Saltbae

Saltbae

Son dakika SaltBae haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan SaltBae gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan SaltBae haber sayfamızda...

Saltbae

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 132 saltbae haberi bulunmuştur.
Londra Nusret’i konuşuyor! Fiyatlara rağmen kuyruklar uzadı
Londra Nusret’i konuşuyor! Fiyatlara rağmen kuyruklar uzadıNusret Gökçe, yeni restoranını geçen hafta İngiltere’nin başkenti Londra’da açtı. Daha şimdiden ünlü simalar, futbolcular, fenomenler, sosyetik isimler ve film yıldızlarının uğrak mekanı olan restoranın kapısında, yüksek fiyatlarına rağmen uzun kuyruklar oluyor. Restoranda yemek yiyenlerin paylaştığı faturalar sosyal medyada gündem yaratırken, yemek eleştirmenleri de Nusret’in yeni restoranına bir bir uğramaya başladı. Daily Mail yemek eleştirmeni Jan Moir de gözlemlerini yazdı.
28.09.2021Dünya
İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattı
İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.
26.09.2021Magazin
Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir iş
Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir işKendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, takipçilerini 22 yıl öncesine götürdü. Dünyanın pek çok yerinde restoranları olan Nusret, yıllar önce çekilen fotoğrafını yayınladı.
9.09.2021Cadde
Nusret Gökçe, Şair-i Azam’ Abdülhak Hamid Tarhan'ın yaşadığı süite taşındı
Nusret Gökçe, Şair-i Azam’ Abdülhak Hamid Tarhan'ın yaşadığı süite taşındıKendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, bir zamanlar Abdülhak Hamid Tarhan, Kerime Nadir, Turgay Şeren gibi ünlü isimlerin yaşadığı Nişantaşı’ndaki Maçka Palas’ın yeni sakini oldu. Ünlü işletmeci, ‘Şair-i Azam’ olarak anılan Abdülhak Hamid Tarhan’ın dairesine taşındı.
30.08.2021Cadde
Nusret Gökçe bugünlere nasıl geldiğini yaptığı paylaşımla anlattı
Nusret Gökçe bugünlere nasıl geldiğini yaptığı paylaşımla anlattı'Tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Instagram hesabından ’Sıfırdan başladım’ notuyla bir video paylaşan Nusret Gökçe, takipçilerine geçmişini nasıl unutmadığını gösterdi.
18.07.2021Cadde
Nusret'in altın kaplamalı bifteğinin fiyatı şaşırttı!
Nusret'in altın kaplamalı bifteğinin fiyatı şaşırttı!Et restoranları alanında yaptığı yatırımlar ve kendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle çok konuşulan Nusret Gökçe, İngiltere'de açmaya hazırlandığı yeni restoranının fiyat tarifesi belli oldu.
14.05.2021Cadde
Nusret Gökçe'den Anneler Günü paylaşımı! 'Takım elbise emanet'
Nusret Gökçe'den Anneler Günü paylaşımı! 'Takım elbise emanet''Tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, Anneler Günü'nde sosyal medyada yayınladığı 20 yıl öncesine ait bir kareyle dikkat çekti.
11.05.2021Cadde
'Nusret'ten haberleri bile yok!'
'Nusret'ten haberleri bile yok!'ABD basını, Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'te açtığı yeni restoranının reklamını yapmak için fenomenleri davet edip dikkat çeken bir yönteme başvurduğunu iddia etti.
8.05.2021Cadde
Nusret, Jason Statham'a tuz serptirdi
Nusret, Jason Statham'a tuz serptirdi'Saltbae' hareketiyle fenomen haline gelen işletmeci Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki restoranında, geçtiğimiz aylarda 'Five Eyes' filminin çekimleri için Antalya'ya gelen Jason Statham'ı ağırladı.
3.05.2021Cadde
Nusret Gökçe yeni restoranını teftişte
Nusret Gökçe yeni restoranını teftişteSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki yeni restoranının açılışından önce son kontrolleri yaptı.
30.04.2021Cadde
Nusret'in Etiler'deki dükkanında yangın paniği
Nusret'in Etiler'deki dükkanında yangın paniğiSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Nusret Gökçe’nin restoranında büyük bir panik yaşandı. Ünlü işletmecinin sahibi olduğu restoran zincirinin Etiler şubesinde öğlen saatlerinde yangın çıktı.
23.04.2021Cadde
Nusret doğduğu köyü paylaştı
Nusret doğduğu köyü paylaştıSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.
20.04.2021Magazin
Nusret doğduğu köyü paylaştı: Nereden geldiğini unutma
Nusret doğduğu köyü paylaştı: Nereden geldiğini unutmaSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.
21.04.2021Cadde
Saltbae Ne Demek? İngilizce Salt Ve Bae Kelimelerinin Türkçe Anlamı Nedir?
Saltbae Ne Demek? İngilizce Salt Ve Bae Kelimelerinin Türkçe Anlamı Nedir?Saltbae özellikle sosyal medyada çok görülen bir kelimedir. Bu kelimenin hangi dile özel olduğu merak edilen bir konudur. Saltbae kelimesi İngilizce iki kelimenin birleşimiyle ortaya çıkan bir kısaltma tarzındadır. Saltbae ne demek? İngilizce salt ve bae kelimelerinin Türkçe anlamı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
3.03.2021Eğitim
Nusret Gökçe son paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı
Nusret Gökçe son paylaşımıyla takipçilerini şaşırttıYaptığı tuzlama hareketiyle dünyaca üne sahip olan Nusret Gökçe, her zaman yaptığı ete vurma hareketini son paylaşımında yapmadı. Nusret, ete düşünceli bir şekilde baktığı pozunu paylaşınca espriler havada uçuştu.
28.02.2021Cadde
Nusret Gökçe'den ilginç tanıtım!
Nusret Gökçe'den ilginç tanıtım!'Saltbae' (tuz serpme) harekeri ile dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, ABD'nin Dallas şehrinde açacağı yeni dükkanını, dikkat çeken bir yöntemle tanıttı.
23.02.2021Cadde
Nusret Gökçe, Dubai'de koronavirüs aşısı oldu
Nusret Gökçe, Dubai'de koronavirüs aşısı olduSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Dubai'de koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.
19.01.2021Magazin
Nusret Gökçe, Dubai'de koronavirüs aşısı oldu
Nusret Gökçe, Dubai'de koronavirüs aşısı olduSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Dubai'de koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.
19.01.2021Cadde
Nusret Gökçe çalışanının yüzüne et attı
Nusret Gökçe çalışanının yüzüne et attıMeşhur tuz serpme hareketiyle dünyaca ünlü şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından çalışanının suratına yanlışlıkla et attı. Gökçe'nin, "Kamera arkası iş kazası, özür dilerim" notuyla paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.
23.10.2020Magazin
Nusret Gökçe çalışanının yüzüne et attı
Nusret Gökçe çalışanının yüzüne et attıMeşhur tuz serpme hareketiyle dünyaca ünlü şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından çalışanının suratına yanlışlıkla et attı. Gökçe'nin, "Kamera arkası iş kazası, özür dilerim" notuyla paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.
23.10.2020Cadde
Nusret Gökçe'nin zafer fotoğrafı!
Nusret Gökçe'nin zafer fotoğrafı!Ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 29,8 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından 20 yıl önce çıraklık yaptığı kareleri paylaştı.
21.08.2020Cadde
Nusret Gökçe taşını altınla kaplattı
Nusret Gökçe taşını altınla kaplattıHer yaptığı olay olan Nusret Gökçe, son paylaşımı ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Nusret, Yunanistan’dan getirdiği taşa altın kaplayarak değerini 2 milyon dolara çıkardı.
14.08.2020Cadde
Nusret Gökçe arabayla yarıştı
Nusret Gökçe arabayla yarıştıInstagram paylaşımlarıyla gündem olmayı başaran Nusret Gökçe, bu kez de 'Daft Punk' eşliğinde araba ile yarıştı.
20.07.2020Cadde
Nusret taşıyla poz verdi
Nusret taşıyla poz verdiMeşhur hareketi 'Saltbae' ile adını duyuran ve kendi ismiyle açmış olduğu restoranını dünyaca ünlü restoranlar zincirine taşımayı başaran Nusret, meşhur taşıyla yeniden poz verdi. Fotoğrafa yaklaşık 6 bin yorum geldi.
9.07.2020Cadde
Nusret Gökçe yağmurda denize atladı
Nusret Gökçe yağmurda denize atladıÜnlü etçi Nusret Gökçe tatil sezonunun açılmasıyla birlikte soluğu Marmaris'te aldı. Sağanak yağışla birlikte kendisini denize atan Nusret, o anları Instagram hesabında paylaştı.
23.06.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Nusret GökçesaltbaeNusretsosyal medyaınstagram

Saltbae ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.