Satılık

Satılık

Son dakika satılık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan satılık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan satılık haber sayfamızda...

Satılık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.276 satilik haberi bulunmuştur.
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 2+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
8.05.2021Ekonomi
İcradan satılık araç ilanı!
İcradan satılık araç ilanı!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 2007 Model Renault Megane marka araç icradan satışa çıkarıldı.
8.05.2021Ekonomi
İcradan satılık araç ilanı!
İcradan satılık araç ilanı!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 2016 Model Citroen Nemo icradan satışa çıkarıldı.
6.05.2021Ekonomi
11 katlı satılık otel
11 katlı satılık otelBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Kahramanmaraş Dulkadiroğlu'nda 11 katlı otel icradan satışa çıkarıldı.
5.05.2021Ekonomi
İcradan satılık araç ilanı!
İcradan satılık araç ilanı!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Fiat marka Tipo tipli otomobil icradan satışa çıkarıldı.
4.05.2021Ekonomi
İcradan satılık iş yeri ilanı
İcradan satılık iş yeri ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Fatsa Dumlupınar Mahallesi'nde iş yeri icradan satışa çıkarıldı.
4.05.2021Ekonomi
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Adana Yumurtalık'ta 130 m² 2+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
3.05.2021Ekonomi
İcradan satılık yem fabrikası
İcradan satılık yem fabrikasıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Balıkesir Gönen'de yem fabrikası ve eklentileri icradan satışa çıkarıldı.
3.05.2021Ekonomi
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Diyarbakır Bağlar'da 120m² 3+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
2.05.2021Ekonomi
Talep arttı! Fiyatı 8 milyon lira
Talep arttı! Fiyatı 8 milyon lira Muğla'nın Marmaris ilçesinde, koronavirüs salgını ile ilgili alınan tedbirler nedeniyle büyükşehirde evlerinde kalanlar hayal kurdukları müstakil ev ve villalara talebi artırdı. Artan talep ve özel villaların az olması nedeniyle fiyatlar İspanya ile Fransa'nın dünyaca ünlü turizm şehirleri ile yarışır duruma geldiği bildirildi.
2.05.2021Ekonomi
Burak Elmas: Fatih Terim birçok konuda yalnız bırakıldı, mutsuz olduğu aşikar
Burak Elmas: Fatih Terim birçok konuda yalnız bırakıldı, mutsuz olduğu aşikarGalatasaray Başkan Adayı Burak Elmas, "Doğru bir yönetimle güzel bir şekilde gerekli ortam sağlanırsa, Fatih hoca çok büyük bir fark yaratır. Ona gerekli ortamı sağlamak ve yapması gerekenleri yapmasının sağlanması gerekir. Ben vizyonumuzda bir ayrılık olacağına inanmıyorum. Hocayla devam etmek istiyoruz. Hoca birçok konuda yalnız bırakıldı ve hocaya karşı samimi olunmadığını düşünüyorum. Hocanın zaten mutsuz olduğu aşikar. Bunu herkesin gördüğünü düşüyorum" dedi.
30.04.2021Galatasaray
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre icradan daire satılıyor.
30.04.2021Ekonomi
Kiralık ev azaldı fiyat %15 arttı
Kiralık ev azaldı fiyat %15 arttıKiralık konut piyasasındaki arzın daraldığını belirten uzmanlar, bu nedenle kiralık konutlarda fiyat artışlarının pandemide de devam ettiğini dile getirdi. Fiyatlarda artış oranı İstanbul’da yüzde 10 - 15 oranında gerçekleşti.
30.04.2021Ekonomi
Beşiktaş’ta yaşam: gençlik ve dinamizm ilçesi
Beşiktaş’ta yaşam: gençlik ve dinamizm ilçesiİstanbul’un en gözde ilçelerinden Beşiktaş, giderek artan üniversite sayısıyla tam bir öğrenci ilçesi. Öte yandan iş merkezleri, çarşısı, müze ve parkları ile her zaman kalabalık ve canlı… Burada ev satış fiyatları da, kiralar da İstanbul ortalamasının üzerinde. Boğazın sularına nazır bu eşsiz ilçede yaşayanlar ise kolay kolay vazgeçemiyor.
28.04.2021Emlak
Moda’da yaşam: ilham verici bir semt
Moda’da yaşam: ilham verici bir semtSokakları denize çıkan, yüzlerce yıllık çınar ağaçlarının evleri gölgelediği Moda, şirin cafeleri, dondurması, meşhur ve büyük çay bahçesi ile yaşayanları ile kendine özgü bir semt. İşte Moda’da yaşam ve emlak piyasası hakkında her şey.
28.04.2021Emlak
2006 model satılık uçak!
2006 model satılık uçak!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Ultralight uçak ihaleyle satışı çıkarıldı.
28.04.2021Ekonomi
Türemiş Sıfat Nedir? Örnek Cümleler İle Türemiş Sıfatlar Konu Anlatımı
Türemiş Sıfat Nedir? Örnek Cümleler İle Türemiş Sıfatlar Konu AnlatımıBir ismin hem nicelik hem de nitelik yönünden nasıl olduğunu bildiren ön adlara sıfat denir. Sıfatlar yapılarına göre birçok türe ayrılır. Örneğin bir nesnenin miktarını belirten ön adlara nicelik sıfatı denir. Birden fazla kelimeden oluşan ön adlar ise birleşik sıfat olarak tanımlanır. Türemiş sıfatlar ise kelimelerin sonuna getirilen eklerle oluşturulur. Türemiş sıfat nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
28.04.2021Eğitim
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Muratpaşa Kızılarık Mah. de 3+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
26.04.2021Ekonomi
Sahil beldelerinin eski gözdeleri devremülkler yeniden parlıyor
Sahil beldelerinin eski gözdeleri devremülkler yeniden parlıyorYılın belli dönemlerinde hakları size ait olan devremülk sistemi eski parlak günlerini yeniden yaşamaya başladı. Pandemi nedeniyle otel ve pansiyonlardan ziyade sıkı dezenfekte edilmiş devremülkler tercih ediliyor.
29.04.2021Mimarlık
Satılık arsa ilanı
Satılık arsa ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre İzmit Çayırköy'de 2731 m² arsa mahkemeden satışa çıkarıldı.
25.04.2021Ekonomi
İcradan satılık araç ilanı!
İcradan satılık araç ilanı!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 2011 model Fiat Punto icradan satışa çıkarıldı.
25.04.2021Ekonomi
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Karasu Aşağıincilli Mahallesi'nde 57 m² daire icradan satışa çıkarıldı.
25.04.2021Ekonomi
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre daire icradan satılıyor.
24.04.2021Ekonomi
Mahkemeden satılık arsa
Mahkemeden satılık arsaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 620 metrekare arsa mahkemeden satılıyor.
24.04.2021Ekonomi
İcradan satılık araç ilanı!
İcradan satılık araç ilanı!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre; 2007 model Hyundai Accent Era icradan satılacak.
23.04.2021 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

icradairearaçBasın İlan Kurumusatış

Satılık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.