Konut Fiyatları

Konut Fiyatları

Son dakika Konut Fiyatları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Konut Fiyatları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Konut Fiyatları haber sayfamızda...

Konut Fiyatları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.317 konut fiyatlari haberi bulunmuştur.
‘Kiralara üst sınır’ kampanyası!
‘Kiralara üst sınır’ kampanyası!İnternette “Kiralara üst sınır getirilsin” kampanyası başlatıldı. Ancak meslek odaları “Serbest piyasa ekonomisi varken mümkün değil” diyor. Devlet tarafından daha farklı önemler alınabileceği söyleniyor.
18.09.2021Gündem
Konut satışında rekor! Amerikalılar dikkat çekti, Türkiye'de...
Konut satışında rekor! Amerikalılar dikkat çekti, Türkiye'de...Bu yıl temmuz ve ağustosta, geçen yılların aynı dönemlerine göre en yüksek konut satış rakamlarına ulaşıldı. Yabancıya yapılan satışlar ise 8 aylık süreçte, tüm zamanların ocak - ağustos sayılarını geçti. Konuta Amerikalı ilgisi dikkat çekti.
15.09.2021Ekonomi
İnşaat sektörü alarm veriyor
İnşaat sektörü alarm veriyorArtan maliyetlerin zincirleme olarak konut fiyatları ve enflasyonu yükselttiğini belirten Ege-Koop Başkanı Hüseyin Aslan, “Satışlar azaldı, iflasa sürüklenenler var. Sektöre can suyu gerekli” dedi
13.09.2021Ege
Son dakika: Bitcoin tepetaklak! Dakikalar içinde oldu
Son dakika: Bitcoin tepetaklak! Dakikalar içinde olduKripto parası piyasasında adeta çöküş yaşanıyor. Bitcoin dakikalar içinde yüzde 17 düşerek 43 bin dolar seviyesine geriledi. Bu gelişmeyle birlikte altcoinlerde de ciddi düşüş görüldü. Bitcoin 18.30 itibarıyla 47 bin seviyelerinde seyrediyor.
7.09.2021Ekonomi
İngiltere'de konut fiyatları yükseldi
İngiltere'de konut fiyatları yükseldiİngiltere'de konut fiyatları geçen ay yüzde 0,7 artış kaydetti.
7.09.2021Uzmanpara
Güney Kore faiz artırdı
Güney Kore faiz artırdıGüney Kore Merkez Bankası, politika faizini 25 baz puanlık artırımla yüzde 0,75'e yükselterek, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde faiz artırımına giden ilk büyük Asya ekonomisi oldu.
26.08.2021Uzmanpara
Konut fiyatlarının en çok arttığı iller hangileri?
Konut fiyatlarının en çok arttığı iller hangileri?Temmuz sonu itibariyle konutta yıllık değer artışı yüzde 29,4 olarak gerçekleşti. Güncel verilere göre konut fiyatlarının en çok arttığı iller Aydın, Muğla ve Antalya oldu.
24.08.2021Gayrimenkul
ABD'de ikinci el konut satışları beklentileri aştı
ABD'de ikinci el konut satışları beklentileri aştıABD'de ikinci el konut satışları, temmuzda aylık bazda yüzde 2 artışla 5,99 milyona çıkarak beklentilerin üzerinde gerçekleşti.
23.08.2021Uzmanpara
Konut Fiyat Endeksi haziranda yüzde 2,7 artışla 180,2 oldu
Konut Fiyat Endeksi haziranda yüzde 2,7 artışla 180,2 olduKonut Fiyat Endeksi (KFE) haziranda aylık yüzde 2,7 ve yıllık yüzde 29,2 artışla 180,2 seviyesinde gerçekleşti.
17.08.2021Emlak
'Ertelenen evlilikler konut fiyatlarında ve kiralarda artışa sebep oldu'
'Ertelenen evlilikler konut fiyatlarında ve kiralarda artışa sebep oldu'Konut fiyatları ve kiralarda gözle görülür artışlar yaşandığını kaydeden Finans Uzmanı Dr. Hakan Yıldırım, “Salgın nedeniyle ertelenen evliliklerde bu yaz patlama yaşanması hem konut fiyatlarında hem de kiralarda önemli artışlara sebep oldu” dedi.
10.08.2021Emlak
İzmir’de yaz başkadır
İzmir’de yaz başkadırYılın tatil trendi hiç kuşkusuz yazlıklar oldu. Bu sayede yazlık piyasası alım satım açısından hareketli günler geçiriyor. Peki öne çıkan bölgeler ve tercihler neler oluyor?
3.08.2021Mimarlık
İngiltere'de konut fiyatları geriledi
İngiltere'de konut fiyatları gerilediİngiltere’de temmuz ayında konut fiyatları yüzde 0,5'lik azalış kaydetti.
28.07.2021Uzmanpara
ABD'de ikinci el konut satışları haziranda toparlanma gösterdi
ABD'de ikinci el konut satışları haziranda toparlanma gösterdiABD'de ikinci el konut satışları, haziranda toparlanma göstererek aylık yüzde 1,4 artışla 5,86 milyona çıktı.
22.07.2021Ekonomi
Dünyanın en pahalı kentleri
Dünyanın en pahalı kentleriThe Economist Intelligence Unit en pahalı kentleri belirledi. Konut fiyatları, ulaşım, eğitim, sağlık gibi hizmetlerin erişilebilirliği gibi kıstaslar göz önünde tutulup oluşturulan listenin zirvesinde Fransa'nın başkenti Paris ve Hong Kong yer alıyor. Daha önce listede sıklıkla yer bulan Londra, Oslo ve Milan ise bu kez ilk 10'da yer almadı. İşte Avrupa şehirlerinin ağırlıkta olduğu dünyanın en pahalı kentleri sıralaması.
16.07.2021Tatil
Listede 9 ilçe var! İşte istanbul'un en ucuz evleri
Listede 9 ilçe var! İşte istanbul'un en ucuz evleriKonut fiyatlarındaki artış devam ederken onlarca ilçesi olan İstanbul'da sadece 9 ilçede 250 bin liranın altında konut kaldı.
14.07.2021Emlak
Şehirde arsa aranıyor
Şehirde arsa aranıyor Konut alıcısı pandemiyle yeniden şekillenen ihtiyaçlarına yönelik özellikle müstakil konut sahibi olmak istiyor. Bu talep artışı, arsa fiyatlarında da yeniden yükselişe sebep oldu.
13.07.2021Emlak
Türk müteahhitler 500 milyar $’a koştu
Türk müteahhitler 500 milyar $’a koştuTürk müteahhitlerin 1972 yılından bugüne yurtdışında üstlendikleri projelerin toplamı 428 milyar dolar seviyesine ulaşmıştı.
12.07.2021Ekonomi
Fed için en zorlu dönem yeni başlıyor
Fed için en zorlu dönem yeni başlıyorABD Merkez Bankası'nın (Fed) son toplantısında şahinleşen tonu küresel piyasalarda oynaklığı artırırken, analistler, Fed'in para piyasalarında hamlelerini oldukça ustaca yapması gerektiğini ifade ediyor.
8.07.2021Uzmanpara
İngiliz konut sektöründe güçlü büyüme
İngiliz konut sektöründe güçlü büyümeİngiltere’de inşaat sektörü 2021 yılının haziran ayında son 24 yılın en sert yükselişini kaydetti.
6.07.2021Uzmanpara
Küresel ekonomi için iyimserlik destekleniyor
Küresel ekonomi için iyimserlik destekleniyorKüresel ölçekte bu hafta açıklanan veriler, ekonomik aktivitenin güçlü bir şekilde devam ettiğine işaret etti.
3.07.2021Uzmanpara
Sağlık yatırımına devam hedef üniversite kurmak
Sağlık yatırımına devam hedef üniversite kurmakSağlık ve inşaat alanında yatırımları olan Gözde Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, İzmir’e bir üniversite yatırımı yapmak istediklerini dile getirdi.
25.06.2021Ekonomi
İstanbul'da iki ilçede boş arsa kalmadı
İstanbul'da iki ilçede boş arsa kalmadıİstanbul'un arsa değeri, 2020 sonu itibarıyla yüzde 149'luk artış kaydetti. Arsa değeri en yüksek ilçelerin başında 28 bin 270 liralık ortalama metrekare fiyatıyla Şişli gelirken, Şişli'yi, 27 bin lirayla Beyoğlu ve 22 bin 746 lirayla Beşiktaş takip etti. Arsa ticaretinin Silivri, Çatalca ve Arnavutköy'de yoğunlaştığı görülürken, Esenler ve Güngören'de neredeyse boş arsa kalmadı.
10.06.2021Gayrimenkul
Ev bulabilmek mucize oldu
Ev bulabilmek mucize olduİzmir’de satılık konut fiyatlarında son bir yılda yüzde 33.4’lük artış oldu. Kiraya yönelen vatandaşın ilk tercihi Menderes’te ise, arz talebi karşılamıyor
5.06.2021Ege
İngiltere’de konut fiyatları hızlı arttı
İngiltere’de konut fiyatları hızlı arttıİngiltere’de konut fiyatları, 2021 yılının mayıs ayında yıllık bazda önemli bir artış kaydetti.
2.06.2021Uzmanpara
ABD'de ikinci el konut satışları azaldı
ABD'de ikinci el konut satışları azaldıABD'de ikinci el konut satışları, nisanda beklentilerin aksine düşüş göstererek aylık yüzde 2,7 azalışla 5,85 milyona geriledi.
21.05.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

konutingiltereekonomiizmirfiyat

Konut Fiyatları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.