Pazar Günü

Pazar Günü

Son dakika Pazar günü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pazar günü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pazar günü haber sayfamızda...

Pazar Günü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 47.771 pazar günü haberi bulunmuştur.
LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA: E-Okul Giriş LGS sınav yerleri | LGS ne zaman, saat kaçta?
LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA: E-Okul Giriş LGS sınav yerleri | LGS ne zaman, saat kaçta?LGS sınav giriş yerleri belli oldu. Haziran ayından uygulanacak olan LGS'ye girecek öğrenciler sınav giriş belgelerini e okul sistemi üzerinden sorgulayabiliyor. Peki, LGS ne zaman, saat kaçta yapılacak?
28.05.2022Gündem
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN? 2022 Türkiye'de Babalar Günü ne zaman, hangi gün kutlanıyor?
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN? 2022 Türkiye'de Babalar Günü ne zaman, hangi gün kutlanıyor?Babalar Günü tarihi araştırılıyor. 2022 yılı Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor? Tüm dünyada kutlanan Babalar Günü Türkiye'de hangi ayda kutlanacak? İşte Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü için hediye seçenekleri.
28.05.2022Gündem
Emir Aşarı ve takımı 24 saat yarışacak
Emir Aşarı ve takımı 24 saat yarışacakNürburgring Dayanıklılık Serisi'nin en önemli yarışı ‘24 Saat’te start zamanı… Nürburgring 24 Saat yarışında aracını 3 ayrı pilotla paylaşacak Emir Aşarı, Volkswagen Golf TCR ile Sp3t kategorisinde şampiyonluk için mücadele edecek.
28.05.2022Diğer
Gözler yarın Atatürk Havalimanı'nda olacak! Millet bahçesinde ilk fidanlar buluşuyor
Gözler yarın Atatürk Havalimanı'nda olacak! Millet bahçesinde ilk fidanlar buluşuyorİstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü coşkusu yarın Atatürk Havalimanı'nda yaşanacak. Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde ilk fidanlar buluşacağı törenle ilgili dikkat çeken detaylar var. İşte haberin ayrıntıları...
28.05.2022Gündem
Yüz binler Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde buluşacak
Yüz binler Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde buluşacakAtatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde ilk fidanlar yarın İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü coşkusuyla birlikte toprakla buluşturulacak.
28.05.2022Ekonomi
E OKUL GİRİŞ LGS SINAV YERLERİ SORGULAMA EKRANI: LGS sınav giriş belgesi nasıl alınır? LGS ne zaman?
E OKUL GİRİŞ LGS SINAV YERLERİ SORGULAMA EKRANI: LGS sınav giriş belgesi nasıl alınır? LGS ne zaman?LGS giriş yerleri nasıl sorgulanır? MEB tarafından 8. sınıf öğrencilerine uygulanacak olan LGS için geri sayım sürüyor. Sınav giriş belgeleri ise erişime açıldı. Öğrenciler www.meb.gov.tr ve e okul sistemi üzerinden LGS sınav giriş yerlerini sorgulayabiliyor.
28.05.2022Gündem
Konuta, ticarete imara açmıyoruz
Konuta, ticarete imara açmıyoruzAtatürk Havalimanı alanında yapılacak millet bahçesiyle ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanı Kurum, bir pistin açık kalacağını belirterek, ‘Hiçbir şekilde ticarete, konut yapımına, imara açmayacağız’ dedi.
28.05.2022Gündem
LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR? 2022 LGS NE ZAMAN YAPILACAK, KAÇ GÜN KALDI?
LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR? 2022 LGS NE ZAMAN YAPILACAK, KAÇ GÜN KALDI?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak olan LGS sınavı ile ilgili beklenilen tarih geldi çattı. MEB, 2022 LGS giriş belgelerini erişime açtı. Peki LGS 2022 tarihi ne zaman? e - OKUL LGS sınav giriş belgesi sorgulama nasıl erişim sağlanır?
27.05.2022Gündem
Milliyet Mimarlık Dergisi Farklı Mimari Üslupların Gelişimini İnceliyor
Milliyet Mimarlık Dergisi Farklı Mimari Üslupların Gelişimini İnceliyorMilliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi, mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından her ay beklenen bir yayın olmaya devam ediyor. Milliyet Mimarlık Dergisinin on yedinci sayısı 29 Mayıs Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte ücretsiz olarak okurlarıyla buluşuyor.
27.05.2022Vitrin
Bakan Kurum'dan 'Atatürk Havalimanı' açıklaması!
Bakan Kurum'dan 'Atatürk Havalimanı' açıklaması!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum 'Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim Töreni' öncesi basın mensuplarıyla buluştu.
27.05.2022Haberler
Bakan Kurum'dan 'Atatürk Havalimanı' açıklaması!
Bakan Kurum'dan 'Atatürk Havalimanı' açıklaması!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum 'Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim Töreni' öncesi basın mensuplarıyla buluştu.
27.05.2022Haberler
Bakan Kurum'dan 'Atatürk Havalimanı' açıklaması!
Bakan Kurum'dan 'Atatürk Havalimanı' açıklaması!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum 'Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim Töreni' öncesi basın mensuplarıyla buluştu.
27.05.2022Ekonomi
Van çalıştayında seçim hazırlıkları
Van çalıştayında seçim hazırlıklarıCHP’nin Belediye Başkanları Çalıştayı bugün Van’da başlıyor. Kılıçdaroğlu, 248 belediye başkanı ile seçim hazırlıklarını konuşacak. Başkanlar Van’da saha çalışması da yapacak.
27.05.2022Siyaset
‘Altılı masa’dan seçim güvenliği için havuz
‘Altılı masa’dan seçim güvenliği için havuz“Altılı masa” seçim güvenliği için veri havuzu oluşturacak ve ortak ana ekran kuracak. Sandık güvenliğine ilişkin bir partinin eksikliği varsa anında müdahale edilecek, diğer partiler boşluğu tamamlayacak.
27.05.2022Siyaset
Çaykur Rizespor kongre yapacak
Çaykur Rizespor kongre yapacakSpor Toto Süper Lig’in Karadeniz ekiplerinden Çaykur Rizespor, 12 Haziran Pazar günü kongre yapacak.
26.05.2022Rizespor
2022 BEKÇİ ALIMI YAZILI SINAVI NE ZAMAN? BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ BELGESİ/ YERİ SORGULAMA EKRANI
2022 BEKÇİ ALIMI YAZILI SINAVI NE ZAMAN? BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ BELGESİ/ YERİ SORGULAMA EKRANIPolis Akademisi Başkanlığı, Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımına yönelik duyurularda bulunuyor. İlk olarak bekçiler için uygulanacak olan yazılı sınav tarihini paylaşan Polis Akademisi, geçtiğimiz günlerde bekçilik sınav giriş belgelerini yayımladı. Adaylar ise Bekçi sınavı ne zaman, saat kaçta sorularına cevap arıyor. Aynı zamanda bekçilik sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır sorusunu araştırıyor. İşte bekçi alımı 2022'ye yönelik detaylar...
26.05.2022Gündem
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, Hangi Ayda Kutlanıyor? Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı? Hediye Seçenekleri...
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, Hangi Ayda Kutlanıyor? Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı? Hediye Seçenekleri...Babalar Günü için geri sayım başladı. Babalar Günü dünyanın birçok ülkesinde kutlanmaktadır. Ülkemizde Haziran ayında kutlanan Babalar Günü'nün tarihi şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Babalar Günü hangi gün kutlanacak? İşte Babalar Günü tarihi ve en güzel hediye seçenekleri.
26.05.2022Gündem
e - okul LGS SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA EKRANI: LGS ne zaman? İşte 2022 tarihi ve saati...
e - okul LGS SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA EKRANI: LGS ne zaman? İşte 2022 tarihi ve saati...LGS için heyecan başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın duyurduğu tarihe göre LGS sınav giriş belgesi araştırmaları gündemden düşmüyor. LGS 2022 sınav yerini öğrenmek isteyen öğrenciler, LGS ne zaman? LGS sınav giriş belgesi sorgulama nereden, nasıl yapılır? sorularına cevap arıyor. İşte ayrıntılar...
26.05.2022Gündem
Sultangazi'de hırsızlık şüphelisine mahalleliden dayak
Sultangazi'de hırsızlık şüphelisine mahalleliden dayakİstanbul Sultangazi'de binanın çatı katında hırsızlık yaptığı öne sürülen şüpheli, mahalleli tarafından dövüldü. O anlar ise bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı.
26.05.2022Haberler
Sultangazi'de hırsızlık şüphelisine mahalleliden dayak! Tekme tokat daldılar
Sultangazi'de hırsızlık şüphelisine mahalleliden dayak! Tekme tokat daldılarİstanbul Sultangazi'de binanın çatı katında hırsızlık yaptığı öne sürülen şüpheli, mahalleli tarafından dövüldü. O anlar ise bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı.
26.05.2022Gündem
Bodrum izmir’e akacak!
Bodrum izmir’e akacak!Karacabey Belediye Spor ile Bodrumspor arasında oynanacak TFF 2. Lig Play Off Final karşılaşması İzmir’de oynanacak.
25.05.2022Ege
Eyüpspor - Royal Hastanesi Bandırmaspor: 1-0
Eyüpspor - Royal Hastanesi Bandırmaspor: 1-0Spor Toto 1. Lig'de play-off ilk maçında Eyüpspor, Royal Hastanesi Bandırmaspor'u 1-0 mağlup etti ve Pazar günü oynanacak rövanş maçı öncesi avantajı elde etti.
26.05.20221.Lig
Beşiktaş'tan transferde Salih Uçan sürprizi! 2 milyon euro + takas
Beşiktaş'tan transferde Salih Uçan sürprizi! 2 milyon euro + takasBeşiktaş'ta, transfer çalışmaları devam ediyor. Fransız teknik direktör Valerien Ismael ile gelecek sezon planlamasını yapan siyah beyazlıların ilk hedefi belli oldu. Beşiktaş takasta para + Başakşehir'den geri dönen Salih Uçan'ı kullanacak. İşte tüm detaylar...
26.05.2022Beşiktaş
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - İstanbulspor: 2-4
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - İstanbulspor: 2-4Spor Toto 1. Lig'de play off yarı final ilk maçında İstanbulspor deplasmanda Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u 4-2 yenerek rövanş maçı öncesi büyük avantaj elde etti.
26.05.20221.Lig
Bakan Kurum, Güngören Genç Osman Kentsel Dönüşüm Temel Atma Töreni’ne katıldı
Bakan Kurum, Güngören Genç Osman Kentsel Dönüşüm Temel Atma Töreni’ne katıldıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Güngören Genç Osman Kentsel Dönüşüm Temel Atma Töreni’ne katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “kaçacaklar” iddiasına yanıt veren Bakan Kurum, söz konusu kaçmaksa Kılıçdaroğlu’nun “kaçmanın kitabını” yazdığını belirterek, “15 Temmuz’da kimlerin kaçtığını bu aziz millet çok iyi biliyor.” dedi. Kurum, muhalefetin “yeşil ceket” söylemine ise, “ ‘İstanbul’un ihtiyacı yeşil alan. Havalimanına yeşil alan yapacağım’ diyen de sensin, ertesi gün ‘millet bahçesi projesi vatana ihanettir, yıkacağız!’ diyen de sensin. Hakikaten söyleyin bize, sizin kaç ceketiniz var?” karşılığını verdi.
26.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Pazar Günü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.