Protestocular

Protestocular

Son dakika protestocular haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan protestocular gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan protestocular haber sayfamızda...

Protestocular

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.211 protestocular haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Konvoyda büyük şok! Ekrem İmamoğlu protestosunda arbede çıktı
Son dakika haberi: Konvoyda büyük şok! Ekrem İmamoğlu protestosunda arbede çıktıGelen son dakika haberine göre, İstanbul Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesi temel atma törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir grup mahalleli tarafından protesto edildi. Protestocu grup, İmamoğlu'nun konvoyundaki araçlara vurdu. Olay sırasında bir kadın düşerek yaralandı.
25.05.2021Gündem
Ekrem İmamoğlu'nun konvoyunda büyük şok!
Ekrem İmamoğlu'nun konvoyunda büyük şok!İstanbul Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesi temel atma törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir grup mahalleli tarafından protesto edildi. Protestocu grup, İmamoğlu'nun konvoyundaki araçlara vurdu. Olay sırasında bir kadın düşerek yaralandı.
25.05.2021Haberler
Son dakika... Ekrem İmamoğlu'nun konvoyunda büyük şok! Protestoda arbede çıktı
Son dakika... Ekrem İmamoğlu'nun konvoyunda büyük şok! Protestoda arbede çıktıİstanbul Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesi temel atma törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir grup mahalleli tarafından protesto edildi. Protestocu grup, İmamoğlu'nun konvoyundaki araçlara vurdu. Olay sırasında bir kadın düşerek yaralandı.
25.05.2021Gündem
Son dakika... İsrail'in Filistinlilere saldırıları Hollanda'da protesto edildi!
Son dakika... İsrail'in Filistinlilere saldırıları Hollanda'da protesto edildi!Hollanda'nın Lahey, Utrecht, Maastricht ve Terneuzen kentlerinde toplanan göstericiler, İsrail'in Filistin topraklarına düzenlediği saldırıları protesto etti. İsrail şiddetine karşı sadece Müslümanların değil tüm insanlığın ayağa kalkması gerektiğine dikkat çekilen konuşmalarda, uluslararası toplumdan harekete geçmesi istendi.
23.05.2021Dünya
Son dakika... Hollanda'da İsrail'in saldırıları protesto edildi
Son dakika... Hollanda'da İsrail'in saldırıları protesto edildiHollanda'nın Rotterdam kentinde İsrail'in Filistin topraklarına düzenlediği saldırılar protesto edildi. Çok sayıda Filistinlinin yanı sıra Türkler ve Hollandalıların da katıldığı gösteride, "Filistin için özgürlük" ve "Boykot İsrail" sloganları atıldı ve tekbirler getirildi.
21.05.2021Dünya
Myanmar'da ağır bilanço! Can kaybı 796'ya yükseldi
Myanmar'da ağır bilanço! Can kaybı 796'ya yükseldiMyanmar'da askeri darbeye ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasına karşı çıkan silahlı isyancı gruplar ile protestoculara güvenlik güçlerinin müdahalesi sonucu ölenlerin sayısı 796'ya yükseldi.
17.05.2021Dünya
Sınıra gelen Ürdünlülerden Filistin'e destek gösterisi
Sınıra gelen Ürdünlülerden Filistin'e destek gösterisiKapıların açılmasını isteyen protestocular, birleşme ve tek millet sloganları attı. Gün içinde daha büyük bir gösteri bekleniyor.
14.05.2021Dünya
Fransa'dan Filistin’e destek gösterilerine yasak!
Fransa'dan Filistin’e destek gösterilerine yasak!Fransa İçişleri Bakanı Gerard Darmanin, Kudüs’teki gerginlikle ilgili gösterilerin yasaklanması talimatını verdiğini bildirdi.
13.05.2021Dünya
Gerginlik dinmiyor
Gerginlik dinmiyorDoğu Kudüs’te birkaç gündür tırmanan gerginlik dinmezken, İsrail’den gelen açıklamalar da kaygıyı artırıyor. İsrail Başbakanı Netanyahu, “Kudüs, İsrail’in başkenti. Her ulusun kendi başkentini inşa ettiği gibi, bizim Kudüs’ü inşa etme hakkımız var. Bunu yaptık” dedi
10.05.2021Dünya
Myanmar'da darbeye karşı 'mavi tişört'
Myanmar'da darbeye karşı 'mavi tişört'Myanmar'da askeri darbe ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasını protesto eden darbe karşıtları, gözaltındaki darbe karşıtlarına destek amaçlı "mavi tişört" eylemi başlattı.
21.04.2021Dünya
Son dakika... Otoyolu kapattılar! İtalya'da salgın protestosu
Son dakika... Otoyolu kapattılar! İtalya'da salgın protestosuİtalya'da bir grup küçük işletme sahibi, ülkenin ana arterlerinden olan A1 otoyolunu trafiğe kapatarak, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik tedbirleri protesto etti.
19.04.2021Dünya
Son dakika... Kuzey İrlanda'da şiddet olayları yeniden başladı!
Son dakika... Kuzey İrlanda'da şiddet olayları yeniden başladı!Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfast'ta, İngiltere ile birlik yanlılarının Prens Philip’in ölümü üzerine ara verdiği şiddet eylemleri, cenaze töreni sonrası yeniden başladı.
19.04.2021Dünya
Son dakika... Myanmar’da yönetim, ölen protestocuların anıtlarının kaldırılmasını istedi
Son dakika... Myanmar’da yönetim, ölen protestocuların anıtlarının kaldırılmasını istediAskeri darbenin yapıldığı Myanmar’da askeri yönetim, mezarlık yetkililerinden, öldürülen darbe karşıtı protestocuların anısına inşa edilen eserlerin yıkılmasını emretti.
19.04.2021Dünya
Son dakika... Hong Kong'da ulusal güvenlik yasasının kaldırılması için yürüyüş
Son dakika... Hong Kong'da ulusal güvenlik yasasının kaldırılması için yürüyüşÇin’in Hong Kong Özel İdari Bölgesi’nde demokrasi yanlısı çok sayıda kişi, ulusal güvenlik yasasının yürürlükten kaldırılması için yürüyüş düzenledi. Radio Free Asia’nın haberine göre, göstericiler, Hong Kong Özel İdari Bölgesi Baş Yöneticisi Carrie Lam’ın katıldığı "Ulusal Güvenlik Eğitimi Günü" etkinliğinin düzenlendiği Hong Kong Toplantı ve Sergi Merkezi binasına yürüdü.
15.04.2021Dünya
Minneapolis’te istifalar ortamı yatıştırmadı
Minneapolis’te istifalar ortamı yatıştırmadıMinnesota eyaletinde 20 yaşındaki siyah bir genci silahla vurarak ölümüne yol açan Brooklyn Center polis memuru Kim Potter ile Emniyet Müdürü Tim Gannon istifa ederken, istifalar protesto gösterilerinin yatışması için yeterli olmadı.
15.04.2021Dünya
ABD’de yine aynı isyan!
ABD’de yine aynı isyan!ABD’nin Minneapolis kentinde Pazar günü 20 yaşındaki Daunte Wright adlı siyahi gencin polis çevirmesi sırasında vurularak yaşamını yitirmesi, polis şiddetini kınayan yeni protestolara yol açtı.
13.04.2021Dünya
İtalya'da Kovid-19 tedbirleri protestosu
İtalya'da Kovid-19 tedbirleri protestosuİtalya'da küçük işletme sahipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri sebebiyle kapalı olan işletmelerinin yeniden açılması talebiyle Roma'da, Mario Draghi liderliğindeki hükümeti protesto etti.
12.04.2021Haberler
İtalya'da Draghi hükümeti Kovid-19 tedbirleri nedeniyle protesto edildi
İtalya'da Draghi hükümeti Kovid-19 tedbirleri nedeniyle protesto edildiİtalya'da küçük işletme sahipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri sebebiyle kapalı olan işletmelerinin yeniden açılması talebiyle Roma'da, Mario Draghi liderliğindeki hükümeti protesto etti.
12.04.2021Dünya
Minneapolis yine karıştı! Polis siyah genci vurdu
Minneapolis yine karıştı! Polis siyah genci vurduABD'nin Minneapolis kentinde dün 20 yaşındaki Daunte Wright adlı siyahi gencin polis çevirmesi sırasında vurularak yaşamını yitirmesi, polis şiddetini kınayan yeni protestolara yol açtı.
12.04.2021Dünya
Myanmar'da 10 etnik silahlı gruptan cuntaya sivillere şiddeti durdurma çağrısı
Myanmar'da 10 etnik silahlı gruptan cuntaya sivillere şiddeti durdurma çağrısıAskeri darbenin yaşandığı Myanmar'da 10 etnik silahlı grup, darbe karşıtı protestocu sivillere yönelik şiddeti sonlandırması yönünde cuntaya çağrıda bulundu.
5.04.2021Dünya
Myanmar’da ünlülere gözaltı operasyonu
Myanmar’da ünlülere gözaltı operasyonuMyanmar’da cunta yönetimi, darbe karşıtlarına destek veren ünlülere karşı bir operasyon başlattı ve 20 kişiye gözaltı kararı çıkartıldı. Bu arada protestocular bir karakola saldırırken, 7 kişi hayatını kaybetti
4.04.2021Dünya
Myanmar'da protestocular polis karakoluna saldırdı: 7 ölü
Myanmar'da protestocular polis karakoluna saldırdı: 7 ölüMyanmar'da askeri darbe karşıtı protestocuların bir polis karakoluna düzenlediği saldırıda 7 polis öldü.
3.04.2021Dünya
Myanmar'da kablosuz internet bağlantısı kesildi
Myanmar'da kablosuz internet bağlantısı kesildiAskeri darbenin yaşandığı Myanmar'da kablosuz internet erişiminin cuntanın emriyle kesildiği öğrenildi.
2.04.2021Dünya
Pakistan'da göstericilerle polis arasında çatışma çıktı
Pakistan'da göstericilerle polis arasında çatışma çıktıPakistan'ın Hayber Pahtunhva eyaletinde 3 hafta önce kaybolan ve 21 Mart'ta başlarından vurulmuş halde ölü bulunan 4 çocuğun katillerinin bulunması için başkent İslamabad'a yürümek isteyenlerle polis arasında çatışma çıktı.
28.03.2021Dünya
Darbecilerin gece yarısı baskınlarında 6 kişi öldürüldü
Darbecilerin gece yarısı baskınlarında 6 kişi öldürüldüGüvenlik güçlerinin, askeri darbe ve seçilmiş hükümet üyelerinin gözaltına alınmasına karşı protesto düzenleyenlere yönelik gece yarısı baskınlarında en az 6 kişi hayatını kaybetti, toplam can kaybı 253'e yükseldi.
22.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

protestoMyanmardarbefilistinisrail

Protestocular ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.