Polis Haftası

Polis Haftası

Son dakika Polis Haftası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Polis Haftası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Polis Haftası haber sayfamızda...

Polis Haftası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 410 polis haftasi haberi bulunmuştur.
Badmintonculardan  11 madalya birden
Badmintonculardan 11 madalya birdenManisa Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Manisa Badminton İl Temsilciliği 2021 yılı faaliyet programında yer alan Polis Haftası Turnuvası Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlendi.
17.04.2021Ege
Güvenli kent Balçova
Güvenli kent BalçovaBelediyenin 17 yıl önce kendi imkanlarıyla kurduğu Mobese sistemi Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçenin her bölgesinde kullanılıyor
16.04.2021Ege
Tuzla'da ihbara giden polis ekiplerine sürpriz
Tuzla'da ihbara giden polis ekiplerine sürprizİstanbul Tuzla'da 155'i arayarak ihbarda bulunan mahalle sakinleri olay yerine gelen polis ekiplerine sürpriz yaptı. Vatandaşlar, polisleri alkışlayarak Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıldönümünü kutladı.
11.04.2021Haberler
Polis ekipleri ihbara gitti! Sürprizle karşılaştı
Polis ekipleri ihbara gitti! Sürprizle karşılaştıTuzla'da 155'i arayarak ihbarda bulunan mahalle sakinleri olay yerine gelen polis ekiplerine sürpriz yaptı. Vatandaşlar, polisleri alkışlayarak Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıldönümünü kutladı.
11.04.2021Gündem
Bakan Soylu 10 Nisan Polis Günü’nde Şehit Behram Aktaşlı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti
Bakan Soylu 10 Nisan Polis Günü’nde Şehit Behram Aktaşlı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret ettiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk Polis Teşkilatının 176’ncı kuruluş yıl dönümünde, Altındağ ilçesindeki Kuzeykent Şehit Behram Aktaşlı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti.
10.04.2021Haberler
Bakan Soylu 10 Nisan Polis Günü’nde Şehit Behram Aktaşlı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti
Bakan Soylu 10 Nisan Polis Günü’nde Şehit Behram Aktaşlı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret ettiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk Polis Teşkilatının 176’ncı kuruluş yıl dönümünde, Altındağ ilçesindeki Kuzeykent Şehit Behram Aktaşlı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti.
10.04.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, emniyet teşkilatının Polis Haftası'nı kutladı
TBMM Başkanı Şentop, emniyet teşkilatının Polis Haftası'nı kutladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
10.04.2021Siyaset
Emine Erdoğan, emniyet teşkilatının Polis Haftası'nı kutladı
Emine Erdoğan, emniyet teşkilatının Polis Haftası'nı kutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı koruma ekibi nezdinde emniyet teşkilatının Polis Haftası'nı kutladı.
10.04.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutladı
İletişim Başkanı Altun, Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutladıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, milletin huzur ve güvenliği için hiç durmadan çalışan Türk Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek, "Sizinle daha güvende ve emniyetteyiz." ifadesini kullandı.
10.04.2021Haberler
Polis Haftası mesajları ve resimli sözleri 2021: En güzel, anlamlı, kısa, uzun ve yeni Polis Haftası mesajları ve sözleri burada...
Polis Haftası mesajları ve resimli sözleri 2021: En güzel, anlamlı, kısa, uzun ve yeni Polis Haftası mesajları ve sözleri burada...Polis Haftası mesajları ile sözleri gündemde araştırılıyor. 10 Nisan 1845 senesinde kurulan Polis Teşkilatı 176. kuruluş yıl dönümü kutlanıyor. Polis Haftasının gelmesiyle birlikte polislerin bu özel ve anlamlı gününü kutlamak isteyenler en güzel ve resimli Polis haftası mesajlarını araştırmaya başladılar. İşte 2021 resimli Polis Haftası mesajları ve sözleri...
10.04.2021Gündem
Polis haftası mesajları için en yeni en farklı seçenekler 2021! Polis Haftası sözleri ve şiirleri...
Polis haftası mesajları için en yeni en farklı seçenekler 2021! Polis Haftası sözleri ve şiirleri...Polis Haftası ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk olarak 10 Nisan 1845 yılında temelleri atılan Polis Teşkilatı'nın bu yıl 176. yıl dönümü kutlanacak. Polis Haftası içerisinde ailesinden veya arkadaş çevresinde bu mesleği gönül veren polis arkadaşları, evlatları, kardeşleri için en güzel Polis Haftası mesajları bu yüce mesleğe görev verenlerin özel gününü kutluyor. Peki Polis Haftası ne zaman? İşte Polis Haftasına özel en güzel mesajlar, sözler ve şiirler...
10.04.2021Gündem
Polis mesajları, sözleri 2021 ! Türk Polis Teşkilatı Kuruluş yıldönümü tarihi ne zaman? Türk Polis Teşkilatı Kuruluş mesajları ve sözleri...
Polis mesajları, sözleri 2021 ! Türk Polis Teşkilatı Kuruluş yıldönümü tarihi ne zaman? Türk Polis Teşkilatı Kuruluş mesajları ve sözleri...Türk Polis Teşkilatı 176 yaşında...Türk Polis Teşkilatı Kuruluş yıldönümünü gururla kutlamak isteyen vatandaşlar arayışa koyuldu. Kimi vatandaş Türk Polis Teşkilatı Kuruluş yıldönümü tarihi ne zaman? aramasında bulunurken, kimi vatandaş ise Türk Polis Teşkilatı Kuruluş mesajları, sözleri araması yapıyor. İşte mücadelesini 176 yıldır kararlılıkla sürdüren Türk Polis Teşkilatı tarihçesi...
9.04.2021Gündem
Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlar
Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlarMersin'de ilkokul öğrencisi Mustafa Düzgün'ün (9) annesiyle gönderdiği mektup, yaya geçitlerinde denetim yapan polis memurlarını duygusal anlar yaşattı.
9.04.2021Haberler
Son dakika... Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlar
Son dakika... Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlarMersin'de ilkokul öğrencisi Mustafa Düzgün'ün (9) annesiyle gönderdiği mektup, yaya geçitlerinde denetim yapan polis memurlarını duygusal anlar yaşattı.
9.04.2021Gündem
Bakan Soylu: Türk Polis Teşkilatı, bu coğrafyanın umududur
Bakan Soylu: Türk Polis Teşkilatı, bu coğrafyanın umududurİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Teröriste aman vermeyen, suçluya her gördüğü yerde kanunun verdiği ölçülerde gerekli müdahaleyi yapabilme kapasitesini ortaya koyan, geceleri milletimizin huzur içerisinde evinde uyumasını temin eden, demokrasinin önünde, arkasında çelik zırh gibi duran ve onu koruyup kollayan, aynı zamanda milletimize, medeniyetimize içerden ve dışardan kem gözle bakanlara fırsat tanımayan Türk Polis Teşkilatı bu ülkenin bu milletin gururu, bu coğrafyanın umududur" dedi.
9.04.2021Siyaset
Amasya'da kavga ihbarına gelen polislere pasta sürprizi
Amasya'da kavga ihbarına gelen polislere pasta sürpriziAMASYA'da bir grup genç, 'Polis Haftası' nedeniyle kavga ihbarında bulunarak, mahalleye çağırdıkları polislere pasta kesip sürpriz yaptı.
7.04.2021Yaşam
Pandemide MEB’den özel eğitim desteği
Pandemide MEB’den özel eğitim desteğiMilli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, bir haftada 110 bin kişinin uygulamayı indirdiğini belirterek, “Uygulama; bilişsel, okuma-yazma, matematik, hayat bilgisi, günlük yaşam, sosyal beceriler gibi alanlara yönelik eğitim videolarını içeriyor” dedi.
7.05.2020Gündem
‘Herkesin polisi  kendi vicdanıdır’
‘Herkesin polisi kendi vicdanıdır’Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yayımladığı mesajında, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk, ‘Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır’ diyerek polis olmanın zorluğunu dile getirmiştir...
11.04.2020Ege
İçişleri Bakanı Soylu, polis kontrol noktasını ziyaret
İçişleri Bakanı Soylu, polis kontrol noktasını ziyaretİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Evine gıda götürülen büyüklerimizden maaşının götürüldüğü büyüklerimize kadar, bugün bekçisiyle, polisiyle, dağda terörle mücadele eden arkadaşlarımızla, uyuşturucu mücadelesinde bulunan arkadaşlarımızla, siber zorbalıklara karşı mücadelede bulunan arkadaşlarımızla bir tarih yazılmaktadır." dedi.
10.04.2020Siyaset
İntihar etmek isteyen genç kızı kurtaran polislere ödül!
İntihar etmek isteyen genç kızı kurtaran polislere ödül!Ordu’nun Mesudiye ilçesinde intihar etmek için ırmak kenarına giden ancak ikna ettikleri sırada ayağı kayarak ırmağa düşen ve boğulmak üzere olan yabancı uyruklu genç kızı kurtaran polisler ödüllendirildi.
10.04.2020Gündem
Polis Haftası kutlama mesajları! En Güzel Polis haftası kutlama mesajları ve sözleri
Polis Haftası kutlama mesajları! En Güzel Polis haftası kutlama mesajları ve sözleriKolluk kuvveti denince ilk akla gelen Polisler 6-12 Nisan tarihleri arasında Polis Haftasını kutluyor. Polis haftasının 174. yıldönümünde emniyet teşkilatında çalışan yakınlarının tebrik etmek ve onları mutlu etmek isteyen aile bireyleri ve yakınları kutlama mesajlarını araştırmaya devam ediyor. İşte 6-12 Nisan Polis haftasına özel en güzel kutlama mesajları
10.04.2020Gündem
Polis şüphelendi, faciadan dönüldü
Polis şüphelendi, faciadan dönüldüAdana'da polisin şüphe üzerine durdurmak istediği, kaçınca da kovaladığı Recep O.'nun (19), yol kenarına attığı güçlendirilmiş el yapımı patlayıcıyla Polis Haftası etkinliklerinde eylem yapmayı planladığı ortaya çıktı.
12.04.2019Gündem
Polis şüphelendi, faciadan dönüldü
Polis şüphelendi, faciadan dönüldüAdana'da polisin şüphe üzerine durdurmak istediği, kaçınca da kovaladığı Recep O.'nun (19), yol kenarına attığı güçlendirilmiş el yapımı patlayıcıyla Polis Haftası etkinliklerinde eylem yapmayı planladığı ortaya çıktı.
12.04.2019Gündem
Polis Haftası törenle kutlandı
Polis Haftası törenle kutlandıİzmir’de, Türk Polis Teşkilatı’nın 174...
11.04.2019Ege
Soylu: Yıldızımız hiç sönmesin
Soylu: Yıldızımız hiç sönmesinCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki koruma polisleriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nca paylaşılan görüntülerde, Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gelişinde Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi Başkanı Ramazan Bal ve koruma polislerince karşılandı.
11.04.2019Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

polis haftasıpolisegeSüleyman Soylugazete

Polis Haftası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.