Milliyet Tv

Milliyet Tv

Son dakika milliyet tv haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan milliyet tv gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan milliyet tv haber sayfamızda...

Milliyet Tv

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 26.500 milliyet tv haberi bulunmuştur.
Xiaomi Redmi Note 10 5G Telefon İncelemesi
Xiaomi Redmi Note 10 5G Telefon İncelemesiPerformans yarışçısı Xiaomi Redmi Note 10 5G akıllı telefon, Milliyet.tv teknoloji editörünün kadrajı altında! Nilay Kamu, Türkiye'de MediaTek Dimensity 700 işlemcisine sahip ilk akıllı telefon Redmi Note 10 5G'yi inceledi. Çok daha yüksek performansı ve enerji verimliliği ile segmentinde öne çıkan telefon hem oyun hem de çoklu görev performansı ile sınırları zorluyor, enerji tüketimi konusunda dikkat çekiyor. Sosyal medyada veya oyun başında geçirilen saatleriniz için göz dolduran bir pil ömrüne sahip olan Redmi Note 5G, 5000mAh'lik pili ve 18W hızlı şarj özelliği ise tam olarak telefonu elinden bırakamayanlar için yaratılmış! Akıllı telefon 5G’yi de desteklediği için, 5G kullanılan bölgelerde çok daha yüksek bir İnternet hızına sahip oluyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, Redmi Note 10 5G’nin ön ve arka kamera özellikleri, farklı çekim modları, ekran yenileme hızı, oyunlar sırasındaki performansı gibi pek çok konuda daha fazla detay öğrenmek, kullanıcı deneyimi hakkında çok daha fazla bilgi almak için Milliyet Teknoloji Editörü Nilay Kamu'nun videosunu izleyebilirsiniz! #işbirliği
1.11.2021Teknoloji
Milliyet'te Günün Özeti (4 Temmuz 2021)
Milliyet'te Günün Özeti (4 Temmuz 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları;
4.07.2021Haberler
Milliyet'te Günün Özeti (3 Temmuz 2021)
Milliyet'te Günün Özeti (3 Temmuz 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları;
3.07.2021Haberler
Milliyet'te Günün Özeti (30 Mayıs 2021)
Milliyet'te Günün Özeti (30 Mayıs 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları;- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Yunan mevkidaşı Nikos Dendias’ın daveti üzerine Yunanistan'a gitti.- Küçük esnafı korumak için harekete geçildi. Zincir market mahalle bakkalının 200 metre yakınında olamayacak.- Arçelik ile güçlerini birleştiren TCL, akıllı telefon üretimine başladı. Bakan Varank tesisleri gezdi.- İnşası süren '1915 Çanakkale Köprüsü'nde' araçların geçeceği yol için tabliye montajına hazırlık yapılıyor.- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, 52 bine yakın anneye 317 milyon lira ödeme yapıldığını bildirdi.
30.05.2021Haberler
Gusül (boy) abdesti nasıl alınır? Gusül abdesti farzları nelerdir? | Pendik Müftüsü Musa Bilgiç Anlatıyor
Gusül (boy) abdesti nasıl alınır? Gusül abdesti farzları nelerdir? | Pendik Müftüsü Musa Bilgiç Anlatıyorİslam inancına göre bir maddi temizlik vardır, bir de manevi temizlik. Hem gusül hem de normal abdest için "hadesten taharet" olarak bu konu özetlenir. Hades; görünmeyen, manevi kir anlamındadır. Bu, "görünmeyen, manevi kirlerden temizlik" anlamına gelir. Görünen kirden temizlenmeye ise necasetten taharet denir. Yetişkin, akıl baliğ duruma gelmiş bireyler, kadın ya da erkek fark etmeksizin her bireyin gusül abdestli olması gerekir. Peki gusül abdesti ne zaman bozulur, boy abdesti alınmasını gerektiren durumlar nelerdir ve gusül abdesti nasıl alınır? Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç, hem kadın hem de erkekler için gusül abdesti nasıl alınır, hangi durumlarda bozulur, abdest almanın kuralları nelerdir, Milliyet.tv izleyicileri için anlattı.
5.05.2021Ramazan
İftar ve sahur soframız nasıl olmalı? - Pendik İlçe Müfüsü Musa Bilgiç anlatıyor
İftar ve sahur soframız nasıl olmalı? - Pendik İlçe Müfüsü Musa Bilgiç anlatıyorTüm İslam alemi için en önemli ay olan ve oruç ibadeti ile geçen Ramazan ayı boyunca dini yönden iftar ve sahur sofralarımızın nasıl olması gerektiğini Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç'e sorduk. Korona virüs döneminde Ramazan sofralarımız nasıl olmalı? Ramazan ayında soframızın bereketini nasıl artırabiliriz? Oruç tutamayanlar sofralarına nasıl bereket getirebilir? Ramazan ayı boyunca fitre ve zekatın önemi nedir? Yardıma muhtaç kişilere nasıl yardım edebiliriz? Tüm sorularınızn yanıtları haberimizde.
14.04.2021Dini Bilgiler
Korona virüs aşısı olmak veya test yaptırmak orucu bozar mı?
Korona virüs aşısı olmak veya test yaptırmak orucu bozar mı?Korona virüs nedeniyle salgın dönemindeyken 11 ayın sultanı Ramazan geldi, hoşgeldi. Peki korona virüs aşısı olmak ya da test yaptırmak orucu bozar mı? Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu korona virüs aşısı ve testi ilgili ne tür açıklamalarda bulundu? Oruçluyken aşı olmak veya test yaptırmak orucu bozuyor mu, Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç Milliyet.tv için açıkladı.
14.04.2021Dini Bilgiler
Oruç bozan durumlar nelerdir?
Oruç bozan durumlar nelerdir?Müslümanlık için en önemli ay olan Ramazan ayında "Oruç bozan durumlar nelerdir? Diş fırçalarken veya abdest alırken boğaza su kaçması gibi durumlarda oruç bozulur mu? Kronik rahatsızlığı olanlar oruç tutabilir mi? Dil altı hapı veya fitil kullanmak orucu bozar mı? Oruç ibadetini bozmayan ancak zedeleyebilecek hallerde ne yapmak gerekir?" gibi çok sık sorulan soruları Milliyet.tv Muhabiri Nergis Aşkın sordu, Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç yanıtladı.
14.04.2021Ramazan
İftar ve sahur soframız nasıl olmalı?
İftar ve sahur soframız nasıl olmalı?Tüm İslam alemi için en önemli ay olan ve oruç ibadeti ile geçen Ramazan ayı boyunca dini yönden iftar ve sahur sofralarımızın nasıl olması gerektiğini Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç'e sorduk. Korona virüs döneminde Ramazan sofralarımız nasıl olmalı? Ramazan ayında soframızın bereketini nasıl artırabiliriz? Oruç tutamayanlar sofralarına nasıl bereket getirebilir? Ramazan ayı boyunca fitre ve zekatın önemi nedir? Yardıma muhtaç kişilere nasıl yardım edebiliriz? Milliyet.tv Muhabiri Nergis Aşkın sordu, Müftü Musa Bilgiç yanıtladı: Razamanda iftar ve sahur soframız nasıl olmalı? Aile arasında olacak Ramazan sofralarımızı nasıl daha bereketli hale getirebiliriz? Korona virüs nedeniyle uzmanlar belirtiyor, bağışıklığımızı yüksek tutmalıyız. Bu Ramazan'da da çok uzun aç kalma sürelerimiz var. Bağışıklığımızı nasıl koruyabiliriz? Orucumuzu nasıl tutmalıyız? Sofra duası nedir?
14.04.2021Ramazan
Oruç bozan durumlar nelerdir? - Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç anlatıyor
Oruç bozan durumlar nelerdir? - Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç anlatıyorMüslümanlık için en önemli ay olan Ramazan ayında "Oruç bozan durumlar nelerdir? Diş fırçalarken veya abdest alırken boğaza su kaçması gibi durumlarda oruç bozulur mu? Kronik rahatsızlığı olanlar oruç tutabilir mi? Dil altı hapı veya fitil kullanmak orucu bozar mı? Oruç ibadetini bozmayan ancak zedeleyen hallerde ne yapmak gerekir?" gibi çok sık sorulan soruları Pendik İlçe Müftüsü Musa Bilgiç'e sorduk, en detaylı yanıtları kendisinden aldık.
14.04.2021Dini Bilgiler
Korona virüs aşısı olmak veya test yaptırmak orucu bozar mı?
Korona virüs aşısı olmak veya test yaptırmak orucu bozar mı?Korona virüs nedeniyle salgın dönemindeyken 11 ayın sultanı Ramazan geldi, hoşgeldi. Peki korona virüs aşısı olmak ya da test yaptırmak orucu bozar mı? Din İşleri Yüksek Kurulu korona virüs aşısı ve testi ilgili ne tür açıklamalarda bulundu. Oruçluyken aşı olmak veya test yaptırmak orucu bozuyor mu, Pendik Müftüsü Musa Bilgiç Milliyet.tv için açıkladı.
16.04.2021Ramazan
Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.com
Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)
17.04.2021Yaşam
14 Maziran 2020 Magazin Haberleri Bülteni
14 Maziran 2020 Magazin Haberleri BülteniMagazin gündemine dair öne çıkanlar Milliyet TV'de...
14.06.2020Haberler
13 Haziran 2020 Günün Özeti Milliyet'te
13 Haziran 2020 Günün Özeti Milliyet'teGünün öne çıkan başlıkları Milliyet TV'de...
13.06.2020Haberler
Kırmızı Bank 24. Bölüm (24 Ocak 2020)
Kırmızı Bank 24. Bölüm (24 Ocak 2020)Herkese merhabalar bugün günlerden 24 ocak! Bakalım geçmişte 24 ocak’ta başımıza neler gelmiş?
24.01.2020Kırmızı Bank
Milliyet TV Canlı Yayın
Milliyet TV Canlı YayınMilliyet TV Canlı Yayın
31.12.2019Haberler
Milliyet.TV - CANLI YAYIN
Milliyet.TV - CANLI YAYINMilliyet TV - CANLI YAYIN
27.12.2019Haberler
'Boyumdan Büyük İşler' ile beş sezonu geride bıraktı
'Boyumdan Büyük İşler' ile beş sezonu geride bıraktıStand-up gösterileri, Milliyet TV’deki mizah programı ve son zamanlarda çektiği kendine has video içerikleriyle tanıdığımız komedyen Barış Balkır, içeriği hep değişen ama adı değişmeyen “Boyumdan Büyük İşler” isimli gösterisi ile tam beş sezonu geride bıraktı. Kendisiyle hayatı ve sanatıyla ilgili keyifli bir röportaj yaptık.
17.04.2018Cadde
Barış Balkır'dan Türk Samimiyeti videosu
Barış Balkır'dan Türk Samimiyeti videosuBarış Balkır: Stand-up gösterileri, Milliyet Tv’deki mizah programı ve son zamanlarda çektiği kendine has video içerikleriyle tanıdığımız komedyen Barış Balkır, içeriği hep değişen ama adı değişmeyen “Boyumdan Büyük İşler” isimli gösterisi ile tam beş sezonu geride bıraktı. Kendisiyle hayatı ve sanatıyla ilgili keyifli bir röportaj yaptık.
11.09.2019Televizyon
Kediyi çileden çıkardı
Kediyi çileden çıkardıKediyi çileden çıkardı
11.09.2019Nevidyo
Tecavüz edip kazığa oturttular
Tecavüz edip kazığa oturttularArjantin’de şimdiye kadar duyulan en korkunç tecavüz olaylarından biri yaşandı. 16 yaşındaki bir genç kız uyuşturucu verilerek kaçırıldı. Ardından 3 kişinin tecavüzüne uğrayan Lucia Perez tahta bir kazığa oturtularak feci şekilde öldürüldü. Uyuşturucu çetesi tarafından okuldan kaçırılan genç kıza önce uyuşturucu verdiler. Kokain ve esrarla kendinden geçen kıza3 çete üyesi tecavüz etti. Korkunç olay bununla da kalmadı. Kızı tahta bir kazığa oturan çete üyeleri Lucia Perez’in iç kanamadan hayatını kaybetmesine neden oldu. Kızın üstünü başını temizledikten sonra elbiselerini giydiren çete, uyuşturucu bağımlılarının tedavi edildiği bir kliniğin önüne cansız bedenini bıraktı. 3 çete üyesinden 23 yaşındaki Matias Gabriel Farias ve 41 yaşındaki Juan Pablo Offidan yakalandı. Polis şimdi üçüncü kişiyi arıyor.
11.09.2019Haberler
47 Kilo CEO mu olur?
47 Kilo CEO mu olur?Milliyet ve Bilemezsin ortaklığıyla her hafta Pazartesi ve Perşembe 17:00’de yayınlanan Ya Tutarsa, bu hafta gündem Bilemezsin.com’un kuruluş hikayesi.
26.03.2018Gündem
Erdal Beşikçioğlu ekranlara veda mı ediyor?
Erdal Beşikçioğlu ekranlara veda mı ediyor?Milliyet ve Bilemezsin ortaklığıyla her hafta Pazartesi ve Perşembe 17:00’de yayınlanan Ya Tutarsa, bu hafta gündem Erdal Beşikçioğlu’nun tamamen tiyatroya odaklandığını belirtmesi üzerine açılan Bilemezsin uygulamasında açılan tahminler olacak.
22.03.2018Gündem
Stephen Hawking ismi İstanbul’da bir caddeye mi veriliyor?
Stephen Hawking ismi İstanbul’da bir caddeye mi veriliyor?Milliyet ve Bilemezsin ortaklığıyla her hafta Pazartesi ve Perşembe 17:00’de yayınlanan Ya Tutarsa, bu hafta gündem İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) CHP'li üyesi Berke Merter’in hayatını kaybeden bilim insanı Stephen Hawking'in isminin İstanbul'da bir caddeye veya merkeze verilmesini önermesi.
19.03.2018Gündem
Milliyet ve Bilemezsin’den Gamerlara Özel Çekiliş
Milliyet ve Bilemezsin’den Gamerlara Özel ÇekilişMilliyet ve Bilemezsin ortaklığıyla her hafta Pazartesi ve Perşembe 17:00’de yayınlanan Ya Tutarsa, bu hafta gamerlara bir sürpriz yapıyor!
15.03.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Milliyet Tv ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.