Pazarlık

Pazarlık

Son dakika pazarlık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan pazarlık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan pazarlık haber sayfamızda...

Pazarlık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.740 pazarlık haberi bulunmuştur.
Taksiciler lodosta bile pazarlık yapıp müşteriyi almadı
Taksiciler lodosta bile pazarlık yapıp müşteriyi almadıİstanbul Beyoğlu’nda lodosta yağmur altında kalan turistler durdurdukları taksi sürücülerinin taksimetre açmayıp pazarlık yapmaları sonucu taksiye alınmadı. Müşteri seçen taksiciler kameralara yansıdı.
1.12.2021Haberler
Taksiciler lodosta bile pazarlık yapıp müşteriyi almadı
Taksiciler lodosta bile pazarlık yapıp müşteriyi almadıİstanbul Beyoğlu’nda lodosta yağmur altında kalan turistler durdurdukları taksi sürücülerinin taksimetre açmayıp pazarlık yapmaları sonucu taksiye alınmadı. Müşteri seçen taksiciler kameralara yansıdı.
1.12.2021Gündem
Asgari ücrette pazarlık başlıyor
Asgari ücrette pazarlık başlıyor35 milyonu ilgilendiren asgari ücrette pazarlıklar bugün başlıyor. İşçi ve işveren tarafı, konuyu Milliyet'e değerlendirdi. Türk-İş Başkanı Atalay, “Yüzde 36'nın altını konuşmayız” dedi. TİSK Başkanı Akkol ise, “Yüzde 20'nin üzerinde dengeli rakam belirlenmeli” görüşünü açıkladı.
1.12.2021Haberler
Asgari ücrette pazarlık başlıyor
Asgari ücrette pazarlık başlıyor35 milyonu ilgilendiren asgari ücrette pazarlıklar bugün başlıyor. İşçi ve işveren tarafı, konuyu Milliyet'e değerlendirdi. Türk-İş Başkanı Atalay, “Yüzde 36'nın altını konuşmayız” dedi. TİSK Başkanı Akkol ise, “Yüzde 20'nin üzerinde dengeli rakam belirlenmeli” görüşünü açıkladı.
1.12.2021Ekonomi
Son dakika: Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: İşçimizi enflasyondan koruyacağız
Son dakika: Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: İşçimizi enflasyondan koruyacağızGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Milyonlarca çalışanın beklediği asgari ücret ile ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İşçimizi enflasyondan koruyacağız" dedi. Erdoğan 3600 ek göstergeyle ilgili, “Bu konuda kararlılığımız var. Bu kararlılığımızla emeklilerimiz çok huzurlu bir ortama kavuşacak." ifadelerini kullandı.
30.11.2021Ekonomi
Asgari ücret maratonu yarın başlıyor! Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklama
Asgari ücret maratonu yarın başlıyor! Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklamaMilyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret zammı pazarlığı için süreç yarın başlıyor. Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklama geldi. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Prof.Dr. Sefer Şener, "Yapılan açıklamada, günümüzün ekonomik ve sosyal şartlarına uygun olarak işçi ücretlerinin belirlenmesi kast ediliyor. İşverenler de bunu söylüyor. Devlet tarafında da aynı kararlılığı görüyoruz." dedi.
30.11.2021Ekonomi
Asgari ücret maratonu yarın başlıyor! Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklama
Asgari ücret maratonu yarın başlıyor! Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklamaMilyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret zammı pazarlığı için süreç yarın başlıyor. Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklama geldi. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Prof.Dr. Sefer Şener, "Yapılan açıklamada, günümüzün ekonomik ve sosyal şartlarına uygun olarak işçi ücretlerinin belirlenmesi kast ediliyor. İşverenler de bunu söylüyor. Devlet tarafında da aynı kararlılığı görüyoruz." dedi.
30.11.2021Haberler
Son dakika! MHP lideri Bahçeli'den indirim çağrısı
Son dakika! MHP lideri Bahçeli'den indirim çağrısıPartisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a sert tepki gösterdi. "Biz kayyum değiliz, MHP'yiz." diyen Bahçeli, "Partisini satan fırsatını bulduğunda milletini de satar. Bu şahsa sesleniyorum; kayyumu falan geç partine doldurduğun casuslarla birlikte hangi örgütlere peşkeş çektiğini adamsan açıkla." ifadelerini kullandı. Konuşmasında bir de çağrı yapan Bahçeli, "Enflasyonla mücadelede gönül birliğini hayata geçirmeliyiz. Mal satan, pazarlayan şirketlerimizin yüzde 2 ile yüzde 5 indirime gitmeleri milli dayanışmamızın manevi harcıdır." şeklinde konuştu. Türkeş’in anma etkinliğinde yaşanan olayla ilgili olarak da Bahçeli, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Bey'in elinin altında gelişiyor. Bundan sonra dikkat etsin. Arkasında ülkücü nefes var.” dedi.
30.11.2021Siyaset
Deyimler ve Anlamları Sözlüğü: Kısa ve Kalıplaşmış En Çok Kullanılan Deyim Örnekleri
Deyimler ve Anlamları Sözlüğü: Kısa ve Kalıplaşmış En Çok Kullanılan Deyim ÖrnekleriKalıplaşmış söz öbekleri olarak da bilinen deyimler kendilerine özgü anlamlar taşır. İfadelerin daha zengin ve kapsamlı aktarılmasına büyük olanak sağlayan deyimler özellikle ilk öğretim derslerinde sıklıkla karşılaşılan konulardan bir tanesidir. Türkçe’de oldukça fazla bulunan deyimlerin birden fazla anlamları bulunmaktadır. Bazı deyimlerin anlamı kolayca anlaşılabilse de bazılarınınkini anlamak zor olabiliyor. Kısa ve kalıplaşmış deyimler, anlamları ve örnekleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
30.11.2021Eğitim
29 Kasım 2021 Pazartesi burç yorumu – Günlük burç yorumları
29 Kasım 2021 Pazartesi burç yorumu – Günlük burç yorumlarıYeni haberler ve kararlar var! 29 Kasım 2021 Pazartesi burç yorumuna göre bugün ne yapılabilir, nelerden kaçınmalı?
28.11.2021Astroloji
Edirne'ye alışveriş için 1 milyon Bulgar turist geldi
Edirne'ye alışveriş için 1 milyon Bulgar turist geldiTürkiye'de döviz kurlarının artmasıyla yılbaşından bu yana özel araç ve turlar ile Kapıkule ve Hamzabeyli Sınır Kapısı'ndan 1 milyon Bulgar turist, Edirne'ye giriş yaptı. 1 Bulgar levası'nın 7 liraya yükselmesiyle tüm ihtiyaçlarını Türkiye'den karşılayan turistler, özellikle hafta sonu kentte yoğunluk oluşturdu.
28.11.2021Ekonomi
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Altın varaklı Kur'an ve İncil'e internetten müşteri aranıyor
Altın varaklı Kur'an ve İncil'e internetten müşteri aranıyorTürkiye'nin en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden birinde, antika değeri taşıyan eserler satışa sunuluyor. El yazması ve altın varaklı Kur'an-ı Kerim'den İncil'e kadar tarihi eserlere satıcılar, 'aile yadigarı' diyerek 250 bin ile 1 milyon 250 bin lira arasında müşteri arıyor. Açıklama kısmında; bazı belgelerin altın varaklı, orijinal ve sayfalarının eksiksiz olduğunu belirten satıcıların alışveriş seçeneği olarak da yalnızca 'yüz yüze görüşerek' seçeneğini tercih etmesi dikkat çekiyor.
24.11.2021Haberler
Altın varaklı Kur'an ve İncil'e internetten müşteri aranıyor
Altın varaklı Kur'an ve İncil'e internetten müşteri aranıyorTürkiye'nin en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden birinde, antika değeri taşıyan eserler satışa sunuluyor. El yazması ve altın varaklı Kur'an-ı Kerim'den İncil'e kadar tarihi eserlere satıcılar, 'aile yadigarı' diyerek 250 bin ile 1 milyon 250 bin lira arasında müşteri arıyor. Açıklama kısmında; bazı belgelerin altın varaklı, orijinal ve sayfalarının eksiksiz olduğunu belirten satıcıların alışveriş seçeneği olarak da yalnızca 'yüz yüze görüşerek' seçeneğini tercih etmesi dikkat çekiyor.
24.11.2021Gündem
Paraları olmadan pazarlığa girdiler! İşte karavan macerasının sonu...
Paraları olmadan pazarlığa girdiler! İşte karavan macerasının sonu...Kahve eğitmeni Öznur ve fotoğrafçı Merve, hayalleri uğruna çabalayan iki yakın arkadaş. Paraları olmadan bir araç almak için pazarlığa giren ikili, şimdilerde büyük zorluklarla aldıkları aracı karavana dönüştürmek için tulumlarını giydiler ve kolları sıvadılar.
24.11.2021Tatil
Kerkük’te ne oluyor? 'Türkiye varken böyle bir adım atılamaz'
Kerkük’te ne oluyor? 'Türkiye varken böyle bir adım atılamaz'Peşmerge’nin yarın yeniden Kerkük’e gireceği yönündeki iddialar, uzun süredir tartışılırken, uzmanlar konuyu Milliyet’e değerlendirdi.
24.11.2021Dünya
'Ece Üner İle Susma' canlı yayınında avukattan şoke eden sözler!
'Ece Üner İle Susma' canlı yayınında avukattan şoke eden sözler!Kanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma' programına katılan Nurtaç Canan, canlı yayında kendisini öldürmeye çalışan eşinin avukatıyla tartıştı.
23.11.2021Magazin
'Ece Üner İle Susma' canlı yayınında avukattan şoke eden sözler!
'Ece Üner İle Susma' canlı yayınında avukattan şoke eden sözler!Kanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma' programına katılan Nurtaç Canan, canlı yayında kendisini öldürmeye çalışan eşinin avukatıyla tartıştı.
23.11.2021Cadde
Burak Elmas: Art niyetli bir hakem
Burak Elmas: Art niyetli bir hakemGalatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında 2-1 kaybettikleri Fenerbahçe derbisinin hakemi Halil Umut Meler'in art niyetli maç yönettiğini savundu.
21.11.2021Galatasaray
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.11.2021Eğitim
Beşiktaş'ta Cyle Larin pazarlık masasına! Menajeri İstanbul'a geliyor
Beşiktaş'ta Cyle Larin pazarlık masasına! Menajeri İstanbul'a geliyorCyle Larin’in menajeri Nick Mavromaras, Beşiktaş Yönetimi ile masaya oturmak üzere önümüzdeki hafta İstanbul’a gelecek. Kritik zirvede, yeni sözleşme imzalamak için yıllık ücretine zam isteyen Kanadalı golcünün geleceği netlik kazanacak.
18.11.2021Beşiktaş
Beşiktaş'tan Bünyamin Balcı harekatı
Beşiktaş'tan Bünyamin Balcı harekatıBeşiktaş, ocak ayındaki ara transfer döneminde atağa kalkacak. Beşiktaş, sağ bekte yalnız kalan Rosier'in yedeği olacak bir ismi kadrosuna katmayı planlıyor.
15.11.2021Beşiktaş
Bağcılar'da oto galerisine silahlı baskın! Bu resmen katliamdır
Bağcılar'da oto galerisine silahlı baskın! Bu resmen katliamdırİstanbul Bağcılar’da, otomobil galerisinde uğradıkları silahlı saldırıda hayatını kaybeden baba Cemal Dündar, oğlu Engin Dündar ile akrabaları Polat Dündar'ın Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemleri sırasında yakınları açıklama yaptı. Açıklamada, "Bu, resmen katliamdır. Faillerinin bir an önce bulunup adalete teslim edilmesini istiyoruz" dedi.
14.11.2021Gündem
Saldırıdan 18 yıl sonra Neve Şalom'da ilk röportaj CNN Türk'te
Saldırıdan 18 yıl sonra Neve Şalom'da ilk röportaj CNN Türk'teYarın “Türkiye’nin 11 Eylül’ü” olarak adlandırılan 15 Kasım terör saldırılarının 18. yıldönümü. El Kaide’nin üstlendiği, 2003 yılında İstanbul’daki iki sinagoga düzenlenen saldırılarda 28 kişi hayatını kaybetti. Saldırıya uğrayan sinagoglardan Neve Şalom, 18 yıl sonra kapılarını CNN Türk’e açtı ve görgü tanıklarından Mois Gabay yaşananları ilk kez Serdar Korucu’ya anlattı.
14.11.2021Haberler
Saldırıdan 18 yıl sonra Neve Şalom'da ilk röportaj CNN Türk'te
Saldırıdan 18 yıl sonra Neve Şalom'da ilk röportaj CNN Türk'teYarın “Türkiye’nin 11 Eylül’ü” olarak adlandırılan 15 Kasım terör saldırılarının 18. yıldönümü. El Kaide’nin üstlendiği, 2003 yılında İstanbul’daki iki sinagoga düzenlenen saldırılarda 28 kişi hayatını kaybetti. Saldırıya uğrayan sinagoglardan Neve Şalom, 18 yıl sonra kapılarını CNN Türk’e açtı ve görgü tanıklarından Mois Gabay yaşananları ilk kez Serdar Korucu’ya anlattı.
14.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Pazarlık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.