Onur Air

Onur Air

Son dakika Onur Air haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Onur Air gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Onur Air haber sayfamızda...

Onur Air

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 416 onur air haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin sivil hava yolu filosunda 554 uçak bulunuyor
Türkiye'nin sivil hava yolu filosunda 554 uçak bulunuyorTürkiye'nin sivil hava yolu filosunda 523'ü yolcu, 31'i kargo amaçlı olmak üzere toplam 554 uçak yer alıyor.
1.02.2021Ekonomi
Hizmet sektörünün ihracat şampiyonları açıklandı
Hizmet sektörünün ihracat şampiyonları açıklandıHizmet İhracatçıları Birliği (HİB) Başkanı İlker Aycı, hizmetler sektörünün 2019 yılını yaklaşık 64 milyar dolar ihracatla kapattığını belirterek, sektörün orta vadede 90 milyar dolarlık ihracat öngörmesine rağmen, bu rakamı 150 milyar dolara çıkarmak için çalıştıklarını söyledi.
25.12.2020Ekonomi
Onur Air yurt içi  uçuşlara başlıyor
Onur Air yurt içi uçuşlara başlıyorOnur Air, yurt içi uçuşlarına 26 Haziran’da, yurt dışı seferlerine ise 15 Temmuz’da başlayacak. Şirket, koronavirüs salgını sebebiyle ara vermek zorunda kaldığı tarifeli uçuşlarına, tüm sağlık önemlerini alarak yeniden başlıyor. Yeni döneme ilişkin biletler satışa açıldı.
17.06.2020Ekonomi
Onur Air seferlere başlıyor
Onur Air seferlere başlıyorCorona virüs nedeniyle uçuşlara ara vermek zorunda kalan Onur Air, 26 Haziran itibariyle iç hat, 15 Temmuz'dan itibaren de dış hat seferlerine başlayacağını açıkladı.
16.06.2020Ekonomi
'Corona' kararı! İsteyen yolcular iptal edebilecek
'Corona' kararı! İsteyen yolcular iptal edebilecekOnur Air, Corona virüsü salgını nedeniyle uçuşlarını iptal etmek veya seyahatini ileri bir tarihte gerçekleştirmek isteyen yolcuları için ücretsiz iptal ve ücretsiz değişiklik hakkı tanıdığını duyurdu.
11.03.2020Ekonomi
Elazığ’a 30 TL’ye uçuracaklar, geliri de AFAD’a bağışlayacaklar
Elazığ’a 30 TL’ye uçuracaklar, geliri de AFAD’a bağışlayacaklarOnur Air, deprem sonrası akrabalarını göremeyen veya Elazığ’dan İstanbul’daki yakınlarının yanına gelmek isteyenler için 29 Ocak Çarşamba gününe özel bir sefer düzenleyecek.
27.01.2020Ekonomi
Onur Air yolcu uçağı pistten çıktı
Onur Air yolcu uçağı pistten çıktıUçak Almanya'ya inişi sonrasında taksi yaparken pist dışına savruldu, yaralanan kimse yok.
24.12.2019Dünya
Rüzgarın oğlu tarih yazıyor
Rüzgarın oğlu tarih yazıyorUlusal ve uluslararası platformlarda elde ettiği başarılarını 2024 Paris Olimpiyatları’na taşımak isteyen Batuhan Arslan, “Ülkemin adını sörfte ön sıralara çıkartmak istiyorum” diye konuştu
13.09.2019Ege
Göklerin fatihini derinlerde keşfettik
Göklerin fatihini derinlerde keşfettikDünyanın en büyük uçak batığını denizin derinliklerindeki yeni adresinde ziyaret ettik.
21.07.2019Pazar
Onur Air'den kabin görevlisi olmak isteyenlere müjdeli haber
Onur Air'den kabin görevlisi olmak isteyenlere müjdeli haberOnur Havayolları, artan kabin görevlisi ihtiyacını karşılamak adına kabin personeli alım ilanına çıktı.İlana başvurular da yoğun ilgiyle başladı.
15.06.2019Ekonomi
Tatile seçim molası
Tatile seçim molasıİstanbul’da belediye başkanlığı seçiminin 23 Haziran’da yapılacağının açıklanması, erken rezervasyon yaptıranlara sürpriz oldu. Ancak tatilcilerin bir kaybı olmayacak. Ödedikleri tatil ve uçak bileti parasını geri alacaklar. Tarih değişikliği yapmak da mümkün olacak
8.05.2019Ekonomi
Hava yolu şirketlerinden seçim kolaylığı
Hava yolu şirketlerinden seçim kolaylığıHava yolu şirketleri, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin 23 Haziran'da yenilenmesine ilişkin kararı sonrasında yolcuların biletlerinde değişiklik ve iptal için bazı kolaylıklar sağlanacağını duyurdu.
7.05.2019Ekonomi
'Türkiye ve Çin, iş birliği alanlarını güncellemeli'
'Türkiye ve Çin, iş birliği alanlarını güncellemeli'Türkiye'nin Pekin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen, "Türkiye’nin radarında tam anlamıyla Çin yok. Eğitimden sağlığa, ticaretten spora, kültürden sanata, tüm bu alanlarda iki ülke birbirini daha da yakından tanımalı, iş birliği alanlarını güncellemeli. Eğer Çin'in bugününü düşünürsek treni kaçırırız, en az 10 yıl sonrasına bakmak zorundayız." dedi.
21.04.2019Ekonomi
Sökülen uçaklar ekonomiye kazandırılacak
Sökülen uçaklar ekonomiye kazandırılacakEkonomik ömrünü tamamlamış ve değişik nedenlerle işletmesi durdurulan hava araçlarının sökümü ve parçalanması ile elde edilen kullanıma uygun yedek parçanın yeniden ekonomiye kazandırılmasına yönelik mevzuat değişikliği çalışmaları sürüyor.
1.02.2019Ekonomi
Antalya Valisi uyardı: Mecbur kalmadıkça sokağa çıkmayın
Antalya Valisi uyardı: Mecbur kalmadıkça sokağa çıkmayınAntalya Valisi Münir Karaloğlu, incelemelerde bulunmak üzere hortumun vurduğu Antalya Havalimanı'na gidiyor. Vatandaşları mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamaları konusunda uyaran Vali Karaloğlu, DHA'ya şunları söyledi:
26.01.2019Gündem
Binlerce kişi yeni yılı iki kere kutlayacak! İşte nedeni…
Binlerce kişi yeni yılı iki kere kutlayacak! İşte nedeni…Yeni yılı milyonlar da seyahat ettikleri uçaklarda karşılayacak. Türk Hava Yolları'nın da bazı uçuşları dahil binlerce yolcu yeni yılı iki kere kutlayacak.
31.12.2018Gündem
Dünyada böylesi yok! En büyüğü İstanbul Havalimanı'nda
Dünyada böylesi yok! En büyüğü İstanbul Havalimanı'ndaDünyanın en büyük depolama ve hidrant sistemlerine sahip olan İstanbul Havalimanı yakıt sistemlerinin, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından yapılan denetimden başarıyla geçtiği ve bu vesileyle 31 Ekim’deki ilk uçuşlarda kullanılan yakıtların uçuş öncesi onay almış olduğu bildirildi.
6.11.2018Ekonomi
İstanbul-Malatya uçağı, Diyarbakır'a zorunlu iniş yaptı
İstanbul-Malatya uçağı, Diyarbakır'a zorunlu iniş yaptıİSTANBUL-Malatya seferini gerçekleştiren Onur Air'e ait tarifeli yolcu uçağı, hava muhalefeti nedeniyle Diyarbakır'a zorunlu iniş yaptı.
12.10.2018Gündem
Türk havayolu şirketleri Rusya'da liderlik koltuğuna oturdu
Türk havayolu şirketleri Rusya'da liderlik koltuğuna oturduRusya’da havayolu ulaşımında her geçen gün gelişen Türk hava firmaları, Rusya’da en çok yolcu taşıyan yabancı firmalar arasında liderliğe yükseldi.
29.08.2018Ekonomi
Bayram yoğunluğu havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü
Bayram yoğunluğu havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdüKurban Bayramı havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. Talebi karşılamakta zorlanan hayavolu şirketleri, bayram boyunca ek seferler koydu. Türk Hava Yolları (THY) yarın başlayacak ve 9 gün sürecek olan Kurban Bayramı tatili için yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplam 164 ek sefer düzenleyeceğini açıkladı. Onur Air ise Kurban Bayramı nedeniyle 39 ek sefer koyduğunu açıkladı.
11.09.2019Haberler
Tarifeli 'Rus' akını
Tarifeli 'Rus' akınıTurizm sektörü, geçen yıl yaşanan ‘Rus turist patlamasına’, uçak kiralamada hazırlıksız yakalanmıştı. Bu yıl ise 6 milyon Rus beklentisiyle tarifeli uçuşlar rekor sayıda arttı.
18.06.2018Ekonomi
Arıza yapan uçağı burun üstü indirdi
Arıza yapan uçağı burun üstü indirdiSuudi Arabistan Hava Yolları’nın, Onur Air’den kiraladığı Airbus 330-200 tipi yolcu uçağı yaşanan teknik arıza sonrası burun üzerine iniş yaptı.
22.05.2018Gündem
Yolcu uçağı pistte böyle sürüklendi
Yolcu uçağı pistte böyle sürüklendiSuudi Arabistan Hava Yolları adına uçan Onur Air’den kiralık TC-OCH tescilli Airbus A330-200 tipi yolcu uçağı Cidde’ye burun iniş takımı olmadan indi.
11.09.2019Haberler
Yolcu uçağı burnu üstüne indi
Yolcu uçağı burnu üstüne indiSuudi Arabistan Hava Yolları adına uçan Onur Air’den kiralık TC-OCH tescilli Airbus A330-200 tipi yolcu uçağı Cidde’ye burun iniş takımı olmadan indi.Suudi Arabistan Hava Yolları’nın SV3818 sefer sayılı Mekke-Dakka seferi için havalanan Onur Air’den kiralık TC-OCH tescilli Airbus A330-200 tipi yolcu uçağı yaklaşık üç buçuk saat süren iniş öncesi hazırlıklar sonrasında Cidde Havalimanı’na burun iniş takımı açılmadan iniş gerçekleştirdi.
11.09.2019Haberler
Son dakika: Airbus yolcu uçağı burnu üstüne indi! O anlar böyle görüntülendi
Son dakika: Airbus yolcu uçağı burnu üstüne indi! O anlar böyle görüntülendiOnur Air’in 21 Mayıs akşamı Saudia Havayolları adına  Medine-Dakka seferini yapan Airbus 330 uçağının Kaptanı Ümit Atlatırlar, ön tekerlekleri açılmayan uçağı burnu üzerine indirerek, dev uçağı pistte tuttu ve kazanın büyümesini engelledi. Kaptan, uçağı pist içerisinde tutmayı başararak  141’i yolcu 10’u uçuş ekibi olan toplam 151 kişinin uçaktan yara almadan tahliye  olmasını sağladı.
22.05.2018Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Onur Air ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.