Nükleer Denizaltı

Nükleer Denizaltı

Son dakika nükleer denizaltı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nükleer denizaltı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nükleer denizaltı haber sayfamızda...

Nükleer Denizaltı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 321 nukleer denizalti haberi bulunmuştur.
Hint-Pasifik bölgesi için kritik anlaşma
Hint-Pasifik bölgesi için kritik anlaşmaHint-Pasifik bölgesinde Çin’e karşı üstünlüğünü korumak isteyen ABD ve İngiltere, Avustralya ile imzaladığı anlaşmayla bu ülkenin nükleer denizaltı üretmesini sağlayacak.
17.09.2021Dünya
Son dakika... Dünya devleri arasında 'nükleer' kavga! Fransa 'sırtından vurulduğunu' açıkladı
Son dakika... Dünya devleri arasında 'nükleer' kavga! Fransa 'sırtından vurulduğunu' açıkladıSon dakika haberlere göre, Avustralya'nın Fransa'yla yaptığı nükleer denizaltı anlaşmasını iptal etmesiyle yer yerinden oynadı. ABD ve İngiltere ile anlaştığını açıklayan ülkeye, Paris'ten çok sert tepki geldi. Fransız yetkililer sorunun artık Avrupa'nın sorunu haline geldiğini belirtti.
16.09.2021Dünya
Son dakika haberi... Moskova ateş püskürdü! Gerilim tırmanıyor: Saldırı tehdidi
Son dakika haberi... Moskova ateş püskürdü! Gerilim tırmanıyor: Saldırı tehdidiSon dakika haberlere göre, karşılıklı suçlamalar her geçen gün dünyayı korkunç bir savaşa bir adım daha yaklaştırıyor. Bu sefer de Rusya'nın en yetkili isimlerinden birisi çok sert 'provokasyon' açıklamalarında bulundu. Bölgede tansiyon nefes alınamayacak kadar ağırlaşmış durumda.
3.08.2021Dünya
Son dakika haberleri: 'Gizli amaçları' panik yarattı! Rusya'dan 'olağan dışı' operasyon
Son dakika haberleri: 'Gizli amaçları' panik yarattı! Rusya'dan 'olağan dışı' operasyonSon dakika haberlere göre, Moskova daha önce hiç yapmadığı bir şey yaparak analistler arasında kaygıya neden oldu. Askeri faaliyetlerini artıran ülkenin 'fazla güç uygulamaya hevesli' olduğunu söyleyen uzmanlar, "Rus ordusunda aylardır hakim olan hava endişe verici" ifadesini kullandı.
2.08.2021Dünya
Son dakika... Bir gizli üs daha keşfedildi! ABD'den şoke eden rapor
Son dakika... Bir gizli üs daha keşfedildi! ABD'den şoke eden raporSon dakika haberlere göre, ABD'nin en büyük küresel tehdit olarak gördüğü ülkeye ait keşfedilen bir gizli nükleer füze silosu daha ticari uyduya yakalandı. Washington'ı alarma geçiren görüntülerin ardından Pentagon'dan tedirgin edici bir açıklama geldi. Haberin detayları şöyle...
28.07.2021Dünya
Son dakika... Gizli üste 'Savaş Tanrısı'! Uzmanlar 'oyunun kuralları değişecek' dedi
Son dakika... Gizli üste 'Savaş Tanrısı'! Uzmanlar 'oyunun kuralları değişecek' dediSon dakika haberlere göre, iki dünya devinin silahlanma savaşında yenir bir sayfa açılıyor. 9 bin kilometre menzilli yeni hayalet bombardıman uçağının üretildiğinden şüphelenilen ve radyoaktif bölgeye kurulan gizli üs uyduya yakalandı. Gizli üssün bu uçak dışında başka faaliyetler için de kullanıldığı bildirildi.
14.07.2021Dünya
Son dakika... 'Durdurulamayan' füzede son aşama! Geri sayıma başlandı
Son dakika... 'Durdurulamayan' füzede son aşama! Geri sayıma başlandıSon dakika haberlere göre, saatte 10 bin kilometre hızı aşabilen hipersonik füzenin son aşamasına gelindi. Kıyı kentlerini vurmak ve olası bir nükleer savaşa karşı geliştirilen silahın hedeflerini 'tam 12'den vurduğu' belirtildi.
13.07.2021Dünya
Son dakika... Küplere bindi! Çin'den tehlikeli 'savaş gemisi' adımı
Son dakika... Küplere bindi! Çin'den tehlikeli 'savaş gemisi' adımıBloomberg'in yayınladığı son dakika haberine göre, Pekin yönetiminin ABD donanmasına ait bir gemiye karşı attığı adım deprem etkisi yarattı. Öte yandan ABD'de yapılan istihbarat sunumu ülkeyi alarma geçirdi. Çin'in yeni askeri uzay girişimleri ve geliştirmekte oldukları lazer sisteminin detaylarının paylaşıldığı istihbarat sunumunda yaklaşan tehlikeye dikkat çekildi.
12.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Dünya nükleer savaşın eşiğinde! Pentagon açıkladı...
Son dakika haberi: Dünya nükleer savaşın eşiğinde! Pentagon açıkladı...Pentagon raporu ortaya çıktı, dünya diken üstünde... Ortaya çıkan ABD Savunma Bakanlığı'na ait belgeler, Rusya, Çin, Kuzey Kore ve İran'ı işaret etti, dünyanın nükleer savaşa çok yaklaştığı konusunda uyardı. İşte son dakika haberinin detayları...
9.07.2021Dünya
Son dakika haberler: CNN dünyaya duyurdu! Çin çıldıracak
Son dakika haberler: CNN dünyaya duyurdu! Çin çıldıracakSon dakika haberlere göre, ABD ve Japonya'nın çok gizli savaş planının afişe olmasından bir gün sonra, bu kez CNN International fay hatlarını yerinden oynatacak bir haberi dünyaya duyurdu. İşte son dakika gelişmeler...
2.07.2021Dünya
Son dakika... Gizli nükleer üsler ortaya çıktı! Uydu görüntüleri için 'en kötü senaryo' uyarısı
Son dakika... Gizli nükleer üsler ortaya çıktı! Uydu görüntüleri için 'en kötü senaryo' uyarısıSon dakika haberine göre, küresel dominasyon peşinde olmakla suçlanan Çin'le ilgili inanılmaz uydu görüntüleri ortaya çıktı. Çölün ortasındaki tesislerle ilgili uzmanlar "Neden bu kadar acele ediyor?" sorusunu sordu.
1.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Gizli plan ifşa oldu! İşgalden sonra savaş
Son dakika haberi: Gizli plan ifşa oldu! İşgalden sonra savaşSon dakika haberlere göre, 350 kilometre uzaklıktaki adacıklarda hazırlık yapan ABD ve Japonya ordularının Çin'i durdurma planında hava üsleri kilit önemde. İşgal edilecek ülkeyi tahmin etmek ise hiç zor değil!
1.07.2021Dünya
Son dakika... Artık an meselesi! Bu kadar ileri gitmesi beklenmiyordu
Son dakika... Artık an meselesi! Bu kadar ileri gitmesi beklenmiyorduRus basınında çıkan son dakika haberine göre, Rus pasifik filosuna ait gemiler savaşın fitilini yakabilecek bir hamleye girişti. Son haftalarda hem jetler hem savaş gemilerinin karşılıklı tacizleri, tüm dünyayı diken üstünde tutuyor.
21.06.2021Dünya
Son dakika... Kim dünyaya ilan etti! Hazır olun...
Son dakika... Kim dünyaya ilan etti! Hazır olun... Bir ay ortadan kaybolup tekrar ortaya çıkan Kuzey Kore liderinin sözlerini uluslararası haber ajansları 'son dakika' koduyla servis etti, Pyongyang-Washington hattında şimşek yüklü bulutlar çarpışıyor.
18.06.2021Dünya
Son dakika... Av başladı! Hepsi birden peşine düştü...
Son dakika... Av başladı! Hepsi birden peşine düştü...Son dakika haberine göre, son haftalarda savaş gemileri ve uçakları karşı karşıya gelen iki dev ülke arasındaki gerilim artıyor. Dış basında çıkan haberlere göre Pasifik okyanusunda, bölgede düzenlenen tatbikatların ardından Pasifik Filosu'nun nükleer denizaltının peşine düşmesiyle gerçek anlamda bir "av" başlamış durumda.
17.06.2021Dünya
Son dakika... CNN duyurdu! Güpegündüz indi, dünya çalkalandı
Son dakika... CNN duyurdu! Güpegündüz indi, dünya çalkalandıABD uçağının başkentteki havalimanına iniş yapmasıyla kriz tetiklendi, resmi yayın organı göstere göstere yapılan hamlenin ardından zehir zemberek. CNN, savaş gemilerinin restleştiği bölgede kısa süre önce kullanılan 'Ateşle oynuyorlar' ifadesini hatırlatıyor.
7.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Kim ortadan kayboldu! Dünya şokta...
Son dakika haberi: Kim ortadan kayboldu! Dünya şokta...Bir aydır görünmeyen Kuzey Kore liderinin hafta sonu katılacağı organizasyona yalnızca mektup göndermesi soğuk duş etkisi yarattı. Bir kez daha yayılan dedikoduların önü alınamıyor.
4.06.2021Dünya
Son dakika... Ölümcül silah için tarih belli oldu! Moskova'dan 'durdurulamaz' hamle
Son dakika... Ölümcül silah için tarih belli oldu! Moskova'dan 'durdurulamaz' hamleRusya'nın denemelerini yaptığı 'durdurulamayan' ölümcül silahı ve nükleer denizaltılarıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Rus basınına göre Putin, çatışma durumunda bu silahlarla doğrudan Amerikan şehirlerini hedef alacak.
19.05.2021Dünya
Son dakika Haberi... Boğazı geçti! Kimliği şoka uğrattı
Son dakika Haberi... Boğazı geçti! Kimliği şoka uğrattıSon dakika haberlere göre, yeryüzünün en tehlikeli güzergahını basit bir lastik sandalla aşıp dünya gündeminin ilk sırasına yerleşen adam, Çin'i çılgına çevirecek.
3.05.2021Dünya
Son dakika haberi: 40 Ülke birden! Saldırı grubu giriş yapıyor...
Son dakika haberi: 40 Ülke birden! Saldırı grubu giriş yapıyor...Son dakika haberlere göre, Uçak gemisinin başını çektiği donanma gücünde denizaltı ve çok sayıda savaş gemisi de var. Akdeniz'den geçecek filonun rotası fay hatlarını yerinden oynatabilir. İşte son dakika yaşanan gelişmeler...
27.04.2021Dünya
Son dakika... Çin dünyaya gösterdi! Savaşa hazır...
Son dakika... Çin dünyaya gösterdi! Savaşa hazır...Son dakika haberlere göre, resmi televizyonun ekrana getirdiği yeni silahlar için medya, hiçbir ülkenin aynı anda benzer bir adımı atamayacağını duyurdu. Resmi medyadaki haberlerde, ABD doğrudan hedef alındı.
26.04.2021Dünya
Son dakika... Nasıl kaçacağını bilemedi! İngiliz basınından 'korkak' yorumları
Son dakika... Nasıl kaçacağını bilemedi! İngiliz basınından 'korkak' yorumlarıGelen son dakika haberine göre İngiltere'de yer yerinden oynuyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve Çin'i ülkenin en büyük tehditlerinden birisi olarak gösteren raporun ardından, İngiliz Kraliyet Donanması'nın aldığı karar ülkede büyük tepki çekti.
15.04.2021Dünya
Son dakika haberi: Kim, bakanı idam etti! Dünya şoka girdi...
Son dakika haberi: Kim, bakanı idam etti! Dünya şoka girdi...Eniştesini toplantıdan apar topar çıkarıp köpeklerle dolu bir kafese atan, bir generali ise piranalara parçalatan Kuzey Kore lideri, bu kez yeterli görüntülü arama yapmayan Eğitim Bakanı'nı öldürttü.
10.04.2021Dünya
Son dakika: Kim'den herkesin önünde bomba itiraf! Kuzey Kore...
Son dakika: Kim'den herkesin önünde bomba itiraf! Kuzey Kore...Dünyanın en kapalı ülkesi olarak bilinen Kuzey Kore'de, lider Kim Jong-un, parti birim sekreterleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Son dakika haberine göre, burada ülkesinin son durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kim'in itirafı dünyayı şaşkına çevirdi.
7.04.2021Dünya
Son dakika haberleri: Saldırı grubu giriş yaptı! Beklenen oldu...
Son dakika haberleri: Saldırı grubu giriş yaptı! Beklenen oldu...ABD ordusu USS Theodore Roosevelt uçak gemisinin başını çektiği saldırı grubunun hamlesini duyurdu, Çin ise yeryüzünün en tehlikeli boğazına uçak gemisini gönderdiğini açıkladı.
6.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

denizaltınükleer denizaltıabdson dakika haberlerJoe Biden

Nükleer Denizaltı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.