Reel Getiri

Reel Getiri

Son dakika reel getiri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan reel getiri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan reel getiri haber sayfamızda...

Reel Getiri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 754 reel getiri haberi bulunmuştur.
Aylık en yüksek reel getiri DİBS'te gerçekleşti
Aylık en yüksek reel getiri DİBS'te gerçekleştiAylık en yüksek reel getiri tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 2,50 oranında Devlet İç Borçlanma Senetleri’nde (DİBS) gerçekleşti.
8.08.2022Uzmanpara
Aylık en yüksek reel getiri DİBS'de oldu
Aylık en yüksek reel getiri DİBS'de olduAylık en yüksek reel getiri, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde %2,50 oranında DİBS' de gerçekleşti. Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde ise DİBS %0,23 oranında yatırımcısına kaybettirdi.
8.08.2022Ekonomi
Aylık en yüksek reel getiri dolarda oldu
Aylık en yüksek reel getiri dolarda olduAylık en yüksek reel getiri tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 2,95 oranında dolarda gerçekleşti.
8.07.2022Uzmanpara
Aylık en yüksek reel getiri dolarda oldu
Aylık en yüksek reel getiri dolarda olduAylık en yüksek reel getiri Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 3,86 oranında Amerikan dolarında gerçekleşti.
8.06.2022Uzmanpara
En fazla reel getiri borsada gerçekleşti
En fazla reel getiri borsada gerçekleştiAylık en yüksek reel getiri yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %7,37, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %7,79 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
9.05.2022Uzmanpara
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde olduAylık en yüksek reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %7,37, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %7,79 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
9.05.2022Ekonomi
En fazla reel getiri külçe altında oldu
En fazla reel getiri külçe altında olduAylık en yüksek reel getiri yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %2,42, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %6,04 oranlarıyla külçe altında gerçekleşti.
8.04.2022Uzmanpara
Aylık en yüksek reel getiri külçe altında oldu
Aylık en yüksek reel getiri külçe altında olduAylık en yüksek reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %2,42, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %6,04 oranlarıyla külçe altında gerçekleşti.
8.04.2022Ekonomi
Yoksa o sen misin?
Yoksa o sen misin?“Finansal okuryazarlığa katkı sunmak için herkesin anlayabileceği bir dille olayları ve kişileri hikâyeleştirerek anlattık...”
Aylık en düşük kayıp DİBS'te oldu
Aylık en düşük kayıp DİBS'te olduŞubat ayında yatırım araçları arasında en düşük kayıp yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 3,04, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise yüzde 0,81 oranlarıyla Devlet İç Borçlanma Senetleri'nde (DİBS) gerçekleşti.
8.03.2022Uzmanpara
Kur korumalı mevduat şirketlerin döviz hesaplarında rekor çözülmeye yol açtı
Kur korumalı mevduat şirketlerin döviz hesaplarında rekor çözülmeye yol açtıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) verilerine göre 4 Şubat haftasında tüzel kişilerin döviz mevduatlarında 3.3 milyar dolarlık gerileme görüldü. Böylelikle tüzel kişilerin döviz mevduatlarında haftalık bazda rekor düşüş yaşanmış oldu. Prof. Dr. Sefer Şener konuyla ilgili "Son bir haftalık dönemde şirketlerin de kur korumalı mevduata dahil edilmesiyle birlikte getirilen yüksek oranlı avantajlarla döviz tevdiat hesaplarında (DTH) tutulan varlıklar hızlı şekilde çözülmeye başladı" dedi.
10.02.2022Ekonomi
Aylık en düşük kayıp BIST 100 endeksinde oldu
Aylık en düşük kayıp BIST 100 endeksinde olduAylık en düşük kayıp tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 8,10 oranıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
8.02.2022Uzmanpara
Yatırım araçlarının reel getiri oranları açıklandı
Yatırım araçlarının reel getiri oranları açıklandıAylık en düşük kayıp, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %7,56, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %8,10 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
8.02.2022Ekonomi
Aralık ayında en çok dolar kazandırdı
Aralık ayında en çok dolar kazandırdıEn yüksek aylık reel getiri Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 11,67 oranıyla dolarda gerçekleşti. Yıllık değerlendirmede de en yüksek reel getiri dolarda görüldü.
7.01.2022Uzmanpara
Gözler Merkez Bankası'nda! Faiz kararı bugün belli oluyor
Gözler Merkez Bankası'nda! Faiz kararı bugün belli oluyorGözler Merkez Bankası'nın faiz kararına çevrildi. Para Politikası Kurulu, yılın son toplantısını bugün yapacak.Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, yılın son faiz kararı için Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu başkanlığında toplanacak.
16.12.2021Haberler
Gözler Merkez Bankası'nda! Faiz kararı bugün belli oluyor
Gözler Merkez Bankası'nda! Faiz kararı bugün belli oluyorGözler Merkez Bankası'nın faiz kararına çevrildi. Para Politikası Kurulu, yılın son toplantısını bugün yapacak.Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, yılın son faiz kararı için Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu başkanlığında toplanacak.
16.12.2021Ekonomi
Aylık en yüksek reel getiri külçe altında oldu
Aylık en yüksek reel getiri külçe altında olduEn yüksek aylık reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 9,10, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise yüzde 15,93 oranlarıyla külçe altında gerçekleşti.
7.12.2021Uzmanpara
İşte ekim ayında en çok kazandıran yatırım araçları
İşte ekim ayında en çok kazandıran yatırım araçlarıTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ekimde en yüksek aylık reel getiri yüzde 4,71 ile dolarda gerçekleşti.
8.11.2021Ekonomi
En çok kazandıran yatırım aracı belli oldu
En çok kazandıran yatırım aracı belli olduTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ekimde en yüksek aylık reel getiri yüzde 4,71 ile dolarda gerçekleşti.
8.11.2021Uzmanpara
Piyasalar Powell'ın açıklamalarına odaklandı
Piyasalar Powell'ın açıklamalarına odaklandıKüresel pay piyasalarında geçen hafta yatırımcı risk iştahının yüksek seyretmesinin etkisiyle rekorlar kırılmasının ardından bugün ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın yapacağı açıklamalar takip edilecek.
8.11.2021Uzmanpara
En fazla reel getiri DİBS'te oldu
En fazla reel getiri DİBS'te olduTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde eylülde en yüksek aylık reel getiri yüzde 0,53 ile Devlet İç Borçlanma Senetleri'nde (DİBS) gerçekleşti.
7.10.2021Uzmanpara
En fazla reel getiri borsada gerçekleşti
En fazla reel getiri borsada gerçekleştiTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ağustosta en yüksek aylık reel getiri yüzde 3,98 ile BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
7.09.2021Uzmanpara
Yatırımcıya en çok borsa kazandırdı
Yatırımcıya en çok borsa kazandırdıTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından bugün ağustos ayı finansal yatırım araçlarının reel getiri oranları açıklandı. Buna göre en yüksek aylık reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %2,31, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %3,98 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
7.09.2021Uzmanpara
Tarihi zirve! Yerli yatırımcının finansal varlıkları 5.8 trilyonu geçti
Tarihi zirve! Yerli yatırımcının finansal varlıkları 5.8 trilyonu geçtiYerli yatırımcının finansal varlıkları temmuz sonu itibarıyla son 1 yılda, 1 trilyon lira artarak 5.8 trilyonu geçti. Artışın 500 milyarı mart sonundan bu yana geçen 4 ayda gerçekleşti. Bu dönemde TL mevduattaki artış 200 milyarın üzerine çıktı.
26.08.2021Ekonomi
Temmuzda en fazla reel getiri yüzde 0,11 ile DİBS'te oldu
Temmuzda en fazla reel getiri yüzde 0,11 ile DİBS'te olduTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde temmuzda en yüksek aylık reel getiri yüzde 0,11 ile Devlet İç Borçlanma Senetlerinde (DİBS) gerçekleşti.
9.08.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Reel Getiri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.