Midilli Adası

Midilli Adası

Son dakika Midilli Adası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Midilli Adası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Midilli Adası haber sayfamızda...

Midilli Adası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.065 midilli adası haberi bulunmuştur.
Deprem mi oldu? 10 Kasım 2021 Kandilli - AFAD son depremler listesi
Deprem mi oldu? 10 Kasım 2021 Kandilli - AFAD son depremler listesi Bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 10 Kasım son depremler listesi.
10.11.2021Gündem
Deprem mi oldu? Adana'da deprem mi oldu? Son dakika son depremler listesi Kandilli 9 Kasım
Deprem mi oldu? Adana'da deprem mi oldu? Son dakika son depremler listesi Kandilli 9 KasımSon dakika meydana gelen depremler araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. Konya'da gece meydana gelen 3.9 büyüklüğündeki deprem vatandaşları korkuttu. İşte 9 Kasım son depremler listesi.
9.11.2021Gündem
Son depremler 19 Ekim Kandilli: Son dakika deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu?
Son depremler 19 Ekim Kandilli: Son dakika deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu?Bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak edenler ise Kandilli son depremler listesine bakarak meydana gelen depremin bölgesini ve şiddetini görüntüleyebilir. İşte 19 Ekim son depremler listesi.
19.10.2021Gündem
FETÖ’cü teğmenler, aldıkları 340 bin TL'lik tekneyle kaçamadan yakalandı
FETÖ’cü teğmenler, aldıkları 340 bin TL'lik tekneyle kaçamadan yakalandıKocaeli Ağır Ceza Mahkemesi'nce yurt dışına çıkış yasağı konularak tutuksuz yargılamaları devam eden, askeriyeden ihraç edilen denizci teğmenler Ö.P., E.D. ve B.A. 340 bin TL'lik tekneyle Yunanistan’a kaçmak üzereyken yakalandı.
12.09.2021Gündem
Son dakika haberi: Marmara ve Doğu Anadolu bölgeleri için deprem uyarısı: 5 yıl içinde olabilir
Son dakika haberi: Marmara ve Doğu Anadolu bölgeleri için deprem uyarısı: 5 yıl içinde olabilirKuzey Anadolu Fayı’nın kırılmayan 2 segmenti olduğunu ve bu durumun Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesi’ni tehdit ettiğini kaydeden Neotektonik ve Deprem Uzmanı Prof. Dr. Haluk Selim, beklenen İstanbul depreminin 2026’ya kadarki süreçte gerçekleşebileceğini söyledi. Öte yandan AFAD, son 10 yılda Türkiye'de 279 bin 357 depremin meydana geldiğini açıkladı. İşte haberin ayrıntıları...
17.08.2021Gündem
'Beklenen İstanbul depremi, 2026’ya kadar meydana gelebilir'
'Beklenen İstanbul depremi, 2026’ya kadar meydana gelebilir'Kuzey Anadolu Fayı’nın kırılmayan 2 segmenti olduğunu ve bu durumun Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesi’ni tehdit ettiğini kaydeden Neotektonik ve Deprem Uzmanı Prof. Dr. Haluk Selim, beklenen İstanbul depreminin 2026’ya kadarki süreçte gerçekleşebileceğini söyledi. Selim, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki yapıların yüzde 40, Avrupa Yakası’ndaki yapıların ise yüzde 60 ölçeğinde risk taşıdığını söyleyerek kentsel dönüşüm projelerinin önemini vurguladı.
17.08.2021Gündem
Çanakkale'de yabancı uyruklu göçmenlerin botları sürüklendi
Çanakkale'de yabancı uyruklu göçmenlerin botları sürüklendiÇanakkale açıklarında botları sürüklenen yabancı uyrukluları, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri kurtardı.
13.08.2021Gündem
Tam 231 göçmen! Ayvacık açıklarında yakalandılar
Tam 231 göçmen! Ayvacık açıklarında yakalandılarÇanakkale’nin Ayvacık ilçesi Babakale açıklarında, yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçmek isteyen balıkçı teknesindeki 231 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı. 2 organizatör ise gözaltına alındı.
28.07.2021Gündem
Ayvacık açıklarında teknede 231 kaçak göçmen yakalandı
Ayvacık açıklarında teknede 231 kaçak göçmen yakalandıÇanakkale’nin Ayvacık ilçesi Babakale açıklarında, yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçmek isteyen balıkçı teknesindeki 231 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı. 2 organizatör ise gözaltına alındı.
28.07.2021Gündem
Esnaf, Yunan turisti bekliyor
Esnaf, Yunan turisti bekliyorKoronavirüs salgını nedeniyle ülkeler arası geçiş kısıtlamaları esnetilmeye başlandı.
30.06.2021Ege
Botla Yunanistan'a kaçmaya çalışan FETÖ üyeleri yakalandı
Botla Yunanistan'a kaçmaya çalışan FETÖ üyeleri yakalandıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinden botla Yunanistan'ın Midilli Adası'na kaçmaya çalıştığı ve Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu iddia edilen 7 kişi ile 2 göçmen kaçakçısı gözaltına alındı.
22.06.2021Gündem
Botla Yunanistan'a kaçmaya çalışan 7 FETÖ üyesi yakalandı
Botla Yunanistan'a kaçmaya çalışan 7 FETÖ üyesi yakalandıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinden botla Yunanistan'ın Midilli Adası'na kaçmaya çalıştığı ve Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu iddia edilen 7 kişi ile 2 göçmen kaçakçısı gözaltına alındı.
18.06.2021Gündem
Son depremler: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli? 22 Nisan deprem listesi
Son depremler: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli? 22 Nisan deprem listesiSon dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen depremleri listeliyor. Vatandaşlar ise bulundukları bölgede deprem olup olmadığını AFAD ve Kandilli Rasathanesi deprem listesine bakarak kontrol ediyor. Peki bugün deprem oldu mu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
22.04.2021Gündem
Son dakika... Ege Denizi'nde peş peşe korkutan depremler
Son dakika... Ege Denizi'nde peş peşe korkutan depremlerGelen son dakika haberine göre; Ege Denizi'nde peş peşe korkutan depremler meydana geldi. İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında ve Çanakkale Ayvacık açıklarında yaklaşık 1 saat arayla 3.9 büyüklüğünde iki deprem gerçekleşti.
15.04.2021Gündem
Türk kara sularına geri itilen 68 sığınmacı kurtarıldı
Türk kara sularına geri itilen 68 sığınmacı kurtarıldıBalıkesir'in Ayvalık ilçesi açıklarında Yunanistan sahil güvenliğince Türk kara sularına geri itilen 68 sığınmacı kurtarıldı.
6.04.2021Gündem
Denize bırakıp kaçtılar
Denize bırakıp kaçtılarSahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Ayvalık açıklarında kaçak göçmenler bulunduğu bilgisi üzerine harekete geçti.
4.04.2021Ege
Son dakika... Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılar
Son dakika... Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılarGelen son dakika haberine göre; düzensiz göçmenleri Türk kara sularına geri itmeye çalışan Yunan sahil güvenlik botuna Türk sahil güvenlik unsurlarının müdahalesi, insansız hava aracı (İHA) tarafından anbean görüntülendi.
4.04.2021Gündem
Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılar
Ege'de sıcak dakikalar! Türk askerini görünce böyle kaçtılarDüzensiz göçmenleri Türk kara sularına geri itmeye çalışan Yunan sahil güvenlik botuna Türk sahil güvenlik unsurlarının müdahalesi, insansız hava aracı (İHA) tarafından anbean görüntülendi.
4.04.2021Haberler
Ege'de sıcak temas! Yunan teknesi neye uğradığını şaşırdı
Ege'de sıcak temas! Yunan teknesi neye uğradığını şaşırdıMidilli Adası açıklarında mültecileri Türk kara sularına itmeye çalışan Yunan gemisine Türk Sahil Güvenliği ekipleri müdahale etti.
2.04.2021Haberler
Son dakika: Ege'de sıcak temas! Yunan teknesi neye uğradığını şaşırdı
Son dakika: Ege'de sıcak temas! Yunan teknesi neye uğradığını şaşırdıSon dakika haberine göre, bu sabah Yunan unsurları, göçmenlerin olduğu botu Türk sularına itmeye çalıştı.
2.04.2021Dünya
Son dakika... BM'den Yunanistan'a sığınmacı tepkisi!
Son dakika... BM'den Yunanistan'a sığınmacı tepkisi!Birleşmiş Milletler (BM), Yunanistan'ın geçen hafta çok sayıda sığınmacıyı Türkiye'ye geri itmesinin; 1951 Mülteci Sözleşmesi, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Avrupa Birliği (AB) hukukunun "açıkça" ihlali anlamına geldiğini bildirdi.
2.03.2021Dünya
Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan'ın sığınmacıları geri itmesine tepki
Dışişleri Bakanlığı'ndan Yunanistan'ın sığınmacıları geri itmesine tepkiDışişleri Bakanlığı, Yunanistan'ın sığınmacıları geri itmesine ilişkin, "Yunan hükümetini ve geri itmelere dahil olan tüm unsurları, uluslararası hukukun, AB hukukunun ve 18 Mart Mutabakatı'nın yasakladığı geri itmelere, insanlık onuruna aykırı muamelelere ve insan hakları ihlallerine son vermeye çağırıyoruz." ifadesini kullandı.
28.02.2021Dünya
Ege'nin Maldivleri 400 milyon liraya satılık!
Ege'nin Maldivleri 400 milyon liraya satılık!Turkuaz mavisi suyu, bembeyaz kumları ve tarihi dokusu ile 'Ege'nin Maldivleri' olarak bilinen 459 dönümlük Kalem Adası'nın 258 dönümü, 400 milyon TL'ye satışa çıkarıldı. Mülk sahibi olan ailenin adayı satmaları yönünde çok fazla talep aldığını ve artık bu talepleri değerlendirmeye karar verdiklerini ifade eden Yatırım Uzmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, "Pazartesi günü bir toplantım var ve adayımız bir Türk. Aile satmayı düşünmüyorken de yurt dışından, Katar'dan bir teklif gelmiş. Aile o zaman şu anda buna hazır olmadığını da söylemiş. Şu anda aslında gönlümüzden geçen bir Türk ailenin alması. Çünkü hemen İzmir'in yanı başında olan bir yeri inşallah istediğimiz şekilde bir Türk aileye satarız" dedi.
27.02.2021Ekonomi
Yunanistan'ın Ege'de gerginliği tırmandıran faaliyetleri devam ediyor!
Yunanistan'ın Ege'de gerginliği tırmandıran faaliyetleri devam ediyor!Yunanistan 25 Ocak'tan bu yana Ege'de, gerginliği tırmandırmaya yönelik tatbikattan, denizaltı görevlerine kadar birçok faaliyeti yerine getirdiği, uzlaşmaz tutum ve söylemlerine devam ettiği bildirildi.
21.02.2021Dünya
Son Dakika: Ege'de şiddetli deprem! İstanbul'da da hissedildi
Son Dakika: Ege'de şiddetli deprem! İstanbul'da da hissedildiGelen bir son dakika haberine göre; Ege'de bir deprem daha. Sabah saatlerinde Ege'de peş peşe meydana gelen depremlerin ardından, İstanbul ve çevre illerden hissedilen bir deprem meydana geldi. Peş peşe sarsıntıların olduğu bölgede 5.1 büyüklüğündeki deprem endişe yarattı. Öte yandan saat 16.10'da Ayvalık açıklarında 4.6 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. İşte detaylar...
1.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Midilli Adası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.