Rahip

Rahip

Son dakika rahip haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan rahip gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan rahip haber sayfamızda...

Rahip

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.728 rahip haberi bulunmuştur.
Nijeryalı sokak satıcısını sokak ortasında döve döve öldürdü
Nijeryalı sokak satıcısını sokak ortasında döve döve öldürdüİtalya'da Civitanova Marche bölgesinde Nijeryalı sokak satıcısını döverek öldüren adam gözaltına alındı. Olay anında çevredekilerin müdahale etmek yerine izlemekle yetinmesi ise infial yarattı.
31.07.2022Haberler
İtalya'da infial yaratan görüntü! Sokak ortasında döve döve öldürdü
İtalya'da infial yaratan görüntü! Sokak ortasında döve döve öldürdüİtalya'da Civitanova Marche bölgesinde Nijeryalı sokak satıcısını döverek öldüren adam gözaltına alındı. Olay anında çevredekilerin müdahale etmek yerine izlemekle yetinmesi ise infial yarattı.
31.07.2022Dünya
Cenazede birbirlerine girdiler! Rus yanlısı rahip Ukraynalı rahibe haçla saldırdı
Cenazede birbirlerine girdiler! Rus yanlısı rahip Ukraynalı rahibe haçla saldırdıUkraynalı askerin cenaze töreninde Rusya yanlısı rahip, konuşmasında “Kremlin rejimi savaş suçu işliyor” ifadelerini kullanan Ukraynalı rahibe elindeki haçla saldırdı.
28.07.2022Haberler
Cenazede birbirlerine girdiler! Rus yanlısı rahip Ukraynalı rahibe haçla saldırdı
Cenazede birbirlerine girdiler! Rus yanlısı rahip Ukraynalı rahibe haçla saldırdıUkraynalı askerin cenaze töreninde Rusya yanlısı rahip, konuşmasında “Kremlin rejimi savaş suçu işliyor” ifadelerini kullanan Ukraynalı rahibe elindeki haçla saldırdı.
28.07.2022Dünya
'Baltalı seri katil' serbest mi kalıyor? Anlattıkları panik yarattı!
'Baltalı seri katil' serbest mi kalıyor? Anlattıkları panik yarattı!Bölgedeki zenginlerin evleri, lüks dükkanlar ya da havalı restoranlar gözüne kestirdiği yerlerdi. Hedefindeki kişiler ise özellikle yaşlı kadınlardı. Polisin peş peşe işlenen cinayetleri aydınlatması çok zaman almadı. Şimdi ise gözler bu yılın Eylül ayında alınacak karara çevrildi.
28.07.2022Dünya
Sakrament Nedir, Nasıl Yapılır? Sakramentler Hakkında Bilgiler
Sakrament Nedir, Nasıl Yapılır? Sakramentler Hakkında BilgilerTek Tanrılı dinler İslamiyet, Hristiyanlık ve Yahudiliktir. Her dinin belli başlı kuralları, ibadetleri ve ayinleri vardır. Hristiyanların kutsal saydıkları ve Teslis inancına göre düzenledikleri ayinlere sakrament denir. Ortodokslar ve Protestanlar, sakramentlerin birçoğunun dine sonradan eklendiğine inandıkları için kendi kiliselerinde daha farklı ayinler düzenlerler. Sakrament nedir ve nasıl yapılır sizler için ayrıntıları ile derledik.
27.07.2022Eğitim
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.07.2022Oyun
Pi'nin Yaşamı oyuncuları kim? Pi'nin Yaşamı filmi konusu nedir, kaplan gerçek mi?
Pi'nin Yaşamı oyuncuları kim? Pi'nin Yaşamı filmi konusu nedir, kaplan gerçek mi?Pi'nin Yaşamı filmi, 11 dalda Oscar Ödüllerine aday gösterildi. Filmde, gemileri batan Pi ve bir Bengal kaplanının ufak bir sandalda hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor. Pi'nin Yaşamı filmi, 2012 yılında vizyona girdi. Piscine Molitor "Pi" Patel'in hikayesinin anlatıldığı Pi'nin Yaşamı filmi oyuncuları kim, gerçek mi?
10.07.2022Bilgi Rehberi
Kadına şiddetin coğrafyası yok
Kadına şiddetin coğrafyası yokAlex Garland “Men/Adamlar”da, kadına yönelik erkek şiddetinin psikolojik boyutundan şaşırtıcı ve rahatsız edici bir korku/gerilim filmi çıkarıyor
Hindistan’da elektrikler kesilince damatlar karıştı! Yanlış kişilerle evlendiler
Hindistan’da elektrikler kesilince damatlar karıştı! Yanlış kişilerle evlendilerHindistan’ın Madhya Pradesh eyaletinde düzenlenen toplu nikah töreninde elektriklerin kesilmesinin ardından iki kız kardeş yanlış damatlarla evlendirildi.
12.05.2022Dünya
Fransa’da bıçaklı saldırı: 'Macronu öldürmek istedi'
Fransa’da bıçaklı saldırı: 'Macronu öldürmek istedi'Fransa’nın Nice kentinde kilisede rahibe bıçaklı saldırı düzenlendi. Olayda rahip ve saldırgana müdahale eden kilise görevlisi kadın yaralandı.
24.04.2022Dünya
Çanakkale'de 107 yıl sonra bulundu! 17 Fransız askerin kemikleri defnedildi
Çanakkale'de 107 yıl sonra bulundu! 17 Fransız askerin kemikleri defnedildiSeddülbahir Kalesi Restorasyon, Çevre Düzenleme ve Teşhir-Tanzim Projesi çalışmaları sırasında Çanakkale Kara Savaşları sırasında yaşamını yitiren 17 Fransız askerinin kemikleri bulundu. Törenle Fransız heyete teslim edilen 17 askerin kemikleri taşındığı Morto Koyu'ndaki Fransız Mezarlığı'na defnedildi.
24.04.2022Gündem
İklim aktivisti, ABD Yüksek Mahkemesi önünde kendini yaktı
İklim aktivisti, ABD Yüksek Mahkemesi önünde kendini yaktıBudist rahip, 50 yaşındaki Wynn Bruce'un 22 Nisan Dünya Günü'nde iklim krizine dikkat çekmeye çalıştığını ifade etti.
24.04.2022Dünya
Kızını istismar eden arkadaşına mezarını kazdırdı! Rusya'yı sallayan olayda mahkeme kararını verdi
Kızını istismar eden arkadaşına mezarını kazdırdı! Rusya'yı sallayan olayda mahkeme kararını verdiEn yakın arkadaşının, altı yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğunu öğrendiğinde gözü döndü, bir ormanda kendisini öldürmeye zorlayarak mezarını kazdırdı. Tüm ülke ceza almaması için ayağa kalktı, Rusya'da yaşanan korkunç olayda mahkeme kararını verdi.
21.04.2022Dünya
'Sende hep başka başka'
'Sende hep başka başka'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "İsrail'le attığımız adımlar başkadır, Kudüs davamız başkadır" açıklamasını, sosyal medya hesabından değerlendirdi.
21.04.2022Siyaset
“Tanrı’nın koruduğu yer”: Kızlar Manastırı
“Tanrı’nın koruduğu yer”: Kızlar ManastırıTrabzon’un tarihi 14. yüzyıla uzanan ikonik yapılarından Kızlar Manastırı, restorasyon çalışmalarından dört yıl sonra ziyarete açıldı. Aslına uygun restorasyonun en güzel örneklerinden biri olan manastır, sizleri büyüsüne tanık olmaya davet ediyor
21.03.2022Arkeoloji
Duygularınızla birlikte oturmak ne demektir?
Duygularınızla birlikte oturmak ne demektir?Nasıl bir evde büyüdünüz? Anneniz, babanız siz çocukken duygularınıza saygı gösteriyorlar mıydı? Duygularınızın farkına varıyorlar mıydı? Yoksa duygularınızı görmezden gelip, sizden de duygularınızı bastırmanızı mı bekliyorlardı?
11.03.2022Yaşam
Savaştan kaçan rahip Kuşadası'nda ailesine kavuştu
Savaştan kaçan rahip Kuşadası'nda ailesine kavuştuRusya'nın saldırıları nedeniyle Ukrayna'nın başkenti Kiev'den kaçan Rahip Viacheslav Shegai, daha önce Macaristan'dan uçakla Aydın'ın Kuşadası ilçesine gönderdiği 7 aylık hamile eşi ile 4 yaşındaki kızıyla yeniden bir araya geldi. İki oğluyla yaklaşık 2 bin 500 kilometrelik karayolu yolculuğu yaptıktan sonra Kuşadası'na ulaşan Shegai, "Biz, sadece özgürlük istiyoruz, savaştan sonra ülkemizi yeniden inşa edeceğiz" dedi.
4.03.2022Gündem
Ukrayna Büyükelçisi Bodnar: Rusya'nın nükleer silah kullanması dünyanın sonu olur
Ukrayna Büyükelçisi Bodnar: Rusya'nın nükleer silah kullanması dünyanın sonu olurUkrayna'nın Ankara Büyükelçisi Vasly Bodnar, "Rusya'nın nükleer silah kullanması dünyanın sonu demek olur. Dünya Holokost'ta olanların tekrarlanmasını istemiyorsa müdahale etmek zorunda" dedi.
27.02.2022Haberler
Ukrayna Büyükelçisi Bodnar: Rusya'nın nükleer silah kullanması dünyanın sonu olur
Ukrayna Büyükelçisi Bodnar: Rusya'nın nükleer silah kullanması dünyanın sonu olurUkrayna'nın Ankara Büyükelçisi Vasly Bodnar, "Rusya'nın nükleer silah kullanması dünyanın sonu demek olur. Dünya Holokost'ta olanların tekrarlanmasını istemiyorsa müdahale etmek zorunda" dedi.
27.02.2022Gündem
Savaştan kaçan Ukraynalı rahip: Türkiye'de kendimi güvende hissediyorum
Savaştan kaçan Ukraynalı rahip: Türkiye'de kendimi güvende hissediyorumRusya'nın askeri harekat düzenlediği Ukrayna'da, başkent Kiev'den kaçan rahip Viacheslav Shegai oğulları ile birlikte Kapıkule Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı. Çatışmalar başladığı gün hamile eşi ve 4 yaşındaki kızını da uçakla İzmir’e gönderen Shegai, "Türkiye'de kendimi güvende hissediyorum" dedi.
26.02.2022Gündem
İtalya'da rahiplerin tacizine uğrayanlar adalet için kampanya başlattı
İtalya'da rahiplerin tacizine uğrayanlar adalet için kampanya başlattıErik Zattoni, bir Katolik rahibin annesine tecavüz etmesi sonucu dünyaya geldiğini küçüklüğünden beri biliyordu.
15.02.2022Dünya
Martin Luther Kimdir? Kısaca Hayatı, Eserleri Ve Ölümü
Martin Luther Kimdir? Kısaca Hayatı, Eserleri Ve ÖlümüMartin Luther kim olduğu ve hayatı merak edilen kişilerden biridir. Özellikle birçok kişi tarafından da sıklıkla araştırılan kişiler arasındadır. Bu bakımdan Martin Luther kimdir öğrenebilir ve hayatı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Martin Luther kimdir? Kısaca hayatı, eserleri ve ölümü hakkında tüm detayları sizler için derledik.
13.02.2022Eğitim
Eski Papa yanlış ifade verdiğini kabul etti
Eski Papa yanlış ifade verdiğini kabul ettiEski Papa 16. Benediktus, Almanya'da çocukların cinsel istismarıyla ilgili soruşturmada yanlış ifade verdiğini kabul etti.
25.01.2022Dünya
Sahte Kovid sertifikası veren rahip tutuklandı
Sahte Kovid sertifikası veren rahip tutuklandıPolonya'da vatandaşlara sahte Kovid sertifikası veren 16 kişinin gözaltına alınmasının ardından aralarında 1 rahibinde bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
20.01.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Rahip ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.