etek, file çorap...
Son dakika haberler: Bu görüntü olay yarattı! Mini etek, file çorap...Uçaktan adımını attığı anda flaşlar patladı. Tüm dikkatler ondaydı, ancak kıyafet seçimi kendisinin de önüne geçmişti. Mini etek ve desenli file çoraplarını kısa botlarla tamamlayan First Lady, sosyal medyadaki savaşın da fitilini ateşlemiş oldu.
6.04.2021Dünya
'Evlenince kendinizi salıp kilo almayın, Melania gibi olun' diyen papaz kovuldu
'Evlenince kendinizi salıp kilo almayın, Melania gibi olun' diyen papaz kovulduMissouri'de evlendikten sonra kilo alan kadınları azarlayarak kocalarına iyi görünmeleri gerektiğini söyleyen papaz, vaaz sırasında ABD'nin eski First Lady'si Melania Trump'ın fotoğrafını da gösterdi.
12.03.2021Dünya
'Evlenince kilo almayın, Melania gibi olun' diyen vaiz görevden uzaklaştırıldı!
'Evlenince kilo almayın, Melania gibi olun' diyen vaiz görevden uzaklaştırıldı!ABD'nin Missouri eyaletindeki bir vaiz, cinsiyetçi sözleri nedeniyle görevden geçici olarak uzaklaştırıldı. Vaiz, "Erkekler, eşlerinin hem evde hem de dışarıda iyi görünmesini ister" dedi.
11.03.2021Dünya
Son dakika... Sonunda patladı! Uzman "Bu iş mahkemede sonuçlanabilir" dedi...
Son dakika... Sonunda patladı! Uzman "Bu iş mahkemede sonuçlanabilir" dedi...Geçtiğimiz günlerde 2024'te yapılacak başkanlık seçimlerine göz kırpması ve hakkında açılmaya başlanan davalarla yine gündemin tepesine oturan Donald Trump'ın evlilik hayatı, dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. En iyi arkadaşının ihanetine uğrayan ve haklarında "ayrı yataklarda yattığı" bile iddia edilen ilişkiyle ilgili Melania, sonunda ABD basınına patladı.
8.03.2021Dünya
ABD basını yazdı! Trump'tan uzun zaman sonra ilk
ABD basını yazdı! Trump'tan uzun zaman sonra ilk Eski ABD Başkanı Donal Trump'ın Beyaz Sarayı terk etmesinin ardından ilk kez bir konuşma yapacağı bildirildi.
21.02.2021Dünya
Trump çifti Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra ilk kez görüntülendi
Trump çifti Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra ilk kez görüntülendiABD'nin 45'inci başkanı Donald Trump ve eşi Melania, 20 Ocak’ta Beyaz Saray’dan birlikte ayrıldıktan sonra ilk kez Mar-a-Lago tatil beldesindeki bir restoranda görüntülendi.
19.02.2021Dünya
Son dakika... Sonunda patladı! Eski First Lady'den şok ifadeler...
Son dakika... Sonunda patladı! Eski First Lady'den şok ifadeler...Trump çiftinin çalkantılı ilişkileri ABD ve dolayısıyla medya gündeminde hala ön sıralardaki yerini koruyor. Şu ana kadar hakkında çıkan birçok iddiaya karşı sessiz kalan ve yanıt vermemeyi tercih eden Melania Trump'ın sabrı sonunda taştı.Melania'nın ofisinden hakkındaki iddialara yanıt geldi.
16.02.2021Dünya
Son dakika... Darbe üstüne darbe! Sadece en yakınlarına söyledi...
Son dakika... Darbe üstüne darbe! Sadece en yakınlarına söyledi...Seçim bitti ancak Trump çiftinin fırtınalı ilişkileri hız kesmeden devam ediyor. Aylardır süren boşanma dedikodularının ardından, bir de azil süreciyle karşı karşıya kalan Donald Trump'ın, eşi Melania Trump'la ilişkisi gündemin ilk sıralarında durmaya devam ediyor. Etrafındaki birçok kişi tarafından boşanması tavsiye edilen Melania'yla ilgili çıkan son haberler ise Donald Trump'ın kendisini bekleyen tek zorlu sürecinin azil olmayacağını gösteriyor...
13.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Melania Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.