Mısır

Mısır

Son dakika Mısır haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mısır gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mısır haber sayfamızda...

Mısır

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 28.688 mısır haberi bulunmuştur.
Ateşkes sona erdi! Hamas liderleri hedefte
Ateşkes sona erdi! Hamas liderleri hedefteGazze’deki ateşkes dün sona ererken, bölgede hava saldırıları ile çatışmalar yeniden başladı. Güneye yönelmesi beklenen İsrail’in bu adımının bölgedeki insani durumu çok daha zor hale getireceği ifade ediliyor.
2.12.2023Dünya
Fırın derdi yok! Çökmeyen çatlamayan cheesecake tarifi
Fırın derdi yok! Çökmeyen çatlamayan cheesecake tarifiCheesecake, dünya genelinde yaygın olarak sevilen, lezzetli bir tatlıdır. Kökenleri Antik Yunan'a dayanan bu enfes lezzet, zaman içinde pek çok farklı kültürde evrilerek kendine özgü tarifleri ve çeşitleriyle popülerliğini artırmıştır. Yapımı basit olsa da bazı püf noktalara dikkat etmek gerekir. İşte çatlama çökme yapmayan cheesecake tarifi…
1.12.2023Yemek
İsrail, Han Yunus'u savaş bölgesi ilan etti
İsrail, Han Yunus'u savaş bölgesi ilan ettiİşgalci İsrail güçleri, Gazze Şeridi'nin güneyinde konumlanan Han Yunus şehrini 'savaş bölgesi' ilan etti.
1.12.2023Dünya
İsrail'in yeni hedefi! Özay Şendir: Dehşet verici bilgiler var
İsrail'in yeni hedefi! Özay Şendir: Dehşet verici bilgiler varMilliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özay Şendir, İsrail'in Gazze'de saldırılarına yeniden başlamasının ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
1.12.2023Haberler
Son dakika... İsrail'in yeni hedefi! Özay Şendir: Dehşet verici bilgiler var
Son dakika... İsrail'in yeni hedefi! Özay Şendir: Dehşet verici bilgiler varMilliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özay Şendir, İsrail'in Gazze'de saldırılarına yeniden başlamasının ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
1.12.2023Gündem
Şiddeti önlemenin 10 yolu
Şiddeti önlemenin 10 yoluBM Kadın Birimi, dünya çapında 70 sivil toplum kuruluşuyla birlikte çalışarak kadınlara ve kız çocuklarına yönelik şiddeti önlemede etkili 10 yol belirledi...
1.12.2023Gündem
Ateşkese zorlu uzatma!
Ateşkese zorlu uzatma!Gazze’de İsrail ve Hamas arasındaki ateşkes dün için de uzatıldı. Ancak Kudüs’te Hamas tarafından gerçekleştirilen saldırı, ateşkesin sürdürülmesine yönelik yapılan görüşmeleri olumsuz etkileyebilir.
1.12.2023Dünya
COP28 İklim Zirvesi Dubai’de başladı! Erdoğan da katılacak
COP28 İklim Zirvesi Dubai’de başladı! Erdoğan da katılacakDünya liderlerinin bir araya gelerek iklim krizini ele alacağı zirve Dubai'de başladı.
30.11.2023Dünya
Gazze’den 23 hasta daha geldi
Gazze’den 23 hasta daha geldiSağlık Bakanlığı, Türkiye-Mısır-İsrail iş birliğinde kurulan Sağlık Koordinasyon Ekibi’nin çalışmaları sonucunda Gazze’den Mısır’a getirilen hasta kafilesinin 4’üncüsünü dün akşam Türkiye’ye ulaştırdı.
30.11.2023Gündem
Kabinede ‘savaşa devam’ baskısı
Kabinede ‘savaşa devam’ baskısıİsrail’de aşırı sağcılarla hükümet kuran Netanyahu, bu durumun getirdiği zorlukları yaşıyor. Kabinede, Gazze’de savaşın devam ettirilmesi yönünde Netanyahu’ya baskı var.
30.11.2023Dünya
'Gazze'ye 214 ton insani yardım ulaştırdık'
'Gazze'ye 214 ton insani yardım ulaştırdık'Bakan Uraloğlu, Gazze'ye 13 Ekim'den bu yana 214 ton insani yardım malzemesi ulaştırdıklarını belirterek, "İlave yardımlarımızın denizyoluyla sevkine yönelik planlamalarımız da sürmektedir" dedi.
29.11.2023Gündem
Türkiye'den Gazze'ye sağlık koridoru! 23 hasta Ankara'ya getirildi
Türkiye'den Gazze'ye sağlık koridoru! 23 hasta Ankara'ya getirildiGazze'den 23 hasta ve 21 refakatçi daha uçakla Ankara'ya getirildi. Gazze'den gelen 3. tahliyeleri Sağlık Bakanı Koca havalimanında karşıladı.
29.11.2023Haberler
Erdoğan'dan Gazze açıklaması: Girişimlerimiz çok boyutlu olarak sürecektir
Erdoğan'dan Gazze açıklaması: Girişimlerimiz çok boyutlu olarak sürecektirCumhurbaşkanı Erdoğan 'Filistin Halkıyla Uluslararası Dayanışma Günü' sebebiyle paylaşımda bulundu. Erdoğan, "Türkiye, tarih boyunca olduğu gibi bugün de devleti ve milletiyle Filistinli kardeşlerinin yanındadır." ifadelerini kullandı.
29.11.2023Gündem
Türkiye'den Gazze'ye sağlık koridoru! 23 hasta Ankara'ya getirildi
Türkiye'den Gazze'ye sağlık koridoru! 23 hasta Ankara'ya getirildiGazze'den 23 hasta ve 21 refakatçi daha uçakla Ankara'ya getirildi. Gazze'den gelen 3. tahliyeleri Sağlık Bakanı Koca havalimanında karşıladı.
29.11.2023Gündem
Türkiye Mısır'a indi! Gazze'ye sağlık yardımı
Türkiye Mısır'a indi! Gazze'ye sağlık yardımıTürkiye'den Gazze'ye ilaç, tıbbi malzeme ve 9 sağlık personeli taşıyan askeri uçak Mısır'a iniş yaptı.
29.11.2023Dünya
'Ölüler diyarına' açılan kapı! Özel ekip 20 santimlik aralıktan içeri girecek
'Ölüler diyarına' açılan kapı! Özel ekip 20 santimlik aralıktan içeri girecekİngiliz basınına konuşan bilim insanı, 'Ölüler diyarına' açılan kapıyı özel bir ekiple araştıracaklarını dünyaya duyurdu.
29.11.2023Dünya
Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze Kasabı
Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze KasabıPartisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'de tarihin en kalleş saldırılarından birisinin gerçekleştiğini söyledi, Netanyahu için 'Gazze Kasabı' ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde yerel seçim çalışmaları da vardı.
29.11.2023Haberler
Son dakika... Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze Kasabı
Son dakika... Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze KasabıPartisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'de tarihin en kalleş saldırılarından birisinin gerçekleştiğini söyledi, Netanyahu için 'Gazze Kasabı' ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde yerel seçim çalışmaları da vardı.
29.11.2023Gündem
Gazze'ye yardım taşıyan uçak havalandı
Gazze'ye yardım taşıyan uçak havalandıTürkiye'den Gazze'ye ilaç ve tıbbi malzeme taşıyan, içerisinde 9 uzman sağlık çalışanının da bulunduğu askeri uçak, Kayseri Havalimanı'ndan Mısır'ın El-Ariş Havalimanı'na hareket etti.
29.11.2023Gündem
Türk heyeti hastane için Gazze’de
Türk heyeti hastane için Gazze’deDiplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre; Türkiye’nin Gazze’de kurmayı öngördüğü sahra hastanesinin fizibilite çalışmalarını yapacak teknik heyet dün sabah Mısır üzerinden Gazze’ye intikal etti.
29.11.2023Gündem
Tüm parti genel başkanlarını al, kol kola Filistin’e gidelim
Tüm parti genel başkanlarını al, kol kola Filistin’e gidelimCHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek, “Türkiye’deki tüm siyasi parti genel başkanlarını al, kol kola Filistin’e gidelim. Türkiye’nin duruşunu dünyaya gösterelim” dedi.
29.11.2023Gündem
İki günün sonrası müzakere masasında
İki günün sonrası müzakere masasındaGazze’de sağlanan iki günlük insani aranın devam ettirilmesi amacıyla Katar’da yoğun bir diplomasi trafiği yaşanıyor. Gazze’de tutulan rehine sayısının iki haftalık uzatma için yeterli olduğu öne sürülürken, Hamas’ın asker rehineler için daha büyük taleplerle gelmesi bekleniyor.
29.11.2023Dünya
Rehine takasında 5.gün! Hamas, 10 İsrailli ve 2 yabancı uyruklu esiri serbest bıraktı
Rehine takasında 5.gün! Hamas, 10 İsrailli ve 2 yabancı uyruklu esiri serbest bıraktıHamas, Gazze Şeridi’ndeki insani aranın 5’inci gününde 10 İsrailli esiri ve 2 yabancı uyruklu esiri daha serbest bıraktı. İsrail Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada, Hamas’ın serbest bıraktığı 2 yabancı uyruklu esirin Taylandlı olduğu ifade edildi.
28.11.2023Dünya
Hamas'tan ateşkes açıklaması! 'Açık bir şekilde ihlal edildi'
Hamas'tan ateşkes açıklaması! 'Açık bir şekilde ihlal edildi'Hamas tarafından yapılan açıklamada, “Gazze Şeridi'nin kuzeyinde ateşkes anlaşması düşman tarafından açık bir şekilde ihlal edildi” denildi.
28.11.2023Gündem
Özgür Özel: Kararı benim ağzımdan bütün Türkiye duyacak
Özgür Özel: Kararı benim ağzımdan bütün Türkiye duyacakCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "30 Kasım Perşembe akşamı 21'inci gününde 500'üncü saatinde CHP, anayasaya sahip çıkmak için Adalet oturumunu burada sonlandıracak. Yine hep beraber kapalı bir oturumda bundan sonra bu eylemleri nasıl çoğaltacağımızı konuşup daha sonra o kararı yine benim ağzımdan bütün Türkiye duyacak." dedi.
28.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mısır ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.