Mülteci

Mülteci

Son dakika mülteci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mülteci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mülteci haber sayfamızda...

Mülteci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.868 mülteci haberi bulunmuştur.
Orta Doğu ateş çemberi! Yeni savaş korkusu, tanklar şehir merkezinde
Orta Doğu ateş çemberi! Yeni savaş korkusu, tanklar şehir merkezinde Refah'ta hafta sonu çadırları bombardımana tutarak yeni bir katliam gerçekleştiren ve Pazartesi günü de saldırılarına devam eden İsrail işgal ordusu, tanklarını şehir merkezine gönderiyor.
28.05.2024 Haberler
‘Mevcut anayasayla devam edemeyiz’
‘Mevcut anayasayla devam edemeyiz’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin darbe anayasasına mahkum edilemeyeceğini belirterek, “Elitlerin uzlaşısını yansıtan mevcut anayasa ile devam edemeyiz. Yeni anayasanın milli bir ödev olduğuna inanıyorum” dedi.
28.05.2024 Gündem
İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! İsrail'den ilk açıklama
İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! İsrail'den ilk açıklama İsrail-Mısır arasında sınır bölgesi olan Refah'ta iki ülke arasında çatışma çıktı, çatışma sonucu Mısırlı askerler hayatını kaybetti.
27.05.2024 Dünya
YÖK Başkanı: Gazze'deki katliamlara çıktıkları için işini kaybeden bilim insanlarına sesleniyorum
YÖK Başkanı: Gazze'deki katliamlara çıktıkları için işini kaybeden bilim insanlarına sesleniyorum Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi’nde 'Gazze Soykırımı Girişimi: Bir Görgü Tanığının Anlattıkları Konferansı' gerçekleştirildi.
27.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Darbe ve muhtıra dönemi kapandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Darbe ve muhtıra dönemi kapandı Katıldığı sempozyumda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de artık darbeler ve muhtıralar döneminin kapandığını belirterek yeni anayasanın önemine vurgu yaptı. Erdoğan, İsrail'in Refah'ta sivilleri hedef almasına da çok sert tepki gösterdi.
27.05.2024 Gündem
İngiltere'ye bu yıl teknelerle ulaşan göçmenlerin sayısı 10 bini geçti
İngiltere'ye bu yıl teknelerle ulaşan göçmenlerin sayısı 10 bini geçti İşçi Partisi, seçimleri kazanması halinde Muhafazakar Parti iktidarının mevcut göçmen politikasını 'çöpe atacağı' vadinde bulunuyor.
27.05.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kalıcı barış için katkı verin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kalıcı barış için katkı verin Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze’de katliamların durması için bölgede söz sahibi tüm aktörleri barışa samimiyetle katkı vermeye davet ederek “Türkiye, masum ve mazlum Filistin halkının yanında durmaktadır” dedi.
27.05.2024 Gündem
Bangladeş’te korkunç yangın! Mülteci kampı küle döndü
Bangladeş’te korkunç yangın! Mülteci kampı küle döndü Bangladeş’in Cox's Bazar şehrinde Arakanlı Müslümanların yaşadığı bir kampta çıkan yangın sonucu 230 barınak küle döndü. Yangın sonrası 200'den fazla barınakta hasar meydana geldi.
25.05.2024 Dünya
Bakan Tunç'tan 'Netanyahu' açıklaması: Gecikmiş bir adım
Bakan Tunç'tan 'Netanyahu' açıklaması: Gecikmiş bir adım Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Uluslararası Ceza Mahkemesi Başsavcısının İsrail Başbakanı Netanyahu ve İsrail Savunma Bakanı hakkında talep ettiği tutuklamaya yönelik yakalama kararı önemli bir adım, gecikmiş bir adım." dedi.
22.05.2024 Gündem
CIA ajanlarını yakaladılar! Darbenin arkasından onlar çıktı, diz çöküp af dilediler
CIA ajanlarını yakaladılar! Darbenin arkasından onlar çıktı, diz çöküp af dilediler Ülkede darbe yapmaya çalıştıkları gerekçesiyle yakalanan ve CIA ajanı olduğu belirtilen şahısların görüntüleri dünya medyasında yankı uyandırdı.
21.05.2024 Dünya
Sessiz sedasız evlenen Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı'dan nikah fotoğrafları geldi!
Sessiz sedasız evlenen Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı'dan nikah fotoğrafları geldi! Bir süredir ilişkileriyle gündemden düşmeyen Yusuf Yazıcı, Melisa Aslı Pamuk çifti sessiz sedasız evlenmişti. İkilinin sürpriz evliliği hâlâ magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biriyken; Pamuk'tan ilk nikah fotoğrafları geldi.
21.05.2024 Cadde
Hatay’a hayat verecek proje
Hatay’a hayat verecek proje Deprem bölgesindeki ekonominin iyileştirilmesi için yürütülen çalışmalar ve yatırımlar aralıksız devam ediyor.
20.05.2024 Ekonomi
Nuseyrat’a saldırı: 35 ölü!
Nuseyrat’a saldırı: 35 ölü! İsrail’in Gazze Şeridi’nde hava saldırıları devam ediyor.
20.05.2024 Dünya
Savaşta son dakika... İsrail gözünü bir başka ülkeye çevirdi: Karadan ve havadan saldırıp ele geçireceğiz
Savaşta son dakika... İsrail gözünü bir başka ülkeye çevirdi: Karadan ve havadan saldırıp ele geçireceğiz İsrail Savaş Kabinesi Üyesi Benny Gantz, savaş kabinesinin 8 Haziran’a kadar Gazze Şeridi’nde devam eden savaş için 6 maddelik bir plan oluşturmasını talep etti ve bu planın maddelerini açıkladı. Gantz ayrıca, İsrail'in Suudi Arabistan ile yaşadığı krizi dile getirirken İsrail ordusundan yetkililer "Netanyahu olmasaydı bu savaşı aylar önce bitirirdik" dediler. İsrailli bakan ise savaşın bir sonraki olası adresini duyurdu ve karadan ve havadan ortak bir operasyon gerçekleşmesi gerektiğini bildirdi.
19.05.2024 Dünya
ABD’nin ‘ertesi gün’ planı
ABD’nin ‘ertesi gün’ planı İsrail’in Gazze Şeridi’nde Hamas’a karşı yürüttüğü savaş devam ederken, savaş sonrası ne olacağına dair ABD’nin Arap müttefikleri ile yaptığı planın detayları ortaya çıktı.
19.05.2024 Dünya
İsrail’in savaş sonrası planı ne?
İsrail’in savaş sonrası planı ne? İsrail’in savaş kabinesinde Gazze’deki durumla ilgili ciddi görüş ayrılıkları bir kez daha kamuoyuna yansıdı. Savunma Bakanı Yoav Gallant’ın televizyonda yayınlanan konuşmasında hükümetin savaş sonrası plansızlığını gündeme getirmesi ve sert eleştiriler yöneltmesi büyük ses getirdi.
17.05.2024 Dünya
Erdoğan'dan kumpas iddialarıyla ilgili son dakika açıklaması: Buradayız, sapasağlam ayaktayız
Erdoğan'dan kumpas iddialarıyla ilgili son dakika açıklaması: Buradayız, sapasağlam ayaktayız Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bize süre biçenler oldu, 'bu iş bitti' deyip yolunu değiştirenler oldu, bu davaya ihanet edenler oldu. Ama Allah'a hamdolsun biz buradayız, dimdik, sapasağlam ayaktayız. Dava burada, inşallah yarın da burada olacak.' dedi.
15.05.2024 Haberler
Erdoğan'dan kumpas iddialarıyla ilgili son dakika açıklaması: Buradayız, sapasağlam ayaktayız
Erdoğan'dan kumpas iddialarıyla ilgili son dakika açıklaması: Buradayız, sapasağlam ayaktayız AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönemde gündeme gelen her olayı dikkatle takip ettiklerini belirterek 'Kanunun dışına çıkan, hatası olan kim varsa hukuk zemininde hesabını mutlaka soruyoruz' ifadelerini kullandı. Erdoğan, 'Bize süre biçenler oldu, 'bu iş bitti' deyip yolunu değiştirenler oldu, bu davaya ihanet edenler oldu. Ama Allah'a hamdolsun biz buradayız, dimdik, sapasağlam ayaktayız. Dava burada, inşallah yarın da burada olacak.' dedi. Erdoğan toplantı çıkışında yakın zamanda CHP'yi ziyaret edeceğini de açıkladı.
15.05.2024 Gündem
Ankara gitmek istedi, yakalandı! Bin liraya yaptırdığı photoshop ele verdi
Ankara gitmek istedi, yakalandı! Bin liraya yaptırdığı photoshop ele verdi Erzurum, Afganistan uyruklu İbrahimi Bismillah (19), Ankara'ya gitmek için vatandaşı Abdul Jalal Saıghanı (34) adına düzenlenen yol izin belgesinin benzerini bin lira karşılığında photoshop ile yaptırınca yakalandı.
14.05.2024 Haberler
Ankara gitmek istedi, yakalandı! Bin liraya yaptırdığı photoshop ele verdi
Ankara gitmek istedi, yakalandı! Bin liraya yaptırdığı photoshop ele verdi Erzurum, Afganistan uyruklu İbrahimi Bismillah (19), Ankara'ya gitmek için vatandaşı Abdul Jalal Saıghanı (34) adına düzenlenen yol izin belgesinin benzerini bin lira karşılığında photoshop ile yaptırınca yakalandı.
14.05.2024 Gündem
Gazze'deki savaşta son dakika... İsrail ordusu pusuya düştü! Göğüs göğüse savaş: RPG ile vurdular
Gazze'deki savaşta son dakika... İsrail ordusu pusuya düştü! Göğüs göğüse savaş: RPG ile vurdular ABD basını savaşın İsrail ordusunun büyük bir saldırı için aynı noktaya toplandığını doğruladı. Tel Aviv kanadının emir vermesi durumunda askerler kara harekatına başlayacak. Hamas ise İsrail ordusunu pusuya düşürdüğü görüntüleri dünyaya duyurdu.
14.05.2024 Dünya
İsrail’i sıkıştıran hamle! Haaretz’ten itiraf gibi manşet: Refah’ta kim var?
İsrail’i sıkıştıran hamle! Haaretz’ten itiraf gibi manşet: Refah’ta kim var? İsrail Refah’a operasyona hazırlanırken, Hamas militanlarının kuzey bölgelere gittiği öne sürülüyor. Bunun, İsrail’in operasyon planını sekteye uğratabileceği belirtiliyor
14.05.2024 Dünya
Netahyahu’nun Refah inadı
Netahyahu’nun Refah inadı İsrail, dünyanın gösterdiği tepki ve ABD’nin silah sevkiyatını askıya alma açıklamalarına rağmen 1.5 milyon Filistinlinin yaşadığı Refah’a operasyon konusunda ısrarını sürdürüyor.
13.05.2024 Dünya
Dünyanın isyan çığlığı: Bu artık insanlığa açılmış bir savaş
Dünyanın isyan çığlığı: Bu artık insanlığa açılmış bir savaş İsrail’de çalışan ilk Filistinli Dr. olan ve üç kez Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterilen Izzeldin Abuelaish, “Gazze şeridi cehennem gibi. Umutsuz, yardımsız, işsiz, susuz, gıdasız, elektriksiz... En ağır faturayı kadınlar ve çocuklar ödüyor. Bu artık insanlığa açılmış bir savaş” diyor.
12.05.2024 Pazar
DMM'den yabancı uyruklu hastalarla ilgili iddiaya yalanlama
DMM'den yabancı uyruklu hastalarla ilgili iddiaya yalanlama Dezenformasyonla Mücadele Merkezi (DMM), "Yabancı uyruklu ayakta tedavi olan hastaların sağlık hizmeti, ilaç, tıbbi cihaz, ortez-protez ve diğer malzemelerin giderleri Sağlık Bakanlığınca ödenecek" iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
11.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mülteci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.