Sezer İnanoğlu

Sezer İnanoğlu

Son dakika Sezer İnanoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sezer İnanoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sezer İnanoğlu haber sayfamızda...

Sezer İnanoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 80 sezer inanoglu haberi bulunmuştur.
Mehtap Meral İnanoğlu: İddiaları kesinlikle kabul etmiyorum
Mehtap Meral İnanoğlu: İddiaları kesinlikle kabul etmiyorum12 yaşındaki görme engelli kızının velayetini almak için mahkemeye başvuran Sezer İnanoğlu, “Eski eşimin sevgilileri kızımı taciz ediyor” iddiasında bulundu. Eski eş Mehtap Meral İnanoğlu, oyuncuyu iftira atmakla suçladı: Kendi maddi menfaatlerini çocuğun menfaatlerinden üstün tutuyor.
30.01.2021Cadde
Sezer İnanoğlu'ndan velayet davası! Şoke eden iddia...
Sezer İnanoğlu'ndan velayet davası! Şoke eden iddia...Türk sinemasının ‘Sezercik’i Sezer İnanoğlu, görme engelli kızının velayetini 2013 yılında boşandığı Mehtap Meral İnanoğlu’ndan almak için mahkemeye başvurdu.
26.01.2021Cadde
Sezer İnanoğlu dava açtı: Hakkımı kimseye yedirmem
Sezer İnanoğlu dava açtı: Hakkımı kimseye yedirmemYeşilçam’ın 'Sezercik’i Sezer İnanoğlu (53), eski eşi Mehtap Meral Baykasoğlu’nun avukatı Semra Yıldız’a dava açtı. İnanoğlu, avukat Yıldız’ın kendisine imzalattığı senetle tahsil ettiği 465 bin TL'nin iadesi için İstanbul 19. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde hukuk mücadelesi başlattı. Sezer İnanoğlu, “Hakkımı yedirmem” dedi.
14.01.2021Cadde
Eski eşler arasında soyadı krizi!
Eski eşler arasında soyadı krizi!'Sezercik' lakaplı oyuncu Sezer İnanoğlu, boşandığı eşi Zeynep Yılmaz'dan, vize belgelerinde 'İnanoğlu' soyadını kullandığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Ünlü oyuncu, eski eşinin boşanma protokolünü ihlal ettiğini öne sürdü.
3.12.2018Cadde
Sıtkı Sezgin son yolculuğuna uğurlandı
Sıtkı Sezgin son yolculuğuna uğurlandı69 yaşındaki Yeşilçam’ın ünlü siması Sıtkı Sezgin, Öksüzler filminde Sezer İnanoğlu ile olan repliğinde sıpayı almak için girdiği ağız münakaşasında, "Benim olacak Fıstık. Bineceğim üstüne. Vuracağım kırbacı, vuracağım kırbacı. Babam çok zengin, çuvalla para verir" sözleriyle akıllara kazınmıştı. Sıtkı Sezgin, kısa bir süre önce çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yoğun bakımda tedavi görüyordu. Sıtkı Sezgin, dün akşam saatlerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Sıtkı Sezgin’in cenazesi bugün Samsun Büyük Camii'de öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı
11.09.2019Magazin
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlık
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlıkYeşilçam’ın unutulmaz karakterlerinden Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin'in cenazesine sanatçı dostlarından kimse katılmadı.
19.08.2018Cadde
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlık
Sanat camiasından 'Şişko Nuri’ye vefasızlıkYeşilçam’ın unutulmaz karakterlerinden Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin'in cenazesine sanatçı dostlarından kimse katılmadı.
19.08.2018Cadde
Telefon sapığı şoku! Savcılığa koştu
Telefon sapığı şoku! Savcılığa koştuSezercik lakaplı Sezer İnanoğlu’nun eski eşi Zeynep Yılmaz, telefon sapığını savcılığa şikayet etti. Kimliğine ulaşılan şahıs hakkında, cinsel taciz iddiasıyla dava açıldı.
30.04.2018Cadde
Sezer İnanoğlu kimdir?
Sezer İnanoğlu kimdir?Sezer İnanoğlu kimdir? Türk sinemasında 'Sezercik' adıyla bilinen, başarılı projelerde adını çocuk yaşta duyuran Sezer İnanoğlu hakkında merak edilen soruların, cevaplarını sizler için araştırdık.
25.01.2018Gündem
Sezercik'i eşi affetti, hapisten kurtuldu
Sezercik'i eşi affetti, hapisten kurtulduEşi Zeynep Yılmaz'ın çıkarttırdığı uzaklaştırma kararını ihlal ettiği için üç gün hapis cezası alan Sezer İnanoğlu, eşiyle uzlaşınca hapisten kurtuldu.
22.11.2017Cadde
Sezer İnanoğlu'na şok eden dava!
Sezer İnanoğlu'na şok eden dava!Yeşilçam’ın Sezercik lakaplı oyuncusu Sezer İnanoğlu’nun boşanmak üzere olduğu eşi, savcılığa başvurdu. Zeynep İnanoğlu, “Eşim beni ölümle tehdit ediyor” dedi. Sezercik’e dava açıldı.
5.09.2017Cadde
Sezer İnanoğlu hastaneye kaldırıldı!
Sezer İnanoğlu hastaneye kaldırıldı!Sezer İnanoğlu’ndan kötü haber... Yeşilçam’ın çocuk yıldızı İnanoğlu'nun gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı ve tedavisinin sürdürüldüğü öğrenildi.
20.04.2017Cadde
Sezer İnanoğlu boşanıyor!
Sezer İnanoğlu boşanıyor!Yeşilçam'ın çocuk yıldızı Sezer İnanoğlu eşinden ayrılma kararı aldı.
27.05.2016Cadde
Sezer İnanoğlu'nun çalınan cipi Bakırköy'de bulundu
Sezer İnanoğlu'nun çalınan cipi Bakırköy'de bulunduSezer İnanoğlu'nun çalınan cipi bulundu ama eşi Zeynep İnanoğlu ruhsat kendi üzerine olmadığı için aracı teslim alamadı.
1.05.2016Cadde
Sezer İnanoğlu cezaevine gönderildi
Sezer İnanoğlu cezaevine gönderildiBEYKOZ'daki evinden kaleşnikof marka uzun namlulu silah, kokain çıkan ve aranırken polisle silahlı çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, hakkında açılan davada 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Dün akşam saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan Sezer İnanoğlu, cezaevine gönderildi.
2.12.2015Gündem
Sezer İnanoğlu kimdir? - Sezercik tutuklandı...
Sezer İnanoğlu kimdir? - Sezercik tutuklandı...Beykoz’daki evinden kaleşnikof marka uzun namlulu silah, kokain çıkan ve aranırken polisle silahlı çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, hakkında açılan davada 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sezer İnanoğlu, cezaevine gönderildi. Peki Sezer İnanoğlu kimdir?
3.12.2015Gündem
Eski  film yıldızı cezaevine kondu
Eski film yıldızı cezaevine konduBEYKOZ’daki evinden kaleşnikof marka uzun namlulu silah, kokain çıkan ve aranırken polisle silahlı çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, hakkında açılan davada 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Dün akşam saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan Sezer İnanoğlu, cezaevine gönderildi.
2.12.2015Gündem
Sezercik’e kızından vesayet davası
Sezercik’e kızından vesayet davası“Sezercik” olarak tanınan Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Sezer İnanoğlu’nun görme engelli kızı, babasına vesayet davası açtı.
19.11.2015Cadde
Sezercik 3'üncü kez evlendi
Sezercik 3'üncü kez evlendiKısa süre önce uyuşturucu ve silah kaçakçılığı suçundan aranan 70'li yılların çocuk yıldızı, terapist sevgilisi ile nikah masasına oturdu.
6.08.2015Cadde
Sezercik 3'üncü kez evlendi
Sezercik 3'üncü kez evlendiKısa süre önce uyuşturucu ve silah kaçakçılığı suçundan aranan 70'li yılların çocuk yıldızı, terapist sevgilisi ile nikah masasına oturdu.
6.08.2015Cadde
‘SEZERCiK’ GECELERDE
‘SEZERCiK’ GECELERDEÇocukluğunda oynadığı ‘Sezercik’ filmleriyle tanınan Sezer İnanoğlu (45), uzun süre sonra gecelerde görüldü.
21.10.2012Cadde
6,5 milyonluk boşanma davası
6,5 milyonluk boşanma davasıTÜRK sinemasının unutulmaz çocuk karakteri Sezercik’i canlandıran Sezer İnanoğlu’nun 4.5 yıl önce uyuşturucu ve silah kaçakçılığı suçundan cezaevinde yatarken evlendiği Mehtap Meral İnanoğlu boşanma davası açtı.
15.07.2011Cadde
Sezercik’e gözaltı
Sezercik’e gözaltıİstanbul’da uyuşturucuya yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında “Sezercik” lakaplı Sezer İnanoğlu’nun da bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı. İnanoğlu, 2007’de aynı suçtan yine gözaltına alınmıştı
3.07.2011Gündem
Sezercik uyuşturucu gözaltısında
Sezercik uyuşturucu gözaltısındaTürk sinemasında "Sezercik" rolüyle tanınan Sezer İnanoğlu ile Nijerya uyruklu 6 kişi, uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçlamasıyla gözaltına alındı.
3.07.2011Gündem
Sezercik uyuşturucu gözaltısında
Sezercik uyuşturucu gözaltısındaTürk sinemasında "Sezercik" rolüyle tanınan Sezer İnanoğlu ile Nijerya uyruklu 6 kişi, uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçlamasıyla gözaltına alındı.
3.07.2011Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sezer İnanoğluSezerciksıtkı sezgincenazesezer inanoğlu kimdir

Sezer İnanoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.