Nükleer Savaş

Nükleer Savaş

Son dakika nükleer savaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nükleer savaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nükleer savaş haber sayfamızda...

Nükleer Savaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.636 nukleer savas haberi bulunmuştur.
Son dakika... 'Yasaklı nükleer füze' ayağa kaldırdı! Moskova'dan zehir zemberek açıklama
Son dakika... 'Yasaklı nükleer füze' ayağa kaldırdı! Moskova'dan zehir zemberek açıklamaSon dakika haberlere göre, son haftalarda gerçekleştirdiği askeri testlerle korku salan Pekin yönetiminden, daha önce görülmemiş bir silah denemesi daha geldi. Öte yandan Moskova da ABD'nin Asya Pasifik bölgesine 'yasaklı füze' konuşlandırmasına ateş püskürdü.
27.10.2021Dünya
Son dakika... 'Katil' Karadeniz'de ateşlendi!
Son dakika... 'Katil' Karadeniz'de ateşlendi!Amerikan ve Rus savaş uçaklarının Karadeniz semalarında kapışmasından günler sonra kilometrelerce karelik alan gemi trafiğine kapatıldı, Putin kasıp kavurdu.
26.10.2021Dünya
Son dakika haberi... Rus jetleri havalandı! Ajanslar 'son dakika' koduyla duyurdu
Son dakika haberi... Rus jetleri havalandı! Ajanslar 'son dakika' koduyla duyurduSon dakika haberlere göre, aralarındaki mücadelenin sıcak savaşa yansımasından korkulan iki güç, havada burun buruna geldi. Moskova sınır güvenliğinin tehdit altında olduğunu duyurarak Rus jetlerinin havalandırıldığını duyurdu.
20.10.2021Dünya
Son dakika... Nükleer füze ABD'yi ayağa kaldırdı! '10 yıl bile dayanamayız'
Son dakika... Nükleer füze ABD'yi ayağa kaldırdı! '10 yıl bile dayanamayız'Son dakika haberlere göre, daha önce görülmemiş bir nükleer hipersonik füze teknolojisi geliştirdiği ortaya çıkan Çin'in yarattığı korku, Washington yönetimini sarmış durumda. Cumhuriyetçi kongre üyesi Gallagher, Biden yönetimini sert şekilde eleştirerek bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini savundu.
18.10.2021Dünya
Son dakika haberi... Uyduya yakalandı! İşgal hazırlıkları dünyayı şoke etti
Son dakika haberi... Uyduya yakalandı! İşgal hazırlıkları dünyayı şoke ettiÇin'in ele geçirmek istediği ülkenin tam karşısında gerçekleştirdiği askeri faaliyetler, uydu görüntüleri sayesinde gün yüzüne çıktı. Askeri uzman Wong Tong, 'üslerin çatışmada nasıl kullanılacağına' dair ipuçları barındırdığını açıklarken, Çin ordusunun alarma geçtiği bildirildi.
17.10.2021Dünya
Son dakika... Savaş gemileri karşı karşıya geldi! Dikkat çeken detay...
Son dakika... Savaş gemileri karşı karşıya geldi! Dikkat çeken detay...İki süper gücün donanmalarıyla gövde gösterisi yaparak mesaj göndermesinin ardından, Rusya savunma bakanlığı görüntüleri yayınladı, 1 milyar dolarlık Amerikan gemisinin yakın temasıyla Rusya ve ABD arasındaki ilişkiler bir kez daha gerildi.
16.10.2021Dünya
Son dakika... 10 bin tonluk canavar! İlk kez katıldı, süper güçlerin savaş gemileri sahada
Son dakika... 10 bin tonluk canavar! İlk kez katıldı, süper güçlerin savaş gemileri sahadaDört süper gücün giderek güçlenen Çin'e karşı birleşerek savaş gemilerini Japon Denizi'ne göndermesinin ardından, iki süper güç donanmalarıyla gövde gösterisi yaparak mesaj gönderdi. Gözler ise Çin'in 10 bin tonluk dev savaş gemisindeydi.
15.10.2021Dünya
Son dakika... Dört süper güç birleşti! Savaş gemileri bölgeye girdi
Son dakika... Dört süper güç birleşti! Savaş gemileri bölgeye girdiSon dakika haberlere göre, küresel dominasyon hedefine adım adım ilerleyen Çin'e karşı birleşen dört dev ülke, donanmalarını sahaya sürdü. Pekin'in vereceği tepki merakla beklenmeye başladı. Japonya'dan da açıklama geldi.
13.10.2021Dünya
Son dakika haberler: Canavar göründü! ABD'liler fotoğrafları yayınladı
Son dakika haberler: Canavar göründü! ABD'liler fotoğrafları yayınladıSon dakika haberlere göre, gizli üsteki robot ordunun uydu görüntüleri dünyayı dehşete düşürdü, 'Canavar' manşetiyle duyurulan yeni nesil USVs'lerin konuşlandığı yer dikkat çekici.
13.10.2021Dünya
Son dakika... Göz göre göre işgal! Pekin'den 'kıyamet' uyarısı
Son dakika... Göz göre göre işgal! Pekin'den 'kıyamet' uyarısıSon dakika haberlere göre, Çin'in ABD'nin sonuna kadar destek vereceğini açıkladığı ülkeyi 'anakarayla birleştireceğini' açıklamasına tepki veren Tayvan'a, çok sert bir tehdit geldi. Çin'in son hamlesiyle savaşın artık kaçınılmaz olduğu görüşü her zamankinden ağır bastı.
12.10.2021Dünya
Son dakika...  Nükleer sırları sakız kutusunda sattı!
Son dakika... Nükleer sırları sakız kutusunda sattı!Bir yılı aşkın süre takip edilen mühendis, FBI ajanını yabancı devlet görevlisi sanarak ABD'nin nükleer sırlarının bulunduğu çok sayıda hafıza kartını sattı. FBI'ın ödediği ücret ise, 100 bin dolar değerinde kripto paraydı.
11.10.2021Dünya
Son dakika... Açıkça tehdit ettiler! Çin devlet medyası 'Dayanılmaz kayıplara hazır olun' dedi
Son dakika... Açıkça tehdit ettiler! Çin devlet medyası 'Dayanılmaz kayıplara hazır olun' dediÇin Devlet Başkanı Xi'nin, güney komşusunu işgal sinyali vermesinin ardından, ülkenin devlet medyası da açıktan tehditler savurmaya başladı. Küresel boyuta taşınacağına kesin bakılan olası bir çatışmanın fitili, Pekin'de ateşlendi.
11.10.2021Dünya
Son dakika haberi... Nükleer denizaltı çarptı! Günler sonra duyurdular
Son dakika haberi... Nükleer denizaltı çarptı! Günler sonra duyurdularYeni uydu fotoğrafları J-16D jetlerini apaçık şekilde gösterdi, ABD nükleer denizaltısının bilinmeyen bir nesneye çarpıp hasar aldığı günler sonra ortaya çıktı.
8.10.2021Dünya
Son dakika haberleri: Uydudan göründü! Dünyayı kasıp kavuruyor
Son dakika haberleri: Uydudan göründü! Dünyayı kasıp kavuruyor5 Ekim tarihinde yerel saatle 10.53'te alınan kayıtta ABD ve İngiliz uçak gemilerinin hemen yanı başında belirdiler, yaklaşan savaşın ayak sesleri binlerce kilometre uzaklıktan bile duyuldu.
7.10.2021Dünya
Ürperten fotoğraf! Kıyamet için tarih verdi
Ürperten fotoğraf! Kıyamet için tarih verdiKüresel dominasyon planını adım adım uygulamaya koyan Çin'in niyetinin ne kadar ciddi olduğu, her geçen gün daha da belli oluyor. Tayvan'dan korku dolu açıklamalar gelirken, Pekin'in 1 Ekim'den bu yana ada sahasına savaş jetleriyle 150'den fazla sorti yapmasının ardından, ABD, İngiltere ve Japon ordularının Çin'e karşı giriştiği eylem tüm dünyayı alarma geçirdi.
6.10.2021Dünya
ABD 3 bin 750 nükleer silah başlığı olduğunu açıkladı
ABD 3 bin 750 nükleer silah başlığı olduğunu açıkladıABD yönetimi nükleer silah stokunda 3 bin 750 nükleer savaş başlığı bulunduğunu duyurdu. Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın 2018’den beri açıklamayı reddettiği ülkenin nükleer stoku, Joe Biden yönetimi tarafından dünyaya açıklandı.
6.10.2021Dünya
Son dakika... 52 savaş uçağı birden dalış yaptı!
Son dakika... 52 savaş uçağı birden dalış yaptı!Gözünü karartan Çin, ABD'ye meydan okuyup onlarca jeti havalandırdı. Yeryüzünün en tehlikeli boğazında gerçekleşen gözdağı, bir anda dünyayı Tayvan'a kilitledi. Pentagon'un kınama açıklamasına ise Pekin'den açık tehdit geldi.
4.10.2021Dünya
Nükleer denizaltıdan fırlattılar! ABD şehirlerini yok etmek için tasarlandı
Nükleer denizaltıdan fırlattılar! ABD şehirlerini yok etmek için tasarlandıRusya bugün, yeni ölümcül Zirkon - veya Tsirkon - hipersonik füzesini ilk kez bir nükleer denizaltıdan fırlatarak başarıyla test ettiğini duyurdu.
4.10.2021Haberler
Nükleer denizaltıdan fırlattılar! ABD şehirlerini yok etmek için tasarlandı
Nükleer denizaltıdan fırlattılar! ABD şehirlerini yok etmek için tasarlandıRusya'da bugün, saatte 10 bin kilometreyi aşan ve nükleer bir savaş durumunda ABD kentlerini haritadan silmek için tasarlanan yeni ölümcül Zirkon - veya Tsirkon - hipersonik füzesine dair çok önemli bir gelişme yaşandı.
4.10.2021Dünya
Son dakika... Çin onlarca savaş uçağıyla girdi! Korkulan son yaklaşıyor...
Son dakika... Çin onlarca savaş uçağıyla girdi! Korkulan son yaklaşıyor...Son dakika haberlere göre, Pekin yönetimi Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 72. yılını kutlandığı gün, istila etmek istediği Tayvan'a şu ana kadarki en ciddi hava filosunu gönderdi. Tartışmalı bölgede savaş kaygısı artıyor...
2.10.2021Dünya
Çevreleme harekatı... ABD'nin 'hilal' planı! Türkiye alarmda
Çevreleme harekatı... ABD'nin 'hilal' planı! Türkiye alarmdaTürkiye’ye 40 km uzaklıktaki Dedeğaç’ı Atina’dan alıp askeri üs yapan ABD, şimdi de Çanakkale Boğazı'nı çerçeveleyen adaları istiyor. ABD ile Yunanistan arasında önümüzdeki ay yeni bir savunma anlaşmasının imzalanması bekleniyor. O anlaşmada Dedeağaç askeri üssünün kullanılmasının 5 yıl daha uzatılması bekleniyor. ABD'nin Yunanistan'da başka üsler kurmak istediği de gelen bilgiler arasında. Bölgede bu gelişmeler yaşanırken TSK, Ege ve Akdeniz'de 'Kararlılık 2021 Tatbikatı' başlattı. Peki peş peşe gelen bu haberler ne anlama geliyor? ABD ve Yunanistan ne yapmaya çalışıyor? Kritik gelişmelerin perde arkasını Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Eray Güçlüer CNN Türk canlı yayınında değerlendirdi. Bölgede ABD'nin hilal şeklinde bir askeri güç yığdığını söyleyen Güçlüer, "Arka planda Yunanistan üzerinden Türkiye'ye stratejik bir çevreleme harekatı yapılmaya çalışılıyor. ABD'nin niyeti bu." dedi.
19.09.2021Gündem
Son dakika: ABD'den Çin'e gözdağı! Nükleer savaş riski...
Son dakika: ABD'den Çin'e gözdağı! Nükleer savaş riski...ABD Donanması cuma günü, silahsız, ömrü uzatılmış Trident D5LE nükleer füzelerinin planlanan iki füze denemesini gerçekleştirdi. Perşembe günü Avustralya, ABD ve İngiltere ile tarihi yeni bir ittifakta nükleer enerjili denizaltılar inşa edeceklerini duyurmuştu.
19.09.2021Dünya
Son dakika... Çin jetleri sınırı geçti, savaş uyarısı geldi! Sadece bir gün sonra...
Son dakika... Çin jetleri sınırı geçti, savaş uyarısı geldi! Sadece bir gün sonra...Son dakika haberlere göre, küresel hakimiyet hedefine adım adım yürüyen Çin'le ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Tayvan Savunma Bakanlığı, savaş jetlerinin de dahil olduğu Çin hava filosuna ait 10 uçağın hava sınırlarına girdiğini ve füze savunma sistemlerinin devreye alındığını duyurdu. Pekin'e karşı ABD ve İngiltere ile ittifak yapan Avustralya'dan ise 'Savaş mümkün' açıklaması geldi.
18.09.2021Dünya
Son dakika... Ordunun tamamıyla misilleme! Tayvan tarihinin en büyüğü...
Son dakika... Ordunun tamamıyla misilleme! Tayvan tarihinin en büyüğü...Son dakika haberlere göre, Çin'in geçtiğimiz günlerde savurduğu tehdit ve gerçekleştirdiği tatbikata yanıt gecikmedi. Uzun süredir tartışma konusu olan ada, elindeki bütün gücü kullanacağını açıklarken, bir başka dünya devinin de füze sistemleri başta olmak üzere ordusuyla olası çatışmaya dahil olacağı bildirildi.
11.08.2021Dünya
Son dakika... Çin'i çıldırtacak satış! Ok yaydan çıktı
Son dakika... Çin'i çıldırtacak satış! Ok yaydan çıktıABD'nin Pekin'i kızdırma pahasına 'ateş çemberi'ne göndereceği 750 milyon dolarlık silahı duyurdu. Çin'in bağımsızlığını tanımadığı ve işgal provası yaptığı ülke, bir kez daha gündemi belirledi.
5.08.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDson dakika haberlerJoe Bidensavaşnükleer savaş

Nükleer Savaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.