Saadet Partisi

Saadet Partisi

Son dakika saadet partisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan saadet partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan saadet partisi haber sayfamızda...

Saadet Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.640 saadet partisi haberi bulunmuştur.
Altılı masaya ‘seçim güvenliği’ yatırılacak
Altılı masaya ‘seçim güvenliği’ yatırılacakAltılı masa 21 Ağustos’ta seçim güvenliğini ele alacak.
18.08.2022Siyaset
‘Adalet ve iyilik için yarışmalıyız’
‘Adalet ve iyilik için yarışmalıyız’Nevşehir’de Hacı Bektaş Veli’yi anma törenlerine katılan Kılıçdaroğlu, ülkenin temel problemlerinin çözülmesi için yeni bir ahlaki anlayışın şart olduğunu belirterek “İyilikte ve adalette yarışmalıyız. Helalleşmeliyiz, kucaklaşmalıyız ve barışmalıyız” dedi.
17.08.2022Siyaset
‘Altılı masadan kargaşa çıkmaz’
‘Altılı masadan kargaşa çıkmaz’CHP MYK toplantısının ardından Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun altılı masa eleştirisine ilişkin, “Altılı masadan kaos, kargaşa çıkmaz” dedi.
16.08.2022Siyaset
Karamollaoğlu: İttifakların hiçbir faydası yok demedik
Karamollaoğlu: İttifakların hiçbir faydası yok demedikSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "İttifakların eskisi kadar önemi olmadığını söylemiştik. Bunun sebebi de iktidarın bu konuda yaptığı değişiklikler. Ancak bunun hiçbir faydası yok, hiçbir önemi yok demedik. 6'lı masa çalışmaları bundan sonra da devam edecek. İster istemez bir dayanışma içerisinde" dedi.
15.08.2022Siyaset
SP lideri, Uysal ve Kılıçdaroğlu ile görüştü
SP lideri, Uysal ve Kılıçdaroğlu ile görüştüAltılı masa 21 Ağustos’ta Saadet Partisi’nde (SP) kurulacak. SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, altılı masa zirvesi öncesinde gündemi görüşmek üzere liderler turuna çıktı.
11.08.2022Siyaset
‘Yüz binlerce gencin umutları çalındı’
‘Yüz binlerce gencin umutları çalındı’Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde dün düzenlediği basın toplantısında, geçen hafta sonu Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen 2022 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans oturumuyla ilgili iddiaları değerlendirdi.
4.08.2022Siyaset
Olağanüstü çağrı sonuçsuz kaldı
Olağanüstü çağrı sonuçsuz kaldıCHP’nin sağlık çalışanlarına şiddet konusunda genel görüşme yapılması ve bu konuda verdiği kanun teklifinin görüşülmesi için yaptığı başvuru doğrultusunda TBMM Başkanı Mustafa Şentop tarafından dün için olağanüstü toplantıya çağrılan TBMM Genel Kurulu, yapılan yoklamaya katılan milletvekili sayısı 200’ün altında kaldığı için çalışamadı. CHP’nin çağrısına karşılık veren vekil sayısı 159’da kaldı. Bu sonuçla CHP’nin olağanüstü toplantı çağrısı düştü.
2.08.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Türkiye, Kırbıs'ta askeri varlığını daha da güçlendirmeli
Karamollaoğlu: Türkiye, Kırbıs'ta askeri varlığını daha da güçlendirmeliSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ''Yunanistan'ın boyunu aşan hareketlerine karşılık atılacak en akıllıca adım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) bir bağımsız devlet olarak dünyadaki bütün ülkeler tarafından kabul görmesini sağlamaktır. Bu yolda her türlü çaba gösterilmelidir. Türkiye, Kıbrıs’tan asker çekmek bir yana tam tersine askeri varlığını daha da güçlendirmelidir" dedi.
20.07.2022Siyaset
Siyasi partiler arası bayramlaşma
Siyasi partiler arası bayramlaşmaKurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, MHP heyeti ağırladı. Cumhuriyet Halk Partisi, bayram çerçevesinde AK Parti heyetini ağırladı. Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığındaki Milliyetçi Hareket Partisi heyeti, Yalova Milletvekili Meliha Akyol başkanlığındaki AK Parti heyeti ile bayramlaştı.
10.07.2022Siyaset
Karamollaoğlu'ndan bayram mesajı
Karamollaoğlu'ndan bayram mesajıSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Cenabı Hak, kardeşlerimizden kurban kesenlerin kurbanlarını kabul eylesin, bundan sonraki Kurban Bayramı'na daha büyük bir huzur içinde kavuşmayı bizlere nasip etsin" dedi.
9.07.2022Siyaset
Liderlerin bayram programı belli oldu
Liderlerin bayram programı belli olduLiderlerin bayramı programı netleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramı İstanbul’da ailesiyle geçirecek.
8.07.2022Siyaset
Ağustos buluşmasında anayasa konuşulacak
Ağustos buluşmasında anayasa konuşulacakAltılı Masa bünyesinde oluşturulan Anayasal ve Yasal Reformlar Komisyonu, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Mutabakat Metni’nde yer alan ilkeler doğrultusunda kısmi anayasa değişiklik teklif taslağı çalışmalarını sürdürüyor. Komisyon, teklif metnini ağustos ayında Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek toplantıya kadar tamamlayarak liderlere sunacak.
7.07.2022Siyaset
Dodurga’da belediye başkanlığını kazanan Kaşıkcı mazbatasını aldı
Dodurga’da belediye başkanlığını kazanan Kaşıkcı mazbatasını aldıÇankırı’nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde yapılan belediye başkanlığını kazanan Hasan Hüseyin Kaşıkcı ve meclis üyeleri, mazbatalarını aldı. Mazbata tesliminin ardından konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, “2023 Haziran seçimlerinde ilk turda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açık ara cumhurbaşkanlığı yarışını kazanacağının işaret fişeği Dodurga’dan atılmıştır” dedi.
6.07.2022Siyaset
Kadınlar zor sorularla altılı masayı terletti
Kadınlar zor sorularla altılı masayı terletti“Altılı Masa”nın hukukçu kurmayları, geçen hafta SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği etkinlikte, kadın hareketiyle buluştu.
5.07.2022Siyaset
Dodurga’da AK Parti adayı kazandı
Dodurga’da AK Parti adayı kazandıÇankırı’da yeniden belde statüsü kazanan Dodurga’da resmi olmayan sonuca göre belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı kazandı.
4.07.2022Siyaset
‘Demokrasi âşıklarının adayı’
‘Demokrasi âşıklarının adayı’Altılı masa İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in ev sahipliğinde buluştu. Altı liderin yaptığı ortak açıklamada “Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı, güçlendirilmiş parlamenter sistemden yana olan, demokrasi âşıklarının adayı olacak” denildi.
4.07.2022Siyaset
6'lı masa 5'inci toplantı sonrası ortak bildiri yayımladı
6'lı masa 5'inci toplantı sonrası ortak bildiri yayımladıCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi liderlerinin oluşturduğu 6’lı masanın 5'inci toplantısı yaklaşık 5 saat sürdü. Toplantı sonrası 6 partinin lideri ortak açıklama yayımladı.
3.07.2022Siyaset
Dodurga'da seçim sonuçları belli oldu
Dodurga'da seçim sonuçları belli olduÇankırı'nın 8 yılın ardından yeniden belde statüsü kazanan Dodurga'da yapılan seçimde, resmi olmayan sonuca göre belediye başkanlığını AK Parti'nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı kazandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dodurga beldesinde yapılan seçimleri açık ara farkla, yüzde 87,02 ile kazanan AK Partimizi ve Cumhur İttifakı'mızı tebrik ediyor, sonuçların beldemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
3.07.2022Gündem
HDP kongresindeki sloganlara soruşturma
HDP kongresindeki sloganlara soruşturmaHalkların Demokratik Partisi (HDP) 5’inci Olağan Kongresi'nde bir grup terörist başı Abdullah Öcalan lehine slogan atarken, yüzlerini gizleyen iki kişi de sahnenin önüne doğru hamle yaparak Öcalan’ın posterini açmaya çalıştı. Öte yandan kongre esnasında terörist başı Abdullah Öcalan lehine slogan atan gruptaki 4 kişi ise gözaltına alınırken, atılan sloganlar nedeniyle soruşturma da başlatıldı.
3.07.2022Siyaset
6'lı masa 5'inci kez toplandı
6'lı masa 5'inci kez toplandıCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ile Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi liderlerinin oluşturduğu 6'lı masanın 5'inci toplantısı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ev sahipliğinde başladı.
3.07.2022Siyaset
Yeniden belde oldu, vatandaşlar 8 yıl sonra sandığa gidiyor
Yeniden belde oldu, vatandaşlar 8 yıl sonra sandığa gidiyorÇankırı’nın Orta ilçesinde 8 yıl sonra yeniden belde statüsünü kazanan Dodurga’da belediye başkanlığı ve muhtarlık seçimi yapılıyor. Vatandaşlar belediye başkanı ve 3 mahallede muhtar seçimi için sandığa gidiyor.
3.07.2022Haberler
Seçim heyecanı! Yeniden belde oldu, vatandaşlar 8 yıl sonra sandığa gidiyor
Seçim heyecanı! Yeniden belde oldu, vatandaşlar 8 yıl sonra sandığa gidiyorÇankırı’nın Orta ilçesinde 8 yıl sonra yeniden belde statüsünü kazanan Dodurga’da belediye başkanlığı ve muhtarlık seçimi yapılıyor. Vatandaşlar belediye başkanı ve 3 mahallede muhtar seçimi için sandığa gidiyor.
3.07.2022Gündem
‘İletişim stratejisi’
‘İletişim stratejisi’Altılı masa, 3 Temmuz’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ev sahipliğinde bir kez daha kurulacak. Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı ağırlayacak.
1.07.2022Siyaset
ABB’den 110 yeni proje
ABB’den 110 yeni projeAnkara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, göreve başlamasının üçüncü yılında 110 projeyi tanıtım töreniyle duyurdu. Önceki gün Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törene CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da katıldı.
1.07.2022Siyaset
‘Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır’
‘Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündemi değerlendirdi.
29.06.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Saadet Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.