Mhp Genel Başkan Yardımcısı

Mhp Genel Başkan Yardımcısı

Son dakika mhp genel başkan yardımcısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mhp genel başkan yardımcısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mhp genel başkan yardımcısı haber sayfamızda...

Mhp Genel Başkan Yardımcısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.174 mhp genel başkan yardımcısı haberi bulunmuştur.
‘Türkeş Vakfı’nın başkanı ben olacağım’
‘Türkeş Vakfı’nın başkanı ben olacağım’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de bütçe görüşmeleri sırasında kuliste basın mensuplarının sorularını cevapladı.
7.12.2021Siyaset
Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruluyor
Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruluyorMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni kurulacak Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı'nın başkanı olacağını açıkladı.
6.12.2021Siyaset
Son dakika! MHP'den seçim anketi açıklaması
Son dakika! MHP'den seçim anketi açıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "MHP; önceki seçimlerde olduğu gibi, umutlarını partimizin oy kaybına bağlayanları hayal kırıklığına uğratacak, CHP ve yancılarını destekleyen kamuoyu araştırma şirketlerini 2023 Haziran'ında da ters köşeye yatıracaktır" dedi.
6.12.2021Siyaset
‘Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdır’
‘Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdır’MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı" adıyla bir vakıf kurulacağını belirterek, "Ülkücü Hareketi, bundan böyle hiç kimse istismar edemeyecektir. Bunu yapan ailesi de olsa, Alparslan Türkeş adının ve geride bıraktığı kutlu mirasın sinsi amaçlar için kullanmasına müsaade edilmeyecektir. Merhum Alparslan Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiası ve Ülkücü Hareket'tir" dedi.
6.12.2021Siyaset
MHP'li Yalçın: Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdır
MHP'li Yalçın: Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdırMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı' adıyla bir vakıf kurulacağını belirterek, "Ülkücü Hareketi, bundan böyle hiç kimse istismar edemeyecektir. Bunu yapan ailesi de olsa, Alparslan Türkeş adının ve geride bıraktığı kutlu mirasın sinsi amaçlar için kullanmasına müsaade edilmeyecektir. Merhum Alparslan Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiası ve Ülkücü Hareket'tir" dedi.
5.12.2021Siyaset
MHP'li Karakaya: Devletin bekası için Cumhur İttifakı'nın devam etmesi gerekiyor
MHP'li Karakaya: Devletin bekası için Cumhur İttifakı'nın devam etmesi gerekiyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Seçim zamanında olacak. Terörle mücadelenin, devletin bekasının devamı için Cumhur İttifakı’nın devam etmesi gerekiyor, 2023'te başarılı olması gerekiyor" dedi.
4.12.2021Siyaset
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor! 'Kaçırılma' ihtimali araştırılıyor
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor! 'Kaçırılma' ihtimali araştırılıyorMersin'de, 10 Kasım'da kaybolan Sarıkeçili Yörük kızı Müslüme Yağal'ı arama çalışmalarına devam ediliyor. 200 personel, 100 gönüllü, arama kurtarma-kadavra köpekleri, keşif uçağı ve dronlu aramalarda Müslüme'nin henüz izine rastlanmazken, olayın üzerinden 5 gece geçti. 20 kilometrekarelik alandaki aramalarda bulunamayan Müslüme'nin kaçırılma ihtimali üzerine savcılık kararıyla birçok kişinin ifadesine başvuruldu. Öte yandan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine, Müslüme Yağal'ı arama çalışmalarına partisinin Mersin teşkilatının destek verdiğini açıkladı.
15.11.2021Gündem
MHP: Hükümetin ortağı değiliz ama ittifakız
MHP: Hükümetin ortağı değiliz ama ittifakızMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Biz hükümetin ortağı değiliz. Bir hükümet ortaklığı, bir koalisyon yok ama biz ittifakız. Hükümetin başarılı olması, bizim için Milliyetçi Hareket Partisi açısından baktığımızda son derece önemli” dedi.
15.11.2021Siyaset
MHP'li Mevlüt Karakaya: Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP'yle sorunumuz var, kavgamız var
MHP'li Mevlüt Karakaya: Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP'yle sorunumuz var, kavgamız varMHP'li Mevlüt Karakaya, İzmir'de muhtarlara seslendi. Karakaya, "Bizim CHP'ye oy veren, Atatürkçü, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni ilelebet yaşatmak isteyen, yani tıpkı bizim gibi olan kimseyle sorunumuz yok. Biz biriz, beraberiz. Bugünkü Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP'yle sorunumuz var, kavgamız var." ifadelerini kullandı.
14.11.2021Siyaset
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: Biz hükümetin ortağı değiliz
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: Biz hükümetin ortağı değilizMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" programı kapsamında, İzmir'de basın mensuplarıyla buluştu. Karakaya, "Biz Hükümetin ortağı değiliz. Bir hükümet ortaklığı, bir koalisyon yok ama biz ittifakız. Hükümetin başarılı olması, bizim için Milliyetçi Hareket Partisi açısından baktığımızda son derece önemli" dedi.
14.11.2021Siyaset
MHP'li Durmaz: Kamuoyu algısını yönetmeye dönük anketlere asla itibar etmeyiniz
MHP'li Durmaz: Kamuoyu algısını yönetmeye dönük anketlere asla itibar etmeyinizMHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Kamuoyu algısını yönetmeye dönük anketlere asla itibar etmeyiniz. Rakamlar hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Cenabı Allah'ın izniyle MHP her geçen gün milletimizin daha güçlü desteğini alarak yoluna devam edecektir." dedi.
13.11.2021Siyaset
MHP'li Yılık: HDP, ortağı CHP'yi de kendine benzetmiş
MHP'li Yılık: HDP, ortağı CHP'yi de kendine benzetmişMHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, "HDP, ortağı CHP'yi de kendine benzetmiş, millet iradesini hiçe sayan mandacı bir zihniyetle yabancı ülkelerden yardım talebinde bulunup bir nevi ülkemizin iç işlerine karışmalarını talep etmiştir." dedi.
13.11.2021Siyaset
MHP'li Özdemir: Çok gayretli çalışmalar var
MHP'li Özdemir: Çok gayretli çalışmalar varMHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile çok gayretli çalışmaların yapıldığını ama bazı siyasi çevrelerin yalan ve iftirayla hem bu gayretli çalışmaları hem de Türkiye'deki huzuru bozma girişiminde bulunduğunu söyledi.
13.11.2021Siyaset
MHP'li Yalçın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in grup konuşmasına tepki
MHP'li Yalçın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in grup konuşmasına tepki MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i eleştirerek, "Siirt'in Kurtalan ilçesinde bir hainin sözde Kürdistan beyanı karşısında gösterdiği cebin ve ürkek tavır, ucuz oy beklentilerini açık eden siyasi çapsızlık ve aczin trajik bir örneği olmuştur." ifadesini kullandı.
4.11.2021Siyaset
Emekli büyükelçiler ‘istenmeyen adam’ı yorumladı: Yapabileceğimiz pek çok şey var
Emekli büyükelçiler ‘istenmeyen adam’ı yorumladı: Yapabileceğimiz pek çok şey varEmekli büyükelçiler, Kavala için çağrı yapan 10 ülke büyükelçisinin ‘istenmeyen adam’ ilan edilmesi talimatını değerlendirdi. Özülker,“Yapabileceğimiz pek çok şey var. Her tür randevuyu reddetme noktasına geldiğinde istenmeyen adam oldukları açığa çıkar” dedi.
25.10.2021Siyaset
Son dakika... Fuat Oktay: Akdeniz’de rotasını şaşıran cevabını alır
Son dakika... Fuat Oktay: Akdeniz’de rotasını şaşıran cevabını alırCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, Malta bayraklı ve İtalyan sahipli bir gemiyi kullanarak, kıta sahanlığımıza araştırma gemisi göndermeye çabalıyor. Bir kez daha altını çizerek vurguluyorum; Akdeniz'de rotasını şaşıran cevabını alır." dedi.
16.10.2021Siyaset
Tamer Karadağlı’ya destek telefonu
Tamer Karadağlı’ya destek telefonuMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sanatçı Tamer Karadağlı’yı arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını bildirdi. Bahçeli görüşmede Karadağlı’yı tebrik etti. Görüşmeyi MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabından duyurdu. Özdemir, şu paylaşımda bulundu:
12.10.2021Siyaset
MHP’li kadınlardan ‘Analar Bacılar Kurultayı’
MHP’li kadınlardan ‘Analar Bacılar Kurultayı’MHP’nin Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı, 10 Ekim Pazar günü, Ankara’da “Türkiye’nin Asli Gücü Analar Bacılar Kurultayı” yapacak.
7.10.2021Siyaset
Bahçeli neyi kastetti? MHP'den 'bölücü kebapçu' paylaşımı
Bahçeli neyi kastetti? MHP'den 'bölücü kebapçu' paylaşımıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısında kullandığı 'bölücü kebapçılar' ifadesi muhalefetin eleştirilerine yol açtı. Peki Bahçeli o ifadelerle neyi kastetti? MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bu soruya yanıt verdi.
6.10.2021Haberler
Bahçeli neyi kastetti? MHP'den 'bölücü kebapçı' paylaşımı
Bahçeli neyi kastetti? MHP'den 'bölücü kebapçı' paylaşımıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısında kullandığı 'bölücü kebapçılar' ifadesi muhalefetin eleştirilerine yol açtı. Peki Bahçeli o ifadelerle neyi kastetti? MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bu soruya yanıt verdi.
6.10.2021Gündem
‘MHP seçimlere şimdiden hazır’
‘MHP seçimlere şimdiden hazır’MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP’nin 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle genel ve yerel seçimler için yoğun bir çalışma sürecine girdiğini belirtti.
5.10.2021Siyaset
MHP'li Özdemir: Hem CHP hem İP, Türkiye için milli güvenlik tehdidi
MHP'li Özdemir: Hem CHP hem İP, Türkiye için milli güvenlik tehdidiMHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Hem CHP hem de İP, Türkiye için açık bir milli güvenlik tehdididir. Lafa gelince Atatürk’ü ağzından düşürmeyen CHP yönetimi, teslimiyet ve ihanette adeta aslını tanımayarak, Atatürk’e en büyük ihaneti yapmaya başlamıştır. PKK’nın küçük partisi HDP, büyük partisi CHP, yancısı ise İP olmuştur” dedi.
2.10.2021Siyaset
MHP'den 'yüzde 7' açıklaması
MHP'den 'yüzde 7' açıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Cumhur İttifakı'nı oluşturan AK Parti ile MHP arasında Seçim Yasası ve Siyasi Partiler Yasası'nda yapılması düşünülen değişiklikler konusunda yürütülen çalışmaların tam bir uyum içinde olduğunu belirterek, "Yüzde 7 seçim barajı temsilde adalet ilkesine derinlik ve canlılık katacaktır. Milletvekili Seçimi Kanunu'nun 33. maddesinin 1. fıkrasında yapılacak değişiklikle genel seçimlerde ülke genelinde, ara seçimlerde yapılan çevrelerin tümünde, geçerli oyların yüzde 7'sini geçemeyen partiler milletvekili çıkaramazlar." dedi.
26.09.2021Siyaset
Okumuş ve Kaya MHP’den ihraç
Okumuş ve Kaya MHP’den ihraçMHP Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Nazif Okumuş, Ahmet Malkan, Ali Şanalmış, Ali Baykan, Atilla Kaya, Suat Başaran ve Tahsin Eren’in parti üyeliğinden çıkarılmasına karar verdi.
24.09.2021Siyaset
Son dakika! MHP'de 7 isim parti üyeliğinden çıkarıldı
Son dakika! MHP'de 7 isim parti üyeliğinden çıkarıldıMHP Merkez Disiplin Kurulu, Nazif Okumuş, Ahmet Malkan, Ali Şanalmış, Ali Baykan, Atilla Kaya, Suat Başaran ve Tahsin Eren'in parti üyeliğinden çıkarılmasına karar karar verdi.
23.09.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mhp Genel Başkan Yardımcısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.