Şen Makas

Şen Makas

Son dakika Şen Makas haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şen Makas gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şen Makas haber sayfamızda...

Şen Makas

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 143 sen makas haberi bulunmuştur.
Melek Baykal: Kendimden genç erkekle birlikte olursam o ilişkiye saygı duyamam
Melek Baykal: Kendimden genç erkekle birlikte olursam o ilişkiye saygı duyamam‘Ferhunde Hanımlar’, ‘Cennet Mahallesi’ gibi televizyon klasiklerinin vazgeçilmez ismi Melek Baykal, şimdilerde iki tiyatro oyunuyla birden sahnede; Şen Makas ve Ahududu. Usta sanatçı; tiyatroyu, dizi setlerinin durumunu ve özel hayatını Posta gazetesinden Oya Çınar'a anlattı.
25.01.2020Cadde
Şafak Sezer 20 yıl önce oynadığı oyunu izledi
Şafak Sezer 20 yıl önce oynadığı oyunu izlediOyuncu Şafak Sezer, geçtiğimiz akşam Trump Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Sezer, 199 yılında kendi de kadrosunda olduğu oyuna övgü yağdırdı.
5.01.2020Cadde
'Mesleki anlamda umarım fenomenimdir'
'Mesleki anlamda umarım fenomenimdir'Jess Molho’nun sunduğu ‘Beni Takip Et’te, yarışmacılar ünlü bir sosyal medya fenomeni olmak için mücadele ediyor. Yıllardır ekranda olan sunucu, “Mesleki anlamda umarım fenomenimdir” dedi
9.12.2019Cadde
Ünlüler aza oldu
Ünlüler aza olduTeşvikiye Mahallesi’ne muhtar adayı olan Okan Uzun’a, Melek Baykal, Yunus Günçe ve Neslihan Yargıcı gibi ünlü isimler aza oldu.
15.03.2019Cadde
Oyun öncesi alışveriş
Oyun öncesi alışverişNurseli İdiz, Trump Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
23.02.2019Cadde
Tiyatrokare’nin 3 farklı oyunu seyirciyle buluşuyor
Tiyatrokare’nin 3 farklı oyunu seyirciyle buluşuyorTiyatrokare 27. sanat yılında, 3 farklı oyunla farklı kentlerle tiyatroseverlerle buluşuyor.
12.12.2018Kültür Sanat
Melek Baykal'dan Nurseli İdiz’e sürpriz
Melek Baykal'dan Nurseli İdiz’e sürprizOyuncu Melek Baykal, önceki akşam Kenter Tiyatrosu'nda sahnelenen 'Şen Makas' oyunundaydı.
12.11.2018Cadde
Nurseli İdiz tiyatro sahnesinde
Nurseli İdiz tiyatro sahnesindeUsta sanatçı Nurseli İdiz, geçtiğimiz gün Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenen 'Şen Makas' oyunuyla izleyicilerin karşısına çıktı.
22.10.2018Cadde
Baykal gitti, İdiz geldi
Baykal gitti, İdiz geldiMelek Baykal fıtık ameliyatı olunca, ‘Şen Makas’ oyunundaki Ahu karakterini Nurseli İdiz’e devretti.
29.09.2018Cadde
Folkart’la Kültürpark rengârenk
Folkart’la Kültürpark rengârenkFolkart’ın ana sponsoru olduğu 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Rock Sahnesi’nde Gripin rüzgârı esti, Mogambo Caz Geceleri’nde Zuhal Olcay sahne aldı. Stantlar, ziyaretçi akınına uğradı...
9.09.2018Ege
‘Tiyatroya ağırlık verdim’
‘Tiyatroya ağırlık verdim’Jess Molho, oğluyla Vadistanbul AVM’deydi.
2.04.2018Cadde
Jess Molho: Tiyatroya ağırlık verdim
Jess Molho: Tiyatroya ağırlık verdimSunucu Jess Molho, önceki gün Vadistanbul AVM'de objektiflere takıldı.
2.04.2018Cadde
‘Ahu, Melek Baykal’la hiç uyuşmuyor’
‘Ahu, Melek Baykal’la hiç uyuşmuyor’‘Şen Makas’ tiyatro oyununda flörtöz Ahu Afilli karakterini canlandıran Melek Baykal, “Rolün etkisinde kalıp, flörtöz bir kadın olurum diye korkuyorum. Ahu, Melek Baykal’la hiç uyuşmuyor” dedi.
1.04.2018Cadde
"Bu tarz ilişkilere saygı duymuyorum"
"Bu tarz ilişkilere saygı duymuyorum"Sanatçı Melek Baykal, ilişkilerde yaş farkına karşı olduğunu dile getirerek, "Bu tarz ilişkilere saygı duymuyorum" dedi.
26.03.2018Cadde
‘Yaş farkına saygım yok’
‘Yaş farkına saygım yok’‘Şen Makas’ oyununda Ahu Afilli karakterini canlandıran Melek Baykal, kadın - erkek ilişkilerinde yaşın önemine vurgu yaptı.
25.03.2018Cadde
Estetiğe karşıyım!
Estetiğe karşıyım!Şen Makas oyununda Afilli karakterini canlandıran Melek Baykal'dan estetik yorumu...
20.03.2018Cadde
Melek Baykal estetiğe karşı
Melek Baykal estetiğe karşı‘Şen Makas’ oyununda Ahu Afilli karakterini canlandıran Melek Baykal, estetiğe karşı olduğunu söyledi.
19.03.2018Cadde
'Rolümün genç erkeklere merakı var'
'Rolümün genç erkeklere merakı var'1979 yılından günümüze dünyanın birçok ülkesinde seyirciyle buluşan 'Şen Makas' adlı tiyatro oyunu, önceki akşam ilk kez Türk sevenleriyle buluştu.
20.02.2018Cadde
'Rolümün genç erkeklere merakı var'
'Rolümün genç erkeklere merakı var'1979 yılından günümüze dünyanın birçok ülkesinde seyirciyle buluşan 'Şen Makas' adlı tiyatro oyunu, önceki akşam ilk kez Türk sevenleriyle buluştu.
20.02.2018Cadde
Katili seyirci seçecek
Katili seyirci seçecekAmerikan tiyatro tarihinin ‘En Uzun Süreli Oynanan Oyunu’ olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na giren ‘Şen Makas’ tekrar tiyatroseverlerle buluşuyor.
14.02.2018Cadde
Tiyatrokare'de 3 farklı oyun
Tiyatrokare'de 3 farklı oyunTiyatrokare, 27'inci sanat yılında şubat ve mart ayı boyunca yetişkinler için üç farklı kategoride üç oyun, çocuklar için de bir oyunla perde açacak.
6.02.2018Cadde
‘Şen Makas’la gülmeye hazırlanın
‘Şen Makas’la gülmeye hazırlanınAmerikan Tiyatro Tarihi’nin ‘En Uzun Süreli Oynanan Oyunu’ olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na geçen ‘Şen Makas’, tiyatrokare tarafından izleyicilerle buluşacak.
5.02.2018Cadde
Yosi Mizrahi boşandı! Peki Yosi Mizrahi kimdir?
Yosi Mizrahi boşandı! Peki Yosi Mizrahi kimdir?Oyuncu Yosi Mizrahi, 6 yıllık eşinden boşandı. Yosi Mizrahi'nin anlaşmalı olarak başandığı belirtildi. Peki Yosi Mizrahi kimdir?
28.02.2015Cadde
İşgüzarlar ülkesi...
İşgüzarlar ülkesi...İşgüzarlar ülkesi...
20.09.2000Yazarlar
Ödüller gençlere
Ödüller gençlereÖdüller gençlere
30.11.1999Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

şen makastiyatroMelek BaykaloyuncuNurseli İdiz

Şen Makas ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.