Posta Kod

Posta Kod

Son dakika posta kod haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan posta kod gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan posta kod haber sayfamızda...

Posta Kod

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 205 posta kod haberi bulunmuştur.
Şişli Posta Kodu Nedir? İstanbul Şişli Mahallelerinin Posta Kodları
Şişli Posta Kodu Nedir? İstanbul Şişli Mahallelerinin Posta Kodları Gönderilen postanın gönderi adresi dışındaki yanlış adrese gitmesi zaman zaman karşılaşılan bir durumdur. Bu problemin altında yatan temel sebep ise posta kodu kullanılmaması ya da yanlış kullanılmasıdır. Bir şehirdeki tüm ilçe ve mahallelerin farklı kodları olduğu düşünülünce bu konuya oldukça hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Peki, Şişli posta kodu ve Şişli mahallelerinin posta kodları nedir? İşte, merak edilenleri sizler için derledik.
24.04.2020 Posta Kodları
Sultangazi Posta Kodu Nedir? İstanbul Sultangazi Mahallelerinin Posta Kodları
Sultangazi Posta Kodu Nedir? İstanbul Sultangazi Mahallelerinin Posta Kodları Ülkemizde doğru bir şekilde sevkiyatın sağlanması ve posta dağıtımının işlemesi için her ile posta kodu verildiği gibi her mahalleye de posta kodları verilmiştir. Bu posta kodları sayesinde adresler daha kolay bulunmaktadır. Adresleri kolayca bulmamızı sağlayan posta kodlarını zaman zaman karıştırabiliyoruz ve ezberleyemiyoruz. Bunun sonucunda araştırma içerisinde oluyoruz. İstanbul Sultangazi ilçesinin de ayrıca posta kodu bulunmaktadır. Peki, Sultangazi posta kodu nedir? İstanbul Sultangazi mahallelerinin posta kodlarına dair tüm detaylar.
24.04.2020 Posta Kodları
Sivas İl Posta Kodu Nedir? Sivas İlçelerinin Posta Kodları
Sivas İl Posta Kodu Nedir? Sivas İlçelerinin Posta Kodları Posta kodları, gönderim adresini; il, ilçe ve mahalle bazında simgeleyen elektronik bir simgedir. Genelde yazmayı unuttuğumuz bu kodlar, gönderim adresinin net bir şekilde bulunmasına yardımcı olmaktadır. Türkiye’deki her il, farklı posta kodlarına sahiptir. Bu kapsamda Sivas il ve ilçelerinin posta kodu da zaman zaman araştırılmaktadır. İşte Sivas için kullanılan tüm posta kodları.
24.04.2020 Posta Kodları
Sincan Posta Kodu Nedir? Ankara Sincan Mahallelerinin Posta Kodları
Sincan Posta Kodu Nedir? Ankara Sincan Mahallelerinin Posta Kodları Ankara, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisidir. Bu sebeple de şehir içerisinde aynı isimde mahalle ve beldelere rastlamak mümkündür. Kargo ya da posta gönderimlerinde oluşabilecek karışıklıkların önüne posta kodları ile geçilmektedir. Peki, Sincan posta kodu nedir? Sincan mahallelerinin posta kodları nelerdir? Sizin için bu büyük ilçeye ait posta kodlarını derledik.
24.04.2020 Posta Kodları
Sarıyer Posta Kodu Nedir? İstanbul Sarıyer Mahallelerinin Posta Kodları
Sarıyer Posta Kodu Nedir? İstanbul Sarıyer Mahallelerinin Posta Kodları Türkiye'nin her ili için bir posta kodu belirlenmiştir. Adres tariflerinde bu posta kodları kullanılarak, adresin elektronik ortamlarda belirlenmesi sağlanır. Bu sebeple hem ilçeler hem de mahalleler için posta kodları tanımlanır. İşte, detaylar.
24.04.2020 Posta Kodları
Sancaktepe Posta Kodu Nedir? İstanbul Sancaktepe Mahallelerinin Posta Kodları
Sancaktepe Posta Kodu Nedir? İstanbul Sancaktepe Mahallelerinin Posta Kodları Posta kodları her adresin bir parçasıdır. Bu sebeple posta gönderilerinde gönderilecek olan il, ilçe ve mahallenin posta kodları yazılmalıdır. Sizde kendi posta kodunuzu öğrenebilirsiniz. Sancaktepe posta kodu nedir? İstanbul Sancaktepe mahallelerinin posta kodları nelerdir? İşte, detaylar.
24.04.2020 Posta Kodları
Sakarya İl Posta Kodu Nedir? Sakarya İlçelerinin Posta Kodları
Sakarya İl Posta Kodu Nedir? Sakarya İlçelerinin Posta Kodları Çoğu kişi tarafından ihtimal edilen posta kodları, aslında düşünülenden daha fazla öneme sahiptir. Bu kapsamda herkesin ikamet ettiği adrese ait posta kodunu bilmesi gerekmektedir. Peki, Sakarya posta kodu nedir? Sakarya ilçelerine ait posta kodları nelerdir? Sizler için bu şehirde kullanılan tüm posta kodlarını hazırladık.
24.04.2020 Posta Kodları
Samsun İl Posta Kodu Nedir? Samsun İlçelerinin Posta Kodları
Samsun İl Posta Kodu Nedir? Samsun İlçelerinin Posta Kodları Ülkemizde posta dağıtımını sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi amacı ile posta kodları belirlenmiştir. Her ilin kendine özel bir posta kodu bulunur. Ayrıca her ilin olduğu gibi illerin ilçeleri de yine farklı posta kodları ile posta dağıtımına tabi tutulmuştur. Ülkemizde özel olarak posta kodları Samsun ili için de belirlenmiştir. Peki, Samsun il posta kodu nedir? Samsun ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte Samsun ilinin ve ilçelerinin posta kodlarına dair tüm bilgiler.
24.04.2020 Posta Kodları
Pendik Posta Kodu Nedir? İstanbul Pendik Mahallelerinin Posta Kodları
Pendik Posta Kodu Nedir? İstanbul Pendik Mahallelerinin Posta Kodları Ülkemizde her ilin kendine özgü olan bir posta kodu bulunmaktadır. Hem illerin hem de ilçelerin de kendine özgü bir posta kodu bulunur. Dolayısıyla posta kodları ilçeleri hatta mahallelere kadar değişkenlik gösterebiliyor. Posta kodları sayesinde adreslere teslim gerçekleştirilir ve postalar kolayca ulaştırılır. İstanbul'un Pendik ilçesi de İstanbul'dan farklı bir posta kodu kullanmaktadır. Peki, Pendik posta kodu nedir? İşte Pendik posta koduna dair tüm bilgiler.
24.04.2020 Posta Kodları
Mersin İl Posta Kodu Nedir? Mersin İlçelerinin Posta Kodları
Mersin İl Posta Kodu Nedir? Mersin İlçelerinin Posta Kodları Yurt içi ve Yurt dışı postalarının doğru dağıtılması için doğru bölgelere ulaşması gerekmektedir. Bu sebeple adreslerinin doğru şekilde verilmesi gerekir. Adres bilgisi dışında posta gönderilerinde posta kodları da kullanılır. Peki Mersin il posta kodu nedir? Mersin ilçelerinin posta kodları nelerdir? Sizler için tüm detayları derledik.
24.04.2020 Posta Kodları
Manisa İl Posta Kodu Nedir? Manisa İlçelerinin Posta Kodları
Manisa İl Posta Kodu Nedir? Manisa İlçelerinin Posta Kodları Posta kodları standart posta gönderilerinin ayrımlarının yapılabilmesi amacıyla kullanılır. Posta kodları PTT tarafından düzenlenmiştir. Peki Manisa il posta kodu nedir? Manisa ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte, detaylar.
24.04.2020 Posta Kodları
Maltepe Posta Kodu Nedir? İstanbul Maltepe Mahallelerinin Posta Kodları
Maltepe Posta Kodu Nedir? İstanbul Maltepe Mahallelerinin Posta Kodları İstanbul'un ilçeleri hatta mahalleleri dahi farklı posta kodlarını kullanmaktadır. Özellikle doğru bir dağıtımın gerçekleştirilmesi posta iletişimin düzgün işlemesi açısından posta kodları belirlenmiştir. Posta kodları bu noktada büyük önem arz eder ve bundan dolayı da posta kodlarının bilinmesi önem arz eder. İstanbul'un Maltepe ilçesi de İstanbul ilinden farklı olarak posta kodunu sahiptir. Hatta İstanbul Maltepe mahallelerinin bazıları ise farklı posta kodu bulunur. İşte Maltepe ilçesinin tüm posta kodları.
24.04.2020 Posta Kodları
Malatya İl Posta Kodu Nedir? Malatya İlçelerinin Posta Kodları
Malatya İl Posta Kodu Nedir? Malatya İlçelerinin Posta Kodları Posta kodu, toplamda 5 haneden oluşan ve ait olduğu ilin plaka koduyla başlayan bir numaralandırma sistemidir. Bu kodlar sayesinde gönderilen kargo ve postalarımızın herhangi bir karışıklığa uğrama ihtimalini de engellemekteyiz. Malatya ilinin ve ilçelerinin posta kodu da bu konu başlığı altında sıkça sorgulanmaktadır. Sizler için Malatya’da kullanılan tüm posta kodlarını listeledik.
24.04.2020 Posta Kodları
Küçükçekmece Posta Kodu Nedir? İstanbul Küçükçekmece Mahallelerinin Posta Kodları
Küçükçekmece Posta Kodu Nedir? İstanbul Küçükçekmece Mahallelerinin Posta Kodları İstanbul'un ve İstanbul'un her bir ilçesi için ayrı ayrı posta kodları belirlenmiştir. Bu posta kodları posta haberleşmeyi düzgün bir şekilde işlemesini sağlar. Posta kodları her il için ayrı olduğundan dolayı çoğu zaman posta kodları hakkında bilgimiz olmayabiliyor. Özellikle posta kodlarının bilinmesi adrese teslim kargo taşımacılıkta önem teşkil eder. İstanbul'un Küçükçekmece ilçesi için de ayrıca bir posta kodu belirlenmiştir. Peki, Küçükçekmece posta kodu nedir? İstanbul Küçükçekmece mahallelerinin posta kodlarına dair tüm bilgiler.
24.04.2020 Posta Kodları
FBI bile peşindeydi ama Türk polisi yakaladı! 'Bankayı çökertip keyfime bakacaktım'
FBI bile peşindeydi ama Türk polisi yakaladı! 'Bankayı çökertip keyfime bakacaktım' Uluslararası boyutta sahtecilik ve dolandırıcılık olaylarının başını çekti. Soygunculuğa yarayan düzeneğini, Türkiye’de üretip İngiltere, Amerika ve Fransa gibi farklı ülkelere satıp milyonlarca dolar gelir elde etti. Dünyanın en tehlikeli dört dolandırıcısından biri olması nedeniyle FBI ve Interpol tarafından aranılan Çağatay Evyapan’ı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü yakalamayı başardı. Peki ama nasıl? İşte cevabı.
16.05.2024 Yaşam
Dolandırıcılardan ünlü şef Arda Türkmen'e 1000 Euro'luk teklif! Müşteriler restorana gelince gerçek ortaya çıktı
Dolandırıcılardan ünlü şef Arda Türkmen'e 1000 Euro'luk teklif! Müşteriler restorana gelince gerçek ortaya çıktı Dolandırıcıların hedefinde bu kez ünlü şef Arda Türkmen vardı. Yaşadıklarını anlatan Türkmen dolandırıcıların kendisinden 1000 Euro istediğini ifade ederken yapay zeka detayı ise dikkat çekti.
3.12.2023 Gündem
Kelime Gezmece Cevapları 2023: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları Nelerdir?
Kelime Gezmece Cevapları 2023: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları Nelerdir? Kelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
Bilgisayar Programları: En Çok Kullanılan ve CV’de Mutlaka Olması Gereken Bilgisayar Programları Nelerdir?
Bilgisayar Programları: En Çok Kullanılan ve CV’de Mutlaka Olması Gereken Bilgisayar Programları Nelerdir? Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çalışma hayatını kolaylaştıracak bilgisayar programları da piyasaya sürülmeye başladı. Özellikle Microsoft Office programları her iş yerinin ve eğitim alan öğrencilerin vazgeçilmezi haline geldi. İş adaylarının ise mutlaka CV’lerinde bulunması gereken bilgisayar programları da bulunuyor. İş başvurularında adayları bir adım öne geçiren bu programlar iş hayatının günlük birer parçası haline gelmektedir. En çok kullanılan Office programları ve CV’de olması gereken bilgisayar programları nelerdir? Bilgisayar programları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
26.08.2023 Teknoloji
EYT’lilerin gözü Resmi Gazete’de
EYT’lilerin gözü Resmi Gazete’de Meclis’ten geçen emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) düzenlemesi onay için önceki gün Cumhurbaşkanlığı’na gönderildi. Cumhurbaşkanı’nın onaylayıp Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla EYT’liler için emeklilik süreci başlayacak.
3.03.2023 Ekonomi
EYT'de bu detayı atlayan emekli olamaz! İşte SSK emeklilik tabloları
EYT'de bu detayı atlayan emekli olamaz! İşte SSK emeklilik tabloları Haftaya yasalaşması beklenen EYT teklifine göre, sigorta girişi 9 Eylül 1999’dan önce olanlar, herhangi bir yaş şartı olmaksızın emekliliğe hak kazanacaklar. Şubatta başvuranların martta ilk aylıklarını alması bekleniyor. 1999 öncesi sigortalı olan SSK'lıların prim şartı ise 5 bin ile 5 bin 975 gün arasında değişiyor. İşte 1999 öncesi yıllara göre emeklilik için gereken prim gün sayıları.
31.01.2023 Haberler
EYT'de bu detayı atlayan emekli olamaz! İşte SSK emeklilik tabloları
EYT'de bu detayı atlayan emekli olamaz! İşte SSK emeklilik tabloları Haftaya yasalaşması beklenen EYT teklifine göre, sigorta girişi 9 Eylül 1999’dan önce olanlar, herhangi bir yaş şartı olmaksızın emekliliğe hak kazanacaklar. Şubatta başvuranların martta ilk aylıklarını alması bekleniyor. 1999 öncesi sigortalı olan SSK'lıların prim şartı ise 5 bin ile 5 bin 975 gün arasında değişiyor. İşte 1999 öncesi yıllara göre emeklilik için gereken prim gün sayıları.
31.01.2023 Ekonomi
Roblox’un bilinmeyen yüzü: Çocuklar, çocukları mı dolandırıyor?
Roblox’un bilinmeyen yüzü: Çocuklar, çocukları mı dolandırıyor? Roblox’un onlu yaşlardaki hacker’larını, onlara izin veren sistemi ve kurbanları keşfediyoruz.
31.12.2022 Vitrin
Sahte siteden tatil rezervasyonuna dikkat
Sahte siteden tatil rezervasyonuna dikkat Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye gibi turizm merkezlerinin bağlı bulunduğu Muğla'da, lüks otellerin internet sayfalarının kopyalanarak, oluşturulan sahte rezervasyonlara karşı tatilciler uyarıldı. Tespit edilen 26 kopya site erişime kapatırken, Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Başkan Yardımcısı Sabahattin Duman, "Acenteler üzerinden rezervasyon yapılmasını tavsiye ediyoruz" dedi.
24.04.2022 Haberler
Sahte siteden tatil rezervasyonuna dikkat
Sahte siteden tatil rezervasyonuna dikkat Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye gibi turizm merkezlerinin bağlı bulunduğu Muğla, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Turizm cennetine talep çok olunca dolandırıcılık olayları da bir hayli fazla yaşanıyor. 5 yıldızlı otellerin internet sitelerini kopyalayan fırsatçılar tatil için rezervasyon yapmak isteyenleri hedef alıyor. Uzman isim ise vatandaşların mağdur olmaması için uyarıda bulundu. İşte detaylar...
24.04.2022 Ekonomi
Yemek robotu yola çıkıyor
Yemek robotu yola çıkıyor Yemeksepeti, hızlı, verimli ve güvenilir bir sipariş deneyimi için otonom teslimat robotlarını hizmete soktu.
14.04.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Posta Kod ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.