Mümin Kara

Mümin Kara

Son dakika Mümin Kara haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mümin Kara gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mümin Kara haber sayfamızda...

Mümin Kara

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 100 mümin kara haberi bulunmuştur.
Engelli eşini döverek öldüren baba ve oğlunun beraatına isyan etti
Engelli eşini döverek öldüren baba ve oğlunun beraatına isyan ettiAntalya’da yüzde 90 engelli Mümin Kara'yı (58) darbederek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan N.Y. (45) ile tutuksuz yargılanan oğlu A.Y. (21) 'delil yetersizliği'nden beraat etti. Karara tepki gösteren Mümin Kara'nın eşi Emine Kara "Adaletten çok ümitliydim. Bu karardan dönülmesini ve kocamın kanının yerde kalmamasını istiyorum" dedi.
2.03.2022Gündem
Engelli eşi dövülerek öldürülen kadın, korkudan mezarına gidemiyor
Engelli eşi dövülerek öldürülen kadın, korkudan mezarına gidemiyorAntalya'da araç parkı nedeniyle çıkan kavgada darp edilip, hayatını kaybeden yüzde 90 bedensel engelli Mümin Kara'nın (58) eşi Emine Kara, serbest bırakılan şüpheli A.Y.'nin üzerine araç sürdüğünü belirterek şikayetçi oldu. Kara "Korkudan evimi değiştirip, başka bir yere taşınmak zorunda kaldım. Mezar ziyaretine bile gelemiyorum" dedi. Mümin Kara'nın ölümüyle ilgili olarak A.Y.'nin babası Nurettin Yaşar daha önce tutuklanmıştı.
1.12.2021Gündem
Sosyal medyadan bunu yaptı! Kan donduran teklif
Sosyal medyadan bunu yaptı! Kan donduran teklifAntalya'da park yüzünden darp edildikten sonra hayatını kaybeden yüzde 90 bedensel engelli Mümin Kara'nın ailesi, sanıklardan A.Y.'nin tutuklanmasını istedi. A.Y.'nin kendilerini sosyal medyadan tehdit ettiğini söyleyen kendisi de bedensel engelli Emine Kara "Eşimi gömdüm, çocuklarımı gömmek istemiyorum" dedi. Öte yandan Emine Kara, can güvenliği olmadığını belirterek ifade verdiği sırada oğlu Bekir Kara'nın sosyal medya hesabına A.Y. isimli kullanıcıdan arkadaşlık daveti geldi.
15.09.2021Haberler
Sosyal medyadan bunu yaptı! Kan donduran teklif
Sosyal medyadan bunu yaptı! Kan donduran teklifAntalya'da park yüzünden darp edildikten sonra hayatını kaybeden yüzde 90 bedensel engelli Mümin Kara'nın ailesi, sanıklardan A.Y.'nin tutuklanmasını istedi. A.Y.'nin kendilerini sosyal medyadan tehdit ettiğini söyleyen kendisi de bedensel engelli Emine Kara "Eşimi gömdüm, çocuklarımı gömmek istemiyorum" dedi. Öte yandan Emine Kara, can güvenliği olmadığını belirterek ifade verdiği sırada oğlu Bekir Kara'nın sosyal medya hesabına A.Y. isimli kullanıcıdan arkadaşlık daveti geldi.
15.09.2021Gündem
Dövülerek öldürülen engellinin ailesinden sanıklardan birinin serbest kalmasına tepki
Dövülerek öldürülen engellinin ailesinden sanıklardan birinin serbest kalmasına tepkiAntalya’da park meselesi yüzünden evinin önünde dövüldükten sonra tedaviye alındığı hastanede hayatını kaybeden yüzde 90 engelli Mümin Kara'nın ailesi, tutuklu iki sanıktan birinin adli kontrol şartıyla serbest kalmasına tepki gösterdi.
12.08.2021Gündem
Darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara hayatını kaybetti
Darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara hayatını kaybettiAntalya’da, 9 gün önce evlerinin önünde park meselesi yüzünden çıkan kavgada Nurettin Yaşar ile oğlu A.Y. tarafından darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara (58), bu sabah hayatını kaybetti. Öte yandan olayla ilgili adliyeye sevk edilen şüphelilerden Nurettin Yaşar 'kasten yaralama' suçundan tutuklanırken, oğlu A.Y. adli kontrolle serbest bırakıldı.
28.02.2021Haberler
Son dakika... Darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara hayatını kaybetti!
Son dakika... Darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara hayatını kaybetti!Antalya’da, 9 gün önce evlerinin önünde park meselesi yüzünden çıkan kavgada Nurettin Yaşar ile oğlu A.Y. tarafından darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara (58), bu sabah hayatını kaybetti. Öte yandan olayla ilgili adliyeye sevk edilen şüphelilerden Nurettin Yaşar 'kasten yaralama' suçundan tutuklanırken, oğlu A.Y. adli kontrolle serbest bırakıldı.
28.02.2021Gündem
Döverek bu hale getirdiler! Antalya'daki vahşette yeni gelişme
Döverek bu hale getirdiler! Antalya'daki vahşette yeni gelişmeAntalya'da, 6 gün önce evlerinin önünde park meselesi nedeniyle çıkan kavgada yüzde 90 engelli Mümin Kara, yüzde 40 engelli eşi Emine Kara (50) ile iki çocuğunu darbettikleri iddiasıyla gözaltına alınıp, adli kontrolle serbest bırakılan 2 şüpheli, dün yeniden gözaltına alındı. Yoğun bakımda entübe edilen ve hayati tehlikesi devam eden Kara'nın eşi Emine Kara, ikilinin en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini söyledi. Şüphelilerin gözaltına alınmasıyla içinin biraz ferahladığını belirten Bekir Kara ise “Bu ilk sürecin sonucunda babam hastanede diye gözüme uyku girmiyordu. Adli kontrolle salınınca daha da uyuyamaz olmuştum. Ama dün bu kişiler tekrar gözaltına alınınca en azından içim biraz ferahladı" dedi.
25.02.2021Gündem
Antalya'da vahşet! Engelli adama öldüresiye dayak
Antalya'da vahşet! Engelli adama öldüresiye dayakAntalya'da evlerinin önünde park meselesi nedeniyle çıkan kavgada yüzde 90 engelli Mümin Kara yüzde 40 engelli eşi Emine Kara ile iki çocukları dövüldü. Yoğun bakıma alınan Mümin Kara'nın, sağ gözünün görme işlevini kaybedebileceği belirtildi. Aileyi darbeden A.Y.'nin, iddiaya göre elindeki soda şişesini göstererek “Hepinizi bu şişeye oturturum" diyerek tehdit ettiği ileri sürüldü.
23.02.2021Haberler
Antalya'da vahşet! Engelli adama öldüresiye dayak
Antalya'da vahşet! Engelli adama öldüresiye dayakAntalya'da evlerinin önünde park meselesi nedeniyle çıkan kavgada yüzde 90 engelli Mümin Kara  yüzde 40 engelli eşi Emine Kara ile iki çocukları dövüldü. Yoğun bakıma alınan Mümin Kara'nın, sağ gözünün görme işlevini kaybedebileceği belirtildi. Aileyi darbeden A.Y.'nin, iddiaya göre elindeki soda şişesini göstererek “Hepinizi bu şişeye oturturum" diyerek tehdit ettiği ileri sürüldü.
23.02.2021Gündem
Mülk Suresi Arapça Oku: Mülk (Tebareke) Suresi Türkçe Okunuşu, Diyanet Meali ve Fazileti
Mülk Suresi Arapça Oku: Mülk (Tebareke) Suresi Türkçe Okunuşu, Diyanet Meali ve FaziletiKur’an-ı Kerim’in 67. suresi olan Tebareke Suresi toplamda 30 ayetten oluşur. Tebareke Suresi Mülk Suresinin diğer adıdır. Tebareke denmesinin nedeni ise surenin "Tebarekellezi" ile başlamasıdır. Müslüman dünyası için önemli bir yere sahip olan Tebareke Suresi Allah’ın varlığı ve birliğini, ölüm ve yaşamı, öldükten sonra dirilmeyi ele almaktadır. Fazileti çok olduğu için Hz. Muhammed tarafından sık sık okunması tavsiye edilen surelerden biridir. Tebareke (Mülk) Suresi Arapça okunuşu, Türkçe meali ve fazileti için “Tebareke Suresi Okunuşu” içeriğimize göz atabilirsiniz.
17.05.2022Sureler
Mülk Suresi Arapça Oku: Mülk Suresi Türkçe Anlamı, Okunuşu, Yazılışı, Diyanet Meali ve Tefsiri
Mülk Suresi Arapça Oku: Mülk Suresi Türkçe Anlamı, Okunuşu, Yazılışı, Diyanet Meali ve TefsiriKur’an-ı Kerim’in 67. suresi olan Mülk Suresi adını birinci ayetinde geçen ‘el-Mülk’ kelimesinden almıştır. Toplam 30 ayetten oluşan sure Tebareke adıyla da bilinmektedir. Tebareke Suresi denmesinin nedeni ise suresinin 'Tebarekellezi' ile başlamasıdır. Mülk Suresi fazileti çok olduğu için Hz. Muhammed (S.A.V) tarafından sık sık okunması tavsiye edilen bir suredir. Mekke devrinde nazil olan Mülk Suresi genel olarak Allah’ın varlığı ve birliğini, ölüm ve yaşamı, öldükten sonra dirilmeyi ele almaktadır. Mülk (Tebareke) Suresi Arapça, Türkçe okunuşu, diyanet meali, tefsiri ve fazileti için içeriğimize göz atabilirsiniz.
17.05.2022Sureler
Yoğun kar yağışı yüzünden okullar 1 gün tatil edildi
Yoğun kar yağışı yüzünden okullar 1 gün tatil edildiBeyaz esaret yurt genelinde etkisini sürdürüyor. Bazı illerde kar kalınlığı üç metreyi geçerken birçok yol ulaşıma kapandı. Olumsuz hava şartları nedeniyle dokuz ilde eğitime ara verildi.
22.03.2022Gündem
Yaylada mahsur kalan 4 kişilik aile 9 saat sonra kurtarıldı
Yaylada mahsur kalan 4 kişilik aile 9 saat sonra kurtarıldıAnkara'da karlı havanın keyfini çıkarmak için yola çıkan 4 kişilik aile, Otacı Yaylası'nda mahsur kaldı. Aile, 9 saatlik çalışma sonucu kurtarıldı.
21.03.2022Haberler
Yaylada mahsur kalan aile, 9 saat sonra kurtarıldı
Yaylada mahsur kalan aile, 9 saat sonra kurtarıldıAnkara'da karlı ortamın keyfini çıkarmak için yola çıkan 4 kişilik aile, Otacı Yaylası'nda mahsur kaldı. Aile, 9 saatlik çalışma sonucu kurtarıldı.
21.03.2022Gündem
Kar TEM'de araç kuyruğu oluşturdu, saatlerce beklediler
Kar TEM'de araç kuyruğu oluşturdu, saatlerce bekledilerİstanbul'da etkili olan yoğun kar yağışı, TEM Otoyolu Tekstilkent bağlantı yolunda araçların saatlerce yolda kalmasına neden oldu. Yolun tuzlanmaması veya zamanında temizlenmemesi nedeniyle karla kapanan yolda ilerleyemeyen araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kar trafiğini farkeden bazı araç sürücülerin bağlantı yolundan ters istikamete girerek ayrılmaya çalışması ise dikkat çekici görüntülere neden oldu.
11.03.2022Haberler
Kar TEM'de araç kuyruğu oluşturdu, saatlerce beklediler
Kar TEM'de araç kuyruğu oluşturdu, saatlerce bekledilerİstanbul'daetkili olan yoğun kar yağışı, TEM Otoyolu Tekstilkent bağlantı yolunda araçların saatlerce yolda kalmasına neden oldu. Yolun tuzlanmaması veya zamanında temizlenmemesi nedeniyle karla kapanan yolda ilerleyemeyen araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kar trafiğini farkeden bazı araç sürücülerin bağlantı yolundan ters istikamete girerek ayrılmaya çalışması ise dikkat çekici görüntülere neden oldu.
11.03.2022Gündem
Bizim İçin Şampiyon oyuncuları ve konusu! Bold Pilot ve Halis Karataş filmi Şampiyon nerede çekildi?
Bizim İçin Şampiyon oyuncuları ve konusu! Bold Pilot ve Halis Karataş filmi Şampiyon nerede çekildi?Beyazperdenin sevilen yapımlarından olan Bizim İçin Şampiyon filminde yarış atı Bold Pilot ve jokeyi Halis Karataş'ın hikayesi anlatılıyor. Filmin başrollerinde Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah bulunuyor. Peki, Bizim İçin Şampiyon nerede çekildi?
20.02.2022Cadde
Son dakika! Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a veda
Son dakika! Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a vedaTedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende konuşan Selçuk Bayraktar, "En yakın dava ve yol arkadaşımızdı. Dosdoğru yaşadı, bildiği yoldan asla şaşmadı. Son nefesine kadar iş yerinde kaldı. O asla sancağı bırakmadı. Bizler bu yolda aynı şekilde aynı değerlerle devam edeceğiz." dedi.
19.10.2021Gündem
Cuma hutbesi 24 Eylül Diyanet | Bu haftaki Cuma hutbesi konusu: Takva: Rabbimizin Rızasını Diri Tutma Bilinci
Cuma hutbesi 24 Eylül Diyanet | Bu haftaki Cuma hutbesi konusu: Takva: Rabbimizin Rızasını Diri Tutma BilinciDiyanet, bu haftanın Cuma hutbesini paylaştı. Cuma namazı öncesi cemaatle paylaşılan Cuma hutbesinin bu haftaki konusu ise ''Takva: Rabbimizin Rızasını Diri Tutma Bilinci '' olarak açıklandı. İşte, 24 Eylül Cuma hutbesi tam metni...
23.09.2021Gündem
Tekirdağ'da feci kaza: Şehit anne ve babası ile 6 kişi yaralı
Tekirdağ'da feci kaza: Şehit anne ve babası ile 6 kişi yaralıTekirdağın Malkara ilçesinde iki otomobilin çarpıştığı kazada 8 kişi yaralandı. Yaralılardan İsa Kuru (72)  ile eşi Gülen Kuru'nun (71) Şehit Er Mümin Kuru'nun anne ve babası olduğu belirtildi.
30.08.2021Gündem
Son dakika... Denizli-Antalya karayolunda kar nedeniyle araç kuyruğu 5 kilometreye ulaştı
Son dakika... Denizli-Antalya karayolunda kar nedeniyle araç kuyruğu 5 kilometreye ulaştıDenizli-Antalya karayolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan yol yeniden açıldı. Bölgede 5 kilometreye ulaşan araç kuyrukları oluştu. Zincir ya da kar lastiği bulunmayan araçlar ise yolda kaldı.
18.01.2021Gündem
Bizim İçin Şampiyon filminin konusu nedir? İşte Şampiyon oyuncuları...
Bizim İçin Şampiyon filminin konusu nedir? İşte Şampiyon oyuncuları...Yerli ve yabancı filmler televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Bu akşam Bizim İçin Şampiyon filmi televizyonda yayınlanacak. Ekin Koç ve Farah Zeynep Abdullah, Şampiyon'un başrolünde yer alıyor. İşte Bizim İçin Şampiyon'un konusu ve oyuncuları...
22.08.2020Cadde
Bizim İçin Şampiyon filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimlerdir? | Bizim Şampiyon filmi ne zaman, nerede çekildi?
Bizim İçin Şampiyon filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimlerdir? | Bizim Şampiyon filmi ne zaman, nerede çekildi?Bizim İçin Şampiyon filmi bu akşam yeniden TV ekranında ilzeyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Ekin Koç ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Bizim İçin Şampiyon filmi gerçek bir hikayeden esinleniyor. Efsanevi joker Halis Karataş ile Begüm Atman'ın aşkını konu alan filmde Türk Atcılığının önemli ismi olan Özdemir Atman'ın sahip olduğu Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş ile Özdemir Atman'ın kızı Begüöm Atman arasındaki aşk hikayesi konu alınıyor. İşte Bizim İçin Şampiyon filmi konusu ve başrol oyuncuları...
3.05.2020Cadde
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a çağrı: Sen de kapılarını aç
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a çağrı: Sen de kapılarını açCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye’nin Kahraman Kadınları" Programı'nda konuşma yaptı. Yunanistan'a çağrıda bulunan Erdoğan, "Ey Yunanistan sana sesleniyorum sen de kapılarını aç, bu yükten kurtul. Ki açtılar... Gitsinler Avrupa’nın diğer ülkelerine' dedi. Bahar Kalkanı Harekatı ile ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "rejimin 3 bin 400 unsurunu etkisiz hale getirdik. Rejimin 3 uçak, 8 helikopter, 156 tank, 24 zırhlı araç, 99 askeri araç, 10 mühimmat deposu ve 2 havalimanını imha ettik" ifadelerine yer verdi.
8.03.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mümin Kara ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.