Saadet Partisi

Saadet Partisi

Son dakika saadet partisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan saadet partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan saadet partisi haber sayfamızda...

Saadet Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.485 saadet partisi haberi bulunmuştur.
Barajda son sözü genel başkanlar söyleyecek
Barajda son sözü genel başkanlar söyleyecekCHP, İyi Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ile DEVA Partisi, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem toplantılarının dördüncüsü önceki gün TBMM’de gerçekleştirildi.
21.10.2021Siyaset
‘Anayasa’ mesaisinde başlık: Yasama
‘Anayasa’ mesaisinde başlık: YasamaCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Demokrat Parti’nin hukukçu kurmayları, güçlendirilmiş parlamenter sisteme dönüş için bir araya geldikleri toplantılardan dördüncüsünü dün TBMM’de gerçekleştirdi.
20.10.2021Siyaset
‘Huzur bozacak tavrımız olmaz’
‘Huzur bozacak tavrımız olmaz’SP lideri Karamollaoğlu ile görüşen Kılıçdaroğlu, ‘siyasi cinayetler’ iddialarına ilişkin “Ne yaparlarsa yapsınlar ülkenin huzurunu bozacak hiçbir tavır, hiçbir davranış bizden olmayacaktır. Biz halkımızı sükûnete davet ediyoruz” dedi...
12.10.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması
Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığı iddialarına ilişkin, ''Bugün için böyle bir tartışmayı çok doğru bulmuyorum ve yapay bir tartışma olarak görüyorum. Düşüncelerim değişmedi. Cumhurbaşkanlığı ile ilgili olarak daha önce ifade ettiğim düşüncelerim gene değişmedi. Bundan sonra da değişmeyecek'' dedi.
11.10.2021Siyaset
Karamollaoğlu: Gündemde bir ittifak konusu yok
Karamollaoğlu: Gündemde bir ittifak konusu yokSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Önceki seçimlerde Millet İttifakı'nın içindeydik. Şu anda görüşüyoruz, konuşuyoruz. Gündemde bir ittifak konusu yok" dedi.
10.10.2021Siyaset
AK Parti'li Akbaşoğlu: Yeni sisteme göre herkes 2 kez cumhurbaşkanı adayı olabilir
AK Parti'li Akbaşoğlu: Yeni sisteme göre herkes 2 kez cumhurbaşkanı adayı olabilirAK Parti Grup Başkan Vekili Emin Akbaşoğlu, "2017 Nisanı'ndan sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi devreye girmiştir. 2017'den sonra yeni sisteme göre herkes 2 kez cumhurbaşkanı adayı olabilir" dedi.
8.10.2021Siyaset
Karamollaoğlu ile Babacan görüştü
Karamollaoğlu ile Babacan görüştüSaadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, dün DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile bir araya geldi.
8.10.2021Siyaset
Saadet Partisi Bartın İl Başkanı toprağa verildi
Saadet Partisi Bartın İl Başkanı toprağa verildiBartın’da silahıyla yaşamına son veren Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, son yolculuğuna uğurlandı.
7.10.2021Gündem
Siyasi partiler üyelerini artırdı
Siyasi partiler üyelerini artırdıAnkara Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı siyasi parti üye sayılarını güncelledi.
7.10.2021Siyaset
AK Parti'li Turan: Parlamenter sistem çalışması siyasi irtica faaliyeti
AK Parti'li Turan: Parlamenter sistem çalışması siyasi irtica faaliyetiAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 6 siyasi partinin 'güçlendirilmiş parlamenter sistem' çalışmalarına ilişkin TBMM'de yaptıkları toplantı ile ilgili, "Millet başkanlık sistemine 'evet' diyerek büyük bir destan yazdı. Halkın aldığı yetkiyi vermeyeceğinden dolayı bu çalışmalar siyasi irtica faaliyeti. Bu tür toplantılara beyhude bakıyoruz" dedi.
6.10.2021Siyaset
Sivas olayları davasında Tansu Çiller’in dinlenmesi talebine ret
Sivas olayları davasında Tansu Çiller’in dinlenmesi talebine retSivas'ta, 2 Temmuz 1993'te Madımak Oteli'nin yakılması sonucu 37 kişinin yaşamını yitirmesiyle ilgili ana davadan dosyası ayrılan firari 3 sanığın yargılanmasında, dönemin başbakanı Tansu Çiller'in dinlenme talebi, mahkemece reddedildi.
6.10.2021Gündem
Kendini vuran Saadet Partisi Bartın İl Başkanı, hayatını kaybetti
Kendini vuran Saadet Partisi Bartın İl Başkanı, hayatını kaybettiSaadet Partisi Bartın İl Başkanı ve kuyumculuk yapan Ünal Yurtbay (52), kendisine ait aracın içinde başına dayadığı tabancayı ateşledi. Ağır yaralanan Yurtbay, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
6.10.2021Haberler
Saadet Partisi Bartın İl Başkanı hayatını kaybetti! Aracında tetiğe bastı
Saadet Partisi Bartın İl Başkanı hayatını kaybetti! Aracında tetiğe bastıSaadet Partisi Bartın İl Başkanı ve kuyumculuk yapan Ünal Yurtbay (52), kendisine ait aracın içinde başına dayadığı tabancayı ateşledi. Ağır yaralanan Yurtbay, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
6.10.2021Gündem
Muhalefetin ‘Anayasa ittifakı’ Meclis’te toplandı
Muhalefetin ‘Anayasa ittifakı’ Meclis’te toplandıCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ile DEVA Partisi’nin, “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” çalışmasının üçüncü toplantısı TBMM’de gerçekleştirildi.
6.10.2021Siyaset
6 parti 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' toplantısını Meclis'te yaptı
6 parti 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' toplantısını Meclis'te yaptıCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ile Demokrasi ve Atılım Partisi'nin (DEVA) 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' çalışmasının 3'üncü toplantısı TBMM'de gerçekleştirildi.
5.10.2021Siyaset
SP YİK Başkanlığı’na Karamollaoğlu seçildi
SP YİK Başkanlığı’na Karamollaoğlu seçildiOğuzhan Asiltürk’ün hayatını kaybetmesiyle boşalan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanlığı’na, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu seçildi.
5.10.2021Siyaset
Ana ilkeler için 6 parti görüşecek
Ana ilkeler için 6 parti görüşecekBugün üçüncü kez bir araya gelecek olan CHP, İYİ Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti, Saadet Partisi kurmayları TBMM’de anayasa değişikliğine yönelik ortak bir ana ilkeler metnini ortaya çıkarmak için çalışacak.
5.10.2021Siyaset
‘Kim aday olur hiç konuşmadık’
‘Kim aday olur hiç konuşmadık’Bu sistemin Türkiye’yi felakete götürdüğünü belirten Kılıçdaroğlu, güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçiş için ilkeler belirlendikten sonra cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunun gündeme geleceğini söyledi
4.10.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan 'cumhurbaşkanı adayı' açıklaması: Alınan bir karar yok
Kılıçdaroğlu'ndan 'cumhurbaşkanı adayı' açıklaması: Alınan bir karar yokCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakı olarak bizim daha cumhurbaşkanlığı konusunda bir araya gelip konuşmuşluğumuz yok. Dolayısıyla kim cumhurbaşkanı adayı olacak, o konuda alınan bir karar da yok... Ali mi olsun cumhurbaşkanı, yok Veli olacak, yok öbürü istifa edecek, yok öbürü şu olacak, yok öyle bir şey" dedi.
3.10.2021Siyaset
Asiltürk’ün cenazesi liderleri buluşturdu
Asiltürk’ün cenazesi liderleri buluşturduSaadet Partisi YİK Başkanı Asiltürk, Cebeci Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Oğuzhan ağabeyimizin bu ülkeye, bu millete çok büyük emekleri geçti, çok büyük gayretleri oldu” dedi
3.10.2021Siyaset
Oğuzhan Asiltürk'e veda! Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı
Oğuzhan Asiltürk'e veda! Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldıHayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk için Hacıbayram Camii'nde tören düzenlendi. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Oğuzhan Asiltürk ağabeyimizi şu anda Hakk'a uğurlarken son görevimizi yapıyoruz. Bu ülkeye çok büyük emekleri geçti, çok büyük katkıları oldu. Rabbim bu yolculukta da yalnız koymasın, ayrı koymasın' dedi.
2.10.2021Haberler
Oğuzhan Asiltürk son yolculuğuna uğurlandı
Oğuzhan Asiltürk son yolculuğuna uğurlandıHayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk için Hacıbayram Camii'nde tören düzenlendi. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Oğuzhan Asiltürk ağabeyimizi şu anda Hakk'a uğurlarken son görevimizi yapıyoruz. Bu ülkeye çok büyük emekleri geçti, çok büyük katkıları oldu. Rabbim bu yolculukta da yalnız koymasın, ayrı koymasın' dedi.
2.10.2021Gündem
‘Erken değil derhal seçim’
‘Erken değil derhal seçim’Türkiye’nin bu yönetimin yükünü artık kaldıramadığını, bu sistem nedeniyle halkın dertlerine çare bulunamadığını belirten CHP lideri Kılıçdaroğlu, erken seçim değil, derhal seçim istedi
2.10.2021Siyaset
Milli Görüş’ün sembol ismiydi
Milli Görüş’ün sembol ismiydiSP Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk 86 yaşında yaşamını yitirdi. ‘Milli Görüş’ün önemli aktörlerinden olan Asiltürk, 1970’te siyasete başladı... Erbakan’la üniversitede başlayan arkadaşlığını Milli Görüş hareketine katılarak siyasette de sürdüren Asiltürk’ün ölümü siyaset camiasını derinden etkiledi. Siyasiler taziye mesajlarında üzüntülerini ifade etti...
2.10.2021Siyaset
Oğuzhan Asiltürk kimdir, ölüm nedeni nedir? Oğuzhan Asiltürk kaç yaşındaydı, nereliydi?
Oğuzhan Asiltürk kimdir, ölüm nedeni nedir? Oğuzhan Asiltürk kaç yaşındaydı, nereliydi?Son dakika haberleri arasına giren ölüm haberi vatandaşları arayışa geçirdi. Oğuzhan Asiltürk hayatını kaybetti. Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı olan Oğuzhan Asiltürk'ün hayatına dair merak edilenler araştırılmaya başladı. Peki Oğuzhan Asiltürk kimdir, kaç yaşındaydı? Oğuzhan Asiltürk'ün ailesi ve babası kimdir? Rahmetli Oğuzhan Asiltürk'ün hayatı...
1.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

saadet partisiOğuzhan Asiltürkson dakika haberlercenazeÜnal Yurtbay

Saadet Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.