Mülteci

Mülteci

Son dakika mülteci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mülteci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mülteci haber sayfamızda...

Mülteci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.107 mülteci haberi bulunmuştur.
Muazzez Ersoy kimdir, kaç yaşında? Muazzez Ersoy nereli? İşte şarkıları ve hayatı
Muazzez Ersoy kimdir, kaç yaşında? Muazzez Ersoy nereli? İşte şarkıları ve hayatıBu gece yayınlanacak olan Afara programının konukları arasında yer alan Muazzez Ersoy hakkında merak edilen sorular araştırılıyor. İzleyiciler, Muazzez Ersoy kimdir, kaç yaşında, nereli sorularına cevap arıyor. Peki Muazzez Ersoy şarkıları nelerdir? İşte sesi ve şarkılarıyla yıllara damga vuran Muazzez Ersoy'un biyografisi haberimizde...
27.05.2022Cadde
Prens Charles'tan Ukraynalı mültecilere ziyaret
Prens Charles'tan Ukraynalı mültecilere ziyaretGelen son dakika haberine göre;  İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu Galler Prensi Charles, Romanya'daki Ukraynalı mültecileri ziyaret etti. Prens Charles'ın Romanya'ya yaptığı bu son ziyaretinin, "Ukrayna topluluğunu desteklemek için son aylarda üstlenilen bir dizi angajmanı takip ettiğini" belirten Clarence House, Romanya'daki Romexpo Bağış Merkezindeki Ukraynalı mülteci sayısında "sürekli bir artış" görüldüğünü ifade etti.
25.05.2022Dünya
Son dakika haberler... Erdoğan, Yunanistan'da depreme yol açtı!
Son dakika haberler... Erdoğan, Yunanistan'da depreme yol açtı!Son dakika haberlere göre, 'Artık benim için Miçotakis diye birisi yok!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, beklendiği gibi Yunanistan'da ilk haber. Medyada 'Türk lider karşı saldırıya geçti', 'Zehir zemberek açıklamalar', 'Erdoğan Miçotakis'e karşı öfkeli, denizde ve havada gerginlik' ve Erdoğan: Miçotakis'in silinişi' gibi başlıklar kullanıldı.
24.05.2022Dünya
Arakanlı Müslümanları taşıyan tekne battı! Çok sayıda ölü ve kayıp var
Arakanlı Müslümanları taşıyan tekne battı! Çok sayıda ölü ve kayıp varMyanmar’da Arakanlı Müslümanları taşıyan bir teknenin batması sonucu 14 kişinin hayatını kaybettiği, 50 kişinin ise kayıp olduğu belirtildi.
24.05.2022Dünya
10 yıllık ilişkiyi 10 günde bitiren Ukraynalı kadın sessizliğini bozdu!
10 yıllık ilişkiyi 10 günde bitiren Ukraynalı kadın sessizliğini bozdu!Rusya-Ukrayna savaşından kaçan Ukraynalı mülteci kadın, İngiltere'de bir ailenin evine sığındı. Ukraynalı kadını evlerine alan ailenin 10 günde hayatları tepetaklak oldu. İngiliz çiftin başına gelenler ülkeyi ayağa kaldırdı. Yapılan tüm eleştirilere Ukraynalı Sofiia Karkadym'den ise yanıt gecikmedi.
25.05.2022Dünya
Dünyada bir ülke kadar mülteci var!
Dünyada bir ülke kadar mülteci var!Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR), Ukrayna savaşı ve diğer çatışmalar, insan hakları ihlallerinin yanı sıra iklim değişikliğinin etkisiyle dünyada zorla yerlerinden edilenlerin sayısının ilk kez 100 milyonu geçtiğini açıkladı.
24.05.2022Dünya
10 yıllık ilişkiyi bitiren Ukraynalı kadın sessizliğini bozdu!
10 yıllık ilişkiyi bitiren Ukraynalı kadın sessizliğini bozdu!Rusya-Ukrayna savaşından kaçan Ukraynalı mülteci kadın, İngiltere'de bir ailenin evine sığındı. Ukraynalı kadını evlerine alan ailenin 10 günde hayatları tepetaklak oldu. İngiliz çiftin başına gelenler ülkeyi ayağa kaldırdı. Yapılan tüm eleştirilere Ukraynalı Sofiia Karkadym'den ise yanıt gecikmedi.
24.05.2022 Haberler
Ukraynalı kadınlara ahlaksız teklif! Ülkeyi ayağa kaldırdı
Ukraynalı kadınlara ahlaksız teklif! Ülkeyi ayağa kaldırdıÜlkelerindeki savaştan kaçıp farklı ülkelere sığınan Ukraynalı mülteci kadınlar her geçen gün yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Fuhuş çetelerinin hedefindeki kadınlar bu kez de 'savaş fantezi'leriyle anılıyor. Son olarak yapılan ahlaksız teklif ise 'bu kadarına da pes' dedirtti.
23.05.2022Haberler
Ukraynalı kadınlara ahlaksız teklif! Ülkeyi ayağa kaldırdı
Ukraynalı kadınlara ahlaksız teklif! Ülkeyi ayağa kaldırdıÜlkelerindeki savaştan kaçıp farklı ülkelere sığınan Ukraynalı mülteci kadınlar her geçen gün yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Fuhuş çetelerinin hedefindeki kadınlar bu kez de 'savaş fantezi'leriyle anılıyor. Son olarak yapılan ahlaksız teklif ise 'bu kadarına da pes' dedirtti.
23.05.2022Dünya
'Evime kabul ettim, bedelini ödetti!' 10 günde 10 yıllık ilişkileri bitti
'Evime kabul ettim, bedelini ödetti!' 10 günde 10 yıllık ilişkileri bittiRusya-Ukrayna savaşından kaçan Ukraynalı mülteci kadın İngiltere'de bir ailenin evine sığındı. Ukraynalı kadını evlerine alan çift başlarına geleceklerden habersizdi. 10 günde hayatları tepetaklak olan İngiliz çiftin başına gelenler ülkeyi ayağa kaldırdı.
22.05.2022Haberler
'Evime kabul ettim, bedelini ödetti!' 10 günde 10 yıllık ilişkileri bitti
'Evime kabul ettim, bedelini ödetti!' 10 günde 10 yıllık ilişkileri bittiRusya-Ukrayna savaşından kaçan Ukraynalı mülteci kadın İngiltere'de bir ailenin evine sığındı. Ukraynalı kadını evlerine alan çift başlarına geleceklerden habersizdi. 10 günde hayatları tepetaklak olan İngiliz çiftin başına gelenler ülkeyi ayağa kaldırdı.
25.05.2022Dünya
Muazzez Ersoy kimdir, nereli? Muazzez Ersoy hayatı ve şarkıları
Muazzez Ersoy kimdir, nereli? Muazzez Ersoy hayatı ve şarkılarıŞarkıları ile bir döneme damga vuran Muazzez Ersoy, seslendirdiği şarkılar nedeniyle Nostalji Kraliçesi olarak da anılıyor. Öte yandan Ersoy, Devlet Sanatçısı unvaına da layık görülen isimlerdendir. Peki, Muazzez Ersoy kaç yaşında, evli mi, eşi kim?
18.05.2022Cadde
Göçmenlerin çoğu İstanbul’u istiyor!
Göçmenlerin çoğu İstanbul’u istiyor!Bugüne kadar hazırlanan en kapsamlı mülteci araştırmasına göre İstanbul, düzensiz göçmenler için hedef kent. İstanbul’daki 39 ilçe belediyesinin sadece 10’u Suriyelilere nakdi yardım yapıyor.
18.05.2022Gündem
Ukraynalı kadın: Rusya'daki kayınpederimin sözleri şoke etti
Ukraynalı kadın: Rusya'daki kayınpederimin sözleri şoke ettiSavaştan kaçarak Türkiye'ye gelen Ukraynalılardan biri de Viktoriia Lulka. Genç kadın savaşın başladığı gece patlamayla yataktan fırladıkları anı ve Rusya'da yaşayan kayınpederinin o dakikalardaki sözlerini unutamadığını söylüyor. Eşini Ukrayna'da bırakarak yola çıkmak zorunda kalan Lulka, Timur adlı 5 aylık bebeğiyle İstanbul'a gelirken yolda yaşadıkları dehşeti de anlattı.
18.05.2022Dünya
Vatikan'dan İsrail polisinin Şirin Ebu Akile'nin cenazesinde düzenlediği saldırıya tepki
Vatikan'dan İsrail polisinin Şirin Ebu Akile'nin cenazesinde düzenlediği saldırıya tepkiGeçen hafta İsrail'in Cenin Mülteci Kampı'nda düzenlediği operasyon sırasında öldürülen gazeteci Şirin Ebu Akile'nin cenazesinde yaşananlara Vatikan'dan sert tepki geldi.
17.05.2022Dünya
‘Soykırım teorisi kavga getiriyor’
‘Soykırım teorisi kavga getiriyor’Ankara’da görevli Rus diplomat Sotnichenko, Ermenistan’ın soykırım iddiaları konusunda, “Kafkasya’da sadece Ermenistan’ın değil başka halkların da kendi soykırım teorileri var. Soykırım teorileri gelecek için sadece kavga getiriyor” diyor.
16.05.2022Siyaset
Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda TIR kuyruğu
Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda TIR kuyruğuEdirne Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda Bulgaristan kaynaklı sıkıntılar nedeniyle kilometrelerce uzunlukta TIR kuyruğu oluştu.
15.05.2022Ekonomi
BM’den TBMM’de Milliyet’e övgü
BM’den TBMM’de Milliyet’e övgüBirleşmiş Milletler (BM) Kadın Birimi Türkiye Ofisi Direktör Yardımcısı Zeliha Ünaldı, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Kadının İstihdamı Alt Komisyonu’na rapor sundu.
15.05.2022Gündem
Medea ‘ahlak’ dağıtıyor
Medea ‘ahlak’ dağıtıyorŞenay Gürler ve Özgün Çoban’ın rol aldığı “Medea’ya Göre Ahlak” tarihsel çıkmazların son durağından, “bugünden” sesleniyor dünyaya. Oyun, “İnsan, anne ve mülteci olarak” Medea’yı anlamaya çalışıyor.
15.05.2022Kültür Sanat
Şimdiki zamanın hikayesi
Şimdiki zamanın hikayesiBÜNYAMİN AYGÜN - Küçük mülteci -  CEM TEKKEŞİNOĞLUKüçük mülteciRusya’nın Ukrayna’ya karşı başlattığı savaş ikinci ayını geride bırakırken milyonlarca Ukraynalı ülkesini terk etmek zorunda kaldı...
15.05.2022Kültür Sanat
Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrail'e kınama
Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrail'e kınamaDışişleri Bakanlığı, İsrail makamları tarafından Batı Şeria'da 4 bin 427 yeni yerleşim birimi inşa edilmesini kapsayan 25 ayrı projenin kabul edilmesini kınadı.
13.05.2022Dünya
İsrail askerleri tabuta saldırdılar! El Cezire muhabirinin cenazesinde akıl almaz görüntü
İsrail askerleri tabuta saldırdılar! El Cezire muhabirinin cenazesinde akıl almaz görüntüFilistin'de öldürülen El-Cezire muhabiri Şirin Ebu Akile'nin cenazesi bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze, Kudüs'te hastaneden çıkarıldığı sırada İsrail güvenlik güçleri ve göstericiler arasında gerilim çıktı. Güvenlik güçleri, Filistin bayrakları taşıyan kalabalığa müdahale etti.
13.05.2022Dünya
İsrail askerleri tabuta saldırdı! El Cezire muhabirinin cenazesinde olay çıktı
İsrail askerleri tabuta saldırdı! El Cezire muhabirinin cenazesinde olay çıktıFilistin'de öldürülen El-Cezire muhabiri Şirin Ebu Akile'nin cenazesi bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Cenaze, Kudüs'te hastaneden çıkarıldığı sırada İsrail güvenlik güçleri ve göstericiler arasında gerilim çıktı. Güvenlik güçleri, Filistin bayrakları taşıyan kalabalığa müdahale etti.
13.05.2022Haberler
Son dakika... İsrail askerleri tabuta saldırdı! El Cezire muhabirinin cenazesinde olay çıktı
Son dakika... İsrail askerleri tabuta saldırdı! El Cezire muhabirinin cenazesinde olay çıktıFilistin'de öldürülen El-Cezire muhabiri Şirin Ebu Akile'nin cenazesi bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze, Kudüs'te hastaneden çıkarıldığı sırada İsrail güvenlik güçleri ve göstericiler arasında gerilim çıktı. Güvenlik güçleri, Filistin bayrakları taşıyan kalabalığa müdahale etti.
13.05.2022Dünya
Gazetecinin cenazesine binler katıldı
Gazetecinin cenazesine binler katıldıİsrail askerlerinin bir mülteci kampına düzenlediği baskın sırasında başından vurularak hayatını kaybeden “El Cezire” kanalı muhabiri Şirin Ebu Akile’nin cenazesi, büyük kalabalık eşliğinde ve devlet töreniyle Şeyh Cerrah’taki bir hastaneye nakledilirken, olayın soruşturulmasıyla ilgili tartışmalar da sürüyor.
13.05.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Mülteci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.