Onarım

Onarım

Son dakika Onarım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Onarım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Onarım haber sayfamızda...

Onarım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.675 onarim haberi bulunmuştur.
Pist onarımı yapılan Diyarbakır Havalimanı uçuşa açılıyor
Pist onarımı yapılan Diyarbakır Havalimanı uçuşa açılıyorDiyarbakır Havalimanı ve 8'inci Ana Jet Üs Komutanlığı'nda 24 Mayıs'ta başlatılan onarım çalışması tamamlanırken ana pist, yarın uçuşa açılacak.
24.06.2021Ekonomi
1915 Çanakkale Köprüsü'nün çelik yapılarını iki fabrikada 2 bin işçi üretiyor
1915 Çanakkale Köprüsü'nün çelik yapılarını iki fabrikada 2 bin işçi üretiyorÇanakkale'nin Lapseki ve Gelibolu ilçeleri arasında inşası devam eden 1915 Çanakkale Köprüsü'nün çelik yapılarının üretiminde binlerce işçi çalışıyor.
22.06.2021Ekonomi
Kiralamada ‘stresi’ ortadan kaldırıyor
Kiralamada ‘stresi’ ortadan kaldırıyorLeasePlan Türkiye, “NoStressPlan” adıyla, kiralama süreci boyunca yaşanabilecek stres unsurlarını ortadan kaldıracak yeni hizmeti devreye soktu.
22.06.2021Otomobil
Tarihi mirası bile etkiledi
Tarihi mirası bile etkilediÇanakkale Boğazı’na dalan uzmanlar, Birinci Dünya Savaşı batıklarının müsilajdan yoğun etkilendiğini belirlerken boğaz çıkışından itibaren kendi kendini temizleme özelliği olan Saros Körfezi’ne doğru etkinin azaldığını gördü
22.06.2021Gündem
Mahkemeden 'telefonu arızalanan tüketiciye' ücret iadesi kararı
Mahkemeden 'telefonu arızalanan tüketiciye' ücret iadesi kararıAydın'da cep telefonu garanti süresi içerisinde arıza yapan ve yetkili servise gönderen tüketici, kendisine kullanılmış ve bataryası değiştirilmiş başka bir telefon gönderilmesi üzerine başlattığı hukuk mücadelesini kazanarak ödediği ücreti geri aldı. Alınan bu karar diğer mağdur olan tüketiciler için ise örnek oldu.
21.06.2021Haberler
Mahkemeden 'telefonu arızalanan tüketiciye' ücret iadesi kararı
Mahkemeden 'telefonu arızalanan tüketiciye' ücret iadesi kararıAydın'da cep telefonu garanti süresi içerisinde arıza yapan ve yetkili servise gönderen tüketici, kendisine kullanılmış ve bataryası değiştirilmiş başka bir telefon gönderilmesi üzerine başlattığı hukuk mücadelesini kazanarak ödediği ücreti geri aldı. Alınan bu karar diğer mağdur olan tüketiciler için ise örnek oldu.
21.06.2021Ekonomi
Libya Cumhurbaşkanlığı uçağı, 7 yıl Fransa'da tutulduktan sonra Trablus'a ulaştı
Libya Cumhurbaşkanlığı uçağı, 7 yıl Fransa'da tutulduktan sonra Trablus'a ulaştıLibya Ulusal Birlik Hükümeti Başbakanı Abdulhamid Dibeybe, 7 yıldır Fransa tarafından tutulan Airbus A340 Cumhurbaşkanlığı uçağının ülkeye geldiğini duyurdu.
20.06.2021Dünya
Haberler teyit edildi! Pentagon kararını verdi
Haberler teyit edildi! Pentagon kararını verdiABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Orta Doğu'da konuşlu yüzlerce askerle savaş uçakları ve hava savunma sistemlerinin geri çekileceği yönündeki haberleri teyit etti.
19.06.2021Dünya
1915 Çanakkale Köprüsü'ne ilk tabliye bloğun montajı yapıldı
1915 Çanakkale Köprüsü'ne ilk tabliye bloğun montajı yapıldı1915 Çanakkale Köprüsü'nün yolunu oluşturacak her biri 45 metre genişliğinde, 48 metre uzunluğunda ve 700 ton ağırlığındaki tabliye bloklarından ilkinin montajı, boğazın Asya yakasındaki Lapseki ilçesinde bulunan yaklaşım viyadüğüne yapıldı.
17.06.2021Haberler
‘Çözülemeyecek mesele yok’
‘Çözülemeyecek mesele yok’Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi’nde ABD Başkanı Biden ile ilk yüz yüze görüşmesini gerçekleştirdi. Erdoğan, “Son derece yararlı ve samimi bir görüşme oldu” dedi. “Türkiye-ABD ilişkilerinde çözülemeyecek hiçbir mesele olmadığını düşünüyoruz” ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden’ı Türkiye’ye davet ettiğini söyledi.
15.06.2021Siyaset
Son dakika haber: Erdoğan'dan, Biden görüşmesi sonrası son dakika S-400 açıklaması
Son dakika haber: Erdoğan'dan, Biden görüşmesi sonrası son dakika S-400 açıklamasıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşme sonrası açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan S- 400'lerle ilgili olarak, "S-400'de bizim düşüncemiz daha önce neyse, aynı düşünceyi Sayın Başkan'a ifade ettim" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden'ı Türkiye'ye davet ettiğini söyledi. Miçotakis ile görüşmesiyle ilgili olarak da, "Miçotakis ile güzel bir görüşme geçti. 'Gerek Ege gerek diğer bölgelerde olsun, üçüncü ülke veya kişileri bu işe karıştırmayalım' dedim." açıklamasında bulundu.
14.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ni değerlendirdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ni değerlendirdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ile görüşmesine ilişkin, "S-400'de bizim düşüncemiz daha önce neyse, aynı düşünceyi Sayın Başkan'a ifade ettim, F-35 konusunu da aynı şekilde ifade ettim." dedi.
14.06.2021Dünya
Bakan tarih verdi! Milli elektrikli tren bu yıl hizmete sunuluyor
Bakan tarih verdi! Milli elektrikli tren bu yıl hizmete sunuluyorBakan Karaismailoğlu: "(Milli Elektrikli Tren) Akredite kuruluş kontrolündeki seyir emniyet ve konfor testlerine geçilecek. Trenimizi bu yıl içerisinde hizmete sunacağız." dedi.
14.06.2021Haberler
Bakan tarih verdi! Milli elektrikli tren bu yıl hizmete sunuluyor
Bakan tarih verdi! Milli elektrikli tren bu yıl hizmete sunuluyorBakan Karaismailoğlu: "(Milli Elektrikli Tren) Akredite kuruluş kontrolündeki seyir emniyet ve konfor testlerine geçilecek. Trenimizi bu yıl içerisinde hizmete sunacağız." dedi.
14.06.2021Ekonomi
SSB Başkanı Demir: Savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştı
SSB Başkanı Demir: Savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştıCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, "Bugün savunma sanayii ciromuz 10 milyar dolarları aştı, ihracatımız 3 milyar dolarları aştı." dedi.
12.06.2021Ekonomi
"Anadol" otomobiller "Dede Suat"ın elinde hayata dönüyor
"Anadol" otomobiller "Dede Suat"ın elinde hayata dönüyorDüzce'de yaşayan ve mesleğinde 71 yılı geride bırakan 86 yaşındaki Suat Nezir, arkadaş tavsiyesi üzerine bakım ve onarım işine yöneldiği "Anadol" marka otomobillere adeta yeniden hayat veriyor.
12.06.2021Haberler
Matrah artırana ‘vergi barışı’
Matrah artırana ‘vergi barışı’Yürürlüğe giren yapılandırma kanunu, bir anlamda ‘vergi barışı’ özelliği de taşıyor. Geriye dönük olarak beş yıllık süre için vergi ve matrah artırımına giden mükellefler hakkında söz konusu yıllara ilişkin olarak başlatılmış incelemeler ortadan kalkacak.
12.06.2021Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir: İHA'larımız, SİHA'larımız herkesin dilinde
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir: İHA'larımız, SİHA'larımız herkesin dilindeCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, "Bugün savunma sanayii ciromuz 10 milyar dolarları aştı, ihracatımız 3 milyar dolarları aştı." dedi.
11.06.2021Ekonomi
Bir kere yaptı, kurtulamadı! Hayata döndürüyor...
Bir kere yaptı, kurtulamadı! Hayata döndürüyor...Düzce'de yaşayan ve mesleğinde 71 yılı geride bırakan 86 yaşındaki Suat Nezir, arkadaş tavsiyesi üzerine bakım ve onarım işine yöneldiği "Anadol" marka otomobillere adeta yeniden hayat veriyor. Suat Nezir, "Anadol ile tanışmam çok eskiye dayanıyor. Bir arkadaşım Anadol araç bakımına girmemi söyledi. Tavsiye üzerine girdim, bir daha da kurtaramadım kendimi" dedi.
11.06.2021Otomobil
İl Özel İdaresi Nedir, Ne İş Yapar? İl Özel İdaresinin Başlıca Görevleri Nelerdir?
İl Özel İdaresi Nedir, Ne İş Yapar? İl Özel İdaresinin Başlıca Görevleri Nelerdir?Merkezi idarenin taşrada örgütlenmesi illere bağlıdır. İl özel idarelerinin de merkezi yönetim ve belediyeler arasında önemli bir yeri bulunmaktadır. İl özel idaresi nedir, ne iş yapar? İl özel idaresinin başlıca görevleri nelerdir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
10.06.2021Eğitim
Esnafa hibe desteği ödemeleri yattı mı? Hibe desteği ödemeleri ne zaman yatıyor?
Esnafa hibe desteği ödemeleri yattı mı? Hibe desteği ödemeleri ne zaman yatıyor?Hibe desteği ile ilgili son dakika gelişmeleri merak edilirken, başvuruda bulunan esnaf için Bakan Mehmet Muş'tan açıklama geldi. 3 bin TL ve 5 bin TL hibe desteği ödemeleri bugünden itibaren hesaplara yatırılmaya başlanacak. İşte hibe desteği ödemeleri ile ilgili son dakika açıklamasının detayları.
10.06.2021Ekonomi
Teorik Kapasite Nedir? Kısaca Teorik Kapasite Nasıl Hesaplanır?
Teorik Kapasite Nedir? Kısaca Teorik Kapasite Nasıl Hesaplanır?Her sektör açısından firmaların belli bir üretim kapasitesi bulunmaktadır. Tabii yapılan bu kapasite kapsamında farklı inceleme yöntemleri de yer alır. Bunlar içerisinde teorik kapasite en merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki teorik kapasite nedir? Kısaca teorik kapasite nasıl hesaplanır? İşte bu konu üzerine merak edilen bilgiler.
8.06.2021Eğitim
Nostaljik Bergama Vapuru tura hazır
Nostaljik Bergama Vapuru tura hazırİzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ A.Ş. bünyesindeki nostaljik Bergama Vapuru, bakım-onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından konuklarını ağırlamak için sefere çıkmaya hazır hale getirildi.
7.06.2021Ege
Canlıların Temel Bileşenleri Ders Notları Ve Konu Anlatımı
Canlıların Temel Bileşenleri Ders Notları Ve Konu AnlatımıCanlıların yapısını meydana getiren temel bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenler organik ve inorganik olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Söz konusu bileşenler sayesinde canlılar yaşamlarını sürdürebilmektedirler. Organik bileşenler karbonhidratlar, yağlar, proteinler, nükleik asitler, ATP, enzimler, hormonlar ve vitaminlerdir. İnorganik bileşenler ise su, mineraller, asitler ve bazlar, tuz olmaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.06.2021Eğitim
Ucuz ve sağlıklı gıdanın merkezi
Ucuz ve sağlıklı gıdanın merkeziKuşadası Belediyesi, Adabahçe’de ürettiği ürünlerin halkın sofrasına aracısız ve daha ucuz bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla Halk AdaMarket satış mağazasını hizmete açtı
6.06.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

fransaabderdoğannatoanadol

Onarım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.