Saat Kulesi

Saat Kulesi

Son dakika saat kulesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan saat kulesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan saat kulesi haber sayfamızda...

Saat Kulesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.729 saat kulesi haberi bulunmuştur.
Lavanta cennetine ziyaret
Lavanta cennetine ziyaretPervin Ersoy’un yürüttüğü ‘Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz’ projesi, lavanta cenneti Burdur’daydı
10.07.2021Cadde
FETÖ elebaşı Gülen'e gazete ilanıyla 6 milyon liraya yakın tebligat
FETÖ elebaşı Gülen'e gazete ilanıyla 6 milyon liraya yakın tebligatAnkara 18'inci Asliye Hukuk Mahkemesi, FETÖ/PDY'nin darbe girişiminde bombaladığı Ankara’da asfalt, kaldırım, üst geçit, kamyon, iş makinesi, çiçek, çalı, havuz, saat kulesi, asansör, cam bariyer ve aydınlatma panolarında meydana gelen hasar nedeniyle bilirkişi raporlarıyla belirlenen 5 milyon 924 bin 883 TL’lik zararın tanzimi için açılan davada; örgüt elebaşı Fetullah Gülen’e gazete ilanıyla tebligat yaptı.
2.07.2021Gündem
Neye uğradıklarını şaşırdılar! 'Böylesini görmedim' diyerek anlattı
Neye uğradıklarını şaşırdılar! 'Böylesini görmedim' diyerek anlattıÇorum'da sağanağın ardından başlayan dolu günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Yerlerde biriken dolu taneleri, kar manzarasını aratmadı.
23.06.2021Gündem
Balıkesir’in tarihi Büyükşehir’e emanet
Balıkesir’in tarihi Büyükşehir’e emanetBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde birçok tarihi yapıyı restore ederek şehre kazandırmaya devam ediyor.
18.06.2021Ege
Veda şiiri - Sezai Karakoç
Veda şiiri - Sezai Karakoçİkinci Yeni şairlerinden olan Sezai Karakoç, şiir anlayışı, hayat görüşü ve din karşısındaki tutumu bakımından topluluğun diğer şairlerinden farklı bir çizgide durur. Hayatı İslami temeller üzerine kurulu olan şair, İslami yaşam biçimini diriltme çabası içerisindedir ve şiirlerini de bu eksen etrafında yazmıştır.
17.06.2021Şiirler
Giresun’da saat kulesi tartışması
Giresun’da saat kulesi tartışmasıGiresun’da eski Belediye Başkanı Kerim Aksu döneminde inşa edilen saat kulesi, “çan kulesinden esinlenerek” yapıldığı gerekçesiyle 2019’da yıktırıldı.
11.06.2021Gündem
Ayak basılmayan meydanlar yeşerdi
Ayak basılmayan meydanlar yeşerdiAntalya'da pandemi sürecinde insanların mecbur kalmadıkça dışarı çıkmadığı tam kapanma nedeniyle de ayak basılmayan kentin simgeleri meydanlarda parke ve kaldırım taşları arasında ot çıkmaya başladı. Normal zamanlarda binlerce insanın dolaştığı tarihi yerler ısıszlaşınca kuşlara yuva oldu.
5.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltında
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltındaAntalya'da, maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Maske takmasını isteyen polislere zorluk çıkaran Solovjovs, kelepçelenip maske takılarak polis merkezine götürüldü. Solovjovs'tan, 1'i kadın, 2 polis memuru şikayetçi oldu.
5.05.2021Haberler
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltında
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltındaAntalya'da, maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Maske takmasını isteyen polislere zorluk çıkaran Solovjovs, kelepçelenip maske takılarak polis merkezine götürüldü. Solovjovs'tan, 1'i kadın, 2 polis memuru şikayetçi oldu.
5.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklifte bulunan İngiliz: Sözlerim yanlış tercüme edildi
Kadın polise ahlaksız teklifte bulunan İngiliz: Sözlerim yanlış tercüme edildiAntalya'da maske takması konusunda uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" diyen Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs savcılıktaki ifadesinde, sözlerinin yanlış tercüme edildiğini öne sürdü. Nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan Solovjovs, serbest bırakıldı.
4.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltı
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltıAntalya'da maske takması konusunda uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" diyen Litvanya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34), gözaltına alındı.
3.05.2021Haberler
Taksim'i satandan kriptoculara... İşte böyle tokatladılar!
Taksim'i satandan kriptoculara... İşte böyle tokatladılar!Onlar Türkiye’de dolandırıcılık ve haksız kazanç denildiğinde ilk akla gelen isimler. Kimi vakti zamanında Galata Kulesi’ni satmaya çalıştı kimi kurduğu sanal çiftlikte olmayan inekleri sattı. Yöntemleri filmlere bile konu oldu. Kolay yoldan para kazanmak isteyenleri kandırarak, haksız kazanç elde eden o isimlerden bazıları ve hikâyeleri...
24.04.2021Gündem
Saman sarısı şiiri - Nazım Hikmet Ran
Saman sarısı şiiri - Nazım Hikmet RanNazım Hikmet Toplumcu gerçekçi bir şair olarak Türk edebiyatında önemli bir yer edinmiştir. Özellikle toplumun sorunlarına değindiği şiirlerinde eşitlikçi barışçıl bir dünya isteğiyle şiirler kaleme almıştır. Nazım Hikmet düşünceleri sebebiyle çeşitli yıllarda defalarca hapis yatmıştır. Şair aşk hayatıyla ve aşk temalı şiirleri ile de adından fazlaca söz ettirmiştir. Nazım Hikmet, gecenin bir yarısı eline kalemini almış eşi Vera’ya “Saman Sarısı” adlı şiirini yazmaktadır. O sırada Abidin Dino'da yanındadır. Nazım Hikmet o sırada yanında resim çizen Abidin Dino'ya da şiir de yer verir. İşte Saman sarısı şiirinin sözleri.
20.04.2021Şiirler
Aliağa’ya tarih kokan meydan
Aliağa’ya tarih kokan meydanAliağa Belediyesi, tarihi kervan yollarının üzerinde bulunan Helvacı Mahallesi kent meydanını tarihi ve kültürel mirasa atıfla yeniden düzenlemek için proje hazırladı. Helvacı Meydanı, düzenleme çalışmalarıyla doğal ve tarihi dokusu bozulmadan, tarihe ve kültürel mirasa atıfla Aliağa’nın ve bölgenin simge meydanlarından biri haline getirilecek. Meydan projesi içinde yer alan Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan saat kulesi de büyük ilgi görecek. Hazırlanan Helvacı Tarihi Kent Meydanı projesinin yapım ihalesi 21 Nisan’da yapılacak.
4.04.2021Ege
İzmir, maviye büründü
İzmir, maviye büründü İzmir Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Engelsİzmir 4. Kongresi kapsamında ‘Ebeveyn Merkezi, İhtiyaçlar ve Olasılıklar’ başlıklı bir çalıştay düzenledi.
3.04.2021Ege
Çıplak ayakla 2 kilometre koşup yardım istedi
Çıplak ayakla 2 kilometre koşup yardım istediÇorum'da bir kadın, çıplak ayak 2 kilometre koşarak geldiği kontrol noktasında, evde tartıştığı eşinin kendisini dövdüğünü söyleyip polisten yardım istedi. Polis merkezine götürülen kadının darp iddiası araştırılıyor.
3.04.2021Gündem
‘Otizme Mavi Işık Yak’
‘Otizme Mavi Işık Yak’Birleşmiş Milletler’in otizmin hızlı artışı karşısında kamuoyunun dikkatini çekmek için deklare ettiği 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde, “Otizme Mavi Işık Yak” Kampanyası’nın Türkiye elçisi Tohum Otizm Vakfı’nın çağrısı ile otizm farkındalığına destek vermek için yarın akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü başta olmak üzere, İzmir Saat Kulesi, Masal Şato, Diyarbakır’da Surlar gibi birçok yapı mavi ışıkla aydınlanacak.
1.04.2021Gündem
Kılıçdaroğlu ile beş açılış birden
Kılıçdaroğlu ile beş açılış birdenCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Turgutlu Belediyesi’nin bugün saat 14.00’teki toplu açılış törenine katılıyor.
12.03.2021Ege
Kastamonu Haritası: Kastamonu İlçeleri Nelerdir? Kastamonu İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Kastamonu Haritası: Kastamonu İlçeleri Nelerdir? Kastamonu İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Kastamonu ili coğrafi konumu itibariyle hem denizde hem de iç kısımlarda ilçeleri olan şehirlerden bir tanesidir. Geniş yüzölçümü sayesinde çok sayıda ilçesi vardır. İlçe sayısına oranla nüfusu azdır. Karadeniz Bölgesindeki diğer iller gibi yaz mevsimlerinde nüfus sayısında dönemsel artışlar görülebilmektedir. Türkiye İstatistik Kurumu'nun resmi verileri ile yıl bazında nüfus değişikliklerini ve mevcut ilçe isimlerini sizler için hazırladık.
18.09.2020Haritalar
Burdur Haritası: Burdur İlçeleri Nelerdir? Burdur İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Burdur Haritası: Burdur İlçeleri Nelerdir? Burdur İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Akdeniz bölgesinde bulunan Burdur'un yapısını genellikle Yörükler oluşturur. Özellikle her yıl yaylalarda düzenli olarak Yörük Festivalleri yapılır. Güzel bir yemek kültürü bulunan Burdur'da Burdur Ulu Cami ve Tarihi Saat Kulesi gezilmesi gereken mekanlar arasında yer alır. Bu güzel Akdeniz şehri ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.
21.09.2020Haritalar
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan sıcak gelişmeyi duyurdu: Adeta patlama yaşanıyor
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan sıcak gelişmeyi duyurdu: Adeta patlama yaşanıyorSon dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atlas Sineması ile İstanbul Sinema Müzesi'nin açılışında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Seyahat kısıtlamalarını kaldıran veya hafifleten her yerde, ülkemize yönelik rezervasyonlarda adeta patlama yaşanıyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan, AKM ve Galataport'un açılış tarihini verdi.
27.02.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Arnavutluk'ta Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile görüştü
TBMM Başkanı Şentop, Arnavutluk'ta Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile görüştüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki temasları kapsamında Cumhurbaşkanı İlir Meta ve Başbakan Edi Rama ile ayrı ayrı görüştü
4.02.2021Siyaset
EGİAD’dan Çin raporu
EGİAD’dan Çin raporuİzmir ve Ege Bölgesi’nde bir iş örgütü tarafından kurulan ilk düşünce kuruluşu EGİAD Think Tank, ilk raporunu yayımladı.
26.01.2021Ege
Lübnan'da ekonomik kriz ve işsizlik nedeniyle gösteri düzenlendi
Lübnan'da ekonomik kriz ve işsizlik nedeniyle gösteri düzenlendiLübnan'daki ekonomik kriz, işsizlik ve hayat pahalılığı Trablusşam kentinde düzenlenen eylemlerle protesto edildi.
3.01.2021Dünya
Saat Kulesi’nde renkli karşılama
Saat Kulesi’nde renkli karşılamaİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl pandemi nedeniyle çevrimiçi hazırladığı yılbaşı programı sosyal medya üzerinden ilgiyle izlendi.
2.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

izmiregesaat kulesiantalyagazete

Saat Kulesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.