Parti Meclisi

Parti Meclisi

Son dakika parti meclisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan parti meclisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan parti meclisi haber sayfamızda...

Parti Meclisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 22.500 parti meclisi haberi bulunmuştur.
CHP camiasında şok yaratan ses kaydı
CHP camiasında şok yaratan ses kaydıCHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, eski eşi Özge Erdoğdu ile birkaç ay önce yaptığı telefon konuşmasının sosyal medyaya düşmesinin ardından iki hafta önce evlendiği eşi CHP Parti Meclisi ve YDK Üyesi Tuba Torun’dan özür diledi.
27.06.2022Siyaset
Memleket Partisi’nde toplu istifa depremi
Memleket Partisi’nde toplu istifa depremiMemleket Partisi yönetiminde dün toplu istifa depremi yaşandı.
21.06.2022Siyaset
CHP dev seçim ekibi kuruyor
CHP dev seçim ekibi kuruyorCHP’nin Ankara’da izleyeceği seçim stratejisinin ayrıntıları belli oldu.
20.06.2022Siyaset
Saha Çözüm Masası kuruldu
Saha Çözüm Masası kurulduCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Saha Çözüm Masası kuruldu. Masa, partinin oyunun az olduğu, ancak milletvekili çıkarma potansiyeli bulunup hiç belediye kazanamadığı 11 il için özel çalışma yürütecek.
8.06.2022Siyaset
CHP lideri, rotasını Karadeniz’e çevirdi
CHP lideri, rotasını Karadeniz’e çevirdiYurt gezilerini sıklaştıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu ay Karadeniz illeri ağırlıklı bir program gerçekleştirecek.
7.06.2022Siyaset
'Haksızlığın muhatabı sadece partimiz değil'
'Haksızlığın muhatabı sadece partimiz değil'Kaftancıoğlu hakkında verilen kararın “sandık korkusundan” kaynaklandığını savunan Öztrak, haksızlığın muhatabının sadece CHP değil tüm Türkiye olduğunu belirterek 21 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak miting için çağrı yaptı...
17.05.2022Siyaset
CHP'li Öztrak: Düzensiz göç sorununu 2 yıl içinde çözeceğiz
CHP'li Öztrak: Düzensiz göç sorununu 2 yıl içinde çözeceğizCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, ''Ülkemizin düzensiz göç sorununu en geç 2 yıl içinde, barış içinde çözeceğiz. Sınır güvenliğimizi yeniden tesis edeceğiz" dedi.
16.05.2022Siyaset
‘Sandık güvenliği için B planı devreye girdi’
‘Sandık güvenliği için B planı devreye girdi’CHP sandık güvenliği için B planını devreye soktu. Sandıkların yüzde 98’inin görevlileri atanırken, seçim günü olası aksaklıklara karşı şimdiden “yedek” görevliler de belirlendi.
15.05.2022Siyaset
Görevine fiilen devam edecek
Görevine fiilen devam edecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay’ın İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun 4 yıl 11 ay 20 günlük cezasını onamasının ardından önceki akşam gittiği İstanbul’da dün de partisinin MYK’sını olağanüstü topladı.
14.05.2022Siyaset
CHP’li vekiller 51 kentte eşzamanlı sahaya çıkıyor
CHP’li vekiller 51 kentte eşzamanlı sahaya çıkıyorSonbaharda seçim olacakmış gibi kolları sıvayan CHP, il bazlı vaat stratejisini de yürürlüğe koyuyor. 9 Mayıs’ta gerçekleştirilen son MYK toplantısında alınan karar doğrultusunda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla milletvekilleri büyükşehir olmayan 51 ilde 3-6 Haziran tarihleri arasında eşzamanlı saha çalışması yapacak.
12.05.2022Siyaset
CHP MYK İmamoğlu krizini görüştü! ‘Kol kırılır yen içinde kalır’
CHP MYK İmamoğlu krizini görüştü! ‘Kol kırılır yen içinde kalır’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında pazartesi günü toplanan MYK’dan Karadeniz ziyaretiyle tartışma yaratan ve eleştirilerin hedefi olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek kararı çıktı.
11.05.2022Siyaset
Üç fidan anılıyor
Üç fidan anılıyor68 kuşağının devrimci gençlik önderleri Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, idam edilişlerinin 50. yıl dönümünde düzenlenecek eylem ve etkinliklerle anılacak.
6.05.2022Siyaset
CHP’de ‘yaz’ stratejisi
CHP’de ‘yaz’ stratejisiSonbaharda bir erken seçim olacakmış gibi çalışan CHP, yazın izleyeceği stratejiyi de belirledi.
15.04.2022Siyaset
‘Cumhur İttifakı’ tabanına ziyaret
‘Cumhur İttifakı’ tabanına ziyaretTeşkilatından her an seçim olacakmış gibi çalışmalarını isteyen Kılıçdaroğlu önümüzdeki günlerde Ankara’da AK Parti ve MHP üyeliğinden istifa etmiş gruplarla görüşecek, Cumhur İttifakı’nın güçlü olduğu bölgeleri ziyaret edecek...
7.04.2022Siyaset
Çiftçiye faizsiz kredi verilmeli
Çiftçiye faizsiz kredi verilmeliRusya-Ukrayna savaşı nedeniyle ihracatçıların iki ülkeden alacağını tahsil edemediğini, bu nedenle çiftçiye para ödenemediğini belirten Kılıçdaroğlu, üreticiye 2 yıl faizsiz kredi verilmesi gerektiğini söyledi.
26.03.2022Siyaset
CHP'nin seçim kampı yarın başlıyor
CHP'nin seçim kampı yarın başlıyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm teşkilatını yarın başlayacak ve iki gün sürecek olan "seçim" kampına alıyor.
23.03.2022Siyaset
Yatırım kutlaması
Yatırım kutlamasıCHP Enerji ve Altyapı Projelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ile Parti Meclisi Üyesi Gökhan Günaydın, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
18.03.2022Ege
CHP teşkilatı kampa girecek
CHP teşkilatı kampa girecekCHP lideri Kılıçdaroğlu, 24-25 Mart’ta Antalya’da il ve ilçe başkanları ile il kadın ve gençlik kolları başkanlarını kampa alacak. "İktidara hazırız" sloganıyla gerçekleştirilecek kampta, seçime kadar izlenecek strateji ve yol haritası değerlendirilecek.
14.03.2022Siyaset
CHP teşkilatı kampa girecek
CHP teşkilatı kampa girecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24-25 Mart’ta Antalya’da il ve ilçe başkanları ile il kadın ve gençlik kolları başkanlarını kampa alacak. "İktidara hazırız" sloganıyla gerçekleştirilecek ve örgüt yönetimlerini motive etmeyi amaçlayan kampta, yürütülen çalışmalar gözden geçirilecek, seçime kadar izlenecek strateji ve yol haritası değerlendirilecek.
13.03.2022Siyaset
CHP seçim gününü sigortaya alıyor
CHP seçim gününü sigortaya alıyorCHP, İstanbul’da başlattığı Sandık Savunma Hareketi’ni tüm illerde uygulayacak.
22.01.2022Siyaset
Kongreler ertelendi
Kongreler ertelendiCHP Parti Meclisi (PM) dün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
16.01.2022Siyaset
CHP Parti Meclisi'nden karar çıktı: Kurultay takvimi ertelendi
CHP Parti Meclisi'nden karar çıktı: Kurultay takvimi ertelendiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi'nde, kongrelerin 1 yıl ertelenmesi kararlaştırıldı.
15.01.2022Siyaset
‘Sokağa çıkmak kitabımızda yok’
‘Sokağa çıkmak kitabımızda yok’Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Muhalefet sokağa dökülecek' sözlerine yanıt veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Sokağa çıkma diye bizim kitabımızda bir şey yok. Özel bir çatışma alanı yaratmak istiyorlar, o tuzağa düşmüyoruz” dedi...
6.01.2022Siyaset
CHP mitinglere devam edecek
CHP mitinglere devam edecekCHP’de 'kurultay takvimi' için gözler Parti Meclisi toplantısına çevrildi. Parti Meclisi (PM) toplantısının Ocak ayının en geç ikinci haftası toplanması bekleniyor.
6.01.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkmayacağız
Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkmayacağızCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'sokak' yanıtı geldi. Kılıçdaroğlu, "Beyefendi bizim sokağa çıkmamızı istiyor, çıkmayacağız, zorlayacak, çıkmayacağız, baskı kuracak, çıkmayacağız." dedi.
5.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Parti Meclisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.