Reel Getiri

Reel Getiri

Son dakika reel getiri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan reel getiri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan reel getiri haber sayfamızda...

Reel Getiri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 713 reel getiri haberi bulunmuştur.
Haziranda en fazla reel getiri dolarda
Haziranda en fazla reel getiri dolardaTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde haziranda en yüksek aylık reel getiri yüzde 0,95 ile dolarda gerçekleşti.
7.07.2021Uzmanpara
Mayısta en fazla reel getiri külçe altında oldu
Mayısta en fazla reel getiri külçe altında olduTüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde mayısta en yüksek aylık reel getiri yüzde 7,19 ile külçe altında gerçekleşti.
8.06.2021Ekonomi
En fazla reel getiri külçe altında oldu
En fazla reel getiri külçe altında olduTüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde mayısta en yüksek aylık reel getiri yüzde 7,19 ile külçe altında gerçekleşti.
8.06.2021Uzmanpara
Zaaflara harcama yapma, tasarruf için 40’ı bekleme
Zaaflara harcama yapma, tasarruf için 40’ı beklemeFinansal Okuryazarlık Zirvesi’nde özellikle bireylerin bütçelerini doğru yönetebilmelerinin önemine dikkat çekildi. Bu açıdan en temel öneri ise ‘küçük de olsa mutlaka yatırım yapın, harcamalarınıza dikkat edin’ oldu
6.06.2021Ekonomi
Nisanda en fazla reel getiri yüzde 6,61 ile külçe altında oldu
Nisanda en fazla reel getiri yüzde 6,61 ile külçe altında olduTüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde nisanda en yüksek aylık reel getiri yüzde 6,61 ile külçe altında gerçekleşti.
7.05.2021Ekonomi
En fazla reel getiri külçe altında oldu
En fazla reel getiri külçe altında olduTüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde nisanda en yüksek aylık reel getiri yüzde 6,61 ile külçe altında gerçekleşti.
7.05.2021Altın
Ekonomistler faiz kararını değerlendirdi
Ekonomistler faiz kararını değerlendirdiEkonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) politika faizini sabit tuttuğu karar metniyle, olası faiz indirimlerinin en erken yılın ikinci yarısına ötelendiğini belirtti.
6.05.2021Uzmanpara
Martta en fazla reel getiri dolarda oldu
Martta en fazla reel getiri dolarda olduTüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde martta en yüksek aylık reel getiri dolarda gerçekleşti.
7.04.2021Uzmanpara
Şubatta en fazla reel getiri mevduat faizinde oldu
Şubatta en fazla reel getiri mevduat faizinde olduTüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde şubatta en yüksek aylık reel getiri mevduat faizinde (brüt) gerçekleşti.
8.03.2021Uzmanpara
Yükselen tahvil faizleri piyasalara 'uyarı' veriyor
Yükselen tahvil faizleri piyasalara 'uyarı' veriyorABD'de enflasyonist baskıların artacağı ve bu paralelde faiz artırım sürecinin daha erken başlayacağına ilişkin endişeler tahvil faizlerinde hızlı bir yükselişi beraberinde getirirken, analistler 21 trilyon dolarlık ABD tahvil piyasasından çıkışların küresel çapta bir satış dalgasına dönüştüğüne, piyasalar için bir "uyarı sinyali" niteliği taşıdığına işaret ediyor.
26.02.2021Uzmanpara
En fazla reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
En fazla reel getiri BIST 100 endeksinde olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, ocakta en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı.
8.02.2021Uzmanpara
Ocakta en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Ocakta en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, ocakta en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı.
8.02.2021Ekonomi
En fazla reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
En fazla reel getiri BIST 100 endeksinde olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, Aralık 2020'de en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı.
7.01.2021Uzmanpara
Kapitalizasyon Nedir, Ne İşe Yarar?
Kapitalizasyon Nedir, Ne İşe Yarar?Kapitalizasyon genelde yaygın olarak kullanılan bir terimdir. Bizde sizler için ayrıntılı olarak kapitalizasyon nedir ve kapitalizasyon ne işe yarar? Tüm detayları sizler için derledik.
Pandemi BES’i teğet geçti
Pandemi BES’i teğet geçtiPandemi döneminde tasarrufun önemini anlayan vatandaş, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) sahip çıktı. Sistemde, katılımcı sayısı salgın öncesindeki seviyeye geri dönerken, son 5 aylık dönemde BES’e net, 60 bin 742 kişi katıldı.
15.12.2020Sigorta
Kasımda en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Kasımda en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, kasımda en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı.
7.12.2020Ekonomi
Dolar, euro ve altın yatırımcısını üzdü!
Dolar, euro ve altın yatırımcısını üzdü!Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, kasımda en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı. Yİ-ÜFE ile indirgendiğinde, euro yüzde 2,35, Devlet İç Borçlanma Senetleri (DİBS) yüzde 2,78, dolar yüzde 2,83, mevduat faizi (brüt) yüzde 2,94 ve külçe altın yüzde 4,87 oranlarında yatırımcısına kaybettirdi.
7.12.2020Uzmanpara
Refahın anahtarı bireysel emeklilik
Refahın anahtarı bireysel emeklilikKatılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, Türkiye’de Bireysel Emeklilik Sistemi’nin (BES) refahın anahtarı olduğunu belirterek, “Yüzde 25 devlet katkısı, Avrupa ülkelerinde bile olmayan bir teşvik” dedi
20.11.2020Sigorta
Ekim ayında en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Ekim ayında en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, ekimde en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı.
9.11.2020Ekonomi
En fazla reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
En fazla reel getiri BIST 100 endeksinde olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, ekimde en fazla reel getiri BIST 100 endeksinde sağlandı.
9.11.2020Uzmanpara
Eylül ayında aylık en yüksek reel getiri dolardan
Eylül ayında aylık en yüksek reel getiri dolardanYatırım araçları arasında Eylül'de en yüksek aylık reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 0.85, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise yüzde 2.53 oranlarıyla dolarda gerçekleşti.
7.10.2020Ekonomi
Aylık en yüksek reel getiri dolardan
Aylık en yüksek reel getiri dolardanYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, eylülde en fazla reel getiri ABD dolarında sağlandı.
7.10.2020Uzmanpara
Ağustosta en fazla reel getiri külçe altında oldu
Ağustosta en fazla reel getiri külçe altında olduYurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) ve Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde, ağustosta en fazla reel getiri külçe altından sağlandı.
7.09.2020Ekonomi
Ağustos ayında en fazla kazanç külçe altında!
Ağustos ayında en fazla kazanç külçe altında!En yüksek aylık reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %12,00, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %13,65 oranlarıyla külçe altında gerçekleşti.
7.09.2020Uzmanpara
Emeklilik fonları tüm yatırım araçlarını solladı
Emeklilik fonları tüm yatırım araçlarını solladıKatılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, faizsiz altın fonlarını tercih edenlerin sadece son bir ayda yüzde 13,8 getiri elde ettiğini belirterek, "Özellikle pandemi sürecindeki taleple beraber faizsiz BES, tüm sektöre yukarı doğru büyük katkı sağladı. Tüm emeklilik fonlarındaki yedi aylık getiri oranı yüzde 15,9 oldu." ifadelerini kullandı.
2.09.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

dolargetirialtıntüikkülçe

Reel Getiri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.