Paladyum

Paladyum

Son dakika paladyum haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan paladyum gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan paladyum haber sayfamızda...

Paladyum

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 155 paladyum haberi bulunmuştur.
Emtia piyasası zirvelere oynamaya devam etti
Emtia piyasası zirvelere oynamaya devam ettiEmtia piyasası, dolar endeksi ve ABD 10 yıllık tahvil faizindeki düşüş ile küresel ekonominin iyileşeceğine ilişkin beklentiler sonucu geçen hafta da zirveleri görmeye devam etti.
10.05.2021Uzmanpara
Altının ons fiyatı, 26 haftanın en hızlı yükselişini kaydetti
Altının ons fiyatı, 26 haftanın en hızlı yükselişini kaydettiAltının ons fiyatı, dolar endeksinin gerilemesi, ABD'nin 10 yıllık tahvil faizindeki düşüş ve tarım dışı istihdam verisinin beklentilerin oldukça altında kalması gibi nedenlerle bu hafta yüzde 3,53 değer kazanarak 26 haftanın en hızlı yükselişini kaydetti.
9.05.2021Ekonomi
Emtia piyasasında geçen hafta zirveler hakimdi
Emtia piyasasında geçen hafta zirveler hakimdiEmtia fiyatları, geçen hafta devam eden yükselişlerle zirveleri gördü. Küresel ekonomilerde toparlanma sürecinin devam etmesiyle artan ham madde ihtiyacı ve arz konusundaki sıkıntılar emtia fiyatlarındaki yükselişi tetikledi.
3.05.2021Uzmanpara
Paladyum ilk kez 3 bin doları aştı
Paladyum ilk kez 3 bin doları aştıPaladyumun fiyatı piyasalarda tedarik sorunlarına ilişkin kaygıların da artmasıyla hızla tırmanarak tarihinde ilk kez ons başına 3 bin doları aştı.
30.04.2021Uzmanpara
Emtia fiyatları geçen hafta hızlı yükseliş kaydetti
Emtia fiyatları geçen hafta hızlı yükseliş kaydettiEmtia fiyatlarında geçen hafta talebin artacağına yönelik beklentiler ve dolar endeksindeki düşüşün etkisiyle hızlı yükseliş kaydedildi.
26.04.2021Uzmanpara
Değerli metaller yükseldi
Değerli metaller yükseldiKüresel emtia piyasalarında değerli metal fiyatları, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz kararı sonrasında hızla tırmandı ve paladyum fiyatları Mart 2020 düzeylerine yükseldi.
18.03.2021Uzmanpara
Son Dakika: Altın fiyatlarında son durum ne? 17 Mart güncel altın fiyatları...
Son Dakika: Altın fiyatlarında son durum ne? 17 Mart güncel altın fiyatları...Altın fiyatlarında yaşanan değişimler yatırımcısı ve vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftanın son işlem gününü 415 liradan tamamlayan Gram altın Pazartesi gününe 420 lira seviyelerinde tamamlarken dünde günü 420 lira seviyesinden tamamladı. Peki altın fiyatları bugün nasıl bir seyir izleyecek? İşte güncel altın fiyatları...
17.03.2021Ekonomi
Mark Mobius: Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyi
Mark Mobius: Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyiUluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Partners Kurucusu Mark Mobius, Türkiye’nin ekonomik reformları gerçekleştirmek için doğru zamanda hareket geçtiğini ve Türkiye’de yatırım fırsatlarının radarında olduğunu söyledi.
13.03.2021Ekonomi
'Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyi'
'Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyi'Uluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Partners Kurucusu Mark Mobius, Türkiye’nin ekonomik reformları gerçekleştirmek için doğru zamanda hareket geçtiğini ve Türkiye’de yatırım fırsatlarının radarında olduğunu söyledi.
13.03.2021Uzmanpara
Keyifli çekim
Keyifli çekimUraz Kaygılaroğlu, Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP’in (Paladyum Elektronik Para) ‘PeP, Güzel Hareket’ sloganıyla hazırladığı yeni reklam filminde rol aldı.
24.02.2021Cadde
Emtia piyasasında sert yükselişler ön plana çıktı
Emtia piyasasında sert yükselişler ön plana çıktıEmtia piyasasında geçen hafta genel anlamda pozitif bir seyir izlenirken, analistler, üretim tahminlerindeki düşüş ve artan talebin fiyatların artışını desteklediğini ifade etti.
22.02.2021Uzmanpara
Emtia yatırımcısı ocakta mısırla kazandı
Emtia yatırımcısı ocakta mısırla kazandıEmtia piyasasında geçen ay yatırımcısına en fazla mısır kazandırdı.
4.02.2021Uzmanpara
Bakır fiyatları, yaklaşık 8 yılın en yüksek seviyesinde
Bakır fiyatları, yaklaşık 8 yılın en yüksek seviyesindeBakırın libresi, yılın ilk haftasında 3,7021 dolara çıkarak yaklaşık 8 yılın en yüksek seviyesini gördü.
10.01.2021Uzmanpara
Emtia yatırımcısı 2020'de gümüşle kazandı
Emtia yatırımcısı 2020'de gümüşle kazandıEmtia piyasasında geçen yıl yatırımcısına en fazla kazandıran yüzde 47,8 ile gümüş oldu.
6.01.2021Uzmanpara
Paladyum Nedir, Nasıl Alınır? Paladyum Nerelerde Kullanılır?
Paladyum Nedir, Nasıl Alınır? Paladyum Nerelerde Kullanılır?Paladyum metali, kıymetli metaller içerisinde yer alır. Beyaz altının elde edilmesinde kullanılan paladyum metali, gümüş gibi parlak bir renge sahiptir. Bununla birlikte yatırımcılar için son zamanlarda odak noktası haline gelen paladyum hakkında pek çok araştırma yapılmaktadır. Peki paladyum nedir? Nasıl alınır? Paladyum nerelerde kullanılır? İşte tüm detaylar.
Gümüş fiyatları yükseldi
Gümüş fiyatları yükseldiABD'de ekonomik toparlanmayı desteklemek amacıyla hazırlanan teşvik paketine ilişkin görüşmelerin yeniden başlaması üzerine, değerli metal fiyatları yüzde 3.0 artan gümüşün liderliğinde yükseldi.
16.12.2020Uzmanpara
Emtia yatırımcısı doğal gaz ile kaybetti
Emtia yatırımcısı doğal gaz ile kaybettiEmtia piyasasında, yatırımcılara geçen ay en fazla Brent petrol kazandırırken, en çok kaybettiren doğal gaz oldu.
9.12.2020Uzmanpara
Son dakika: Bakan Dönmez'den önemli açıklama!
Son dakika: Bakan Dönmez'den önemli açıklama!Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Lityum karbonat üretimi ile ilgili de Aralık ayı içerisinde Eskişehir Kırka Eti Maden tesislerinde pilot üretime başlıyoruz. Başlangıçta 10 ton /yıl olacak pilot üretimimiz, kısa süre içerisinde 600 ton/yıl’a çıkarılacaktır. Bu üretim yerli elektrikli otomobilin pil yapımında önemli bir girdi olarak kullanılacaktır." dedi.
4.12.2020Ekonomi
Soya fasülyesi 4 yılın en yüksek seviyesini gördü
Soya fasülyesi 4 yılın en yüksek seviyesini gördüSoya fasülyesi fiyatları, 11,18 dolara kadar yükselerek 4 yılın en yüksek seviyesini gördü.
10.11.2020Ekonomi
Emtia yatırımcısı doğal gaz ile kazandı
Emtia yatırımcısı doğal gaz ile kazandıEmtia piyasasında yatırımcılara geçen ay en fazla doğal gaz kazandırırken, en çok kaybettiren de Brent petrol oldu.
5.11.2020Uzmanpara
Emtia yatırımcısı eylülde soya fasulyesiyle kazanırken, gümüşle kaybetti
Emtia yatırımcısı eylülde soya fasulyesiyle kazanırken, gümüşle kaybettiEmtia piyasasında yatırımcılara eylül ayında en fazla soya fasulyesi kazandırırken, en çok kaybettiren ise gümüş oldu.
10.10.2020Ekonomi
Eylülde en çok kaybettiren gümüş oldu
Eylülde en çok kaybettiren gümüş olduEmtia piyasasında yatırımcılara eylül ayında en fazla soya fasulyesi kazandırırken, en çok kaybettiren ise gümüş oldu.
10.10.2020Uzmanpara
Altın fiyatları kritik sınırı geçti!
Altın fiyatları kritik sınırı geçti!Altın fiyatlarında dalgalanma devam ediyor! Uzun süredir 1900 dolar seviyesinin altında hareket eden ons altın yeni günde 1910 dolar seviyesine çıktı. Peki altın fiyatlarında yükseliş devam eder mi? İşte cevabı...
6.10.2020Uzmanpara
Gümüş alanlar dikkat! Kazandırdı...
Gümüş alanlar dikkat! Kazandırdı...Emtia piyasasında yatırımcılara, ocak-ağustos döneminde en fazla gümüş kazandırdı.
3.09.2020Ekonomi
Gümüş kazandırmaya devam ediyor
Gümüş kazandırmaya devam ediyorEmtia piyasasında yatırımcılara, ocak-ağustos döneminde en fazla gümüş kazandırdı.
3.09.2020Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

emtiagümüşfiyatgram altınyatırım

Paladyum ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.