Onaylandı

Onaylandı

Son dakika onaylandı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan onaylandı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan onaylandı haber sayfamızda...

Onaylandı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.838 onaylandi haberi bulunmuştur.
“Hem kendimi hem bebeğimi korumak için aşı oldum”
“Hem kendimi hem bebeğimi korumak için aşı oldum”Zeynep İşman - Delta varyantı ve Kovid pozitif hasta sayılarındaki yükselişle birlikte, hamile kayıpları ve yoğun bakım yatışları da çok arttı...
19.09.2021Pazar
Kazakistan'dan sosyal medya için yasa tasarısı hamlesi
Kazakistan'dan sosyal medya için yasa tasarısı hamlesiKazakistan Parlamentosu, sosyal medya ağları ve mesajlaşma uygulamaları şirketlerine ülkede temsilcilik açma zorunluluğu getiren  yasa tasarısını görüşüyor.
16.09.2021Dünya
5 milyar euroluk Brexit fonu onaylandı
5 milyar euroluk Brexit fonu onaylandıAvrupa Parlamentosu (AP), Avrupa Birliği (AB) üyesi ülke ekonomilerine Brexit'in etkilerine karşı kullanılmak üzere 5 milyar euroluk fonun oluşturulmasına onay verdi.
16.09.2021Uzmanpara
‘Suçlu göçmenler değil, politikacılar’
‘Suçlu göçmenler değil, politikacılar’CHP Parti Meclisi, toplantısında Genel Merkez ve 81 il başkanlığının ilçeleri de kapsayan 2020 yılı kesin hesapları onaylandı.
10.09.2021Siyaset
Gün ağardı, feci görüntü ortaya çıktı!
Gün ağardı, feci görüntü ortaya çıktı!Kuzey Makedonya'nın kuzeybatı bölgesindeki Kalkandelen şehrinde bulunan, Kovid-19 hastalarının tedavi gördüğü merkezde facia yaşandı. Bakanlık, can kaybının artabileceğini açıkladı.
9.09.2021Dünya
Özelleştirme kararları Resmi Gazete'de
Özelleştirme kararları Resmi Gazete'deÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı ile ilgili imar planı değişikliği ve satış yöntemiyle özelleştirmeye ilişkin Cumhurbaşkanı kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
9.09.2021Ekonomi
Kuzey Makedonya'da korkunç yangın! Çok sayıda ölü var
Kuzey Makedonya'da korkunç yangın! Çok sayıda ölü varKuzey Makedonya'nın kuzeybatı bölgesindeki Kalkandelen şehrinde bulunan, Kovid-19 hastalarının tedavi gördüğü merkezde çıkan yangında, ilk belirlemelere göre 10 kişi hayatını kaybetti.
8.09.2021Dünya
Tarihi gün!
Tarihi gün!Bergama’nın serbest bölge için heyecanla beklediği karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandı
8.09.2021Ege
‘Vaatlerimin yüzde 80’i tamam’
‘Vaatlerimin yüzde 80’i tamam’Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, 2.5 yıllık görev süresini değerlendirdi. Salgına rağmen seçim vaatlerinin yüzde 80’ini tamamladığını belirten Engin, “5 yıl sonunda vadettiklerinden çok daha fazlasını hayata geçirmiş olacağım” dedi.
6.09.2021Ege
Dev yeşil hidrojen projesi yolda
Dev yeşil hidrojen projesi yoldaÇin hükümetinin, İç Moğolistan bölgesinde güneş ve rüzgar enerjisiyle üretim yapacak dev yeşil hidrojen tesisi kurulması onaylandı.
Bakan Pakdemirli IPARD-2 Programı kapsamında verilecek hibe tutarlarını açıkladı
Bakan Pakdemirli IPARD-2 Programı kapsamında verilecek hibe tutarlarını açıkladıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, kırsalda kalkınma vizyonu kapsamında ilana çıkılan IPARD-2 AB Kırsal Kalkınma Hibe Programı 10. Başvuru Çağrısı başvurularını nisan ayı içerisinde aldıklarını belirterek, bu kapsamda toplam yatırım tutarı 1,9 milyar lira olan 493 projenin onaylandığını ve onaylanan projelere 875 milyon lira hibe desteği vereceklerini bildirdi.
4.09.2021Ekonomi
Son dakika - Griezmann, Barcelona'dan Atletico Madrid'e transfer oldu
Son dakika - Griezmann, Barcelona'dan Atletico Madrid'e transfer olduFransız yıldız Griezmann, Barcelona'dan eski takımı Atletico Madrid'e kiralandı!
1.09.2021Fenerbahçe
Avustralya’da, BioNTech aşısı 12 yaş ve üzeri herkese vurulacak
Avustralya’da, BioNTech aşısı 12 yaş ve üzeri herkese vurulacakAvustralya Aşılama Teknik Danışma Grubu (ATAGI), ülkenin ilaç düzenleme kurumu Terapötik Ürünler İdaresi (TGA) tarafından onaylanan Pfizer/BioNTech’in ürettiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının 12 yaş ve üzerindeki tüm Avustralyalılara vurulmasına onay verdi.
27.08.2021Dünya
Türkiye ile Azerbaycan iş birliğine gidiyor
Türkiye ile Azerbaycan iş birliğine gidiyorTürkiye ile Azerbaycan'ın dijital ticaret alanında iş birliğini öngören mutabakat zaptı onaylandı.
25.08.2021Uzmanpara
Türkiye ile Azerbaycan dijital ticaret alanında iş birliği yapacak
Türkiye ile Azerbaycan dijital ticaret alanında iş birliği yapacakTürkiye ile Azerbaycan'ın dijital ticaret alanında iş birliğini öngören mutabakat zaptı onaylandı.
25.08.2021Ekonomi
Piyasalar dalgalı seyrediyor
Piyasalar dalgalı seyrediyorKüresel piyasalar, yarın başlayacak Jackson Hole Ekonomi Politikaları Sempozyumu öncesinde açıklanan makroekonomik verilerden gelen karışık sinyallerle yön bulmaya çalışıyor.
25.08.2021Uzmanpara
Biden'ın 3,5 trilyon dolarlık bütçe planı onaylandı
Biden'ın 3,5 trilyon dolarlık bütçe planı onaylandıABD Temsilciler Meclisi, ABD Başkanı Joe Biden'ın ekonomi gündeminin önemli bir parçası olan 3,5 trilyon dolarlık bütçe planını onayladı.
24.08.2021Ekonomi
Özelleştirme İdaresi bazı taşınmazların satışını onayladı
Özelleştirme İdaresi bazı taşınmazların satışını onayladıÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), özelleştirme kapsamında Ankara ve Balıkesir'deki bazı taşınmazların satışına onay verdi.
24.08.2021Ekonomi
50 milyon $  kazanç getirebilecek anlaşma
50 milyon $ kazanç getirebilecek anlaşmaOscar ödüllü ABD’li oyuncu Emma Stone, çığır açan yeni bir anlaşma sayesinde Hollywood’un en çok kazanan aktrisi olabilir.
16.08.2021Dünya
Son dakika: Fransa'da tartışmalı yasa onaylandı!
Son dakika: Fransa'da tartışmalı yasa onaylandı!Fransa'da Anayasa Konseyi, Müslümanları hedef aldığı için eleştirilen ve "ayrılıkçılık yasası" olarak bilinen tartışmalı "Cumhuriyet Değerlerine Saygıyı Güçlendiren Prensipler" yasasını, 2 maddesi haricinde onayladı.
13.08.2021Dünya
Dünyanın en büyük lastik mezarlığına çözüm aranıyor
Dünyanın en büyük lastik mezarlığına çözüm aranıyorKuveyt, yıllar boyu biriken, çevre ve insan sağlığını tehdit eden "lastik mezarlığı" sorununa çözüm bulmak için çaba sarf ediyor.
12.08.2021Dünya
Marble’a dört kıtadan alım heyeti geliyor
Marble’a dört kıtadan alım heyeti geliyor25-28 Ağustos günlerinde fuarizmir’de düzenlenecek Marble İzmir Fuarı’nın Alım Heyeti Programı, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylandı.
11.08.2021Ege
1 trilyon dolarlık altyapı paketi onaylandı
1 trilyon dolarlık altyapı paketi onaylandıABD Senatosu, Başkan Joe Biden'ın ekonomi planının ilk aşamasını oluşturan 1 trilyon dolarlık altyapı paketini onayladı.
11.08.2021Uzmanpara
Geri dönüşü olmayan nokta!
Geri dönüşü olmayan nokta!BM Hükümetler Arası İklim Değişikliği Paneli raporu korkutucu bir tablo çizdi. ‘Kırmızı kodlu’ rapora göre, öngörülenden on yıl önce, 2030’a kadar Dünya 1,5 derece ısınacak. Rapor, tüm dünyada yangın, sel ve fırtına gibi felaketlerin artacağını gösteriyor
10.08.2021Dünya
Rekabet Kurulu bazı devralma işlemlerini onayladı
Rekabet Kurulu bazı devralma işlemlerini onayladıRekabet Kurulu, bazı devralma işlemlerine izin verilmesini kararlaştırdı.
6.08.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

egeabdkazakistankuzey makedonyakovid-19

Onaylandı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.