Rahip

Rahip

Son dakika rahip haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan rahip gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan rahip haber sayfamızda...

Rahip

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.668 rahip haberi bulunmuştur.
Mark Wahlberg yeni rolü için üç haftada bu hale geldi
Mark Wahlberg yeni rolü için üç haftada bu hale geldiHollywood yıldızı Mark Wahlberg, bir dövüşçüyü canlandıracağı yeni filmi için üç haftada büyük değişim geçirdi. 49 yaşındaki Wahlberg, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla son halini gözler önüne serdi.
4.05.2021Cadde
Hamile kadın mumyası
Hamile kadın mumyasıPolonya’nın başkenti Varşova’daki Ulusal Müze koleksiyonunda bulunan bir antik Mısır mumyası üzerinde çalışılırken, mumyanın hamile bir kadına ait olduğu keşfedildi.
1.05.2021Dünya
İtalya'da çocuklara cinsel istismarda bulunan rahip gözaltında
İtalya'da çocuklara cinsel istismarda bulunan rahip gözaltındaİtalya'da Katolik rahip, çocuklara yönelik cinsel istismar suçlamasıyla gözaltına alındı.
27.04.2021Dünya
Son dakika... Haiti'de Fransız rahipler kaçırıldı!
Son dakika... Haiti'de Fransız rahipler kaçırıldı!Gelen son dakika haberine göre, ikisi Fransız yedi rahip Haiti'de kaçırıldı.
11.04.2021Dünya
Kilisede üçlü cinsel ilişkiye giren rahip yandı!
Kilisede üçlü cinsel ilişkiye giren rahip yandı!Rahip ve iki kadın gece yarısı kilisede film çekerken yakalandı, polis olay yerine geldiğinde rezalete yeni boyutlar eklendi. Filmin çekildiği sunak yakılıp yerine yenisi konulurken, yeni gelişme olayın taraflarında büyük bir hayal kırıklığına neden oldu.
22.03.2021Dünya
Son dakika: Kayıp mezar Edirne'de ortaya çıktı! Popov bulundu
Son dakika: Kayıp mezar Edirne'de ortaya çıktı! Popov bulunduBulgar tarihinin önemli isimlerinden din adamı Rafael Popov’un mezarı, Edirne’de bulundu. Bağımsız Bulgar kilisesi hareketinin önemli isimlerinden Popov’un mezarının, yine Fener Rum Patriği ve Bulgaristan dini otoriteleri arasındaki bir çekişme döneminde bulunması dikkat çekti
20.03.2021Gündem
Brezilyalı rahipten tepki çeken 'Holokost tekrar olsun' duası
Brezilyalı rahipten tepki çeken 'Holokost tekrar olsun' duasıBrezilya’da Tupirani da Hora Lores adlı rahib düzenlediği ayin sırasında "Tanrım, İkinci Dünya Savaşı’nda yaptıklarını tekrar yapmalısın. Yahudi soykırımı (Holokost) devam etmeli" sözleriyle ettiği dua sonrası polis kiliseye operasyon düzenledi.
15.03.2021Dünya
Rahipten sahte silahla market ve eczane soygunu
Rahipten sahte silahla market ve eczane soygunuBrezilya'da Elizeu Moreira adlı rahip, sahte silahıyla iki süpermarket ve bir eczaneden 249 dolar (1,875TL) çaldı. Soygunda başpsikoposun aracını kullanan Moreira kilisedeki görevinden alındı.
5.03.2021Haberler
Kerem ile Aslı Hikayesi Oku: Unutulmayan Türk efsanelerinden…
Kerem ile Aslı Hikayesi Oku: Unutulmayan Türk efsanelerinden…Güzel aşk masallarından biri de Kerem ile Aslı’ymış. Sonu hüzünlü bitse de birbirleri için her türlü zorluğu göze alan bu aşıkların hikayesi günümüzde bile anlatılırmış.
24.02.2021Masal Oku
Malcolm X'in avukatları, cinayetle ilgili yeni delillere ulaşıldığını iddia etti
Malcolm X'in avukatları, cinayetle ilgili yeni delillere ulaşıldığını iddia ettiABD’de sivil haklar alanında ve ırkçılığa karşı verdiği mücadele ile hatırlanan siyahi Müslüman aktivist Malcolm X'in avukatları, 56 yıl önce gerçekleşen suikastın azmettiricilerine yönelik yeni deliler olduğunu öne sürdü.
21.02.2021Dünya
Avrupa’nın en yaşlı insanı Kovid’i yendi
Avrupa’nın en yaşlı insanı Kovid’i yendi“Avrupa’nın en yaşlı kişisi” unvanını elinde bulunduran Fransız rahibe Lucille Randon, Kovid-19’a yakalandıktan sonra 117’nci doğum gününe birkaç gün kala hastalığı atlatmayı başardı.
11.02.2021Dünya
Darbe karşıtlarına sert müdahale
Darbe karşıtlarına sert müdahaleMyanmar’da internetin kapatılmasına rağmen on binlerce darbe karşıtı protestocu sokağa döküldü. Demokrasi yanlısı eylemciler polisin sert müdahalesiyle karşılaştı.
9.02.2021Dünya
Myanmar'da darbeyi protesto edenlere tazyikli su
Myanmar'da darbeyi protesto edenlere tazyikli suHafta sonu başlayan kitlesel gösteriler Pazartesi günü tüm büyük şehirlere yayıldı, protestolara öğrenciler, işçiler ve Budist rahiplerin katıldığı göze çarpıyor.
8.02.2021Dünya
Son Dakika Haberler: Ülke şokta! Yetim çocukları kurban seçtiler
Son Dakika Haberler: Ülke şokta! Yetim çocukları kurban seçtilerGelen son dakika haberine göre, Almanya ‘dehşet yetimhanesi’ vahşetiyle sarsıldı. Ülke basınının üstünü örttüğü rezaleti ABD basını yazdı. Rahibelerin yetim çocukları zenginlere seks kölesi olarak sattığı ortaya çıktı.
5.02.2021Dünya
Avrupa'da yüzyıllarca kullanılıp unutulan sayı sistemi
Avrupa'da yüzyıllarca kullanılıp unutulan sayı sistemiKabul görmesi uzun sürdü, tek bir işarette bir rakamın ifade edilmesi nedeniyle ilgi de gördü. Ancak öylesine unutuldular ki, 100 yıl sonra kimsenin bilmediği esrarengiz işaretler haline dönüştüler.
28.01.2021Dünya
Vampir Filmleri: Geçmişten Bugüne En Beğenilen Vampir Filmleri
Vampir Filmleri: Geçmişten Bugüne En Beğenilen Vampir FilmleriGeçmişten bugüne en beğenilen vampir filmleri nelerdir? Vampir filmleri içerisinde en yüksek puanlı olanlar hangileridir? Bu güne kadar en çok beğenilen izlemekten keyif alınan vampir filmlerinin başında olanlar hangileridir? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
Savaş Filmleri: Tarihteki Savaşlar İle İlgili En İyi Savaş Filmleri
Savaş Filmleri: Tarihteki Savaşlar İle İlgili En İyi Savaş FilmleriSavaş filmleri nelerdir? Tarihteki savaşlar ile ilgili en iyi savaş filmleri hangileridir? Savaş filmleri arasında en yüksek puanlı seçenekler nelerdir? Savaş filmleri içerisinde mutlaka izlenmesi gereken filmlerin başında neler geliyor? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
Dövüş Filmleri: Ünlü Oyuncuların Yer Aldığı En İyi Dövüş Filmleri
Dövüş Filmleri: Ünlü Oyuncuların Yer Aldığı En İyi Dövüş FilmleriÜnlü oyuncuların yer aldığı en iyi dövüş filmleri arasında hangileri bulunuyor? Dövüş filmleri içerisinde en çok tercih edilenler hangileridir? Hangi dövüş filmleri izlenmeye değerdir? Dövüş filmleri içerisinde puanı yüksek olan seçenekler hangileridir? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
Çalkantılarla geçen dört yıl
Çalkantılarla geçen dört yılKoltuğunu iki gün sonra Biden'a devredecek ABD Başkanı Trump, görev süresi boyunca dış politikada aldığı kararlar ile uluslararası kamuoyunun gündeminden düşmedi. Seyahat yasaklarıyla başlayan Trump döneminde İsrail'in istediği her şey verildi, Washington İran'la nükleer anlaşmadan çekildi, Çin'le ticaret savaşına tutuştu.
18.01.2021Dünya
AYM'den Rahip Brunson'ın tutukluluğu ile ilgili 'hak ihlali yok' kararı
AYM'den Rahip Brunson'ın tutukluluğu ile ilgili 'hak ihlali yok' kararıAnayasa Mahkemesi (AYM), ABD vatandaşı Rahip Andrew Craig Brunson'ın tutuklamanın ve konutu terk etmeme şeklindeki adli kontrol tedbirinin hukuki olmaması ve tutukluluğunun makul süreyi aşması nedeniyle 'kişi hürriyeti ve güvenliği hakkının ihlal edildiği' iddiasıyla yaptığı başvuruyu reddetti.
7.01.2021Gündem
40 Yaşındasın şiiri - Dursun Ali Erzincanlı
40 Yaşındasın şiiri - Dursun Ali ErzincanlıDursun Ali Erzincanlı tarafından kaleme alınan 40 yaşındasın şiiri İslam peygamberi Hz. Muhammet'in hayatını konu alır. Peygamberin doğduğu günden ilk vahiyi almasına, peygamberlik dönemine ve ölümüne kadar geçen süreyi anlatır. İşte 40 yaşındasın şiirinin sözleri.
12.01.2021Şiirler
Covid-19 rahip cemaate aynı kadehten şarap içirince ortalık karıştı, kilise kapatıldı
Covid-19 rahip cemaate aynı kadehten şarap içirince ortalık karıştı, kilise kapatıldıİtalya'da Covid-19 pozitif olan bir rahibin Komünyon ayininde cemaate aynı kadehten şarap içirdiğinin ortaya çıkmasın ardından kilise kapatıldı.
28.12.2020Dünya
Sopayı kapan ‘en şanslı’
Sopayı kapan ‘en şanslı’Japonya’nın Okayama kentindeki Saidaiji Tapınağı’nda 15 Şubat’ta gerçekleştirilen çıplak bir festivalde, Budist rahip tarafından fırlatılan “shingi” adlı tahta sopayı yakalamaya hazırlanan erkekler objektife böyle yansımıştı...
26.12.2020Dünya
Dünya klasiği Makar’ın Rüyası ilk kez Türkçede
Dünya klasiği Makar’ın Rüyası ilk kez TürkçedeVakıfBank Kültür Yayınları Rus yazar Vladimir Korolenko’nun “Makar’ın Rüyası” isimli dünya klasiğini Türkçe’de ilk kez yayımlıyor. Bir Yakut köylüsünün yaşamı üzerinden Rus kırsal toplumunu ve inançlarını anlatan bu eser, yazarın hayatından önemli izler taşıyor.
10.12.2020Kültür Sanat
Heyecanlandıran keşif
Heyecanlandıran keşifUNESCO Dünya Miras Geçici Listesi’nde yer alan Laodikya Antik Kenti’nde devam eden kazı ve restorasyon çalışmalarında 2 bin yıllık olduğu değerlendirilen rahip başı heykeli bulundu.
29.11.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

rahipİtalyaABDkiliseBrezilya

Rahip ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.