Ruble

Ruble

Son dakika Ruble haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ruble gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ruble haber sayfamızda...

Ruble

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.011 ruble haberi bulunmuştur.
Bugüne kadarki en yüksek rütbe... Rusya bir general daha kaybetti!
Bugüne kadarki en yüksek rütbe... Rusya bir general daha kaybetti!BBC, 24 Şubat'tan itibaren Ukranya'ya bomba yağdıran Rusya'nın çok önemli bir kayıp daha verdiğini doğruladı. 2012'de yargılanan tümgeneralin geçmişi ise dünyayı şaşkına uğrattı.
24.05.2022Dünya
Gazprom, Finlandiya'ya gaz sevkiyatını durdurdu
Gazprom, Finlandiya'ya gaz sevkiyatını durdurduGazprom, Finlandiya'ya doğal gaz sevkiyatını durdurduğunu doğruladı.
23.05.2022Uzmanpara
NATO’dan koruma kalkanı
NATO’dan koruma kalkanıUkrayna’ya yönelik yardımları sürdüren NATO, Rusya’nın tehdidi altındaki bir diğer ülke olarak görülen Moldova’nın da ‘NATO standartlarına göre donatılmasını’ görüşüyor.
22.05.2022Dünya
Rusya'dan Finlandiya'ya 'gaz' şoku: Vanayı bu sabah kapattı!
Rusya'dan Finlandiya'ya 'gaz' şoku: Vanayı bu sabah kapattı!Finlandiya'nın NATO'ya katılma kararının ardından tehditler yağdıran Rusya 'gaz' kozunu kullandı.
21.05.2022Ekonomi
Rusya 'gaz' kozunu kullandı: Vanayı kapatıyor!
Rusya 'gaz' kozunu kullandı: Vanayı kapatıyor!Finlandiya'nın NATO'ya katılma kararının ardından tehditler yağdıran Rusya 'gaz' kozunu kullandı.
20.05.2022Ekonomi
Otomotiv devinden flaş karar! Rus devletine devredildi
Otomotiv devinden flaş karar! Rus devletine devredildiRusya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Fransız şirketi Renault’un Rusya’daki tüm varlıklarının Rus devletine devredildiğini duyurdu.
16.05.2022Ekonomi
Rusya kontrolünü sağladığı kentlerde nasıl bir yönetim uyguluyor?
Rusya kontrolünü sağladığı kentlerde nasıl bir yönetim uyguluyor?Rus işgalciler, kontrolü ele geçirdikleri Ukrayna şehirlerinde kendi para biriminin kullanımı ve Rus televizyonlarının izlenmesini sağlamaya çalışıyor. Herson bu kentlerden biri.
11.05.2022Dünya
Putin'in şantajının ardından Gazprom'dan Avrupalı müşterilerine mektup
Putin'in şantajının ardından Gazprom'dan Avrupalı müşterilerine mektupGazprom, Avrupalı müşterilerine gönderdiği yazıda ödemelerini yaptırımlara takılmadan yapmaya devam edebileceklerini belirtti.
8.05.2022Ekonomi
Rusya'nın şantajına yaptırım misillemesi! Detaylar belli oldu
Rusya'nın şantajına yaptırım misillemesi! Detaylar belli olduAvrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Rusya’ya uygulanacak altıncı yaptırım paketine ilişkin bilgi verdi.
4.05.2022Ekonomi
Rusya'nın enerji şantajına Avrupa'dan kırmızı ışık!
Rusya'nın enerji şantajına Avrupa'dan kırmızı ışık!Avrupa Birliği ülkelerinin enerji Bakanları, doğalgaz krizini görüşmek Brüksel'de bir araya geldi. AB yetkilileri sert açıklamalarda bulundu.
3.05.2022Ekonomi
Rus ordusuna büyük darbe! '200'den fazla kayıp'
Rus ordusuna büyük darbe! '200'den fazla kayıp'Ukrayna birlikleri, Rusların işgali yönettiği Harkov bölgesindeki Izyum’da bir Rus karargahını vurduğunu duyurdu.
3.05.2022Dünya
Rusya doğal gaz akışını kesmişti! Polonya'dan yeni hamle
Rusya doğal gaz akışını kesmişti! Polonya'dan yeni hamleRusya’nın doğal gaz akışını kesmesi sonrası Polonya, Litvanya-Polonya doğal gaz boru hattı (GIPL) üzerinden Litvanya’dan sıvılaştırılmış doğal gaz alımına başladı.
1.05.2022Dünya
AB, Rusya'yı petrolle vuracak! Yeni yaptırımlar masada
AB, Rusya'yı petrolle vuracak! Yeni yaptırımlar masadaRusya'nın Ukrayna'yı işgali sürerken, Avrupa Birliği (AB), Rusya'ya yönelik yeni yaptırımlara hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta açıklanması beklenen altıncı yaptırım paketiyle AB, Rusya'yı enerji yaptırımlarıyla vuracak. İşte detaylar...
1.05.2022Ekonomi
Enerjide alternatif arayışı Türkiye için altın fırsat!
Enerjide alternatif arayışı Türkiye için altın fırsat!Ukrayna savaşı küresel enerji jeopolitiğinde ciddi değişimlere neden olurken, Rusya, AB’yi enerji kartıyla bölmeye çalışıyor. AB alternatif kaynak ararken, yeni dönem Türkiye için fırsat olarak değerlendiriliyor.
30.04.2022Ekonomi
'Enflasyon yıl sonunda tepe yapacak'
'Enflasyon yıl sonunda tepe yapacak'Rusya Merkez Bankası Başkanı Elvira Nabiullina enflasyonun yıl sonunda tepe yapacağını söyledi.
29.04.2022Uzmanpara
Almanya’nın en büyük şirketi Rusya’nın enerji şantajına boyun eğdi!
Almanya’nın en büyük şirketi Rusya’nın enerji şantajına boyun eğdi!Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik işgal harekatı sebebiyle Moskova’ya yönelik sert yaptırımlar devam ederken, Moskova’dan enerji konusunda beklenen karşı hamle geldi. Almanya'nın en büyük enerji şirketli bu şantaja boyun eğdi.
29.04.2022Ekonomi
Polonya Rus gazını Almanya üzerinden almaya devam ediyor
Polonya Rus gazını Almanya üzerinden almaya devam ediyorRus devlet petrol şirketi Gazprom’un Sözcüsü Sergey Kupriyanov, Polonya’nın dolaylı yollardan Rus gazını almaya devam ettiğini ifade ederek, “Polonya Rus gazı alıyor fakat şimdi Almanya üzerinden alıyorlar” dedi.
28.04.2022Dünya
Altın fiyatlarında sert hareket
Altın fiyatlarında sert hareketAltın fiyatlarında gerçekleşen sert hareketler yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Ons altın 2.5 ayın, gram altın ise 1 ayın en düşük seviyelerine indi. Peki altın fiyatları neden geri çekiliyor? İşte detaylar...
28.04.2022Uzmanpara
Rusya’nın ‘enerji şantajı’ başladı!
Rusya’nın ‘enerji şantajı’ başladı!Putin’in gaz sevkiyatı üzerinden Avrupa’yı bölme çabası resmen başladı. Moskova, Polonya ve Bulgaristan’a gaz sevkiyatını keserken, ilk açıklamalar, Avrupa ülkelerinin buna hazırlıklı olduğunu gösterdi.
28.04.2022Ekonomi
Putin'den gözdağı: Yıldırım hızıyla yanıt vereceğiz!
Putin'den gözdağı: Yıldırım hızıyla yanıt vereceğiz!Rus lider Putin, Rusya'nın yaptırımlara karşı direndiğini söyledi ve Ukrayna'da olanlara müdahale etmeye çalışan herhangi bir ülkenin Rusya'dan hızlı bir yanıtla karşı karşıya kalacağı konusunda uyardı.
27.04.2022Dünya
Moskova gazı kesti, Avrupa rest çekti! 'Rusya'nın devri kapanıyor'
Moskova gazı kesti, Avrupa rest çekti! 'Rusya'nın devri kapanıyor'Rus enerji şirketi Gazprom, ödemeleri ruble cinsinden yapmayı reddetmelerinin ardından Polonya ve Bulgaristan'a doğal gaz akışını kesti. Avrupa Komisyonu kararı "şantaj aracı" olarak nitelendirdi.
28.04.2022Dünya
Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gaz akışını kesti
Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gaz akışını kestiRusya, ruble ile ödeme yapmayı kabul etmeyen iki ülkeye gaz akışının bu sabah itibarıyla tamamen durdurulduğunu açıkladı. Bulgaristan kararı 'bir şantaj' olarak niteledi.
27.04.2022Uzmanpara
Euro, dolar karşısında 5 yılın dibini gördü
Euro, dolar karşısında 5 yılın dibini gördüRusya'nın doğal gaz faturalarını ruble olarak ödemeyen Polonya ve Bulgaristan'a sevkiyatı durduracağı açıklaması euroyu vurdu.
27.04.2022Uzmanpara
Petrol fiyatlarında jeopolitik risk etkisi
Petrol fiyatlarında jeopolitik risk etkisiRusya'nın ruble cinsinden ödeme yapmayan Polonya ve Bulgaristan'a doğal gaz sevkiyatını durduracağı uyarısı, Avrupa Birliği'nin (AB) Rusya'dan petrol ithalatına yasak getirmeyi tartışmaya devam etmesi uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarını yükseltti.
27.04.2022Uzmanpara
Son dakika... Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gazı kesti
Son dakika... Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gazı kestiMoskova, ruble ile ödeme yapmayı kabul etmeyen iki ülkeye gaz akışının bu sabah itibarıyla tamamen durdulduğunu açıkladı. Bulgaristan, kararı 'bir şantaj' olarak niteledi.
27.04.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Ruble ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.