Semra Güzel

Semra Güzel

Son dakika Semra Güzel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Semra Güzel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Semra Güzel haber sayfamızda...

Semra Güzel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 727 semra güzel haberi bulunmuştur.
CHP’den vekillere ‘yoklama’ uyarısı
CHP’den vekillere ‘yoklama’ uyarısıCHP, TBMM Genel Kurulu’nun yoklama ile açılmasının ardından milletvekillerinden Meclis’e devam hususunda hassasiyet göstermelerini istedi.
6.06.2022Siyaset
Meclis'te 'Semra Güzel' hamlesi! Vekilliği düşecek
Meclis'te 'Semra Güzel' hamlesi! Vekilliği düşecekAK Parti ve MHP grupları sürpriz bir hamleyle Meclis Genel Kurulu birleşimlerini, bir süredir yürütülen "müşahede" ile açma yöntemi yerine genel usul olan "yoklama" ile açma kararı aldı. Karar, PKK'lı bir teröristle fotoğrafları ortaya çıkan ve dokunulmazlığı kaldırılarak hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in milletvekilliğinin bu dönem içinde Meclis İçtüzüğü'nün "1 ayda toplam 5 birleşime katılmayan milletvekilinin üyeliği düşürülür" hükmü uyarınca düşürülmesi ve Meclis çalışmalarına katılma konusunda "isteksiz" davranan milletvekillerine uyarı niteliğinde bir hamle olduğu şeklinde yorumlandı.
31.05.2022Siyaset
Nişanlandı
NişanlandıOyuncu Semra Güzel ve Avukat Mülhan Tümer, önceki akşam İzmir Urla’da nişanlandı.
20.05.2022Cadde
Evlat nöbetindeki baba: Dağda olan bütün çocuklar gelin, teslim olun
Evlat nöbetindeki baba: Dağda olan bütün çocuklar gelin, teslim olunDiyarbakır’daki evlat nöbetine katılan Necmettin Biçer, 7 yıl önce kızının PKK tarafından kaçırıldığını belirterek, "Dağda bulunan bütün çocuklara seslenmek istiyorum; gelin, güvenlik güçlerine teslim olun" dedi.
21.04.2022Gündem
İlginç anlar! İstanbul'da ekip otosuna bindirilen kişi böyle kaçtı
İlginç anlar! İstanbul'da ekip otosuna bindirilen kişi böyle kaçtıİstanbul Sultanbeyli'de polis ekiplerince emniyete götürülmek üzere ekip otosuna bindirilen bir kişinin araçtan kaçma anı güvenlik kamerasına yansıdı.
19.04.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel nerede? Son fotoğrafın sırrı çözüldü
HDP'li Semra Güzel nerede? Son fotoğrafın sırrı çözüldüHer yerde aranan HDP Milletvekili Semra Güzel'in ortaya çıkan son fotoğrafıyla ilgili bilgiler ortaya çıktı. Norveç'te çekildiği iddia edilen fotoğrafın sırrını CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ aktardı.
19.04.2022Haberler
HDP'li Semra Güzel nerede? Konuşulan fotoğrafın çekildiği yer belli oldu
HDP'li Semra Güzel nerede? Konuşulan fotoğrafın çekildiği yer belli olduHer yerde aranan HDP'li Semra Güzel'in ortaya çıkan son fotoğrafıyla ilgili bilgiler ortaya çıktı. Norveç'te çekildiği iddia edilen fotoğrafın sırrını CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ aktardı.
19.04.2022Gündem
Son dakika... Çavuşoğlu: Ann Linde'i arasam, bana bir saat hikaye anlatacak!
Son dakika... Çavuşoğlu: Ann Linde'i arasam, bana bir saat hikaye anlatacak!Ukrayna ve Rusya arasındaki müzakerelerin en ince detayına kadar takip edildiğini kaydeden Dışişleri Bakanı, "Elbette yeni bir Soğuk Savaş'ın başladığını görüyoruz" dedi. İsveç'te polis gözetiminde Kuran-ı Kerim yakılmasına tepki gösteren Çavuşoğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde'e sert sözlerle yüklendi.
19.04.2022Dünya
Bakan Soylu: “Böyle bir kişiyi TBMM’ye sokma sorumluluğu kime aittir”
Bakan Soylu: “Böyle bir kişiyi TBMM’ye sokma sorumluluğu kime aittir”İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir programda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. HDP’li Semra Güzel’in yakalama çalışmaları hakkında yöneltilen soruya Soylu, “Böyle bir kişiyi TBMM’ye sokma sorumluluğu kime aittir. Bir parti, bir terör örgütü mensubunu bunu bildiği ve bunun detaylarına hakim olduğu düşüncesi ile nasıl sokmuştur” dedi.
14.04.2022Haberler
Bakan Soylu'dan 'Semra Güzel' açıklaması: Böyle bir kişiyi TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir?
Bakan Soylu'dan 'Semra Güzel' açıklaması: Böyle bir kişiyi TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir?İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörist sevgilisiyle fotoğrafları çıktıktan sonra dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında fezleke hazırlanan HDP'li Semra Güzel hakkında, "Böyle bir kişiyi, TBMM'ye sokma sorumluluğu kime aittir. Bir parti, bir terör örgütü mensubunu bunu bildiği ve bunun detaylarına hakim olduğu düşüncesi ile nasıl sokmuştur" dedi.
14.04.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel'in milletvekilliği düşürülecek mi? AK Parti'den açıklama
HDP'li Semra Güzel'in milletvekilliği düşürülecek mi? AK Parti'den açıklamaAK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Diyarbakır milletvekili Semra Güzel ile ilgili, "Mazeretsiz olarak 5 birleşim oturumuna katılmaması durumunda parlamento olarak gereğini yapacağız" dedi.
5.04.2022Siyaset
Son dakika... Mart ayında teröre büyük darbe! 80 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Mart ayında teröre büyük darbe! 80 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, "2022 Mart ayında PKK terör örgütüne yönelik kırsal alanda 4'ü büyük, 34'ü orta çaplı olmak üzere toplam 8 bin 515 kırsal operasyon ve tüm terör örgütlerinin şehirlerde faaliyet yürüten hücre yapılanması ve iş birlikçilerine yönelik 1509 operasyon gerçekleştirilmiştir. Bu operasyonlarda 76'sı sağ, 4 teslim olmak üzere toplam 80 terörist etkisiz hale getirilmiştir" dedi.
4.04.2022Gündem
Bozdağ’dan Semra Güzel açıklaması: Nerede olduğuna dair elimizde veri yok
Bozdağ’dan Semra Güzel açıklaması: Nerede olduğuna dair elimizde veri yokAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara Hakimevi'nde basın kuruluşlarının yargı muhabirleriyle bir araya geldi.
2.04.2022Siyaset
19 vekile ait 23 dokunulmazlık dosyası TBMM'de
19 vekile ait 23 dokunulmazlık dosyası TBMM'de HDP'den 18, DBP'den 1 milletvekiline ait 23 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
1.04.2022Siyaset
HDP'li Semra Güzel yurt dışına mı kaçtı? Bakan Bozdağ'dan açıklama
HDP'li Semra Güzel yurt dışına mı kaçtı? Bakan Bozdağ'dan açıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yurt dışına kaçtığı iddia edilen HDP'li Semra Güzel ile ilgili son dakika açıklamalarda bulundu.
1.04.2022Haberler
HDP'li Semra Güzel yurt dışına mı kaçtı? Bakan Bozdağ'dan açıklama
HDP'li Semra Güzel yurt dışına mı kaçtı? Bakan Bozdağ'dan açıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yurt dışına kaçtığı iddia edilen HDP'li Semra Güzel ile ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bozdağ, dokunulmazlığı kaldırılan ve hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'e ulaşılamadığını belirterek, "Şu anda nerede olduğuna dair elimizde kesin ve resmi bir veri yok. Resmi kanallardan yurt dışına çıkış gözükmüyor" dedi.
1.04.2022Siyaset
Abdulkadir Selvi: HDP Milletvekili Semra Güzel kaçtı
Abdulkadir Selvi: HDP Milletvekili Semra Güzel kaçtıHürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bugünkü köşe yazısında, dokunulmazlığı kaldırıldıktan sonra hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in yurt dışına kaçtığını iddia etti.
1.04.2022Gündem
HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı
HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararıÖldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında 'terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla yakalama kararı çıkarıldı.
24.03.2022Haberler
Son dakika: HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararı
Son dakika: HDP'li Semra Güzel hakkında yakalama kararıGelen son dakika haberine göre; Öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında 'terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla yakalama kararı çıkarıldı.
24.03.2022Siyaset
HDP'li Semra Güzel adresinde bulunamadı
HDP'li Semra Güzel adresinde bulunamadıTerör örgütü kampında PKK’lı terörist ile fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dosyası Adalet Bakanlığı tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi.
8.03.2022Gündem
Lavrion Kampı'ndaki PKK faaliyetleri görüntülendi
Lavrion Kampı'ndaki PKK faaliyetleri görüntülendi Yunanistan'daki Lavrion Göçmen Kampı'na ilişkin Yunan televizyon kanalında yayınlanan haber, kampın terör örgütünün eğitim üssü haline geldiğini gözler önüne serdi.
7.03.2022Gündem
Son dakika... HDP'li Semra Güzel hakkında soruşturma başlatıldı
Son dakika... HDP'li Semra Güzel hakkında soruşturma başlatıldıGelen son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıyan ve TBMM tarafından yasama dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında soruşturma başlattı. Güzel'in ifadeye çağrılması bekleniyor.
4.03.2022Gündem
AK Parti'li Özkan: CHP ve İYİ Parti'nin 'evet' oyu kullanması önemli
AK Parti'li Özkan: CHP ve İYİ Parti'nin 'evet' oyu kullanması önemliAK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, CHP ve İYİ Parti'nin HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in yasama dokunulmazlığının kaldırılması için 'evet' oyu kullanmasının, millet açısından önemli olduğunu söyledi.
2.03.2022Siyaset
HDP’li Semra Güzel’in dokunulmazlığı kalktı
HDP’li Semra Güzel’in dokunulmazlığı kalktıTBMM Genel Kurulu, terör örgütü üyesi olmakla suçlanan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in dokunulmazlığını kaldırdı.
2.03.2022Siyaset
HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı kaldırıldı
HDP'li Semra Güzel'in dokunulmazlığı kaldırıldıHDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in dokunulmazlığı silahlı terör örgütüne üye olma suçundan kaldırıldı.
1.03.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Semra Güzel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.