Semih Yalçın

Semih Yalçın

Son dakika semih yalçın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan semih yalçın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan semih yalçın haber sayfamızda...

Semih Yalçın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.210 semih yalçın haberi bulunmuştur.
Son dakika! MHP'den Mustafa Baki Ersoy açıklaması
Son dakika! MHP'den Mustafa Baki Ersoy açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, tedbirli olarak parti üyeliğinden kesin çıkarma talebiyle Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edildi.
6.04.2022Siyaset
Son dakika! MHP Kayseri Milletvekili Ersoy, disiplin kuruluna sevk edildi
Son dakika! MHP Kayseri Milletvekili Ersoy, disiplin kuruluna sevk edildiMilliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, parti tüzüğünün disipline dair hükümlerini uygulamak üzere tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildi.
5.04.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul etti
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır izyareti siyasetin gündeminde. CHP Genel Başkanı'nın tutuklu HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın babasıyla buluşması HDP önündeki anneleri ziyaret yerine onların temsilcilerini kabul etmesine eleştiriler geldi.
12.03.2022Haberler
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul etti
Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyaretine tepkiler! HDP önündeki annelere gitmedi, temsilci kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır izyareti siyasetin gündeminde. CHP Genel Başkanı'nın tutuklu HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın babasıyla buluşması HDP önündeki anneleri ziyaret yerine onların temsilcilerini kabul etmesine eleştiriler geldi.
12.03.2022Siyaset
İlk durak Bayraklı
İlk durak BayraklıMHP, ‘Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nı Genel Başkan Bahçeli’nin talimatıyla, yarın İzmir Bayraklı’dan başlatıyor...
18.02.2022Ege
‘İktidar değişirse PKK meşruiyet elde eder’
‘İktidar değişirse PKK meşruiyet elde eder’MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Muhtemel bir iktidar değişikliğinde, devlet yönetiminin kapıları PKK’nın siyasi acentesine açılmış olacaktır. Bölücü terör örgütü bu sayede devletin gizli bilgilerine erişmiş olacaktır. En kötüsü de, yedisi bir yerde marifetiyle PKK siyasi meşruiyet zemini elde etmiş olacaktır" dedi.
14.02.2022Siyaset
Yalçın: İktidar akaryakıt fiyatlarındaki artışların bir sarmala dönüşmemesi için çalışmalara başladı
Yalçın: İktidar akaryakıt fiyatlarındaki artışların bir sarmala dönüşmemesi için çalışmalara başladıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, akaryakıt fiyatlarındaki artışın iç dinamiklerden ziyade küresel piyasalarda petrolün varil fiyatlarının aşırı yükselmesinden kaynaklandığını belirterek, “Ancak akaryakıt fiyatlarındaki artışların bir sarmala dönüşmemesi ve tüketici yararına kontrol altına alınması için, vergiler başta olmak üzere bazı yeni düzenlemelere gidilmesi gerektiği de bir gerçektir. Mevcut iktidar bu gerçeği görerek çalışmalara başlamıştır” değerlendirmesini yaptı.
13.02.2022Siyaset
Bahçeli, il başkanları toplantısı kapanış oturumuna katıldı
Bahçeli, il başkanları toplantısı kapanış oturumuna katıldıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde süren partisinin il başkanları toplantısının kapanış oturumuna katıldı.
13.02.2022Siyaset
'Yedili zillet çetesi'
'Yedili zillet çetesi'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MYK, MDK ve milletvekillerinin ardından 11-13 Şubat tarihleri arasında il başkanlarını Kızılcahamam’da kampa alıyor.
9.02.2022Siyaset
MHP'li Yalçın: Teşkilatlar bütün ağırlığıyla sahada olacak
MHP'li Yalçın: Teşkilatlar bütün ağırlığıyla sahada olacakMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisinin İl Başkanları Toplantısı'nın hafta sonu Kızılcahamam'da yapılacağını belirterek, "MHP teşkilatları; 2023 seçimlerine giden süreçte, bundan böyle de bütün ağırlığıyla sahada olacaktır" dedi.
8.02.2022Siyaset
MHP'den yeni faaliyet takvimi
MHP'den yeni faaliyet takvimiMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları' temalı yeni bir faaliyet takvimi hazırladıklarını, ilk toplantının 18 Şubat'ta İzmir'in Bayraklı ilçesinde yapılacağını belirterek, "Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları, devletin bekasına ve milletin bütünlüğüne dönük bir siyasi seferberlik çağrısı içermektedir" dedi.
2.02.2022Siyaset
'Olsa olsa HDP eş başkanı olur'
'Olsa olsa HDP eş başkanı olur'MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada "Bu ülkeye demokrasi gelecekse bunun yolu Diyarbakır'dan geçer" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Bu açıklamayı yapan kimse, Cumhuriyet'in kurucu partisi CHP'nin başkanı olamaz. Olsa olsa HDP eş başkanı olur" ifadelerini kullandı.
29.01.2022Siyaset
MHP'li Yalçın: Türk milleti için Diyarbakır neyse Edirne odur
MHP'li Yalçın: Türk milleti için Diyarbakır neyse Edirne odurMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın 'Bu ülkeye demokrasi gelecekse bunun yolu Diyarbakır'dan geçer' diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Türk milleti için Diyarbakır neyse Edirne odur. İzmir ne ifade ediyorsa Van da aynı kıymettedir. Hiçbir ilimizin ötekine üstünlüğü yoktur” dedi.
28.01.2022Siyaset
MHP’den teşkilatlara ‘indirim’ genelgesi
MHP’den teşkilatlara ‘indirim’ genelgesiMHP yönetimi, partinin il teşkilatlarına gönderdiği genelgeyle, döviz kurunda yaşanan düşüşün temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatlarına da yansıtılması için, firmaların yaptığı indirim kampanyalarının arttırılması noktasında "esnafla, tüccarla birebir temas" talimatı verdi.
24.12.2021Siyaset
MHP'den teşkilatlara 'indirim' genelgesi
MHP'den teşkilatlara 'indirim' genelgesiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Halkın yararına olacak indirimleri hızlandırmak üzere partimizce yurt çapında teşvik ve katılım kampanyası düzenlenmiş olup bu konuda teşkilatlarımıza bir genelge yollanmıştır" dedi.
23.12.2021Siyaset
‘Türkeş Vakfı’nın başkanı ben olacağım’
‘Türkeş Vakfı’nın başkanı ben olacağım’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de bütçe görüşmeleri sırasında kuliste basın mensuplarının sorularını cevapladı.
7.12.2021Siyaset
Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruluyor
Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruluyorMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni kurulacak Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı'nın başkanı olacağını açıkladı.
6.12.2021Siyaset
Son dakika! MHP'den seçim anketi açıklaması
Son dakika! MHP'den seçim anketi açıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "MHP; önceki seçimlerde olduğu gibi, umutlarını partimizin oy kaybına bağlayanları hayal kırıklığına uğratacak, CHP ve yancılarını destekleyen kamuoyu araştırma şirketlerini 2023 Haziran'ında da ters köşeye yatıracaktır" dedi.
6.12.2021Siyaset
‘Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdır’
‘Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdır’MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı" adıyla bir vakıf kurulacağını belirterek, "Ülkücü Hareketi, bundan böyle hiç kimse istismar edemeyecektir. Bunu yapan ailesi de olsa, Alparslan Türkeş adının ve geride bıraktığı kutlu mirasın sinsi amaçlar için kullanmasına müsaade edilmeyecektir. Merhum Alparslan Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiası ve Ülkücü Hareket'tir" dedi.
6.12.2021Siyaset
MHP'li Yalçın: Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdır
MHP'li Yalçın: Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiasıdırMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı' adıyla bir vakıf kurulacağını belirterek, "Ülkücü Hareketi, bundan böyle hiç kimse istismar edemeyecektir. Bunu yapan ailesi de olsa, Alparslan Türkeş adının ve geride bıraktığı kutlu mirasın sinsi amaçlar için kullanmasına müsaade edilmeyecektir. Merhum Alparslan Türkeş'in gerçek ailesi, MHP camiası ve Ülkücü Hareket'tir" dedi.
5.12.2021Siyaset
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor! 'Kaçırılma' ihtimali araştırılıyor
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor! 'Kaçırılma' ihtimali araştırılıyorMersin'de, 10 Kasım'da kaybolan Sarıkeçili Yörük kızı Müslüme Yağal'ı arama çalışmalarına devam ediliyor. 200 personel, 100 gönüllü, arama kurtarma-kadavra köpekleri, keşif uçağı ve dronlu aramalarda Müslüme'nin henüz izine rastlanmazken, olayın üzerinden 5 gece geçti. 20 kilometrekarelik alandaki aramalarda bulunamayan Müslüme'nin kaçırılma ihtimali üzerine savcılık kararıyla birçok kişinin ifadesine başvuruldu. Öte yandan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine, Müslüme Yağal'ı arama çalışmalarına partisinin Mersin teşkilatının destek verdiğini açıkladı.
15.11.2021Gündem
MHP'li Yalçın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in grup konuşmasına tepki
MHP'li Yalçın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in grup konuşmasına tepki MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i eleştirerek, "Siirt'in Kurtalan ilçesinde bir hainin sözde Kürdistan beyanı karşısında gösterdiği cebin ve ürkek tavır, ucuz oy beklentilerini açık eden siyasi çapsızlık ve aczin trajik bir örneği olmuştur." ifadesini kullandı.
4.11.2021Siyaset
MHP heyeti Bingöl'de
MHP heyeti Bingöl'deMHP milletvekilleri, 'Adım Adım 2023 İl İl Anadolu' programı kapsamında geldikleri Bingöl’de esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.
30.10.2021Siyaset
‘MHP seçimlere şimdiden hazır’
‘MHP seçimlere şimdiden hazır’MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP’nin 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle genel ve yerel seçimler için yoğun bir çalışma sürecine girdiğini belirtti.
5.10.2021Siyaset
Okumuş ve Kaya MHP’den ihraç
Okumuş ve Kaya MHP’den ihraçMHP Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Nazif Okumuş, Ahmet Malkan, Ali Şanalmış, Ali Baykan, Atilla Kaya, Suat Başaran ve Tahsin Eren’in parti üyeliğinden çıkarılmasına karar verdi.
24.09.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Semih Yalçın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.