Mesajı

Mesajı

Son dakika mesajı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mesajı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mesajı haber sayfamızda...

Mesajı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 32.539 mesaji haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'in 'başbakan' çıkışıyla ilgili açıklama
Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'in 'başbakan' çıkışıyla ilgili açıklamaSiyasette Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağıyla ilgili tartışmalar sürüyor. İyi Parti lideri Meral Akşener'in "Ben cumhurbaşkanı adayı değilim, başbakan adayıyım" sözlerinin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da açıklamalar geldi. Kılıçdaroğlu, ittifak içinde genel başkanların farklı söylem kullanabileceğini söyledi. Kılıçadraoğlu, "Hedef odaklı beraberlik sonuç alacak" dedi. Kılıçdaroğlu'nun Millet İttifakı dışındaki partilerle 'görüşme' açıklamaları da dikkat çekti.
26.09.2021Haberler
Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'in 'başbakan' çıkışıyla ilgili açıklama
Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'in 'başbakan' çıkışıyla ilgili açıklamaSiyasette Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağıyla ilgili tartışmalar sürüyor. İyi Parti lideri Meral Akşener'in "Ben cumhurbaşkanı adayı değilim, başbakan adayıyım" sözlerinin ardından CHP lideri Kemal Kılıçadaroğlu'ndan da açıklamalar geldi. Kılıçdaroğlu, ittifak içinde genel başkanların farklı söylem kullanabileceğini söyledi. Kılıçadraoğlu, "Hedef odaklı beraberlik sonuç alacak" dedi. Kılıçdaroğlu'nun Millet İttifakı dışındaki partilerle 'görüşme' açıklamaları da dikkat çekti.
26.09.2021Siyaset
Bakan Akar'dan Preveze Deniz Zaferi yıl dönümü mesajı
Bakan Akar'dan Preveze Deniz Zaferi yıl dönümü mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Deniz Kuvvetlerimiz mavi vatanımızdaki hak, alaka ve menfaatlerimizi korumanın yanı sıra Atlantik'ten Hint Okyanusu'na kadar uzanan denizlerde şanlı sancağımızı şerefle dalgalandırarak bölge ve dünya barışına önemli katkılarda bulunmaya ve asil milletimizin gururu olmaya devam etmektedir." ifadesini kullandı.
26.09.2021Gündem
‘Grip aşısı 65 yaş ve üzerine ücretsiz olmalı’
‘Grip aşısı 65 yaş ve üzerine ücretsiz olmalı’Tüm Eczacı İşverenler Sendikası Genel Başkanı Ecz. Nurten Saydan, 90 yaşında ya da kronik hasta dahi olsa vatandaşın grip aşının sistem tarafından karşılanmadığını söyledi.
26.09.2021Gündem
Son dakika haberi: Trabzonspor'dan Sadri Şener'e geçmiş olsun mesajı
Son dakika haberi: Trabzonspor'dan Sadri Şener'e geçmiş olsun mesajıTrabzonspor Kulübü, by-pass ameliyatı geçiren eski başkanlardan Sadri Şener için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.
25.09.2021Trabzonspor
Ankara'da doktora kabusu yaşatmıştı!  'Bundan daha yüksek ceza istenemezdi'
Ankara'da doktora kabusu yaşatmıştı! 'Bundan daha yüksek ceza istenemezdi' Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli ortopedi ve travmatoloji asistan doktoru Ertan İskender, kendisini bıçakla yaralayan saldırgan hakkında "kişinin yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan 20 yıla, hakaretten ise 2 yıla kadar hapis cezası istenmesinin benzer olaylar için caydırıcı olmasını dilediğini söyledi.
25.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk Dil Bayramı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk Dil Bayramı mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Teknolojinin hızla ilerlediği, dijitalleşmenin hayatın her alanına sirayet ettiği bir dünyada, dilimizi tüm özgünlüğüyle muhafaza etmeliyiz. Türkçe'nin sanat, edebiyat, bilim ve eğitim dili olarak kullanımının yanı sıra dilimizin zenginliğini ve derinliğini ihtiva eden sözlü ve yazılı eserlerin üretimi, zengin dil mirasımızı gelecek nesillere aktarmanın ve Türkçemizin itibarını yükseltmenin önemli bir adımı olacaktır" dedi.
25.09.2021Siyaset
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibim
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
25.09.2021Haberler
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibim
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
25.09.2021Siyaset
MSB acı haberi duyurdu: 1 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 1 asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Piyade Uzman Çavuş Faruk Eser'in şehit olduğu acı haberini duyurdu. Hakkari'de, üs bölgesinde mevzilerin gözetleme ve ateş sahalarını temizlemek için ağaç kesimi sırasında yaralanan, kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Faruk Eser'in (23) acı haberi, memleketi Aksaray'daki baba evine ulaştı.
24.09.2021Gündem
Son dakika haberi: Atiba'dan Ajax maçı mesajı
Son dakika haberi: Atiba'dan Ajax maçı mesajıBeşiktaş, Süper Lig'in yedinci haftasında Altay'a 2-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Atiba Hutchinson açıklamalarda bulundu.
24.09.2021Beşiktaş
Son dakika: Erdoğan'dan dünyaya iklim krizi mesajı: Bize düşeni yapacağız
Son dakika: Erdoğan'dan dünyaya iklim krizi mesajı: Bize düşeni yapacağızSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler Yüksek Düzeyli Enerji Diyaloğu Toplantısı’na video mesaj gönderdi. Erdoğan "Kurulu elektrik gücü içinde yenilenebilir payımız yüzde 53' açıklamasında bulundu. Erdoğan "İklim krizi ile mücadelede bize düşeni yapacağız" ifadelerini kullandı.
24.09.2021Siyaset
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters, Aynı ve Yansıma Saat Anlamları Nedir?
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters, Aynı ve Yansıma Saat Anlamları Nedir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift ve ters olmasına göre farklılık gösteriyor. Saatlerin anlamı akrep ve yelkovanın den geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Saatlerin anlamı 2021 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı saatlerin anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
24.09.2021Yaşam
İSMEK kaydı nasıl yapılır? 2021-2022 İSMEK başvuru sayfası
İSMEK kaydı nasıl yapılır? 2021-2022 İSMEK başvuru sayfasıİSMEK kayıtları bugün başladı. İSMEK kayıt - başvuru tarihleri gündemden düşmüyor. 2021-2022 Eğitim yılında İSMEK'de eğitim görmek isteyen vatandaşlar İSMEK kayıt nasıl yapılır, son gün ne zaman? araması yapıyor. İşte adım adım İSMEK kayıt işlemi...
24.09.2021Gündem
AB'den Türkiye ile 'yakın işbirliği' mesajı
AB'den Türkiye ile 'yakın işbirliği' mesajıAvrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borell, Türkiye ile yakın iş birliği ve koordinasyonun ilişkilerin temeli olduğunu belirtti.
24.09.2021Dünya
‘Cumhur İttifakı bizim adayımızı belirleyemez’
‘Cumhur İttifakı bizim adayımızı belirleyemez’Kuşoğlu, cumhurbaşkanı adaylığı için “İktidar her gün bu konuyu tartıştırıyor. Amacı karşısına çıkacak ittifakın adayını belirlemek. Onlar bizim adayımızı belirlemek istiyor. Biz buna fırsat vermeyiz” dedi.
24.09.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu: AB'nin Türkiye ile iş birliği yapması şart
Bakan Çavuşoğlu: AB'nin Türkiye ile iş birliği yapması şartDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell ile görüşmesinin ardından, ''Uluslararası ve bölgesel istikrar için AB’nin Türkiye’yle iş birliği yapması şart.'' mesajı verdi.
24.09.2021Dünya
Türkiye’den Rusya’ya düşen uçak nedeniyle taziye mesajı
Türkiye’den Rusya’ya düşen uçak nedeniyle taziye mesajıDışişleri Bakanlığı, Rusya’nın Habarovsk bölgesinde düşen bir uçakta bulunan 6 mürettebatın hayatını kaybetmesi nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
23.09.2021Dünya
Türkiye'den Tripoliçe Katliamı mesajı: Tarihe kara bir leke olarak yazılmıştır
Türkiye'den Tripoliçe Katliamı mesajı: Tarihe kara bir leke olarak yazılmıştırDışişleri Bakanlığı, "Tripoliçe Katliamı"na dair "Mora Yarımadası’nda tek bir Türk'ün dahi canlı kalmamasını hedefleyen bu insanlık dışı katliam, tarihe kara bir leke olarak yazılmıştır." açıklamasında bulundu.
23.09.2021Dünya
Siemens Türkiye 165. yıla özel “Dijital Zirve” düzenledi
Siemens Türkiye 165. yıla özel “Dijital Zirve” düzenlediSiemens, sürdürülebilirlik esaslı yeni büyüme stratejisini açıkladı. Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hüseyin Gelis, “Amacı olan teknoloji üretimimizle karbon nötr ekonomiye geçişi hızlandıracağız” dedi.
23.09.2021Vitrin
Türkiye'de 5G'nin kullanımı için hedef açıklandı
Türkiye'de 5G'nin kullanımı için hedef açıklandıUlaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, "Hedefimiz 2023 yılında vatandaşlarımızın en yüksek yerlilik oranına sahip olacak şekilde 5G'yi kullanmaya başlıyor olması." dedi.
23.09.2021Teknoloji
Neslihan Atagül eşinin gözlerinin içine bakıp şarkı söyledi
Neslihan Atagül eşinin gözlerinin içine bakıp şarkı söylediMurat Dalkılıç, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül de vardı.
23.09.2021Magazin
Neslihan Atagül eşinin gözlerinin içine bakıp şarkı söyledi
Neslihan Atagül eşinin gözlerinin içine bakıp şarkı söylediMurat Dalkılıç, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül de vardı.
23.09.2021Cadde
Üç ülkeden 'Kuzey Kore' mesajı
Üç ülkeden 'Kuzey Kore' mesajıJaponya, ABD ve Güney Kore, Kuzey Kore'nin nükleersizleştirilmesine yönelik iş birliğinin artırılmasında anlaştı.
23.09.2021Dünya
Son dakika haberi: Bülent Uygun, Rizespor'a veda etti
Son dakika haberi: Bülent Uygun, Rizespor'a veda ettiSüper Lig ekibi Çaykur Rizespor'un karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığı teknik direktör Bülent Uygun, veda mesajı yayımladı.
22.09.2021Rizespor

Benzer Haber Etiketleri

cumhurbaşkanıMeral AkşenerSüper LigTürkiyeKemal Kılıçdaroğlu

Mesajı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.