Sebahattin Çakıroğlu

Sebahattin Çakıroğlu

Son dakika Sebahattin Çakıroğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sebahattin Çakıroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sebahattin Çakıroğlu haber sayfamızda...

Sebahattin Çakıroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 158 sebahattin çakıroğlu haberi bulunmuştur.
Engin Kara kimdir?
Engin Kara kimdir? Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Engin Kara, dün akşam hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Engin Kara için Trabzonspor başsağlığı mesajı yayınladı. Peki , Engin Kara kimdir? İşte merak edilen tüm detaylar...
3.08.2016 Gündem
Trabzonspor'da kutlamalar iptal edildi
Trabzonspor'da kutlamalar iptal edildi Bordo-mavili kulübün kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk konuldu, şehitlik ziyareti gerçekleştirildi. Akşam yapılması planlanan kutlama etkinlikleri iptal edildi.
30.06.2020 Trabzonspor
Çakıroğlu’na son görev
Çakıroğlu’na son görev Trabzonspor camiası, eski başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu’nun cenazesinde buluştu.
30.06.2020 Trabzonspor
Çakıroğlu vefat etti
Çakıroğlu vefat etti Trabzonspor eski Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, 52 yaşında hayatını kaybetti.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor eski yöneticisi Sebahattin Çakıroğlu hayatını kaybetti
Trabzonspor eski yöneticisi Sebahattin Çakıroğlu hayatını kaybetti Trabzonspor eski yöneticisi Sebahattin Çakıroğlu hayatını kaybetti
30.06.2020 Trabzonspor
Sebahattin Çakıroğlu: 'Galatasaray Onur Kıvrak için 10 milyon euro teklif etti!'
Sebahattin Çakıroğlu: 'Galatasaray Onur Kıvrak için 10 milyon euro teklif etti!' Trabzonspor'un eski 2. başkanı Sebahattin Çakıroğlu, adı Galatasaray ile anılan Onur kıvrak konusunda, "Galatasaray bildiğim kadarıyla 10 milyon Euro teklif etti. Engellemeseydik Hacıosmanoğlu, Onur'u Galatasaray'a satmıştı." açıklamasını yaptı.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor'un yeni başkanı kim oldu?
Trabzonspor'un yeni başkanı kim oldu? Trabzonspor'da başkan seçimi heyecan yaşandı. Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlık seçiminde büyük oy kaybı yaşadı. Trabzonspor'un yeni başkanı ise Muharrem Usta oldu. Celil Hekimoğlu, baştan itibaren önde götürdüğü seçimi son düzlükte kaybetti. Muharrem Usta adeta bir arap atı gibi gelip başkanlığı aldı.
1.07.2020 Futbol
Trabzonspor'un yeni başkanı Muharrem Usta! Resmen...
Trabzonspor'un yeni başkanı Muharrem Usta! Resmen... Trabzonspor Kulübü'nün olağan genel kurulunda başkanlığa Muharrem Usta'nın seçildiği resmen açıklandı. Muharrem Usta 3062, Celil Hekimoğlu 3049, İbrahim Hacıosmanoğlu ise 1040 oy aldı.
30.06.2020 Trabzonspor
Bir koltuğa üç aday
Bir koltuğa üç aday Trabzonspor Kulübü'nün yeni başkanı, bugünkü seçimle belli olacak.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor Kulübü'nün 70. genel kurulu başladı.
Trabzonspor Kulübü'nün 70. genel kurulu başladı. Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve yarın yapılacak seçimle tamamlanacak olağan genel kurulda, İbrahim Hacıosmanoğlu, Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta başkanlık için yarışacak.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor başkanını seçiyor
Trabzonspor başkanını seçiyor Trabzonspor, yarın başlayacak ve iki gün sürecek olağan genel kurul sonunda yeni başkanını seçecek. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta’nın yarışacağı kongrede 9 bin 997 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu yönetim kurulunu tanıttı
Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu yönetim kurulunu tanıttı Trabzonspor Başkan Adayı Celil Hekimoğlu, yönetim kurulu listesinde yer alan üyelerini tanıttı. Hekimoğlu, bordo-mavili kulübü eski günlerine döndürebilmek için kendini sorumlu hissettiğini ve aday olduğunu söyledi.
30.06.2020 Trabzonspor
"Kimsenin alacağı kalmayacak"
"Kimsenin alacağı kalmayacak" Olağan Genel Kurul’a sayılı günler kala Celil Hekimoğlu, yepyeni bir Trabzonspor yaratacaklarının altını çizdi.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor'da dönüşümlü başkanlık talebi iptal!
Trabzonspor'da dönüşümlü başkanlık talebi iptal! Trabzonspor başkan adayı Muharrem Usta, öteki aday Celil Hekimoğlu'nun 1.5'ar yıllık "dönüşümlü başkanlık" teklifine kapıları kapattı.
30.06.2020 Trabzonspor
Yoğun mesai
Yoğun mesai Trabzonspor’da bütün camia 5-6 Aralık’ta yapılacak kongreye odaklandı. Celil Hekimoğlu, İbrahim Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta’nın şehirde görüşmelerini sıklaştırdıkları aktarıldı.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu eski başkan adayları ile buluştu
Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu eski başkan adayları ile buluştu Trabzonspor Başkan Adayı Celil Hekimoğlu, son seçimli genel kurulun diğer başkan adayları Hakan Kulaçoğlu ve Metin Atasoy ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu efsanelerle buluştu
Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu efsanelerle buluştu Proje tanıtım toplantısıyla resmi olarak Tranbzonspor Başkan Adaylığını açıklayan Celil Hekimoğlu, seçim ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
30.06.2020 Trabzonspor
Hekimoğlu'nun listesine güçlü katılım
Hekimoğlu'nun listesine güçlü katılım Düzenlediği basın toplantısıyla Trabzonspor Başkan Adaylığı sürecini resmen başlatan Celil Hekimoğlu, liste oluşturma çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor.
30.06.2020 Trabzonspor
"Hokus pokusla işler düzelmez"
"Hokus pokusla işler düzelmez" Trabzonspor’da başkan adaylığını açıklayan ilk isim Celil Hekimoğlu oldu. Hekimoğlu, kaybolan itibarı geri getireceklerini söyledi.
30.06.2020 Trabzonspor
Trabzonspor'da Celil Hekimoğlu adaylığını açıkladı
Trabzonspor'da Celil Hekimoğlu adaylığını açıkladı Trabzonspor'da 5-6 Aralık'ta gerçekleştirilecek kongre öncesinde başkan adaylığını açıklayan ilk isim, bordo-mavili kulübün eski yöneticilerinden işadamı Celil Hekimoğlu oldu.
1.07.2020 Futbol
Trabzonspor'da sert kongre rüzgarı
Trabzonspor'da sert kongre rüzgarı Gaziantepspor maçının ardından yaşanan çalkantıları atlatmaya çalışan Trabzonspor'da kongre rüzgarları esmeye başladı, başkan adaylarının bu haftadan itibaren çalışmalarını hızlandıracağı belirtildi
30.06.2020 Trabzonspor
Çakıroğlu, Hekimoğlu ile birleşti
Çakıroğlu, Hekimoğlu ile birleşti Adı başkan adaylığı için geçen Sebahattin Çakıroğlu, daha güçlü bir Trabzonspor için Celil Hekimoğlu aynı yolda birlikte yürüme kararı aldıklarını söyledi.
30.06.2020 Trabzonspor
Hekimoğlu ve Çakıroğlu güçlerini birleştirdi
Hekimoğlu ve Çakıroğlu güçlerini birleştirdi Trabzonspor'da yaklaşan genel kurul öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı. Başkanlık için aday olan Celil Hekimoğlu ve Sebahattin Çakıroğlu birleşme kararı aldı.
23.07.2020 Anadolu Kulüpleri
Kongre tarihi açıklandı
Kongre tarihi açıklandı Trabzonspor Yönetim Kurulu, seçimli olağan Genel Kurul’un 5-6 Aralık’ta yapılmasını kararlaştırdığını duyurdu.
30.06.2020 Trabzonspor
Şok iddia: "Trabzonspor Onur'u satmak istiyor"
Şok iddia: "Trabzonspor Onur'u satmak istiyor" Trabzonspor İkinci Başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Onur Kıvrak'ın kamptan gönderilmesiyle ilgili olarak sert açıklamalar yaptı.
30.06.2020 Trabzonspor

Benzer Haber Etiketleri

Sebahattin Çakıroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.