Nicolas Maduro

Nicolas Maduro

Son dakika Nicolas Maduro haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nicolas Maduro gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nicolas Maduro haber sayfamızda...

Nicolas Maduro

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 889 nicolas maduro haberi bulunmuştur.
Maduro, muhalefetle görüşmeye hazır olduğunu duyurdu
Maduro, muhalefetle görüşmeye hazır olduğunu duyurduVenezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, muhalefet temsilcileriyle görüşmeye hazır olduğunu açıkladı.
13.05.2021Dünya
Son dakika... ABD'den Venezuela'ya baskı planı!
Son dakika... ABD'den Venezuela'ya baskı planı!ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro üzerindeki baskıyı devam ettirmek üzere bölgedeki ABD ortakları ile çalışacaklarını söyledi.
4.05.2021Dünya
ABD'nin 2020 İnsan Hakları Raporu'nda Çin'e ağır eleştiriler
ABD'nin 2020 İnsan Hakları Raporu'nda Çin'e ağır eleştirilerABD yönetiminin 2020 İnsan Hakları Raporu'nu açıklayan Dışişleri Bakanı Antony Blinken, özellikle Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki insan hakları ihlalleri ile Rusya'daki siyasi muhaliflere yönelik uygulamalara dikkati çekti.
30.03.2021Dünya
Son dakika... Aşı karşılığında petrol önerdi! Venezuela'dan flaş adım
Son dakika... Aşı karşılığında petrol önerdi! Venezuela'dan flaş adımVenezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için ihtiyaçları olan aşının maddi karşılığını petrolle ödeyebileceklerini söyledi.
29.03.2021Dünya
Venezuela Devlet Başkanından Facebook'a sert tepki!
Venezuela Devlet Başkanından Facebook'a sert tepki!Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, "yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını hakkında yanlış bilgi yaydığı" gerekçesiyle sosyal paylaşım platformu Facebook tarafından hesabının engellenmesine tepki gösterdi.
28.03.2021Dünya
AB temsilcisi Venezuela'dan ayrıldı
AB temsilcisi Venezuela'dan ayrıldıVenezuela'da "istenmeyen kişi" ilan edilen Avrupa Birliği (AB) Temsilcisi Isabel Brilhante Pedrosa, dün ülkeden ayrıldı.
3.03.2021Dünya
ABD, Venezuela'nın, AB Temsilcisini sınır dışı etmesini kınadı
ABD, Venezuela'nın, AB Temsilcisini sınır dışı etmesini kınadıABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, Venezuela’nın, Avrupa Birliği (AB) Temsilcisini sınır dışı etmesini kınadıklarını açıkladı.
25.02.2021Dünya
Venezuela ülkedeki AB Temsilcisini 'istenmeyen kişi' ilan etti
Venezuela ülkedeki AB Temsilcisini 'istenmeyen kişi' ilan ettiVenezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Karakas'taki Avrupa Birliği (AB) Heyeti Başkanı Büyükelçi Isabel Brilhante Pedrosa'nın "istenmeyen kişi" ilan edildiğini ve ülkeden çıkması için kendisine 72 saat verildiğini açıkladı.
24.02.2021Dünya
Yaptırımların Venezuela'ya maliyeti 30 milyar dolar
Yaptırımların Venezuela'ya maliyeti 30 milyar dolarVenezuela lideri Maduro, ABD ve AB'nin uyguladığı yaptırımların özellikle koronavirüse karşı verilen savaşı etkilediğini söyledi.
23.02.2021Dünya
Venezuela Brezilya'ya oksijen tüpü gönderdi
Venezuela Brezilya'ya oksijen tüpü gönderdiYardım konvoyu, yeni tür koronavirüs varyantının kasıp kavurduğu Amazonas eyaletinin başkenti Manaus'a ulaştı.
21.01.2021Dünya
Maduro'dan ABD'nin yeni lideri Biden'a zeytin dalı
Maduro'dan ABD'nin yeni lideri Biden'a zeytin dalıTrump yönetimiyle büyük sorunlar yaşayan Venezuela lideri, ABD'nin yeni başkanı Biden'a ılımlı mesajlar gönderdi ve Washington'la yeni bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.
21.01.2021Dünya
Trump o kararnameyi imzaladı, 18 ay ertelendi!
Trump o kararnameyi imzaladı, 18 ay ertelendi!ABD Başkanı Donald Trump, Venezuelalıların ülkeden sınır dışı edilmesini 18 aylığına erteleyen başkanlık kararnamesine imza attı. Öte yandan Trump yönetimi, başkanlığın son gününde Venezuela'ya ait 14 kuruluşa "yaptırım" kararı kaldı.
20.01.2021Dünya
Brezilya'ya yardım gönderen Maduro şov yapmakla suçlandı
Brezilya'ya yardım gönderen Maduro şov yapmakla suçlandıAmazonas eyaletinde oksijen tüplerinin tükenmesi üzerine Covid-19 hastaları ölürken, komşu ülke Venezuela'dan bir yardım konvoyu Brezilya'ya ulaştı.
20.01.2021Dünya
Son dakika... Venezuela'da karantina ilan edildi!
Son dakika... Venezuela'da karantina ilan edildi!Güney Amerika ülkesi Venezuela'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının artması nedeniyle ülke genelinde bir haftalık karantina ilan edildi.
18.01.2021Dünya
Pompeo: Venezuela'ya giden İran tankerlerine el konulması 'İlahi Adalet'
Pompeo: Venezuela'ya giden İran tankerlerine el konulması 'İlahi Adalet'ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Venezuela'ya giderken ele geçirilen tanker gemilerindeki yakıttan sağlanan gelirin, devlet destekli terör mağdurlarına verildiğini bildirdi.
13.01.2021Dünya
ABD Küba'yı tekrar terör listesine aldı
ABD Küba'yı tekrar terör listesine aldıABD Başkanı Donald Trump yönetimi Küba'yı tekrar "terörü destekleyen ülkeler" listesine aldı.
12.01.2021Dünya
Lima Grubu, Venezuela'da göreve başlayan yeni Ulusal Meclisi tanımayacak
Lima Grubu, Venezuela'da göreve başlayan yeni Ulusal Meclisi tanımayacakVenezuela'daki krize barışçıl çözüm bulma iddiasıyla oluşturulan Lima Grubu, ülkede 6 Aralık 2020'de yapılan parlamento seçimlerinin ardından yeni milletvekillerinin göreve başlaması üzerine yeni meclisi tanımadıklarını ve muhalif lider Juan Guaido'yu desteklemeye devam edeceklerini bildirdi.
8.01.2021Dünya
Guiado’ya destek için şantaj iddiası
Guiado’ya destek için şantaj iddiasıVenezuela’da Ulusal Meclis’in (AN) başkanı muhalif Juan Guaido’yu destekleyen bir şirketin, Devlet Başkanı Nicolas Maduro’yu devirmek üzere nakit yardımı almak için ABD’de 2 iş insanından şantaj yoluyla para istediği iddia edildi.
6.01.2021Dünya
Venezuela dijital paraya geçiyor
Venezuela dijital paraya geçiyorVenezuela'nın Devlet Başkanı Nicolas Maduro ülke ekonomisini tam anlamıyla dijital hale getirme planı yaptıklarını duyurdu.
5.01.2021Uzmanpara
Guaido'yu destekleyen şirketin ABD'de şantaj yaptığı iddia edildi
Guaido'yu destekleyen şirketin ABD'de şantaj yaptığı iddia edildiVenezuela'da Ulusal Meclis'in (AN) başkanı muhalif Juan Guaido'yu destekleyen bir şirketin, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu devirmek üzere nakit yardımı almak için ABD'de 2 iş insanından şantaj yoluyla para istediği iddia edildi.
5.01.2021Dünya
Venezuela imzaladı! 10 milyon doz...
Venezuela imzaladı! 10 milyon doz...Venezuela, Rusya’nın geliştirdiği Sputnik V isimli yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısından 10 milyon doz aşı alımı için anlaşma imzalandığını açıkladı.
30.12.2020Dünya
Son dakika... Venezuela Dışişleri'nden seçim açıklaması!
Son dakika... Venezuela Dışişleri'nden seçim açıklaması!Venezuela'nın Kuzey Amerika'dan Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı Carlos Ron, 6 Aralık'ta düzenlenen Ulusal Meclis seçimlerinin ülkesi için çok önemli olduğunu belirterek, "Çünkü bence gerçekten ülkeye saldıran değil de halkı için çalışan, gerçekten orada asıl işi olan yasamayı yapmaya çalışan meclisimizi bir Ulusal Meclis olarak yeniden oluşturma şansı bizim için çok önemli." dedi.
14.12.2020Dünya
Venezuela'da meclisteki sandalye dağılımı belli oldu
Venezuela'da meclisteki sandalye dağılımı belli olduVenezuela'da önceki gün yapılan parlamento seçimlerini Devlet Başkanı Nicolas Maduro liderliğindeki hükümet koalisyonu Büyük Vatansever Kutup'un ( Gran Polo Patriotico) kazanmasının ardından meclisteki sandalye dağlımı belli oldu.
8.12.2020Dünya
İngiltere: Venezuela’daki genel seçim sonuçlarını tanımıyoruz
İngiltere: Venezuela’daki genel seçim sonuçlarını tanımıyoruzİngiltere, Venezuela'da Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun liderliğindeki ittifakın zafer ilan ettiği Ulusal Meclis seçim sonuçlarını tanımadığını açıkladı.
7.12.2020Dünya
Maduro parlamento seçimlerinde zafer ilan etti
Maduro parlamento seçimlerinde zafer ilan ettiVenezuela Ulusal Seçim Konseyi, Maduro ve müttefiklerinin parlamentodaki sandalyelerin yüzde 67'sini kazandığını açıkladı.
7.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

VenezuelaABDNicolas Maduromadurokoronavirüs

Nicolas Maduro ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.