Miting

Miting

Son dakika miting haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan miting gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan miting haber sayfamızda...

Miting

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.683 miting haberi bulunmuştur.
Özgür Özel: CHP'yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var
Özgür Özel: CHP'yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile buluşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin adil ve kamucu yönetim anlayışının, 'artık buraları böyle yönetenler Türkiye'yi de çok iyi yönetirler' diyerek yapılacak ilk genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'ni, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün partisini iktidara taşıma sorumluluğumuz var. Bu anlamda herkes bize bu gözle bakıyor" dedi.
18.05.2024 Gündem
Son dakika...'Kobani' bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin davada karar! Ahmet Türk, Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ...
Son dakika...'Kobani' bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin davada karar! Ahmet Türk, Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ... 6-8 Ekim 2014'te çıkan sokak eylemlerine ilişkin Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) eski eş genel başkanları Selahattin Demirtaş ile Figen Yüksekdağ'ın da yargılandığı davada kararlar açıklandı.
16.05.2024 Gündem
Şırnak Valiliği duyurdu! Gösteri ve yürüyüşler 3 gün yasakladı
Şırnak Valiliği duyurdu! Gösteri ve yürüyüşler 3 gün yasakladı Şırnak Valiliği, 16- 19 Mayıs tarihleri arasında kent genelinde açık alanlarda toplanma, yürüyüş ve basın açıklaması gibi eylemlerin yasaklandığını açıkladı.
16.05.2024 Gündem
‘İktidara yürüyoruz’
‘İktidara yürüyoruz’ CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin TBMM Grubu’nda gündeme dair açıklamalarda bulundu. Özel, özetle şunları söyledi:
15.05.2024 Gündem
Özgür Özel: Türkiye ittifakı büyük bir moralle güçlenmeye devam ediyor
Özgür Özel: Türkiye ittifakı büyük bir moralle güçlenmeye devam ediyor CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 'Türkiye ittifakı kazandı ve Türkiye ittifakı büyük bir moralle güçlenmeye devam ediyor.' dedi.
9.05.2024 Gündem
İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak Yenikapı Miting alanında Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen 'Mevlidi Nebi' programı nedeniyle bazı yollar 09.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak.
4.05.2024 Gündem
Bakan Yerlikaya: 226 kişi gözaltına alındı, 28 güvenlik görevlimiz yaralandı
Bakan Yerlikaya: 226 kişi gözaltına alındı, 28 güvenlik görevlimiz yaralandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya yaptığı paylaşımda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde toplam 226 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
1.05.2024 Gündem
Ankara'da 1 Mayıs! Kutlamalar 3 saat sürdü
Ankara'da 1 Mayıs! Kutlamalar 3 saat sürdü Ankara’da '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü', Atatürk Kültür Merkezi önünden Tandoğan Meydanı'na yapılan yürüyüş ve mitingle kutlandı. Yağmura rağmen yürüyüşe katılım yoğun oldu.
1.05.2024 Gündem
HAK-İŞ Taksim'de! Kazancı Yokuşu’nda 1 Mayıs anma programı
HAK-İŞ Taksim'de! Kazancı Yokuşu’nda 1 Mayıs anma programı Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindeki heyet, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Kazancı Yokuşu'nda anma programı gerçekleştirdi. Anıtın bulunduğu alana karanfil bırakan Arslan, “HAK-İŞ olarak her yıl bu meydanda, bu yokuşta, 1 Mayıs'ta kaybettiğimiz kardeşlerimizi anmak, onlara yapılanların hesabının sorulmasını bir kez daha hatırlatmak üzere buraya geliyoruz. Katillerin bulunması, yargı önünde hesap vermesi sağlanana kadar bu ısrarımızı devam ettireceğiz” dedi.
1.05.2024 Gündem
Taksim dayatmasını masum bulmuyoruz
Taksim dayatmasını masum bulmuyoruz “Son günlerde muhalefet ve marjinal yapılar 1 Mayıs’ın bayram havasına gölge düşürmeye çalışıyor” diyen Erdoğan, “Taksim Meydanı’nın miting alanı olmadığı herkesin malumuyken bu tür dayatmaları masum bulmadığımızı ifade etmek isterim” ifadelerini kullandı.
1.05.2024 Gündem
THY Genel Müdürü açıkladı! Orta Doğu'dan Rize'ye 2 sefer
THY Genel Müdürü açıkladı! Orta Doğu'dan Rize'ye 2 sefer Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi Orta Doğu'dan Rize'ye haftada 2 charter sefer başlayacağını belirtti. İşte detaylar...
30.04.2024 Gündem
Bakan Işıkhan: Tüm emekçilerimizin hakkının korunması, öncelikli meselemiz
Bakan Işıkhan: Tüm emekçilerimizin hakkının korunması, öncelikli meselemiz "Emeğin, Sendikal Örgütlenmenin ve İstihdamın Geleceği" temasıyla düzenlenen 13. Çalışma Meclisi’nin kapanış toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda yapıldı. Bakan Işıkhan, "İşçimizin, memurumuzun ve tüm emekçilerimizin hakkının korunması, her zaman öncelikli meselemiz olmaya devam edecektir" dedi.
30.04.2024 Ekonomi
DMM'den açıklama geldi! İsrail'in asılsız iddialarına itibar etmeyiniz
DMM'den açıklama geldi! İsrail'in asılsız iddialarına itibar etmeyiniz Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nden İsrail açıklaması geldi. Açıklamada "İsrail'in dünya kamuoyunu manipüle etmeye yönelik asılsız iddialarına itibar etmeyiniz" denildi.
30.04.2024 Gündem
Erdoğan: Taksim miting yeri değildir
Erdoğan: Taksim miting yeri değildir Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda "13. Çalışma Meclisi Yemeği"ne katıldı. Erdoğan, yemek sonrası önemli açıklamalarda bulundu.
30.04.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 'Taksim' açıklaması: Miting yeri değildir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 'Taksim' açıklaması: Miting yeri değildir Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda "13. Çalışma Meclisi Yemeği"ne katıldı. Erdoğan, yemek sonrası önemli açıklamalarda bulundu. "1 Mayıs için yapılan dayatmaları masum bulmuyoruz. Taksim miting yeri değildir"
30.04.2024 Gündem
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak İstanbul Valiliği 1 Mayıs'ta toplu ulaşıma kısıtlama getirildiğini açıkladı. Kapatılacak yollarda kısıtlama 04.00'te, deniz ve raylı sistem ulaşımındaki kısıtlamalar kısıtlamalar 05.30'ta başlayacak.
30.04.2024 Gündem
Bakan Işıkhan: Yapısal sorunlar için çözüm Çalışma Meclisi
Bakan Işıkhan: Yapısal sorunlar için çözüm Çalışma Meclisi Milliyet’i ziyaret eden Bakan Vedat Işıkhan Çalışma Meclisi’nin 5 yıl aradan sonra ilk kez bugün toplanacağına dikkat çekerek, “Emeğin, sendikal örgütlenmenin ve istihdamın asırlık altyapısını inşa edecek ve çalışma hayatının yapısal sorunlarına kalıcı çözümler getirecek ortak bir vizyon hedefliyoruz” dedi.
29.04.2024 Ekonomi
Bakan Yerlikaya'dan 1 Mayıs Taksim kutlamalarıyla ilgili açıklama
Bakan Yerlikaya'dan 1 Mayıs Taksim kutlamalarıyla ilgili açıklama İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Taksim'deki 1 Mayıs kutlamalarıyla ilgili açıklama yaptı.
23.04.2024 Gündem
Yerel başarıyı genele taşıyacak yol çizilecek
Yerel başarıyı genele taşıyacak yol çizilecek CHP lideri Özel, bayramdan sonra il başkanları, belediye başkanları, vekiller ve PM üyeleri ile yapacağı toplantılarda seçim sonuçlarını analiz edecek. Seçmenin yereldeki desteğini genel seçime kadar kalıcı kılmayı hedefleyen strateji ve yol haritasını şekillendirecek...
6.04.2024 Gündem
Şırnak Valiliği duyurdu! 15 günlük eylem yasağı
Şırnak Valiliği duyurdu! 15 günlük eylem yasağı Şırnak Valiliği, bugün geçerli olmak üzere kent genelinde açık alanlarda toplanma, yürüyüş ve basın açıklaması gibi eylemlerin 15 gün süreyle yasaklandığını duyurdu.
3.04.2024 Gündem
1994 sendromuna karşı tedbirler
1994 sendromuna karşı tedbirler Yerel seçimlerden birinci parti olarak çıkan CHP, yol haritasını belirledi: Belediyeler yakın takibe alınacak, üç ayda bir denetlenecek, başkanların memnuniyet karnesi çıkarılacak. CHP, erken seçim çağrılarına da destek olmayacak, toplumsal muhalefetin sözcülüğünü üstlenecek.
3.04.2024 Gündem
Bursa'da yerel seçimin kazanan ismi Mustafa Bozbey oldu
Bursa'da yerel seçimin kazanan ismi Mustafa Bozbey oldu Bursa'da Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre CHP'li Mustafa Bozbey, büyükşehir belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 6’sında CHP, 9’unda AK Parti, 2’sinde İYİ Parti kazandı.
1.04.2024 Gündem
Meral Akşener Ankara'da oy kullandı
Meral Akşener Ankara'da oy kullandı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'da oyunu kullandı. Akşener, "Seçim sonuçlarının Türkiye açısından iyi olacağını düşünüyorum" dedi.
31.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: İstiklal Marşımızdan, bayrağımızdan hazzetmeyenlerle asla yan yana gelmeyiz
Mansur Yavaş: İstiklal Marşımızdan, bayrağımızdan hazzetmeyenlerle asla yan yana gelmeyiz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "İstiklal Marşımızdan, bayrağımızdan hazzetmeyenlerle de asla yan yana gelmeyiz. Siz çok tehlikelisiniz; eğer seçim için böyle bir ümidiniz varsa bu akşam televizyonlara bebek katilinin kardeşini çıkarın. Onun da mektubunu okutun bakalım ne olacak" dedi.
30.03.2024 Gündem
Kurum'dan mevcut İBB yönetimine tepki: İstanbul'a tek bir çivi çakmadılar
Kurum'dan mevcut İBB yönetimine tepki: İstanbul'a tek bir çivi çakmadılar Mevcut İBB yönetimine tepki gösteren AK Parti'nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, 'Bu şehri depreme hazırlayacağız' dediler, tek bir çivi çakmadılar. Reklama, algıya ayırdıkları bütçeyi depreme ayırmadılar. 'Ulaşım sorununu çözeceğiz' dediler, tam bir çileye dönüştürdüler.' dedi.
30.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Miting ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.