Robot Süpürge

Robot Süpürge

Son dakika robot süpürge haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan robot süpürge gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan robot süpürge haber sayfamızda...

Robot Süpürge

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 55 robot süpürge haberi bulunmuştur.
5G’ye yerli üretim dopingi
5G’ye yerli üretim dopingiTeknolojide yerli üretim atağı 5G cihazlarına da yansıdı. General Mobile, 5G ve sabit geniş bant ürünleri üretmek için atağa kalktı. Firma üretim için Foxconn şirketi ile iş birliği anlaşması imzaladı.
28.06.2022Ekonomi
Kadın elinden yerli teknoloji
Kadın elinden yerli teknolojiYerli teknoloji firması Reeder’ın kurucusu Sezen Sungur Saral, firmayı kısa sürede büyüttü. E-kitap okuyucusuyla başladı, tablet, ateş ölçer ve akıllı saate uzandı. Şimdi sırada akıllı TV, robot ve araba var
yeedi vac hybrid incelemesi
yeedi vac hybrid incelemesiEvlerin artık vazgeçilmezi olan robot süpürgelerin geldiği son noktayı gösteren yepyeni bir ürünü sizlerle tanıştıracağız. İşte yeedi markasının geliştirdiği yeedi vac hybrid’in dikkatimizi çeken tüm özellikleri...
12.05.2022Teknoloji
Yeedi vac hybrid incelemesi
Yeedi vac hybrid incelemesiEvlerin artık vazgeçilmezi olan robot süpürgelerin geldiği son noktayı gösteren yepyeni bir ürünü sizlerle tanıştıracağız. İşte yeedi markasının geliştirdiği yeedi vac hybrid’in dikkatimizi çeken tüm özellikleri...
12.05.2022Teknoloji
ECOVACS DEEBOT T9 ve N8 incelemesi
ECOVACS DEEBOT T9 ve N8 incelemesiTürkiye’de adını yakında daha çok duymaya başlayacağımız dünyanın en büyük akıllı robot süpürge üreticilerinden ECOVACS, iki yeni robot süpürgesiyle Türkiye'de! ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8 model robot süpürgeleri yakından inceliyoruz.
6.05.2022Teknoloji
ECOVACS DEEBOT T9 ve N8 incelemesi
ECOVACS DEEBOT T9 ve N8 incelemesiTürkiye’de adını yakında daha çok duymaya başlayacağımız dünyanın en büyük akıllı robot süpürge üreticilerinden ECOVACS, iki yeni robot süpürgesiyle Türkiye'de! ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8 model robot süpürgeleri yakından inceliyoruz.
6.05.2022Teknoloji
Akıllı temizlik seçeneklerine sahip ECOVACS ROBOTICS artık Türkiye'de
Akıllı temizlik seçeneklerine sahip ECOVACS ROBOTICS artık Türkiye'deDünyanın lider robotik hizmet markası ECOVACS ROBOTICS, üstün temizlik sağlayan robot süpürge modelleri DEEBOT T9 ve DEEBOT N8 ile Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı.
27.04.2022Advertorial
Tüketicinin dijital alışkanlıkları geri dönülmez eşikte
Tüketicinin dijital alışkanlıkları geri dönülmez eşikteDeloitte’un Dijital Tüketici Trendleri 2021 Araştırması’nın sonuçları kullanıcıların hayatla bağını elektronik cihazlar üzerinden kurduğunu gösteriyor. Araştırmaya göre akıllı saat ve fitness bilekliği altın çağını yaşıyor, hızlı internet ve 5G’ye talep artıyor. Türkler akıllı TV, robot süpürge ve akıllı ev aletleri sahipliğinde global ortalamanın hayli üstünde. Akıllı cihazları en fazla kullananlar 25-34 yaş aralığında.
6.04.2022Vitrin
Evdeki gizli tehlike! Soluğu mahkemede almamak için...
Evdeki gizli tehlike! Soluğu mahkemede almamak için...Çoğumuzun evlerinde kullandığı internet bağlantısıyla çalışan akıllı elektronik cihazlar, göründüğü kadar masum olmayabilir! Özellikle son dönemlerde kullanımı yaygınlaşan robot süpürgülerin bile ciddi güvenlik açıklarına sebep olabileceğini belirten uzmanlar, bu ürünlerin kullanımı konusunda önemli uyarılarda bulundu.
20.03.2022Gündem
Robot süpürge otelden kaçtı
Robot süpürge otelden kaçtıBirleşik Krallık'ta bir robot süpürge, Travelodge şirketinin bir otelinden kaçtı ve binadan uzaklaştı. Cihaz bu hafta Cambridge'deki mevkide kayboldu ve bir personel 'her yerde olabileceğini' söyledi.
23.01.2022Dünya
2.5 milyon robot evimizi süpürüyor
2.5 milyon robot evimizi süpürüyor Robot süpürgeler evlerde baş köşeye yerleşti. Geçen yıl 2.5 milyon adetlik satış rakamını yakalayan robot süpürgelere ilginin sürmesi bekleniyor. Sektörde marka sayısı da 50’ye çıkarken, yakında yerli üretim hamlesinin de başlaması gündemde.
22.01.2022Ekonomi
‘Türkiye fırsatlar barındıran bir pazar’
‘Türkiye fırsatlar barındıran bir pazar’Honor, 2022 yılında daha fazla ürünle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Honor, Türkiye pazarına dört yeni ürününü sundu. MagicBook serisinin AMD’den güç alan yeni notebook modelleri, Google servisleriyle gelen yeni akıllı telefonu Honor 50 ve IoT kategorisinde yer alan akıllı süpürgesisi Choice R1 Cleaner ve bluetooth kulaklığı Earbuds X tanıtıldı.
22.12.2021Ekonomi
Singapurlu dev 15 ürünle geldi
Singapurlu dev 15 ürünle geldiSingapurlu teknoloji devi Omix, Türkiye pazarına girdi. X300 ve X500 olarak iki cep telefonu modeli, tablet, scooter, havalandırma cihazı, kulaklık gibi ekosistem ürünlerini Türkiye’ye getiren marka, cep telefonu üretimini de burada yapıyor. Omix, iki cep telefonu modelini İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde üretiyor.
15.12.2021Ekonomi
Esenyurt'ta robot süpürge üretecek
Esenyurt'ta robot süpürge üretecekYerli teknoloji üreticisi Sunny Elektronik, Çinli Viomi ile Türkiye'de üretim için el sıkıştı. Aynı zamanda Xiaomi'nin üreticisi olan Viomi ile akıllı robot süpürge üretimine başlayacak.
15.12.2021Ekonomi
Editör'ün seçtikleri
Editör'ün seçtikleriDoğanın gücüVakkorama, yeni sezonda dünyanın dışına çıkarak, uzayın derinliklerini ve uzayda bir hayatı keşfetmeye çıkıyor...
11.09.2021Cadde
Turkcell’in 1300 mağazasında ‘teknolojik dönüşüm’ başladı
Turkcell’in 1300 mağazasında ‘teknolojik dönüşüm’ başladıTurkcell yurt geneline yayılmış 1300 mağazasını teknoloji mağazasına dönüştürüyor ve mağazalarda satışa sunduğu ürünlerin çeşitliliğini artırıyor. Bu kapsamda Turkcell mağazalarına gelenler kişisel bakım ürünlerinden oyun konsoluna, akıllı saatten akıllı temizlik robotuna kadar son derece geniş yelpazedeki teknoloji ürünlerinden satın alabilecek. Ayrıca 28 Haziran - 8 Temmuz tarihleri arasında da küçük ev aletleri grubuna özel indirimler olacak.
3.07.2021Ekonomi
Ev aletlerine düğün dopingi
Ev aletlerine düğün dopingiYeni evlenecek çiftlerin çeyiz alışverişleri sürüyor. Düğün sezonuyla birlikte küçük ev aletlerinde ticaret hacminin iç piyasada ve ihracatta artması bekleniyor.
8.06.2021Ekonomi
Pandemiyi robotlar süpürdü!
Pandemiyi robotlar süpürdü!Pandemi nedeniyle evlerde ön plana çıkan temizlik ihtiyacı robot süpürge satışına rekor kırdırdı. Geçen yıl yüzde 500 oranında talep artarken, artış bu yıl da sürüyor. Bu teknolojik oyuncaklar sayesinde erkekler de temizliği çok sevdi.
17.04.2021Ekonomi
Editör'ün seçtikleri
Editör'ün seçtikleriKonforlu temizlikKüçük ev aletleri markası Homend, ilk robot süpürgesini tüketicileriyle buluşturdu...
10.04.2021Cadde
En ucuzun peşinde sanki sanal hafiye!
En ucuzun peşinde sanki sanal hafiye!Sanal alışverişte ‘yeni trend’ fiyat karşılaştırma siteleri. E-ticarette pandemi patlaması bu sitelere yaradı. Ürünlerin en düşük fiyatını bulan sitelerde, en çok elektronik, yemeklik yağ, mutfak gereçleri için arama yapıldı.
29.03.2021Ekonomi
Son Dakika Haberleri: İkinci el cep telefonunda yeni dönem! Zorunlu oldu
Son Dakika Haberleri: İkinci el cep telefonunda yeni dönem! Zorunlu olduGelen son dakika haberine göre, ikinci el cep telefonu tamirinde "Mesleki Yeterlilik Belgesi" zorunlu hale getirildi. Belge zorunluluğuyla hem cihazların tamir ve bakımını yapanların mesleki yetkinliğinin belgelenmesi hem de cihazların ehil kişilerce onarılması hedefleniyor.
20.03.2021Teknoloji
Algoritma Nedir, Nasıl Yapılır? Algoritma Örnekleri Nelerdir?
Algoritma Nedir, Nasıl Yapılır? Algoritma Örnekleri Nelerdir?Neredeyse her türlü bilim dalında aktif olarak kullanılan Algoritma çeşitli bir sorunu çözmek veya bir amaca ulaşmak için çizilen yol haritasıdır. Kelime anlamı itibariyle de Algoritma işlemlerin adım adım uygulanması ve çözüme ulaşmak izlenilecek yol anlamını taşır. Algoritma ne demek, nasıl yapılır ve Algoritma örnek olacak ifadeler nelerdir detayları derledik.
3.02.2021Eğitim
Akıllı robot süpürgeler fiyatlarına değiyor mu? Hangi robot süpürge daha iyi?
Akıllı robot süpürgeler fiyatlarına değiyor mu? Hangi robot süpürge daha iyi?Süpürgeler çok yol kat etti. Artık devasa büyüklükte beceriksiz, tekerlekli bir plastik kutuya bağlı hantal bir hortumun etrafında sürüklenmek zorunda değilsiniz. Hatta koltuğunuzdan kalkmanıza bile gerek yok! Teknoloji bize evinizdeki tozu, evcil hayvan tüylerini ve diğer kalıntıları parmağınızı kaldırmanıza gerek kalmadan temizlemenize yardımcı olan akıllı robot süpürgeleri hediye etti! İşte akıllı robot süpürgeler hakkında bilmeniz gereken her şey... PEMBENAR ÖZEL
25.12.2020Püf Noktası
Robot süpürge casus olabilir!
Robot süpürge casus olabilir!Yapılan bir araştırmaya göre son dönem popüler olan robot süpürgeler hack’lenerek bir ses kayıt cihazına dönüştürülebilir.
20.11.2020Dünya
LG’den Miele’ye robot süpürge patenti
LG’den Miele’ye robot süpürge patentiLisans sözleşmesi, LG’nin CordZero ve HOM-BOT süpürgelerinde bulunan sayısız teknolojiyi kapsıyor.
1.06.2020Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Robot Süpürge ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.