Semih Yalçın

Semih Yalçın

Son dakika semih yalçın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan semih yalçın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan semih yalçın haber sayfamızda...

Semih Yalçın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.339 semih yalçın haberi bulunmuştur.
MHP'nin yeni A Takımı belli oldu! İşte isim isim liste...
MHP'nin yeni A Takımı belli oldu! İşte isim isim liste... Milliyetçi Hareket Partisi'nin yeni Merkez Yönetim Kurulu, ilk kez bir araya gedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığındaki toplantıda 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi.
15.04.2024 Gündem
Semih Yalçın: MHP'li binbir surat olamaz; kılıktan kılığa giremez
Semih Yalçın: MHP'li binbir surat olamaz; kılıktan kılığa giremez MHP'li Yalçın, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri'nin sonuçlarıyla ilgili tartışmalara ilişkin yazılı açıklama yaptı.
7.04.2024 Gündem
'İmamoğlu CHP’den çok, PKK’nın siyasi acentesinin adayı konumunda'
'İmamoğlu CHP’den çok, PKK’nın siyasi acentesinin adayı konumunda' Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, “Ekrem İmamoğlu CHP’den çok Kandil'in, PKK’nın siyasi acentesinin adayı konumundadır” şeklinde konuştu.
28.03.2024 Gündem
‘Varoluş sebebini unutmadık’
‘Varoluş sebebini unutmadık’ MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, partisinin haftasonu gerçeleştirilen 14. Olağan Büyük Kurultay’ını değerlendirdi.
20.03.2024 Gündem
Türk milletini yalnız bırakamazsın
Türk milletini yalnız bırakamazsın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bu seçim benim son seçimim” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz” diye seslendi.
18.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP kurultayına mesaj
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP kurultayına mesaj Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Olağan Büyük Kurultayı'na yazılı mesaj gönderdi.
17.03.2024 Gündem
‘Kurultay zaferin habercisi’
‘Kurultay zaferin habercisi’ MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 17 Mart’ta yapılacak 14. Olağan Büyük Kurultay’a ilişkin yazılı açıklama yaptı.
4.03.2024 Gündem
MHP'li Yalçın'dan kurultay açıklaması: Yerel seçim zaferinin habercisi olacak
MHP'li Yalçın'dan kurultay açıklaması: Yerel seçim zaferinin habercisi olacak 17 Mart pazar günü gerçekleştirilecek MHP 14'üncü Olağan Büyük Kurultay'ı öncesi MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın açıklama yaptı.
3.03.2024 Gündem
MHP İstanbul ve Ankara için komisyon kurdu
MHP İstanbul ve Ankara için komisyon kurdu Seçim çalışmalarına tam hız devam eden ve 55’li gruplar halinde adaylarını açıklayan MHP, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatıyla İstanbul ve Ankara seçim bölgeleri için Bölge Çalışma Komisyonları oluşturdu. Bölge Çalışma Komisyonlarının Genel Koordinatörlüğünü MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın yürütecek.
3.02.2024 Gündem
MHP'den yerel seçimler için yeni adım
MHP'den yerel seçimler için yeni adım MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 31 Mart Mahalli İdariler Seçimi'ne ilişkin yazılı açıklama yaptı.
2.02.2024 Gündem
MHP'den açıklama: 3 ilçe başkanlığı kapatıldı
MHP'den açıklama: 3 ilçe başkanlığı kapatıldı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, parti disiplini ve politikalarına aykırı davranışlar nedeniyle alınan kararları açıkladı.
1.02.2024 Gündem
MHP'den Çermik kararı: Yönetim kurulu feshedildi
MHP'den Çermik kararı: Yönetim kurulu feshedildi MHP’nin Çermik ilçe yönetim kurulu, parti tüzüğüne aykırı hareket ettikleri gerekçesiyle feshedildi.
23.01.2024 Gündem
MHP, ilk mitingini 27 Ocak'ta Mersin'de yapacak
MHP, ilk mitingini 27 Ocak'ta Mersin'de yapacak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, yerel seçimlere yönelik ilk mitingi 27 Ocak'ta Mersin'de, ikinci mitingi ise 4 Şubat'ta Manisa'da gerçekleştireceklerini açıkladı.
22.01.2024 Gündem
MHP’de Saffet Sancaklı istifa etti
MHP’de Saffet Sancaklı istifa etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Genel Merkezi’nde açılan “Yeni Yüzyılın Kara Kalem Sergisi”nin açılışına katıldı.
10.12.2023 Gündem
MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı istifa etti
MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı istifa etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, partisinden istifa ettiğini açıkladı.
9.12.2023 Gündem
Saffet Sancaklı ile ilgili yeni gelişme! MHP'den istifası istendi
Saffet Sancaklı ile ilgili yeni gelişme! MHP'den istifası istendi MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı ile ilgili açıklama yaptı. Yalçın, Sancaklı'nın istifasının istediğini belirtti.
9.12.2023 Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan Alman gazetecinin sorusuna sert cevap: Bizi bununla tehdit etmeyin
Son dakika: Erdoğan'dan Alman gazetecinin sorusuna sert cevap: Bizi bununla tehdit etmeyin Almanya’ya ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Scholz ile ortak basın toplantısı düzenledi. "İsrail'e borcu olanlar rahat konuşamıyor" diyen Erdoğan, Alman gazetecinin Eurofighter savaş uçaklarının Türkiye'ye satışıyla ilgili sorusuna ise tarihi nitelikte bir cevap verdi.
18.11.2023 Gündem
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: 31 Mart’ta büyük zafer kazanmaya odaklandık
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: 31 Mart’ta büyük zafer kazanmaya odaklandık MHP, “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla yürüttüğü faaliyetlerine ilave olarak “Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları” yapma kararı aldı.
10.10.2023 Gündem
MHP’de 50 ilin kongreleri bitti
MHP’de 50 ilin kongreleri bitti MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisinin 50 il ve 948 ilçede kongrelerini tamamladığını duyurdu.
28.09.2023 Gündem
‘Muhalefet perdesinde orta oyunu sergileniyor’
‘Muhalefet perdesinde orta oyunu sergileniyor’ MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yerel seçim ve kongre sürecine ilişkin yazılı açıklama yaptı.
10.09.2023 Gündem
‘CHP’yi kazandırmak için parti kurmadık’
‘CHP’yi kazandırmak için parti kurmadık’ İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlerde İstanbul ve Ankara dahil 81 ilde aday çıkaracaklarını söyledi.
7.09.2023 Gündem
‘Denizin üzerinde yürümekten farksız'
‘Denizin üzerinde yürümekten farksız' MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisinin kongre sürecine ilişkin yazılı açıklamasında, 9 Ağustos’ta başlayan ilçe kongreleri kapsamında, 20 Ağustos itibarıyla 442 ilçede kongrelerin tamamlandığını, ilçe kongrelerini bitiren il sayısının 23’e ulaştığını bildirdi.
22.08.2023 Gündem
MHP'den Yavaş ve İmamoğlu tepkisi: Propaganda gezileriyle politik sükseye zaman ayırdılar
MHP'den Yavaş ve İmamoğlu tepkisi: Propaganda gezileriyle politik sükseye zaman ayırdılar MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
21.08.2023 Gündem
MHP'li Yalçın'dan 'İYİ Parti'ye davet' açıklaması!
MHP'li Yalçın'dan 'İYİ Parti'ye davet' açıklaması! MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti’ye yönelik daveti hakkındaki tartışmalara ilişkin açıklama yaptı.
15.08.2023 Gündem
‘Dönüşümün mimarı Cumhur İttifakı’dır’
‘Dönüşümün mimarı Cumhur İttifakı’dır’ MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Türkiye’de birçok alanda köklü değişim ve dönüşüm hamlesinin mimar ve aktörünün MHP ile Cumhur İttifakı olduğunu savundu.
1.08.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Semih Yalçın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.